sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
sherlock SeaSon 2 Epsiod 3

عزیـزم ایـن دیگه چـی بود با روح و روانم بازی کـرد دیالوگ های شاهکار که میشه ازشون به عنوان نقل قول استفاده کرد فقط اعتراض میکنم که چرا تو نظرسنجی حتی وجود خارجی هـم نداره.....!
اپیزودی هم قرار بود تو نظر سنجی باشه،اپیزوده اول فصله دو بود.

amirplay

کاربر سایت
May 29, 2008
356
نام
امیر
سلام
معمولا میام نظرارو میخونم میرم ولی یه سوالی چن روزیه ذهنمو! (خالیه بابا لامصب هیچی توش نیس!) درگیر کرده!
آقا ما نشستیم با این همه تعریفی که از واکینگ دد کردید سریالو دانلود کردیم و الانم قسمت 8 فصله دومم اما به طرز مسخره ای اصلا باهاش ارتباط برقرار نمیکنم نه با شخصیتاش نه با داستانه فوووووووق العاده کندش الان بگی لاست ده نفر میان میگن مزخرف تموم شدو فلان ولی من همون فصله اول عاشقه تک تک کاراکتراش شدمو وقتی یه قسمت تموم میشد تا قسمته بعدو نمیدیدم راحت نمیشدم یهو به خودم میومدم شده بود 5 صب و داد میزدن سرمون که فلان فلان شده مگه کارو زندگی نداری تا الان بیداری؟! ولی اصلا جذابیت نداره میدونید یجورایی واسه من شده مثله آشنایی با نن جون و بیگ بنگ تئوری دو سه فصله اول نن جون خوب بودا ولی یهو افت کرد و خوردم به بیگ بنگ که اگه فرندز رو ندیده بودم شاهکار بود خیلیا با نن جون حال کردن اما یهو از فصله 5 احساس کردم داره به شعورم توهین میشه در حالی که فرندز و بیگ بنگ هیچ کاری جز خندوندن نمیخواستم بکنن ولی اون زده بود توی کار س...س و بیرونم نمی اومد و نمیفهمید که بابا این چیزا جذابیت واسه فیلم دیدن ایجاد نمیکنه (میخواستم ببینم میرفتم سراغه پ..و..ر....ن دیگه نه اینکه یه سریالو واسه خندیدن انتخاب کنم در هر صورت میخوام ببینم هنوز سالمم! و این فیلما جذابیت ندارنو افتشون خیلی فاحشه یا به بیماری لذت نبردن دچار شدم

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
سلام
معمولا میام نظرارو میخونم میرم ولی یه سوالی چن روزیه ذهنمو! (خالیه بابا لامصب هیچی توش نیس!) درگیر کرده!
آقا ما نشستیم با این همه تعریفی که از واکینگ دد کردید سریالو دانلود کردیم و الانم قسمت 8 فصله دومم اما به طرز مسخره ای اصلا باهاش ارتباط برقرار نمیکنم نه با شخصیتاش نه با داستانه فوووووووق العاده کندش الان بگی لاست ده نفر میان ..........................................د توی کار س...س و بیرونم نمی اومد و نمیفهمید که بابا این چیزا جذابیت واسه فیلم دیدن ایجاد نمیکنه (میخواستم ببینم میرفتم سراغه پ..و..ر....ن دیگه نه اینکه یه سریالو واسه خندیدن انتخاب کنم در هر صورت میخوام ببینم هنوز سالمم! و این فیلما جذابیت ندارنو افتشون خیلی فاحشه یا به بیماری لذت نبردن دچار شدم

قسمت 8 فصله دومی و خوشت نیومده؟ :|:shocked:
آقا دیگه نبین ، همه رو شیفت دیلیت کن;)

amirplay

کاربر سایت
May 29, 2008
356
نام
امیر
قسمت 8 فصله دومی و خوشت نیومده؟ :|:shocked:
آقا دیگه نبین ، همه رو شیفت دیلیت کن;)
اقا جون داداش بازیا به نظرت خیلی خیلی مصنوعی نیس؟
همون جایی بود که ریک میخواست همرو ببره توی اون ساختمونه پزشکی تحقیقاتی که اربده میزد اخره فصله یک
یسری مثله اون سیا پوست رپره (انقد بهش اشاره نمیکنه اسمش یادم رف) اصلا توی سریال نیس انگار اخه لامصب بقیم همینجورین نمیشه باهاشون ارتباط برقرار کرد

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
سلام
آقا ما نشستیم با این همه تعریفی که از واکینگ دد کردید سریالو دانلود کردیم و الانم قسمت 8 فصله دومم اما به طرز مسخره ای اصلا باهاش ارتباط برقرار نمیکنم نه با شخصیتاش نه با داستانه فوووووووق العاده کندش الان بگی لاست ده نفر میان میگن مزخرف تموم شدو فلان ولی من همون فصله اول عاشقه تک تک کاراکتراش شدمو وقتی یه قسمت تموم میشد تا قسمته بعدو نمیدیدم راحت نمیشدم یهو به خودم میومدم شده بود 5 صب و داد میزدن سرمون که فلان فلان شده مگه کارو زندگی نداری تا الان بیداری؟! ولی اصلا جذابیت نداره میدونید یجورایی واسه من شده مثله آشنایی با نن جون و بیگ بنگ تئوری دو سه فصله اول نن جون خوب بودا ولی یهو افت کرد و خوردم به بیگ بنگ که اگه فرندز رو ندیده بودم شاهکار بود خیلیا با نن جون حال کردن اما یهو از فصله 5 احساس کردم داره به شعورم توهین میشه در حالی که فرندز و بیگ بنگ هیچ کاری جز خندوندن نمیخواستم بکنن ولی اون زده بود توی کار س...س و بیرونم نمی اومد و نمیفهمید که بابا این چیزا جذابیت واسه فیلم دیدن ایجاد نمیکنه (میخواستم ببینم میرفتم سراغه پ..و..ر....ن دیگه نه اینکه یه سریالو واسه خندیدن انتخاب کنم در هر صورت میخوام ببینم هنوز سالمم! و این فیلما جذابیت ندارنو افتشون خیلی فاحشه یا به بیماری لذت نبردن دچار شدم
عزیز شما دیگه خوشت نمیاد ادامه نده!
سریال فوق العادس! اینجا بحث سلیقه پیش میاد که شما با سلیقتون جور نبوده و خوشتون نیومده!

MORT3ZA

کاربر سایت
Apr 30, 2010
1,039
نام
مرتضی
سریال فوق العادس! اینجا بحث سلیقه پیش میاد که شما با سلیقتون جور نبوده و خوشتون نیومده!

twd اگر قسمت های آخر نیم فصل هاشو فاکتور بگیری میشه همون پزشک دهکده با تم زامبی.

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,762
نام
ممد
فوق العاده؟؟!این سریال در بهترین حالت یه سریال خوبه و نه بیشتر!!

amirplay

کاربر سایت
May 29, 2008
356
نام
امیر
دوسته من بعد شمام اصلا فن بازی در نمیاری دیگه؟ اگه این فوق العادس میشه بگی بریکینگ بد و got و فرندو اینا چین؟ دوسته من منم مثله شما کلی سریال دیدم و از نظره من فوق العاده و شاهکار چیزایی هستن که به هر سریالی نمیشه نسبت داد من نظرتونو خواستم وگرنه منم میتونم بیام چون از لاست خوشم میاد یه چوب بگیرم دستم اینجا هرکی بد میگرو مورده عنایت قرار بدم باید یکم واقع بین باشیم هیچ سریالی نیس که ایراد نداشته اگه هس بگید مام بدونیم؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
دوسته من بعد شمام اصلا فن بازی در نمیاری دیگه؟ اگه این فوق العادس میشه بگی بریکینگ بد و got و فرندو اینا چین؟ دوسته من منم مثله شما کلی سریال دیدم و از نظره من فوق العاده و شاهکار چیزایی هستن که به هر سریالی نمیشه نسبت داد من نظرتونو خواستم وگرنه منم میتونم بیام چون از لاست خوشم میاد یه چوب بگیرم دستم اینجا هرکی بد میگرو مورده عنایت قرار بدم باید یکم واقع بین باشیم هیچ سریالی نیس که ایراد نداشته اگه هس بگید مام بدونیم؟
بریکینگ بد خارقالعاده و شاهکار هست :)
اون فوق العاده بودن یعنی به سلیقه ربطی نداره؟ الان من اصلا از لاست خوشم نیومد! فصل اولو دیدم ولش کردم! نمیدونم چرا! منم اونو در حد یک سریال فوق العاده نمیدونم!
ولی TWD بنظر من عالی بود! گرچه اصلا در حد بریکینگ بد نبود ولی بازم عالی بود! این نظر منه! فقط نظر شخصیه! البته همون عالی بودن رو واسه دوران اوجش گفتم نه الان!

شما نظرتون اینه که فیلم زیاد خوب نیست و نظر شما هم محترمه! منم گفتم اگه تا اینجا خوشت نیومده کلا بیخیالش شو و دیگه ادامه نده چون سریال با همین روند جلو میره و بیشتر افت میکنه تا پیشرفت!

- - -ویرایش - - -

فوق العاده؟؟!این سریال در بهترین حالت یه سریال خوبه و نه بیشتر!!
البته من فوق العاده رو واسه دوران اوج سریالش یعنی فصلای اولش گفتم! همین الانش اگه Arrow ـو The originals ـو TWD ـو بزارن کنار هم بگن فقط یکیشو میتونی انتخاب کنی TWD رو انتخاب نمیکنم چون الانشو در حد سیزنای اولش نمیدونم!

- - -ویرایش - - -

این فقط یک نظر شخصیه! من بخاطر دوران اوجشو یک سریال فوق العاده میدونم! ولی الان به هیچ وجه!!
فصل پنجش به غیر از همین اپیزود 8 ـش که واقعا عالی بود و قسمت 5 ـش بقیه قسمتاش اصلا جذاب نبود و کامل خوابم میبرد وسط سریال :|

آخرین ویرایش:

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
ولی TWD بنظر من عالی بود! گرچه اصلا در حد بریکینگ بد نبود ولی بازم عالی بود! این نظر منه! فقط نظر شخصیه!
فصل پنجش به غیر از همین اپیزود 8 ـش که واقعا عالی بود و قسمت 5 ـش بقیه قسمتاش اصلا جذاب نبود و کامل خوابم میبرد وسط سریال :|
منتقده 90 درصده نمرات و نظراته من شمایی هستی که به نظرت سریالی که کامل خوابت میبرد وسط بقیه قسمتای سریال،عالی بوده :D

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
فصل دو عالی بود اپیزود آخر هم طوفانی بود , فصل سه قسمت سوم هستم کارکترهای جدیدش تا الان جذاب نبودن
جیمی توو سریال خدایی خیلی خوب بوود چه وقتی با ناکی بود چه وقتی بر ضدش بود چه وقتی مرد ,تا الان فقط ناکی خوب بوده , الان بهتر میشه در ادامه فصل سه یا نه ؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
منتقده 90 درصده نمرات و نظراته من شمایی هستی که به نظرت سریالی که کامل خوابت میبرد وسط بقیه قسمتای سریال،عالی بوده :D
من کجا منتقد 90 درصد نظرات تو ـم؟ :D بقیه که دهن مارو توی این امر سرویس کردن :D
حالا کلا به پستم توجه کردی؟ :D
میگم بنظر من عالی بود و فوق العاده بودن سریال هم منظورم فصلایی بود که رو اوج بود وگرنه الان اونقدر ترقیب نمیشم که مثلا هنوز اومد سریع بزنم رو دی ال ولی وقتی TO میاد بلافاصله میزنم رو دی ال نگاه میکنم!
کلا سریالش میتونه مثل سیزنای اول خوب باشه ولی این اواخر زیاد به دلم ننشسته! البته قسمت 8 ـش واقعا حرف نداشت اینو دیگه همه قبول دارن از نظر سنجی هم معلومه ولی بقیه قسمتاش زیاد تعریفی نداشت! من حتی با فصل سومش که اینقدر دوستان میکوبیدنش هم خیلی حال کردم ولی این فصلش کلا بی میل کرد منو به سریال!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر