heroofiran

کاربر سایت
Feb 20, 2013
998
نام
احسان
3 شب ؟
شوما 30 مین تا 1 ساعت بعد از تموم شدن سریال بری لینکاش تو وارز اومده :D

اتفاقا خودمم از اونجا میگیرم.ولی ساعت 12 شروع میشه،یک ساعتو نیم که طول میکشه،یک ساعت تا یک ساعتو نیم بعدم لینکاش میاد.میشه 3 دیگه:d

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
9PM لندن به وقت ایران می شه 12:30AM، دوساعت خودشه می شه 2:30AM ، اول لینکای 2 گیگ می آن حدوداً ساعتای سه و نیم، تا بخواد لینک قابل دانلود بشه و اینکودرهای معروف بکنن کارشونو می شه ساعتای 5 اینا :D امشب زیاد منتظر نباشین.

به نظرم هر کس سریال های David Simon رو نمیبینه حق داره.
اگه سریال پلیسی میسازه، جوری میسازه که تمام تصورات واهی تماشاچی مبنی بر اینکه "شبا که ما میخوابیم آقا پلیسه بیداره" رو پاک میکنه.
اگه سریال جنگی میسازه، جوری میسازه که مخاطب قبول کنه تمام جنگ های تاریخ غلط بوده و خبری از ستایش رشادت و مفتخر کردن سربازهایی که واقعاً نمیدونن دارن چیکار میکنن و پروپاگاندا و ... نیست.
با همچین شرایطی مخاطب عام چه جوری باید جذب یه "درام موزیکال در نیواورلئان بعد از کاترینا" بشه؟ مخاطب عام ترجیح میده اگه میخواد موزیکال ببینه همون Glee رو ببینه. سریالهای سیمون کلاً بعد از پخش هست که تازه کشف میشن.
کاری که سیمون و همراهانش میکنن بیشتر از اینکه شبیه سریال سازی و سرگرمی های معمول باشه، روزنامه نگاری داستانی هست و دلیل اینکه مقایسۀ کارهای سیمون با بقیه اشتباهه دقیقاً همینه. سیمون در مورد آدمهای معمولی سریال میسازه، بقیه در مورد آدمهای خاص.
سیمون دست رو زمان حال میذاره با وجود اینکه تو بیشتر سخنرانی ها و مقاله هاش معتقده که مشکلات امروز نتیجۀ اشتباهات 30-40 سال گذشته‌ست امّا میگه از همین الان هم میشه جلوی بدتر شدن همه چیز رو گرفت.
تو یک سال و نیم اخیر سریال های زیادی دنبال میکردم که تموم شدن : Fringe، BB، 30Rock، Dexter و ... تنها سریالی که از ابتدا تا انتها ازش راضی بودم همین Treme بود.

.This. All of it

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,383
نام
Majid
منم تو کار این ملت ایران موندم :|
چهار تا سریال تا حالا دوبله شده(فرار از زندان - 24 - لاست و ...) حالا یک عده اصلا هیچ سریالی غیر از اینا ندیدن و فقط یک چشمه از زیبایی سریالای آمریکایی رو دیدن فکر میکنن بهترین سریالای تاریخ همین چهار تان :|
تو خبرگذاری ایرانی زده مثلا Breaking Bad به گینس راه یافت و توانست نظر مثبت منتقدان را جلب کند و یا تیزر سیزن سوم شرلوک منتشر شد! حالا کامنتا رو نگاه میکنی:
این منتقدا انگار لاستو ندیدن! - برو باو اینا چیه فقط 24 - فقط لاست و فرار از زندان! :| ( حالا همشم شونصد تا لایک خورده :| )

باو یکی نیست بیاد به اینا بگه یکم قلمرو سریال دیدنتونو گسترش بدین و از اون سریالای ممیزی شده بیاین بیرون؟ :D

GreatLord

کاربر سایت
Jul 18, 2012
92
نام
shayan
دوستان من سوال خیلی مبتدیانه دارم....شما ها از چه سایتایی سریالاتونو دان میکنید؟سرعتشون چطوره؟این دقدقه ی بزرگ منه :|

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285
شرلوک رو دیدیم یک ست آپ اپیزود بود برای دو قسمت بعدی انتظاراتون رو پائین بیارید در ضمن فکر میکنم این بهترین اپزودی بود که مردک کم استعداد Mark Gatiss نوشته تو عمرش

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,049
نام
سهند
پریشب داشتم شبکه هارو پایین بالا میکردم دیدم داره تو یه شبکه Breaking Bad دوبله فارسی میده ، اسم فارسیشم گذاشته بودن شکست دهنده بدیها:d
دوبلورهارو انگار از سر چهارراه برداشتن آوردن اصلاََ حس سریالو گرفته بودن

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
منم تو کار این ملت ایران موندم :|
چهار تا سریال تا حالا دوبله شده(فرار از زندان - 24 - لاست و ...) حالا یک عده اصلا هیچ سریالی غیر از اینا ندیدن و فقط یک چشمه از زیبایی سریالای آمریکایی رو دیدن فکر میکنن بهترین سریالای تاریخ همین چهار تان :|
تو خبرگذاری ایرانی زده مثلا Breaking Bad به گینس راه یافت و توانست نظر مثبت منتقدان را جلب کند و یا تیزر سیزن سوم شرلوک منتشر شد! حالا کامنتا رو نگاه میکنی:
این منتقدا انگار لاستو ندیدن! - برو باو اینا چیه فقط 24 - فقط لاست و فرار از زندان! :| ( حالا همشم شونصد تا لایک خورده :| )

باو یکی نیست بیاد به اینا بگه یکم قلمرو سریال دیدنتونو گسترش بدین و از اون سریالای ممیزی شده بیاین بیرون؟ :D

آخ گفتی . واقعا منم همین مشکل رو دارم یکی نیست بگه بله لاست و پریزون بریک و 24 سریال های خوبی هستن ولی با توجه به دوبله شدنشون و قابل دیدن بودن برای همه جزو دروس پیش نیاز هستن .

البته الان باید دان تاون ابی و هیروز رو هم به لیست اضافه کنیم . آشنایی با مادر هم همینطور البته فصول قبلی اش نه فعلی هاش

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
safe_image.php

تریلیر سیزن دوم The Americans رو میتونید از سایتش تماشا کنید. مدتی بود که با FX سر و کاری نداشتم و بیشتر درگیر AMC بودم :d The Americans و Justified قراره لحظات خوشی برامون رقم بزنه!:bighug:[h=2][/h]

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
Sherlock S03 E01

در یک کلام فوق العاده بود و بهترین شروع مجدد رو داشت. جذابیت این اپیزود خیلی خوب بود که دلیلشم اینه که واقعاً روی متنش توی این دو سال کار کرده بودند.

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
ONLY 2 More Weeks !!! Love THis SHow

9e4558ea8a16937b1.jpg

نظر شما محترم ولی واقعا نمی دونم سریال چجوری شما رو درگیر کرده همش رو مت لوبلانک می چرخه که شخصیت فرعی و ما قراره بیشتر دو کاراکتر ننر و لوس سریال با بازی های تصنعی اشون رو ببینیم تا مت. البته من اصلا قصد ندارم بگم شما چی ببینی و چی نبینی و سلیقه ی من از شما بهتره که البته مطمئنم شما خودت گرفتی قضیه رو من فقط گفتم که بعدا 10 نفر که اصلا اسم سریالم به گوششون نخورده بود یک هو طرفدارش نشن و نیان به من انگ نفرت انگیز و غیر منطقی و خود بزرگ بین و فلان بزنن

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر