TV Center

preview imdb هِ

نگفتم پریویو مال کجاست، گفتم مال چه سریالیه عزیزم! همینطوری که لینک ول نمی کنن تو ترد. خوب شد پاک شد.

اینطوری که خیلی طولانی می‌شه:دی من الآن نزدیکه 3 ساله منتظر A Wind of Winter و با این سرعت نگارش بعید می‌دونم تا دو سال دیگه بیاد. یعنی اگه بخواد با این سرعت سه کتاب
دیگه رو هم نگارش کنه 10 سال که سهله، 15 سال شایدم بیشتر طول بکشه :|

صبر بین چهار و پنج که شیش سال بود، کتابشم خیلی طولانی بود.
کتاب شیشم هم فکر کنم برنامشون اینه که بعد ازین که سریال بهش رسید عرضه شه که Nerdـهایی که کتاب رو می خونن با کتاب سرگرم باشن اونایی که نمی خوننش سریال رو می بینن اذیت نکنن :دی

خدا کنه کنسل نشه :((

مگه SHO روانیه؟ :دی پتانسیل خیلی بالا داره که بشه دکستر جدیدشون :دی جیمز باند توشه، اوا گرین ( مادر بگرید ) داستانشم که خوبه.

داداش یه چندتا کاما بذار اصلا نمیتونم بخونم چی میگی! اما به طور کلی اگه منظورت House ها هست که خوب خیلی زیادند! مثلا توی قسمت Riverlands چندتا خاندان وجود داره! که هر دو هم معرفی شدند! یکی تالی ها و دیگری هم خاندان فری(والدر فری) پس با حساب شما این سرزمین خودش دو اقلیمه؟؟؟!!!! :| لینک مصاحبه رو داری؟>

والا منم نمی دونم ایشون اینارو دارن از کجا می گن. توی گاردین اینارو نوشته که حرفهای ادیتوره، خبرم که از دیشب داره همه جا می رسه من همچین چیزی ندیدم!

"I remember when he called me, years and years back, to confess that his little trilogy was…well…no longer a trilogy. He predicted four books. I said Seven Books for Seven Kingdoms. Then he said five books. I said Seven Books for Seven Kingdoms. Then he went to six. I said… Well, you get it. Finally, we were on the same page. Seven Books for Seven Kingdoms. Good. Only, as I recently learned while editing The World of Ice and Fire (another awesome thing you must buy when it comes out!), there are really technically eight kingdoms, all having to do with who has annexed what when Aegon the Conqueror landed in Westeros. So, maybe eight books for Seven Kingdoms would be okay."

بعدشم :

Jane Johnson, his UK publisher, told the Guardian: "I know there's been some speculation that A Song of Ice and Fire may run to more than the seven books we currently have under contract, but in all honesty only George knows how many books there will be in the series and he's not saying: indeed at this stage of the writing, with the many branching pathways of the characters' stories still to intersect, he may not know. As an editor I can say that it feels as if there's a lot to tie up in just two more novels – albeit very long novels – but if George continues to kill off characters in his usual ruthless fashion it could easily be over in the planned seven books!"

Alkazar

درسته بدون Iron islands و Crownlands دقیقا 7 تا هست! ولی من بیشتر منظورم این بود که اصلا خاندانی نمونده که معرفی نشده باشه! همین.
پ.ن : الان هم من هرچی میگردم این حرفای مارتین درباره اقلیم جدید رو پیدا نمیکنم:|
نترس بمیره فرقی به حال ما نداره پایان سریال مشخص فوقش این سریال خراب میشه :|

اقا این Fact ها رو از کجا میاری؟ کی گفته پایانش مشخصه؟ مگه سریال 4 تا شخصیت داره که مشخص باشه؟ اصلا مگه میشه همچین چیزی؟:|

Alkazar

درسته بدون Iron islands و Crownlands دقیقا 7 تا هست! ولی من بیشتر منظورم این بود که اصلا خاندانی نمونده که معرفی نشده باشه! همین.
پ.ن : الان هم من هرچی میگردم این حرفای مارتین درباره اقلیم جدید رو پیدا نمیکنم:|

اقا این Fact ها رو از کجا میاری؟ کی گفته پایانش مشخصه؟ مگه سریال 4 تا شخصیت داره که مشخص باشه؟ اصلا مگه میشه همچین چیزی؟:|

به جان خودم تو سایتای خبری ایران اینا رو گذاشته بودن و خبرش زده بودن که پایان مشخص کرده توی مصاحبه هاشم گفته بود باور کن :|

به جان خودم تو سایتای خبری ایران اینا رو گذاشته بودن و خبرش زده بودن که پایان مشخص کرده توی مصاحبه هاشم گفته بود باور کن :|

دمت گرم! یعنی تا الان منبعت فقط سایتای ایرانی بود:| شما هم بدون منبع باور کردی؟ایول خوشم اومد:|

دمت گرم! یعنی تا الان منبعت فقط سایتای ایرانی بود:| شما هم بدون منبع باور کردی؟ایول خوشم اومد:|

نه سایتای دیگه رو میبینم...تنها سریالی که میرم تو سایتای ایرانی بحثاش دنبال میکنم و میخونم همین سریال باعث شد سر این قضیه اشتباه کنم...
پ.ن:الان دیدم دستیار r.r martin گفته ممکنه 8 کتاب بشه و تغییر کنه قضیه جدی نیست :|:|

“My plan is to finish in seven,” Martin says. “But my original plan was to finish in three. I write the stories and they grow. I deal with certain things and sometimes I find myself not at the end of a story. My plan right now is still seven. But first I have to finish Book Six. Get back to me when I’m half-way through Book Seven and then maybe I’ll tell you something more meaningful.”

جواب خودش این هست انگار

چند وقت پیش همینجا بچه ها گفتن که مارتین پایانی که در نظر داره رو به تهیه کننده های سریال گفته که اگر مشکلی براش پیش اومد،بتونن سریال رو با یه پایان نسبی خاتمه بدن.

به نظرم GOT داره راه واکینگ دد رو میره. چهل پنجاه دیقه دیالوگ های بی سر و ته ، پنج دیقه ی آخر کلیف هنگر.
با یه عالمه شخصیت هایی که بخاطر کمبود وقت یا پرداخت بد، تک بعدی شدن و بود و نبودشون خیلی اهمیتی نداره.
ضمن اینکه به نظرم خیلی از کاراکترها هیچ روند تحول شخصیتی ندارن.
مثلا جافری از اول شخصیت منفی به شدت سادیسمیه که بدون دلیل خاصی اصرار به زجر دادن بقیه داره. نویسنده ها اصلا به خودشون زحمت نمیدن شخصیتش رو زیر ذره بین بذارن و نشون بدن چی شد که به اینجا رسید. فقط برای چهار فصل یه کاراکتر منفیه که همه باید ازش متنفر باشن.
همین قضیه برا دنریس. از یه ادم تحت سو استفاده و abused تبدیل شده به رهبر یه عده. این پیچش جالبی بود ولی الان شخصیتش به نظرم به بن بست رسیده و دیگه هیچ چیز تازه ای برا ارائه دادن نداره. یکی از حوصله سر بر ترین کاراکترهای سریاله. همشون استریوتایپ هایی که قبلا هزاربار دیدیم.
یا مثلا سرسی. به نظرم مشکل سرسی حتی بزرگتر از بقیه ست چون الاوه بر اینکه شخصیتش کلیشه ایه ( یه زن تشنه ی قدرت و به شدت سوسیاپت )تقریبا داره اتفاقی براش می افته که سره اسکایلر تو برکینگ بد افتاد. ( آنا گان بعدا یه نامه خطاب به فن هایی که ازش متنفرن تو نیویورک تایمز نوشت که جالبه ) سرسی حداقل جنبه هایی داره که به انسان بودن نزدیکش میکنه. اینکه همیشه تحت ابیوز شوهر و پدرش بود و حداقل به عنوان یه مادر حق داره طرف بچه هاش باشه. ولی چون شخصیتش مونث هست، تنفر ازش چندبرابر شده.
من با کسایی که سریالو میبنن هیچ مشکلی ندارم و اصلا نمیخوام فکت صادر کنم که خوبه یا بد ولی به نظرم GOT بر خلاف نمونه های بهتر، حداقل از لحاظ character study خیلی ضعیفه.

آخرین ویرایش:
kn!ghtf@ll

اصلا نمیدونی درباره چی داری صحبت می کنی. 8 اقلیم و پادشاهی و هر کتاب یه پادشاهی دیگه چیه؟ این چیزا رو برای کسایی بگو که کتاب ها رو نخوندن. 8-|

kn!ghtf@ll

اصلا نمیدونی درباره چی داری صحبت می کنی. 8 اقلیم و پادشاهی و هر کتاب یه پادشاهی دیگه چیه؟ این چیزا رو برای کسایی بگو که کتاب ها رو نخوندن. 8-|

این از خودم نگفتم این یک سایت خبری خبر سریال خوندم و بر اساس حرف اون این گفتم ...خودمم کتاب خوندم :|

این از خودم نگفتم این یک سایت خبری خبر سریال خوندم و بر اساس حرف اون این گفتم ...خودمم کتاب خوندم :|

شما اگه کتاب ها رو خونده بودی متوجه میشدی این جمله: "هر کتاب درباره یک اقلیم و خانواده کتاب 8 هم اون خانواده جدید معرفی میکنه" چقدر احمقانه ـست.

Penny Dreadful Renewed for Season 2

98037386792237105065.jpg

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
    or