Clooney

کاربر سایت
May 30, 2008
119
نام
محمد
Homeland بعد قسمت اولش که یه سری مسایل رو مورد هدف قرار داده بود در این دو قسمت(قسمت 2 و 3) فعلا سراغ ایران نرفتند
نگرش فیلم به سمت انتقام داره پیش میره نه جهادافراط گرایان
که از جهاتی خوبه که سریال سمت و سوی انتقام گرفته
فعلا همه چی آرومه من چقدر خوشحالم توی فیلم درخشنده شده

آخرین ویرایش:

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
اینم بگم و برم
اصلا خودتون متوجه میشین فرق یه سریالی مثل the walking dead‌رو با الباقی سریال های روز ( جدا از بعضیا مثل bb یا game thrones‌)
اصلا تا فهمیدم کارگردان walking dead‌فرانک دارابونته شک نکردم سریال خوف انگیزه . سیزن 3 که اومد فقط یه سایت خاص که نام نمیبرم 480000 تا دانلود داشت تو یه روز خیلیه ها
از اثار دیگه فرانک دادابونت هم میتونم به شاهکار هایی چون
the mist
green mile
shawshang redemption
اشاره کنم که همشون بسی عالی بودن
ولی من هنوز اعلام میکنم اون زندانیا خطرناکن به خدا

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
خوب با توجه به آمار بیننده ها Park Avenue 666 ، Last Resort ، Mob Doctor، Animal Practice قطعا کنسل خواهند شد. فقط زمانش معلوم نیست! امکان اینکه واسه فصل بعد تمدید بشن صفر هست با این آمار بیننده ها! حالا خدا کنه حداقل تا آخر همین فصل پخش بشن. حداقل Last resort و 666. Revolution و Go On همینجور آمارشون داره میره بالا. Vegas هم فعلا نه ته جدولیه نه قهرمان لیگ :D یه جورایی پنجاه پنجاهه. CW هم هر دو سریال جدیدش و Nashville هم safe هستن. البته این سه تای آخری تازه قسمت اول بودن. باید قسمت 2 پخش بشه ببینیم چه میکنن.

دوست عزیر امار The Big C و Longmire رو هم بده.کنسل شدن یا ادامه دارن؟

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
اونها کابلین و شبکه های کابلی به این راحتی آمار سریالاشونو نمیدن. حالا اگه بگردی شاید چیزی پیدا کنی اما آمار سریال های Network هر روز میاد واسه همین راحته.

راستی یکی از عوامل سریال The Walkind Dead اعلام کرد که این سریال حداقل برای ۷ فصل ساخته خواهد شد. تازه گفته ممکنه ۷ فصل کم باشه!!! البته این به معنای تایید رسمی نیست. اما اگه قرار باشه ادامه پیدا کنه حداقل ۷ فصل خواهد بود!

آخرین ویرایش:

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
تو Wikipedia آمارشون هست
Big C این فصل قرار فصل آخرش باشه و Longmire هم برای فصل بعد تایید شده
==
اینم بگم و برم
اصلا خودتون متوجه میشین فرق یه سریالی مثل the walking dead‌رو با الباقی سریال های روز ( جدا از بعضیا مثل bb یا game thrones‌)
اصلا تا فهمیدم کارگردان walking dead‌فرانک دارابونته شک نکردم سریال خوف انگیزه . سیزن 3 که اومد فقط یه سایت خاص که نام نمیبرم 480000 تا دانلود داشت تو یه روز خیلیه ها
از اثار دیگه فرانک دادابونت هم میتونم به شاهکار هایی چون
the mist
green mile
shawshang redemption
اشاره کنم که همشون بسی عالی بودن
ولی من هنوز اعلام میکنم اون زندانیا خطرناکن به خدا
آیا می دونستی فرانک دارابونت از میانه فصل دوم (دقیقا از اونجایی که سریال به سمت اکشن شدن و هیجان انگیز شدن پیش رفته) دیگه هیچ ارتباطی به سریال نداره ؟

آخرین ویرایش:

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,307
نام
بابک
الان قراره ادامه homeland چجوری بشه؟؟:-/من 2 حالت رو میبینم
اول:
مثل مواردی که واقعا اتفاق افتادن سیا با برودی از طریق یه عامل نفوذی جدید وارد ازتباط میشه و یه بمب تقلبی بهش میده و آخر سر دستگیرش میکنن.همین امروز یه بنگلادشی توی آمریکا به همین روش دستگیر شد
دوم:
برودی فرار کنه بره پاکستان یا سومالی که در اون صورت خیلی شیر تو شیر میشه:d
سوم:
برای جلوگیری از یه آبرو ریزی شدید توی امریکا یواشکی سربه نیستش کنن بعد بگن قهرمان بوده
درهر صورت من هیچ جوری تو کتم نمیره که بتونن سریالو تا فصل سوم ادامه بدن.کسی نظر دیگه داشت بیاد بگه.

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
الان قراره ادامه homeland چجوری بشه؟؟:-/من 2 حالت رو میبینم
اول:
مثل مواردی که واقعا اتفاق افتادن سیا با برودی از طریق یه عامل نفوذی جدید وارد ازتباط میشه و یه بمب تقلبی بهش میده و آخر سر دستگیرش میکنن.همین امروز یه بنگلادشی توی آمریکا به همین روش دستگیر شد
دوم:
برودی فرار کنه بره پاکستان یا سومالی که در اون صورت خیلی شیر تو شیر میشه:d
سوم:
برای جلوگیری از یه آبرو ریزی شدید توی امریکا یواشکی سربه نیستش کنن بعد بگن قهرمان بوده
درهر صورت من هیچ جوری تو کتم نمیره که بتونن سریالو تا فصل سوم ادامه بدن.کسی نظر دیگه داشت بیاد بگه.
سازنده ها از همون ابتدا هم گفته بودن که داستان "برودی" رو بیشتر از دو فصل نمی تونن کش بدن
اما با دستگیر شدن برودی کلی کارکتر هست که می شه باهاشون داستان های دیگه ای گفت
حتما که نباید کل داستان سریال ماجرای برودی باشه
==
تاریخ پخش فصل چهارم Misfits هم 28 اکتبر یعنی کمتر از 10 روز دیگه اعلام شد
==
دستور تولید LA Noir فرانک دارابونت (ربطی به بازیه نداره و داستان شبیه فیلم Gangster Squad هست) برای 6 قسمت توسط کانال TNT صادر شد
==
Comedy Central هم سریال انیمیشنی Tiptank رو برای 8 قسمت سفارش داده
این سریال مجموعه ای از انیمیشن های کوتاه خواهد بود که آدم هایی مثل لری دیوید و باب ادنکرک و زک گالافیاناکیس اونا رو میسازن

MαMαSαN

کاربر سایت
Mar 25, 2010
1,655
نام
مـحـمـد
دوستان american horror story قسمت جدید پخش شد کسی ندیده ؟ من دارم dl میکنم الان ;;)

چرا من دیدم :D

داستانش به طور کل از فصل قبلی جدا شده و یه داستان جدید هست :D طبق معمول هم فوق العاده ترسناکه!

چرا این Vampire Diaries داره رو به زوال و پسرفت میره ؟ :| چه بلایی دارن سر این سریال میارن ؟ :|

آخرین ویرایش:

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,274
american horror story s2 e1
شروع این فصل عالی بود . خیلی جو سنگینی داره . تمام بازیگرای سیزن قبل هستن ولی با یه داستان و شخصیت های جدید .این سیزن خیلی dirty تره از سیزن قبلی :d

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
چرا من دیدم :D

داستانش به طور کل از فصل قبلی جدا شده و یه داستان جدید هست :D طبق معمول هم فوق العاده ترسناکه!

چرا این Vampire Diaries داره رو به زوال و پسرفت میره ؟ :| چه بلایی دارن سر این سریال میارن ؟ :|
ومپایر دایریز میبینی؟:|

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
ولی جدا از یه سری مطالب مثبت AHS داستانش خیلی مزخرفه قبول دارین؟
چه کارایی که جناب روح نمیکنه

---------- نوشته در 01:33 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:32 PM ارسال شده بود ----------

یه بسم الله هم نمیگن ببینیم چی میشه :d
الان به سرم زده برم بمیرم کلی عشق و حال و کار هست که باید انجام بدیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر