Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,230
نام
Мojtaba
First poster for Hannibal season 2
27595980623208049198.jpeg
به نظر من پوسترش خیلی خوب بود.

wesly gibson

کاربر سایت
Oct 5, 2009
333
نام
مهران
نمیدونم کسی گفته یا نه
گیلیگان قراره اینبار بره سراغ یه سریال پلیسی درام جدید برای CBS اسمشم Battle Greek هست.
جالب اینجاس که pilot script این سریالو 10 سال پیش نوشته !

آره قراره سال 2014 پخش بشه ، چندتا از عوامل سریال house هم قراره همکاری کنن ، خیلی عالی میشه !

Oceanic 6

کاربر سایت
Apr 10, 2009
676
نام
پارسا
میشه اول از همه The Sopranos و Mad Men رو نام برد . بعد از اونا هم The Wire و Sherlock و ...

البته به صراحت میتونم بگم که Breaking Bad و Sopranos حسابشون جداست واسم !

من از فینالی Sopranos خوشم نیومد. :D حالا بحث کل سریال جدا هست، اما فینالی Breaking Bad رو بیشتر پسندیدم.

آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
سیزن 1 game of thrones رو دیدم ....
اسپویل شدید سیزن یک
:(( ند چرا باید بمیره :| ؟ من چرا انقدر بدبختم :D؟ خیلی طوفانی تمومش کردن ! خصوصا کالیسی با اون توله هاش :D ! در اصل دروگو نمیمرد اگه اون زنیکه کاریش نداشت :| و حمله میکردو کینگز لندینگو با خاک یکسان میکرد... :( مرگ بر جافری :D !

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
The Simpsons قراره یک کاراکتر از سریال بکشه و جریان Who Killed Mr. Burns که خیلی معروف شد رو پیش بیاره تا شاید ریتینگ هاش رفت بالا.

البته من جوابش رو از همین الان دارم.

Nobody gives a fock

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
The Simpsons قراره یک کاراکتر از سریال بکشه و جریان Who Killed Mr. Burns که خیلی معروف شد رو پیش بیاره تا شاید ریتینگ هاش رفت بالا.

البته من جوابش رو از همین الان دارم.

Nobody gives a fock
FAMILY GUY خیلی وقت پیش اینکارو کرد و اون قسمتشم کاملا بینظیر و افسانه ای بود :D البته اون فیلم یا ماجرایی که تو میگی رو تو FG دنبال نکرده بودن و یه چیز دیگه بود :D !
اون قسمتشم که داستانیا استیون کینگزو به زبون پیتر بیان میکرد کلا محشر بود :D ! خصوصا شاوشنک ردمپشن رو :)) =))
سیمپسون خیلی وقته که تکراری شده متاسفانه ... :(
من توانایی اینکه جلو خودمو بگیرم ندارم :D الان میرم قسمت 1 فصل 2 گیم آو ترونز رو میبینم :D

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
سیزن 1 game of thrones رو دیدم ....
اسپویل شدید سیزن یک
:(( ند چرا باید بمیره :| ؟ من چرا انقدر بدبختم :D؟ خیلی طوفانی تمومش کردن ! خصوصا کالیسی با اون توله هاش :D ! در اصل دروگو نمیمرد اگه اون زنیکه کاریش نداشت :| و حمله میکردو کینگز لندینگو با خاک یکسان میکرد... :( مرگ بر جافری :D !

خودتو برای حوادث خوب وبد بسیار آماده کن! اونقدر که فکرشم نمیکنی

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
FAMILY GUY خیلی وقت پیش اینکارو کرد و اون قسمتشم کاملا بینظیر و افسانه ای بود :D البته اون فیلم یا ماجرایی که تو میگی رو تو FG دنبال نکرده بودن و یه چیز دیگه بود :D !
اون قسمتشم که داستانیا استیون کینگزو به زبون پیتر بیان میکرد کلا محشر بود :D ! خصوصا شاوشنک ردمپشن رو :)) =))
سیمپسون خیلی وقته که تکراری شده متاسفانه ... :(
من توانایی اینکه جلو خودمو بگیرم ندارم :D الان میرم قسمت 1 فصل 2 گیم آو ترونز رو میبینم :D

مگه من چیز دیگه ای گفتم؟ شما چیز دیگه ای خوندی؟ من اصلا متوجه نمی شم !
Who Killed Mr. Burns دو قسمته که Mid-Season بینشون بوده و برمی گرده به 15 سال پیش. تا جایی هم که من خوندم می گن که مردم خیلی استقبال کردن ازش و واقعا به سریال کمک کرده. حالا می خوان دوباره همینکارو بکنن تا ریتینگ ولی باز هم یه Pathetic Attempt دیگه از تهیه کننده هاست که با شکست مواجه می شه.
اون جریان FG هم این قسمت رو مسخره کرده که خودش هم الان اصلا خنده دار نیست. یکی دوفصل هست افت کرده و خودش هم سوژه است.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
مگه من چیز دیگه ای گفتم؟ شما چیز دیگه ای خوندی؟ من اصلا متوجه نمی شم !
Who Killed Mr. Burns دو قسمته که Mid-Season بینشون بوده و برمی گرده به 15 سال پیش. تا جایی هم که من خوندم می گن که مردم خیلی استقبال کردن ازش و واقعا به سریال کمک کرده. حالا می خوان دوباره همینکارو بکنن تا ریتینگ ولی باز هم یه Pathetic Attempt دیگه از تهیه کننده هاست که با شکست مواجه می شه.
اون جریان FG هم این قسمت رو مسخره کرده که خودش هم الان اصلا خنده دار نیست. یکی دوفصل هست افت کرده و خودش هم سوژه است.
مهدی داداش من اصلا مگه حرفی زدم ؟ :|
حتی توهینی هم به چیزی نکردم :|
فمیلی گای هیچوقت خز نمیشه همین :D الان توهین کردم البته :D !

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
Arrow رو همین الان تموم کردم، کلا سریال متوسطی بود ولی 2 قسمت آخر واقعا قشنگ بود و میشد گفت ارزش اون کش دادنیای که CW انجام داده رو داشت.

Ali_VDO

کاربر سایت
Feb 24, 2008
440
بالاخره تیر خلاص رو بهم زدن، واقعن اگه نخوام سریالی برام اسپویل بشه باید خودم رو کور و کر کنم انگار... خیلی دوست داشتم این سریال رو. نشد یه سریال رو عین آدم ببینم.
سوال از دوستانی که Breaking Bad رو تا آخر دیدن:
یه آدم بی‌شعوری این رو یه جا نوشته بود: «مرگ هایزنبرگ را تسلیت و آزادی جسی را تبریک می‌گوییم».
الان عمق اسپویل در چه حدیه؟ خودتون رو بذارید جای یه نفر که این رو اوایل سریال می‌فهمه، چیز زیادی رو از دست دادم؟ هنوز هم می‌شه هیجان‌زده شد با سریال؟
خیلی ناراحت شدم از این اسپویل...
من تا آخر فصل یک دیدم، لطفن هیچ چیز دیگه‌ای رو به جز جواب سوال اسپویل نکنید. با تشکر.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر