Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
پ.ن 2 : فصل 4 گیم آو ترونز نیومده ؟ کی میاد ؟ من تازه میخوام قسمت 9 فصل 1 رو ببینم :biggrin1:​

بزرگترین مشکل GoT همین هست. هر سال یه فصل میدن اونم 10 اپیزود. ولی خب با این 10 فصل یه سال زندگی میکنید!
فصل چهار 1 آپریل 2014 میاد.

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285
بعلاوه ی Carnivale

----------------------------
از کارای جدید امسال Hannibal و Rectify رو دیدم و خیلی خوب بودن. چیز دیگه ای هست که باید دید ؟
Carnivale رو ندیدم و لی تعریفشو خیلی شندیم . تو سریالهای جدید از orange is the new black هم تعریف میکنند

fixer

کاربر سایت
Aug 26, 2007
919
نام
حامد
اصلا به نظرم اینجوری نیست!فصل سه و چهار خیلی به نظر من بهتر بودن از فصل 5.
یکی از مهمترین شاخصه های یه سریال موفق اینه که کارگردان بتونه اونو خوب تموم کنه. اصلا یه پایان که بتونه بیننده رو راضی کنه کار هر کسی نیست. به نظرم کار سازندگان BB عالی بوده که تونستن توقعاتی که بیننده ها از این سریال رو داشتن رو برآورده کنن و یه پایان عالی رو برای این سریال بسازن. واقعا ساخت یه پایان موفق خیلی خیلی خیلی سخته.

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
نمیدونم کسی گفته یا نه
گیلیگان قراره اینبار بره سراغ یه سریال پلیسی درام جدید برای CBS اسمشم Battle Greek هست.
جالب اینجاس که pilot script این سریالو 10 سال پیش نوشته !

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
BBS05E016
وقتی یکی بهم این سریال رو پیشنهاد داد گفتم بزار ببینم چیه، فصل اول رو که دیدم گفتم این دیگه چه سریال مسخره ایه، این یارو کیه نقش اولش ِ چقدر فیلم سیاه و نا امیدیه .. خلاصه تا فصل سوم ادامه دادم فهمیدم که چیه هست اصلا این لامصب !!
در مورد قسمت آخرم من راضی بودم ازش گرچه احساس می کنم یکم مراعات بیننده ها رو کردن تو این قسمت و کشت و کشتار عظیم تری قرار بوده نشون بدن و سعی کردن مِلو تر این قضیه رو تموم کنن که خیلی هم عالی بود ! مخصوصاً وقتی والتر پسرش رو از دور می بینه، وقتی به دیدن اسکایلر میره، اگه خودتون رو یک لحظه بزارید جای والتر اونم تو یه دنیای واقعی متوجه میشید این فیلم به معنای واقعی یه درام اصیل ِ که می تونه کاری کنه آدم ساعت ها فکر کنه ! و در عین این که توش همه جور مواد مخدر و آدم عوضی دیده میشه اما کل فیلم پر از نکته های آموزشی و پیام های خوب ِ و این یعنی استفاده از چیزهای بد برای دادن پیام های خوب !

بازم میشینم می بینم این سریال رو، ارزشش رو داره، مخصوصاً قسمت 15 فصل 5 و آخرش که آهنگ می زنه و قسمت های مختلف سریال رو نشون میده تا حالا 1000 بار دیدم !

خداحافط والتر وایت :| دوست داشتم مرد :|

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,772
نام
وحید
یکی از بهترین پایان های دنیا رو داشت این برکینگ بد پیشنهاد میشه چندین بار ببینید
واقعا عالی بود
دلم برای مستر وایت تنگ میشه.......

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
خوب مرد مومن تو که میدونی یه چند تا از همینا که همسطح bb هستن نام ببر ما بریم نگاه کنیم مردیم از بی سریالی arrowرو دیدم حالم بهم خورد

آرو که سریال سطح بالا نیست ترکیب دیدگاه تلخ کریستوفر نولان به سوپرقهرمانا که تو بتمنش بود و واقع گرایی اون فیلم ها با فضای تین ایجری و رمانس الکی گاسیپ گرلی اون چنان چیز جذابی واسه سریال باز های حرفه ای نیست

آره اوایلش خوب بود ولی بیشتر فقط به درد عاشقان سینه چاک کمیک بوک می خوره که بشینن سرش و از توش کاراکتر های محبوبشون رو در بیارن و من مطمئنم این سریال همین طوری ساخته نشده دی سی کامیکس از مارول یاد گرفته و سریال آرو قراره پیش درآمدی برای حضور این کاراکتر در فیلم جاستیس لیگ باشه

من تو سریال های خوب و سطح بالا اول دکستر رو پیشنهاد می کنم که درسته دو فصل پایانی اش کمی افت داشتند ولی چندین فصل اولش واقعا بی نظیر بود ریتم کندی هم نداره و بار حادثه ای اش کمی از برکینگ بد بالاتره

سوپرانوز هم خوبه ولی شاید کمی ریتمش کند باشه اگه عاشق فیلم رفقای خوب مارتین اسکورسیزی و فضای گانگستری باشی سوپرانوز عالیه

خانه ی پوشالی هم هست ولی اون یک سریال سیاسی دیالوگ محوره درباه فساد مردان دولتی شاید خسته کننده باشه برات

تو ژانر گانگستری غیر از سوپرانوز یک سریال دیگه هم هست که اونم چیز جلبیه بوردوالک امپایر که این یکی تاریخیه سوپرانوز فضای امروزی داره ولی این سریال بیشتر شبیه روزی روزگاری در آمریکا و گادفادره

مد من هم خوبه ولی ریتم کندی داره خیلی کند دیالوگ محورم هست

در آخر باید بگم برکینگ یک چیز دیگه است چون هم درام داره بدجور هم هیجان و حادثه کمتر سریالی این چنین ترکیبی توش به چشم می خوره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر