LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,292
نام
Afshin
عزیز دل ما هم فردا تشریف فرما میشه :d>:d<

42994402844158191311.jpg

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
زودتر دکستر بیاد دلمون تنگ شده براش:d بین همه سریالایی که میبینم یه جای مخصوصی برا خودش داره.

I am a father... a son... a serial killer

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
اره اپیزود اولش اومده برو دانلود کن.

فرینج هم که لینک شد!من انتظارشو نداشتم به این زودی فصل 5ش شروع شه.فکر میکردم خیلی مونده تا سیزن جدید!هر چند بعد از سیزن 3 دیگه جزو سریالای مورد علاقه من نیست ولی دوس دارم حالا که اینهمه دیدم پایان کارو هم ببینم.

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
چارلی دیگه:D
از ماه می که گفتن قراره یه کمدی نیم ساعته واسه HBO با کاترین کینر بسازه دیگه خبری نبوده
با توجه به رویکرد HBO به سمت کمدی ها زنانه (و احتمالا تموم شدن Enlightened در فصل دوم) خیلی شانسش زیاده که HBO برش داره یا حتی با همین Enlightened باهم پخششون کنه
کلا از FX و HBO به خاطر سر بسته بودن پایلوت سازی هاشون به شدت نفرت دارم
==

دو قسمت آخر این فصل Louie واقعا خوب بودن
بازیگرای مهمان که خیلی عالی انتخاب شده بودن حداقل واسه من دیدن دیوید لینچ توی اون نقش فوق العاده بوده یا حضور جی لنو و جری ساینفلد و کریس راک و ایمی پولر و ...
ولی این فصل یه جورایی برام نا متعادل بود ولی نمی تونم انگشتم رو هم بذارم که بگم مشکل از کجا بود
اما خیلی خوب تموم شد این فصل در بهترین جای ممکن
==

Comedians in Cars Getting Coffee تنها سریال اینترنتی که تا قسمت آخرش پاش موندم چون واقعا لذت بخش بود هر چند بعضی قسمت هاش رو دوست نداشتم
این قسمت آخرش فوق العاده بود واقعا
به شدت منتظر فصل دومش هستم

Dead Aragorn

کاربر سایت
Jul 28, 2009
234
کلا 5 تا فصل داره شما 3 قسمت از فصل 6 میخوای؟

رفيق قسمت 1 فصل 6 پخش شده و قسمت 2 و 3 هم لينكش توي وارز گذاشته خواستم بينم كسي مديافاير سراغ نداره .
شما هم اينقد خودتو عصبي نكن برا تمدد اعصات مضره.
ty again

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا

از سریال هایی که به سادگی می کشن زیر Status Quoشون خیلی لذت می برم و از اینکه CBS در دو سال اخیر شروع به ساخت درام هایی که من می پسندم، بسیار متعجبم
اما از همه چیز جالبتر حضور بازیگریه که 8-9 ساله واسه من حکم Celebrity Crushم رو داشته، در نقشی که داره بسیار عالی درش میاره
قسمت اول از فصل دوم Person of Interest دقیقا تمام چیزی بود که من از سریال می خواستم به همراه چیزهای اضافه
بی صبرانه منتظر قسمت های بعدی هستم
خیلی کم پیش میاد یه درام نتورک انقدر به دلم بشینه اونم از کانالی مثل CBS که به "Uncool" بودن معروفه

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا

از سریال هایی که به سادگی می کشن زیر Status Quoشون خیلی لذت می برم و از اینکه CBS در دو سال اخیر شروع به ساخت درام هایی که من می پسندم، بسیار متعجبم
اما از همه چیز جالبتر حضور بازیگریه که 8-9 ساله واسه من حکم Celebrity Crushم رو داشته، در نقشی که داره بسیار عالی درش میاره
قسمت اول از فصل دوم Person of Interest دقیقا تمام چیزی بود که من از سریال می خواستم به همراه چیزهای اضافه
خیلی کم پیش میاد یه درام نتورک انقدر به دلم بشینه اونم از کانالی مثل CBS که به "Uncool" بودن معروفه
الان کل این تعریفا در مورد PoI بود یا فقط خط سوم!؟:-/ :D
خودم هنوز قسمت اول فصل 2 رو ندیدم، واسه همین سوال پیش اومد:D

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان

POI واقعا یکی از بهترین درام هاییه که داره از نت ورک پخش میشه. Revolution رو دیشب قسمت دومشو دیدم. حالم داره از این بازی های مسخرشون و دیالوگ های مسخره تر بهم میخوره! فقط اسپوزیتو این وسط خوب بازی میکنه :D اصلا انگار دیالوگ های اونو یه نویسنده ی دیگه نوشته یا اینقدر توانایی داره که اون مضخرات رو اینقدر با احساس بگه. در کل اصلا حال نمیکنم با سریال! اون از Castle اینم از این. Grimm هم به نظرم سریال خیلی خوبیه.

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
الان کل این تعریفا در مورد PoI بود یا فقط خط سوم!؟:-/ :D
خودم هنوز قسمت اول فصل 2 رو ندیدم، واسه همین سوال پیش اومد:D
هم تعریف از PoI بود هم ابراز علاقه به Amy Acker
==
Fringe هم شروعش خوب بود اما می تونست یه مقدار ریتمش سریعتر باشه
==
هر چند بعد از سیزن 3 دیگه جزو سریالای مورد علاقه من نیست
دقیقا از موقعی که به اوج خلاقیت هنریش رسید و شد یکی از بهترین Sci-Fi های تلویزیون

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
Dexter : S07E01 : 4h 35m to go

Is your body ready ?
===
دیشب کسی دکترهو دید ؟
بهترین اپیزود این فصل بود. با اینکه مثل همیشه تا حدی plothole داشت، ولی خیلی اپیزود خوبی بود. به هیچ وجه از دست ندید
نمیشد همه قسمت هارو خوده Moffat بنویسه ؟

i477026_shi-350-x-270-.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر