TV Center

سلام
تیم مدیریت بازی سنتر از کاربران خیلی قانون مدار !!! معذرت میخوان که به دلیل مشغله و امور شخصی که هر کسی تو زندگیش داره ، نمیتونن افتخار خدمت 24 ساعته و رفع و رجوع خرابکاری هاشون رو به طور کامل داشته باشن .
مگه من گفتم تقصیر مدیریته؟! :|
جالبش اینه که اکثر اینایی که دارن اسپویل میکنن کلی تو تاپیک بودن و هنوز با قانون ساده تاپیک آشنا نیستن!
طرف n تا پست داره اینجا بعد اسپویلر میزنه به اسم اپیزود 8، توش اپیزود 9 رو اسپویل میکنه، اون یکی اپیزود 9 رو اسپویل میکنه و میگه من حدس میزنم اینجوری میشه، آره جان خودت حدس زدی :|

این 24 همونجوری بدون افت داره میره جلو :دی یکم هم از هیجان هر قسمتش کم نشده :x عالیه :x
این قسمت هم خیلی خوب بود! فقط این یارو انگلیسیه خیلی رو اعصابه با اون قیافه تپلش :دی
الان یعنی رئیس جمهور آمریکا آلزایمر گرفته هیچ خری نمیدونه جز زیر دستاش؟ :|

این ویدیو رو ببینید چقد منو یاد Oberyn میندازه :)) (ربطی به GoT نداره ماله یه فیلم دیگس ولی نمیشه توضیح داد باید ببینید)
watch?v=AApIyQK-vEQ

اگه بخواید کل ASOIAF رو خلاصه کنید تو 5 خط :|
10418923_283238111856802_2329630866527580060_n.jpg

Penny Dreadful این هفته خیلی ریتم بدی داشت به نظرم کم کم باید یک مقدار ریتم رو سریع تر کنند. 24 هم که باز خوب بود واقعا از کیفیت این فصل راضیم

درسته یه خرده کند شده ولی هنوز توی سبکش بهترینه :دی امیدوارم ادامه داشته باشه چون بهترین سریال چند سال اخیر هست که در مورد Frankensteinـه:دی

از دو شنبه تا الان 10 دفعه صحنه دوئل رو دیدم با فاصله بهترین صحنه فیلم هست تا اینجا به نظرم خیلی عالیه ... دیگه الان تقریبا مطمئنم نیزه اوبرین سمی بوده (عجب نیزه ی خوشگلی داشت لامصب)
عاشق بازیگر اوبرین شدم ... باینکه کلا 1 ساعت هم رل نداشت ولی خیلی عالی بازی گرد بازیگرش باعث میشد با کاراکتر اوبرین همذات پنداری کنم
چند تا نکته جلب هم چند روز پیش توی یک ویدیو screen junkie دیدم که یکیش این بود :
بازیگر شخصیت mountain توی فصل 4 یک ورزشکار هست که توی مسابقات قویترین مردان جهان هم شرکت کرده .... توی قسمت 7(یا 6) که دیدمش فک کردم فوتوشاپ لامصب:d ولی واقعا هیکلش همین قدر ردیفه قدش هم 2.10 متره وزنش هم 191kg (واقعا WTF؟)...... ویکیش هم اینه.
ویدیو screen junkie هم اینه:watch?v=CqYr7qqOS0w
حتما ببینید ویدیو رو خیلی جالبه
الان این Preview چیه دقیقا؟ اسمش رو بگین شاید بعضی از ما نخوایم نگاه کنیم.
preview imdb هِ

آخرین ویرایش:
خب r.r martin اعلام کرده که کتاب بازی با تاج و تخت در 8 جلد کتاب منتشر میشه در اصل 8 اقلیم و پادشاهی هستن که ما 7 تاشون دیدیم و کتاب دیگر قراره اون یکی پادشاهی بهمون معرفی کنه :bighug:

:-&:-&:-&:-&:-&:-&:-&:-&:-&
یعنی منی که با این کشت و کشتارا و کندن سر و کلا خشونت هیچ مشکلی ندارم و اصلا واسم مهم نیست و روم تاثیر نمیزاره این تیکه آخر اپیزود واقعا یک جوری شدم :| خیلی خوب در آورده بودن!
دوئل فوق العاده بود :| بعد از تموم شدن اپیزود هم کلی فحش بار این یارو کردم آخه مرض داشتی رفتی بالا سرش :| همینجور نره غولی میخواد با چهار تا ضربه تو بمیره که رفتی بالا سرش ؟؟ :|

حالا چی سر تیریون میاد ؟ :( یعنی اگه این بمیره دیگه غیر از این شخصیت خاصی نمیمونه که مورد علاقم باشه! :|

قیافه هاندم تهش بود :)) پوکر فیس کرده بود آریا هم میخندید منم خندم گرفته بود :))

در کل اپیزود خیلی خوبی بود :دی

خب r.r martin اعلام کرده که کتاب بازی با تاج و تخت در 8 جلد کتاب منتشر میشه در اصل 8 اقلیم و پادشاهی هستن که ما 7 تاشون دیدیم و کتاب دیگر قراره اون یکی پادشاهی بهمون معرفی کنه :bighug:

مگه نگفته بود 7تاست؟

A Game of Thrones
A Clash of Kings
A Storm of Swords
A Feast for Crows
A Dance With Dragons
اینا منتشر شدن یه دوتا دیگه هم گفتن قراره با این نام‌ها بیاد:

A Wind of Winter
A Dream of Spring که می‌گفتن آخریشه؟ :-/

مگه نگفته بود 7تاست؟

گفته احتمالا یکی دیگه هم درست میکنه:| یعنی قشنگ پیداست این سریال و کتاب با این وضع تا ده سال دیگه هم تموم نمیشه! الان حداقل با این سرعت 10 تا فصل نیاز داره سریال! حالا یکی دیگه هم اضافه شد که هیچی!

در اصل 8 اقلیم و پادشاهی هستن که ما 7 تاشون دیدیم و کتاب دیگر قراره اون یکی پادشاهی بهمون معرفی کنه

منظورت چیه؟ 7 تا پادشاهی بیشتر نیست! از زمان اگان فاتح همین شکل بوده و هست! فکر کنم منظورت یه قاره دیگه در کنار وستروس و ایسوس هست ، درسته؟

مگه نگفته بود 7تاست؟

A Game of Thrones
A Clash of Kings
A Storm of Swords
A Feast for Crows
A Dance With Dragons
اینا منتشر شدن یه دوتا دیگه هم گفتن قراره با این نام‌ها بیاد:

A Wind of Winter
A Dream of Spring که می‌گفتن آخریشه؟ :-/

نه به تازگی اعلام کرد 8 تا میشه چون در اصل 8 تا اقلیمن پادشاهین کلا اول قرار بوده تو 3 تا باشه بعد شده 5 بعد شده 7 حالا 8 حتما سریال هم تا 2018 2019 میسازنش گفته هر کتاب یک پادشاهی

گفته احتمالا یکی دیگه هم درست میکنه:| یعنی قشنگ پیداست این سریال و کتاب با این وضع تا ده سال دیگه هم تموم نمیشه! الان حداقل با این سرعت 10 تا فصل نیاز داره سریال! حالا یکی دیگه هم اضافه شد که هیچی!

اینطوری که خیلی طولانی می‌شه:دی من الآن نزدیکه 3 ساله منتظر A Wind of Winter و با این سرعت نگارش بعید می‌دونم تا دو سال دیگه بیاد. یعنی اگه بخواد با این سرعت سه کتاب دیگه رو هم نگارش کنه 10 سال که سهله، 15 سال شایدم بیشتر طول بکشه :|

منظورت چیه؟ 7 تا پادشاهی بیشتر نیست! از زمان اگان فاتح همین شکل بوده و هست! فکر کنم منظورت یه قاره دیگه در کنار وستروس و ایسوس هست ، درسته؟

نه خودش گفته 8 پادشاهی در اصل ولی شما تا الان بهتون 7 پادشاهی معرفی شده و هر کتاب درباره یک اقلیم و خانواده کتاب 8 هم اون خانواده جدید معرفی میکنه

اینطوری که خیلی طولانی می‌شه:دی من الآن نزدیکه 3 ساله منتظر A Wind of Winter و با این سرعت نگارش بعید می‌دونم تا دو سال دیگه بیاد. یعنی اگه بخواد با این سرعت سه کتاب دیگه رو هم نگارش کنه 10 سال که سهله، 15 سال شایدم بیشتر طول بکشه :|

مرتیکه چاق خیلی تنبله!:d احتمالا این HBO هم نقشه ای داشته باشه تا بخواد سریال رو طولانی کنه! چون سابقه سریال های بسیار طولانی رو داره! 12 ماه طول میکشه 10 تا قسمت زیر 55 دقیقه میدند بیرون:| کلی از کتاب رو هم که از سر وته میزنند! معلوم نیست فاز اینا چیه.

نه خودش گفته 8 پادشاهی در اصل ولی شما تا الان بهتون 7 پادشاهی معرفی شده و هر کتاب درباره یک اقلیم و خانواده کتاب 8 هم اون خانواده جدید معرفی میکنه

داداش یه چندتا کاما بذار اصلا نمیتونم بخونم چی میگی! اما به طور کلی اگه منظورت House ها هست که خوب خیلی زیادند! مثلا توی قسمت Riverlands چندتا خاندان وجود داره! که هر دو هم معرفی شدند! یکی تالی ها و دیگری هم خاندان فری(والدر فری) پس با حساب شما این سرزمین خودش دو اقلیمه؟؟؟!!!! :| لینک مصاحبه رو داری؟>

اول قرار بود 2 سال پیش جلد 5 کتاب بده حالا گفتن 2015 بعد میگه 2016 اصلا معلوم نیست کی میاد کتابا گفته به دستیار نیاز دارم برا کامل کردن کتابا و اگرنه از نظر مالی و معنوی و غیره امکان پذیر نیست به این زودی منتشر کنم.البته گفته که پایان سریال کامل نوشته و به سازنده ها گفته که اگه یک روزی مردش خود سازنده ها ادامه بدن کار :d

- - -ویرایش - - -

مرتیکه چاق خیلی تنبله!:d احتمالا این HBO هم نقشه ای داشته باشه تا بخواد سریال رو طولانی کنه! چون سابقه سریال های بسیار طولانی رو داره! 12 ماه طول میکشه 10 تا قسمت زیر 55 دقیقه میدند بیرون:| کلی از کتاب رو هم که از سر وته میزنند! معلوم نیست فاز اینا چیه.

داداش یه چندتا کاما بذار اصلا نمیتونم بخونم چی میگی! اما به طور کلی اگه منظورت House ها هست که خوب خیلی زیادند! مثلا توی قسمت Riverlands چندتا خاندان وجود داره! که هر دو هم معرفی شدند! یکی تالی ها و دیگری هم خاندان فری(والدر فری) پس با حساب شما این سرزمین خودش دو اقلیمه؟؟؟!!!! :| لینک مصاحبه رو داری؟>

بذار برات پیدا میکنم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
    or