REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
Mad Men

اگه کسی هست که از مگان بدش میاد بیاد بهم بگه که تو تنها نیستی.از تمام جهات،لب،لبخند،صورت،اخلاق،راه رفتن...عادت ندارم از کسی بی دلیل بدم بیاد اما نمیدونم این قضیه ش چیه

amirplay

کاربر سایت
May 29, 2008
356
نام
امیر
بریکینگ بد خارقالعاده و شاهکار هست :)
اون فوق العاده بودن یعنی به سلیقه ربطی نداره؟ الان من اصلا از لاست خوشم نیومد! فصل اولو دیدم ولش کردم! نمیدونم چرا! منم اونو در حد یک سریال فوق العاده نمیدونم!
ولی TWD بنظر من عالی بود! گرچه اصلا در حد بریکینگ بد نبود ولی بازم عالی بود! این نظر منه! فقط نظر شخصیه! البته همون عالی بودن رو واسه دوران اوجش گفتم نه الان!

شما نظرتون اینه که فیلم زیاد خوب نیست و نظر شما هم محترمه! منم گفتم اگه تا اینجا خوشت نیومده کلا بیخیالش شو و دیگه ادامه نده چون سریال با همین روند جلو میره و بیشتر افت میکنه تا پیشرفت!

- - -ویرایش - - -
خب دوسته من حالا متوجه منظورت شدم پس از نظره شما چون یه سریال مثلا دو فصل خوبه میشه شاهکار و وفوق العاده؟ خب پس اینجا رو باهاتون موافق نیستم سریالی باید لقب شاهکار رو یدک بکشه که از اول تا اخر نه عالی بلکه حداقل توی اوج باشه مثل فرندز ولی من که فصله دوام و مثله این دوستمون نظرم اینه که در بهترین حالت این سریال خوبه (که نمیشه از خرجهای فوق العاده بالاش گذشت) و حالا شما فکر کن اگه من یه فصله دیگه جلو برم و اون افت رو ببینم دیگه بنظرم خوب هم نمیاد
در ضمن شاهکار بنظرم از خارق العاده بالاتره:d

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
چرا game of thrones نمیاد ؟:(( تریلر دوم فصل جدیدشم دیدم معرکه بود
true detective هم فکر کنم آخرش میرن جسد والتر وایتُ تو فصل 5 پیدا می کنن:D

آخرین ویرایش:

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
true detective هم فکر کنم
آخرش میرن جسد والتر وایتُ تو فصل 5 پیدا می کنن
:D

الان اسپویل کردی؟ اگه نکردی که هیچی اگه کردی درخواست بن ایشون رو دارم)x

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
نه بابا عجله کجا بود باو :| سر قسمت قبل کلی ملت ضد حال خوردن ۱۵ میلیون بیننده تو این قسمت میشه ۱۰ تا ....
15 میلیون بیننده من و شما نیستیم و کسانی هستند که توی امریکا و هستند اونا هم کاملا از قسمت 8 راضی بودند

- - -ویرایش - - -

الان اسپویل کردی؟ اگه نکردی که هیچی اگه کردی درخواست بن ایشون رو دارم)x
نه داداش . به شوخی گفته نمیبینی علامته :D گذاشته ؟
بشین سریال رو با خیال راحت ببین

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
:|
این Penny Dreadful چرا اینجوری بود!!؟:|
عجب چیز مریضی بود!!:|
دلم میخواد وقتی اومد ببینمش ولی با تریلری که من دیدم، واعا بعیده شروع کنم به دیدن!:|

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
خوب مرد مومن الان هر کی هر چی بگو واست اسپویله!بگن نه نمرده میشه اسپویل بگن آره میشه اسپویل..شما چشاتو درویش کن برو سریالو ببین :d

آره دقیقا همینو میخواستم بگم ، اگه حقیقت داره اسپویله ، حقیقت نداره بازم اسپویله:|:d
من دیگه نمیام اینجا:d

Mprince

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,618
نام
محسن
دو قسمت اول هانیبال رو دیدم فوق العاده بود، دیگه حوصله دیدن هیچ سریالی رو ندارم الان فقط منتظرم دانلود قسمتهای بعدیش تموم بشه بشینم نگاه کنم، اگه کسی ندیده این سریال رو حتما ببینید که اگه نبینید نصف عمرتون بر فناست :D

Sent from my ME371MG using Tapatalk

A.M.K

کاربر سایت
Mar 16, 2008
2,334
نام
arash
true detective هم فکر کنمن :D

98401004942623269878.jpg

_---------
True detective امشب میاد؟
خداییش خیلی ضد حاله فصل بعدش کلا همه بازیگرا و اینا عوض میشن!! :(

آخرین ویرایش:

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,230
نام
Мojtaba
این Penny Dreadful تریلرش خیلی خوب بود، البته چند تا ویدئو دیگه هم از مراحل ساختش هست که نشون میده، طراحی صحنه و دیزاین خوبی داره. اگر جو کلی سریال هم به خوبی این تریلر باشه دیگه عالی میشه.
این Penny Dreadful چرا اینجوری بود!!؟:|
عجب چیز مریضی بود!!:|
دلم میخواد وقتی اومد ببینمش ولی با تریلری که من دیدم، واعا بعیده شروع کنم به دیدن!:|
من الان نفهمیدم تعریف کردی یا بدت اومد:d:-/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر