Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
...:: محمد ::...
این گیم او تروزن .... !!!!

کی میاد پ.؟؟ دلمون گرفت اینقدر دکستر و ومپایر دیارز مزخرفو و واکینگ دد دیدیم !

خدایش هیچ سریالی ب پای GoT و Bb نمیرسه

Send from HtC One X using tapatalk 2

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
خوب با توجه به آمار بیننده ها Park Avenue 666 ، Last Resort ، Mob Doctor، Animal Practice قطعا کنسل خواهند شد. فقط زمانش معلوم نیست! امکان اینکه واسه فصل بعد تمدید بشن صفر هست با این آمار بیننده ها! حالا خدا کنه حداقل تا آخر همین فصل پخش بشن. حداقل Last resort و 666. Revolution و Go On همینجور آمارشون داره میره بالا. Vegas هم فعلا نه ته جدولیه نه قهرمان لیگ :D یه جورایی پنجاه پنجاهه. CW هم هر دو سریال جدیدش و Nashville هم safe هستن. البته این سه تای آخری تازه قسمت اول بودن. باید قسمت 2 پخش بشه ببینیم چه میکنن.

Mehrdad 7

کاربر سایت
Sep 18, 2010
1,186
نمیشه اسپویل نکنین؟شاید من نمیدونستم توش بکش بکشه :d
2 قسمت پخش شده دیگه ها؟امشب بذار دان شه اخر هفته ببنینم.
یک قسمت .
اگر اخر سیزن 2 رو دیده باشی مشخص بود این سیزن اکشن شروع میشه البته امیدوارم ادامه داشته باشه مثل سیزن 2 نشه .

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
بابا تو رو خدا از این بحثا اینجا نکنید تاپیک به این خوبی حیفه که بخواد کارش به جاهای باریک بکشه! سرتون درد میکنه بزنید به دیوار :D

فکر نکنم کسی اینجا Grimm ببینه اما صرفا جهت اطلاع میگم فصل دومش بسیار زیبا شده. فصل اولش هم خوب بود. بیننده هاش هم خوبه. اگه سریال supernaturalی میبینید گزینه ی خوبیه.

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
homeland چقدر داره خوب پیش میره.
سیزن یک pace کلیش رو هرچی رفت جلوتر از دست داد ولی این سیزن فعلا از رغیب ساعت قبلیش جلوتره :D

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
بازگشت Jared Harris به فصل ششم Mad Men تقریبا تو مصاحبه های اخیرش تایید شد.
از فصل سه به بعد خیلی اروم جاش رو باز کرد و کم کم تبدیل به یکی از بهترین کاراکتر های سریال شد

Who Might Not Be Back Next Year ؟

i488604_jim-290-x-204-.jpg

Geralt Witcher

کاربر سایت
May 13, 2010
510
نام
محمد
The Walking Dead S03E01
ظاهرا کارل عاقل تر شده! فصل قبل بعضی از کاراش رو اعصاب میرفت
با اسلحه کمری تو سر زدن اینقدر راحت نیستا ، مخصوصا کارل که خیلی راحت از بالا برجک از اون فاصله تو سر میزد.

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
the walking dead

هرشل نمرده که پاشو قطع کردن من الان بد جوری از اون زندانیا میترسم
چندین سال زن من ندیدن خدا بخیر بگذرونه میترسم اون کره ایروهم ارههه!!!
:))

MαMαSαN

کاربر سایت
Mar 25, 2010
1,655
نام
مـحـمـد
The Walking Dead S03E01
ظاهرا کارل عاقل تر شده! فصل قبل بعضی از کاراش رو اعصاب میرفت
با اسلحه کمری تو سر زدن اینقدر راحت نیستا ، مخصوصا کارل که خیلی راحت از بالا برجک از اون فاصله تو سر میزد.

خیلی هم راحت نمیزدن! :D واسه هر زامبی 3 تا تیر میزدن تقریبآ تا یکیش میخورد :D کلآ به همه چیز این سریال در حد عالی توجه شده! من تا حالا مشکل بزرگی توش ندیدم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر