POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
نظر شما محترم ولی واقعا نمی دونم سریال چجوری شما رو درگیر کرده همش رو مت لوبلانک می چرخه که شخصیت فرعی و ما قراره بیشتر دو کاراکتر ننر و لوس سریال با بازی های تصنعی اشون رو ببینیم تا مت. البته من اصلا قصد ندارم بگم شما چی ببینی و چی نبینی و سلیقه ی من از شما بهتره که البته مطمئنم شما خودت گرفتی قضیه رو من فقط گفتم که بعدا 10 نفر که اصلا اسم سریالم به گوششون نخورده بود یک هو طرفدارش نشن و نیان به من انگ نفرت انگیز و غیر منطقی و خود بزرگ بین و فلان بزنن
ولا من بازی تصنعی ندیدم و کلا هم نمیدونم دلیل این که شما خوشتون نمیاد چیه!! ولی بیشتر برعکس سریال روی Matt میچرخه تا اون 2 نفر و اینکه این چیزا سلیقه ای هست و صرفا دلیل نمیشه که من بیشتر میفهمم یا شما ... کلا سلیقه منه دیگه به شدت به سریال علاقه دارم !!! و اینکه بگم از لحاظ منتقد ها و ملت هم سریال رو Positive میدونن!!!!

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
ولا من بازی تصنعی ندیدم و کلا هم نمیدونم دلیل این که شما خوشتون نمیاد چیه!! ولی بیشتر برعکس سریال روی Matt میچرخه تا اون 2 نفر و اینکه این چیزا سلیقه ای هست و صرفا دلیل نمیشه که من بیشتر میفهمم یا شما ... کلا سلیقه منه دیگه به شدت به سریال علاقه دارم !!! و اینکه بگم از لحاظ منتقد ها و ملت هم سریال رو Positive میدونن!!!!

البته شاید کلا این چیز مربوط به بازیگر های انگلیسی باشه . مثلا تو جاهایی که تعجب می کنند و از جمله ی oh my god استفاده می کنند آدم قشنگ حس می کنه دارن بازی می کنن در حالیکه باز مت طوری کار می کنه آدم باور می کنه کاراکتری که رو تلویزیون میبینه واقعی هست .

من که تا 4 اپیزود اول فصل یک دیدم 85 در صد زمان سریال این دو نفر و کارگردان و منشی اش و این ها بودن و بقیه اش فقط مت بود در حالیکه به نظرم اگه برعکس می شد بیشتر جواب میداد

پیشنهاد می کنم شما که از این خوشتون اومده hello ladies رو هم ببینی بد نیست مثل همین کمی انگلیسی میزنه ولی من باز اون رو بیشتر دوست داشتم

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
نظر شما محترم ولی واقعا نمی دونم سریال چجوری شما رو درگیر کرده همش رو مت لوبلانک می چرخه که شخصیت فرعی و ما قراره بیشتر دو کاراکتر ننر و لوس سریال با بازی های تصنعی اشون رو ببینیم تا مت. البته من اصلا قصد ندارم بگم شما چی ببینی و چی نبینی و سلیقه ی من از شما بهتره که البته مطمئنم شما خودت گرفتی قضیه رو من فقط گفتم که بعدا 10 نفر که اصلا اسم سریالم به گوششون نخورده بود یک هو طرفدارش نشن و نیان به من انگ نفرت انگیز و غیر منطقی و خود بزرگ بین و فلان بزنن
البته شاید کلا این چیز مربوط به بازیگر های انگلیسی باشه . مثلا تو جاهایی که تعجب می کنند و از جمله ی oh my god استفاده می کنند آدم قشنگ حس می کنه دارن بازی می کنن در حالیکه باز مت طوری کار می کنه آدم باور می کنه کاراکتری که رو تلویزیون میبینه واقعی هست .

من که تا 4 اپیزود اول فصل یک دیدم 85 در صد زمان سریال این دو نفر و کارگردان و منشی اش و این ها بودن و بقیه اش فقط مت بود در حالیکه به نظرم اگه برعکس می شد بیشتر جواب میداد

پیشنهاد می کنم شما که از این خوشتون اومده hello ladies رو هم ببینی بد نیست مثل همین کمی انگلیسی میزنه ولی من باز اون رو بیشتر دوست داشتم

04062424395110552651.jpg

دوست عزیز بی خیال.

-------

من نمی دونم کی این چرت و پرتای Mid-season Finale و Mid-season Premiere ـو رسم کرده ولی هرچی هست باید بی خیالش شن دیگه.

55800407511774896779.jpg

پوسترش امیدوار کننده است :D

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
4 بهمن شروع میشه واکینگ دد ؟
پروموش رو چند وقت پیش دیدم اتفاقات جالبی خواهد افتاد گویا :D فقط کاش این کاراکتر کارل حذف میشد خیلی رو اعصابه :D

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
از سر بی سریالی تصمیم گرفتم بشینم به صورت رندوم چند قسمت از South Park رو هر شب نگاه کنم.
بهترین قسمتو از نظر خودم میام اینجا میگم تا کسایی که دوست داشتن نگاه کنن:d
===================================================================
S5 E9 Osama Bin Laden has farty pants
15262124070732704365.jpg

این اپیزود نیازی به تعریف نداره کافیه که:
"-او الله,کشتن کیوانُ"
"-تو دی*س"
بشنوید و عکس زیر رو ببینید:
46405831958714437795.jpg

Jesper Kyd

کاربر سایت
Oct 28, 2005
933
نام
محمدحسن
دوستان اون اپیزودی که قبل اپیزود 1 شرلوک اومده جریانش چیه؟مثه فصله اوله که اپیزود اولش دوباره ساخته شد یا یه چیزه دیگه س؟

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
دوستان اون اپیزودی که قبل اپیزود 1 شرلوک اومده جریانش چیه؟مثه فصله اوله که اپیزود اولش دوباره ساخته شد یا یه چیزه دیگه س؟

یه Special هفت دقیقه ایه که بازگشت شرلوک رو نشون میده.چیز خاصی نیست بنظرم ولی اگه حجم و وقتشو داری ببینش.

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
یه ذره توضیح درباره سریالش میدید ؟

من فقط فصل یکش رو دیدم (چون از دو به بعد زیرنویس نداشت ) داستانش هم درباره یک آدم خوشتیپ و آب زیر کاه و خودخواه به اسم جف وینگره که مجبور میشه دوباره تحصیل کنه و وارد یک انجمن تو کالج میشه که تشکیل شده از یک پیرمرد خل و چل یک دختر مغرور- یک سیاه پوست و یک هندی عشق فیلم به همراه یک زن سیاه پوست (دقیقا یادم نیست خصوصیات جذابشون رو چون 3 سال پیش دیدم و بعد دیگه دنبال نکردم ) در کل بد نیست پیرمرده که بازیگر چوی چیس یک دورانی جزو کمدین های معروف هالیوود بوده بامزگی های مخصوص خودشو داره که دیدنیه این وسط کمی هم رمانس هست . در کل بدک نیست ولی جزو سریال های شاخ کمدی نیست . اون چینیه تو هنگوور هم توش هست که دقیقا کاراش و این ها همونیه که تو هنگوور بود

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,574
نام
امیر
امروز Orginal رو شروع کردم.. 4تا اپیزود اول واقعا خوب و گیرا بود :bighug: اصلا با ومپابر لوس قابل قیاس نیست ..

بیک بنگ سیزن 3 رو تموم کردم.. فوق العادست این سریال :x

Touch هم سیزن1 رو دیدم.. بد نبود ولی اون قدرا هم فوق العاده نیست !

..

پ.ن : رفقا سورس من از بین رفت :d کسی جایی سراغ نداره که سریالا رو دانلود کنم؟ (پولی و غیر پولی) که pm کنید؟ tnx :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر