majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,407
نام
Majid
یعنی اگه من ببینم خوشم نیاد یه سیّدی بهت نشون میدم که اون سرش ناپیدا:d
واکینگ دد فوقالعادست الکی به سریال مورد علاقه من هیت نورز:|
باو فصل چهارو با فصلای گذشته مقایسه کن خودت هیت میورزی :D

- - -ویرایش - - -

داداش هیچکس اینجا واکینگ دد رو درک نمیکنه -___-
آقا من تا آخر فصل سوم درکش میکردم یعنی هر کی میومد گیر میداد به سریال جوابشو میدادم ( میتونی چند ده صفحه قبلو چک کنی :D)ولی خداییش این فصل آخرش خیلی از اپیزوداش کسل کننده بودن! (الان میگی کمیکو نخوندی :D)

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
باو فصل چهارو با فصلای گذشته مقایسه کن خودت هیت میورزی :D

- - -ویرایش - - -

آقا من تا آخر فصل سوم درکش میکردم یعنی هر کی میومد گیر میداد به سریال جوابشو میدادم ( میتونی چند ده صفحه قبلو چک کنی :D)ولی خداییش این فصل آخرش خیلی از اپیزوداش کسل کننده بودن! (الان میگی کمیکو نخوندی :D)
نیم فصل اول رو قبول دارم به جزء قسمت 5 و 8 بقیه قسمت ها کسل کننده بود ولی خدایی این 3 قسمتی که از نیم فصل دوم اومده حرف نداره با این که تازه هم از زندان فرار کردن . بازم میگم این 3 قسمت دقیقا عینه کمیک بود و من خیلی خوشم اومد :d

マスター.ミラー

کاربر سایت
Mar 11, 2009
594
نام
محمدرضا
یعنی یک سریال کاملا جداست؟ که قراره جدید بیاد؟
منظورت از دنیای Arrow چیه؟ :D منظورت استارلینک سیتی هست؟
بله، یه سریال جداست.
منظور اینه که داستانش به صورت موازی با داستان Arrow اتفاق میوفته.
مثل The Originals که در دنیای The Vampire Dairies اتفاق میوفته.

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
وای این TD عجب چیزیه واقعا حرف نداره من از الان استرس دارم چی میشه ...داستان رو به کجا بردند من که کف کردم ..به همه سریال ببین ها پیشنهاد میشه اونهایی هم که سریال ببین نیستند ببنند ...

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
Premiere فصل دوم Hannibal فوق العاده بوده و همه ازش تعریف میکنن

91821743102465817931.png

76846049670103903118.png
37454512687517734810.png
26583677661561890005.png

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,663
نام
امین
نیم فصل اول رو قبول دارم به جزء قسمت 5 و 8 بقیه قسمت ها کسل کننده بود ولی خدایی این 3 قسمتی که از نیم فصل دوم اومده حرف نداره با این که تازه هم از زندان فرار کردن . بازم میگم این 3 قسمت دقیقا عینه کمیک بود و من خیلی خوشم اومد :d

فقط اولیش شبیه کمیک بود.بقیه اش بیربط بود...

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
این قسمت در کل خوب بود ولی انتظار داشتم بهتر باشه :|
این قسمت بیشتر یه شروع و توضیحاتی بود برای اتفاقاتی که توی ادامه فصل قراره ببینیم،اون تیکه هایی که از قسمت های آینده نشون داد خیلی امیدوار کننده بود :d
فقط اینکه این پسر رگنار bjorn چه یهو بزرگ شد :| بازیگرش رو که به احتمال خیلی زیاد عوض کردن ولی فکر کنم باید حداقل 3-4 سال از ترک کردن رگنار گذشته باشه که یهو اونقدر بزرگ شده :|

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,525
نام
میلاد
متاسفانه من این روزا خیلی سرم شلوغه و نمیرسم خیلی از فیلم ها و سریال ها رو دنبال کنم اما دیشب گفتم این True Detective رو یه تستی بزنم...کاش حداقل دم غروبی شروعش میکردم بلکم شب یذره میخوابیدم!:|
فیلم بردای ، فیلمنامه ، موسیقی ، کارگردانی ، بازی ها و ... انقدر استانداردهای بالایی داشتن که هر قسمتش به طور مجزا میتونه با بهترین کارهای سینمایی مقایسه بشه.اون سکانس کلوزآپ از متیو با دوربین روی دست تو اون پایان بندی قسمت چهارمش دیگه اوج حرفه ای گری عوامل رو نشون داد.
این HBO نبود هیچوقت نمی فهمیدیم سریال ها هم میتونن به همچین سطوحی برسن!

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
این زیرنویس انگلیسی Hannibal قسمت جدید چرا نمیاد ؟ همه سریالای امروز صبح زیرنویس انگلیسیشون اومده به جز هانیبال :|

mansoor dk

کاربر سایت
Dec 3, 2011
2,582
نام
منصور
خب هانیبال عالی بود چقدر سریال سطح بالایی هست
بعد از سکوت بره ها فک نمیکردم کسی به جز انتونی هاپکینز بتونه اینقدر این نقشا عالی بازی کنه اما میکلسن حتی از هاپکینزم بهتره :D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,407
نام
Majid
یعنی Aaron Paul میخواد به داستان Better call saul بپیونده؟
آقا من عشق این بشرم :D

- - -ویرایش - - -

بله، یه سریال جداست.
منظور اینه که داستانش به صورت موازی با داستان Arrow اتفاق میوفته.
مثل The Originals که در دنیای The Vampire Dairies اتفاق میوفته.
فوق العادس پس :D
فقط خدا کنه در سطح همین Arrow ظاهر بشه!
این CW اینقدر پول پرسته که از تمام عناوینش میخواد پول بکشه بیرون! :D نمونش این ومپایر دایریز که فصل سوم رو اوج باید تموم میشد الان برا خودش فصل پنجمش داره پخش میشه هیچ کسم از روند داستانش راضی نیست :D

تاریخ شروعش کی هست؟

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
فوق العادس پس :D
فقط خدا کنه در سطح همین Arrow ظاهر بشه!
این CW اینقدر پول پرسته که از تمام عناوینش میخواد پول بکشه بیرون! :D نمونش این ومپایر دایریز که فصل سوم رو اوج باید تموم میشد الان برا خودش فصل پنجمش داره پخش میشه هیچ کسم از روند داستانش راضی نیست :D

تاریخ شروعش کی هست؟
تاریخ دقیقش هنوز معلوم نیست فقط گفتن از 2014 شروع میشه.
این دوستمون هم اگه در یک کلام میگفت دنیای سریال کلا تو DC world هست( دنیای بتمن، سوپرمن، فانوس سبز، گیرین اررو و ....) خیلی راحت بود البته حرفشم بی ربط نیست:d
به شخصه flash رو خیلی دوست دارم :x ولی کستش تاحالا زیاد برام جالب نبوده (به غیر از Grant gustin) امیدوارم سریالش موفق شه.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر