MORT3ZA

کاربر سایت
Apr 30, 2010
1,039
نام
مرتضی
به جرات میتونم بگم این قسمت دکستر بهترین قسمته سریال بوده , هیجان تو کله این قسمت موج میزد . کلا به این فصل خیلی امیدوار شدم. همین قسمت اول به اندازه کله فصل قبل هیجان داشت.

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
انتظار تا هفته بعد و دیدن ادامه داستان دکستر بمراتب از انتظار این چند ماه برای شروع فصل 7 سخت تره!:d
با این شروع طوفانی به نظرم بعد از دو فصل سراشیبی شاهد یکی از بهترین فصل های دکستر هستیم ، مخصوصا که دوباره جریانات Ice Truck Killer و گروهبان دوکز رو کشیدن وسط . این دوست پسر جیمی هم که مخ کامپیوتره خیلی مرموز میزنه!:d به نظرم پتانسیل اینو داره که تبدیل به یکی از Villianهای دکستر بشه!!!:d

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
خُب دو تا از سه تا سریالی که از Showtime دنبال میکنم، خوب شروع کردن. Homeland هم شروع خیلی خوبی داشت، مثل Dexter.
امیدوارم Californication هم مثل این دو تا شروع خوبی داشته باشه.

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,294
نام
Afshin
WoW ، عجب شروعی داشت Dexter

خیلی کم پیش اومده بود که اپیزود اول دکستر اینقدر ریتم تندی داشته باشه ، نوید یه فصل پر تکاپو رو میده ، این سکانس آخر هم که دهن ما رو باز گذاشت
نمیدونم چرا ، ولی من احساس میکنم خط به خط دیالوگ های این اپیزود رو حساب شده نوشته بودن ، نویسندگی و کارگردانی و همه چیز این اپیزود عالی بود ، حال و هوای فصل 4 رو زنده کرد :d
از همه مهمتر بازی جنیفر کارپنتر و مایکل سی هال بود ، فوق العاده بازی کردن ^:)^

کسایی که نمیخوان چیزی از اپیزود بعدی دکستر بدونن اسپویلر زیر رو باز نکنن :d

من یه تیکه از قسمت بعد رو دیدم ، در ادامه ی همون سکانس آخر اپیزود اول ، دبرا با مُشت میکوبه تو صورت دکستر :d
بعد هم دکستر رو میبره خونه ی خودش که ترکش بده =))

آخرین ویرایش:

sami_19

کاربر سایت
May 1, 2008
708
نام
SaMaN
نمی‌دونم با من هم عقیده‌ هستید یا نه اما فصل دوم Homeland به نظرم جذاب‌ترین سریال چند سال اخیر برای مخاطب ایرانی هستش. توی قسمت اول این فصل واقعا چند تا سکانس احساس کردم مخاطب دیالوگ‌ها دقیقا خود من هستم که حس جالبی بود واقعا. Homeland اگه تو این فصل یه ذره کمتر شعار بده و البته بازی‌های مصنوعی بعضی شخصیت‌هاش(مثل دختر برودی) اصلاح بشه، مطمعنا تبدیل به یکی از به یادموندنی‌ترین درام‌های تاریخ میشه.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
آقا این هوملند دیگه صراحتا داره همه چی رو بیان میکنه . این اوباما چرا این سریالو دوس داره ؟ اینا که دارن میکوبن سیاستای آمریکا رو ( گفتگوی دانش آموزان تو کنفرانس) - ( صحبتای برودی با رویا ) .... ( البته میدونم پیامهای بزرگتری در پس پرده داره ولی در کل میگم ) واقعا محشر بود . اگه این فصل تو محوریت مسائل بین ایران و اآمریکا و رژیم اشغالگر باشه واقعا خارق العاده از آب در میاد خداقل واسه ما .

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
بالاخره Homeland اون چیزی که فکر میکردم شد! میدونستم حتما به موضوع حمله به نیروگاههای بووووووق و ریتلیئیشن آیرَِن اشاره خواهند کرد. حداقل واسه من که از همین الان یکی از بهترین سیزن های یک سریال تو این چند سال اخیر میشه!

Clooney

کاربر سایت
May 30, 2008
119
نام
محمد
خیلی جالبه بچه ها یما در اینجا از سریالی طرفداری میکنند که کاملا مشهود و واضحه داره جنگ علیه مسلمانان رو تبلیغ میکنه
قابل توجه بعضیها که ادعای دیالوگهای ماندگار و داستانی جالب در سریال Homeland داشتند فقط میخوام توجه کنید به نوع گفتمان برودی و همسرش در گاراژ خونه که همسر برودی قرآن رو روی زمین میندازه جلب کنم، چی بینشون رد و بدل میشه؟؟؟؟!!!! و بعدش برودی چه کاری رو شبونه با احترام انجام میده؟؟؟؟؟
اینا نکنه جز دیالوگهای ماندگارند یا من اشتباه میکنم؟؟!!

آخرین ویرایش:

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
فقط میخوام توجه کنید به نوع گفتمان برودی و همسرش در گاراژ خونه که همسر برودی قرآن رو روی زمین میندازه جلب کنم، چی بینشون رد و بدل میشه؟؟؟؟!!!!
مگه دروغ گفت؟:-/
راست گفت؛ مشکل اینه قبول حقیقت واسه امثال شما همیشه سخته.

Clooney

کاربر سایت
May 30, 2008
119
نام
محمد
مگه دروغ گفت؟:-/
راست گفت؛ مشکل اینه قبول حقیقت واسه امثال شما همیشه سخته.

یعنی هر کسی قرآن میخونه تروریسته؟؟؟یا هر کی مسلمونه تروریسته؟؟؟؟ یا توی قرآن اومده آدم بکشید؟؟؟؟؟
ببینم آیا امریکا بیشترین خونریزی رو داشته یا مسلمونا؟؟؟
هرجا که بنا به گفته شما مسلمونا تروریست شدن امریکا هم پشتش بوده
برید کمی مطالعه کنید عوض ادعای پوچ و بی معنی
عضو تحریریه سایت این حرف رو بزنه وای به حال بقیه
در آخر یه فیلم یا سریالی واسه من مثال بزنید که با کتاب مسیح یا یهود بد برخود شه و توی فیلم نشون بدن
از قصد اینها رو به تصویر میکشن که فضای فکری رو بهم بریزن و دو نفر مثل من و تو رو به جون هم بندازن

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
یعنی هر کسی قرآن میخونه تروریسته؟؟؟یا هر کی مسلمونه تروریسته؟؟؟؟ یا توی قرآن اومده آدم بکشید؟؟؟؟؟
ببینم آیا امریکا بیشترین خونریزی رو داشته یا مسلمونا؟؟؟
هرجا که بنا به گفته شما مسلمونا تروریست شدن امریکا هم پشتش بوده
برید کمی مطالعه کنید عوض ادعای پوچ و بی معنی
عضو تحریریه سایت این حرف رو بزنه وای به حال بقیه
شما تو Movie Center هم یه بحثی راه انداختین که آخرش منجر به پاک شدن همه پست ها شد.
عاقبت این بحث هم از الان میدونم که همون پاک شدن پست هاست، اگه شانس بیاریم و اخطار بهمون ندن.
جواب شما هم اینه که هیچ کدوم از اینایی که شما تو خط اول گفتی، توی اون سکانس رد و بدل نشد.
دو تا جمله گفته شد:
اینا همونایی هستن که تو رو شکنجه دادن.
اینا همونایی هستن که اگه بفهمن دینا و زندر با هم سکس دارن، وسط زمین فوتبال ســنــگ ســـارشون میکنن.

جفت این ها هم عین حقیقته. چه شما قبول بکنی، چه نکنی.

خط دوم حرفتون هم ربطی به سریال نداره وگرنه جواب میدادم. البته خودتون از همون صدر و اینا بیاین پایین، جوابتون رو میگیرین.

این بحث هم از نظر من تموم شده است چون حوصله دردسر ندارم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر