TV Center

خدایی دختره تو آلکاتراز خیلی چیز خاصی نبود ولی در مجموع بد نبود :دی
اگه واسه این چیزا سریال میبینید میبینید برید این سریالای آمریکای جنوبی رو نگاه کنید :-" همه از حیث لبنیات و پروتیین در بالا ترین سطح قرار دارن >:d :d

خدایی دختره تو آلکاتراز خیلی چیز خاصی نبود ولی در مجموع بد نبود :دی
اگه واسه این چیزا سریال میبینید میبینید برید این سریالای آمریکای جنوبی رو نگاه کنید :-" همه از حیث لبنیات و پروتیین در بالا ترین سطح قرار دارن >:d :d

حالا ما یه چیزی گفتیم :دی مهمترین دلیلی که من Alcatraz رو ادامه دادم بیکاری و بعدش هارلی بود :دی

این Anger Management هم که دیگه مرز BS رو رد کرد :| قسمت 36ـم فصل دو دیشب پخش شد. :| من 2 قسمت اولو دیدم بی خیال شدم. مردم با چه امیدی اینو نگاه می کنن؟ :|

ببخشید نمی دونستم همه دخترها باید مثل True Blood آی کندی و پر از Cleavage باشن تا مورد پسند شما واقع بشن :دی
اتفاقا من اصلا از سوکی و دار و دسته اش خوشم نمیاد:دی فقط یه کم از جسیکا خوشم میاد:دی
اونی که مورد پسند ما بود رو زدن کشتن این فصل!:|
این دختره تو آلکاترز هم به خاطر پوشیده (!!) بودنش نمیگم چیز خاصی نبود، به خاطر چهره سردش میگم.:دی انگار روح نداره:دی کلا Likable نبود زیاد:دی
فقط پلات اصلیش کمی شبیه به Alias بود.
الان اینو به عنوان نکته مثبت ذکر کردی یا منفی!؟:-/

این دختره تو آلکاترز هم به خاطر پوشیده (!!) بودنش نمیگم چیز خاصی نبود، به خاطر چهره سردش میگم.
:biggrin1:
انگار روح نداره
کلا Likable نبود زیاد

اندام خوبی داشت (هر چند بهتر از اینم زیاده :دی ).
ولی من کلا از سریالش خوشم میومد :دی اون یارو رییس زندانه خیلی باحال بود :)) یعنی نمونه کامل یه آدم ترول و مریض بود :))

اتفاقا من اصلا از سوکی و دار و دسته اش خوشم نمیاد:دی فقط یه کم از جسیکا خوشم میاد:دی
اونی که مورد پسند ما بود رو زدن کشتن این فصل!:|

من خودم موندم چی جوری لحجه سوکی رو تحمل کردم :| با اون دندوناش رسما رو اعصاب بود. بازیگر جسیکا تو دنیای واقعی چند سالشه؟ :دی هرچی هست هنوزم 17 بهش می آد. :دی

اصلا کسی مونده دیگه؟ میلف فست شده رسما :دی

این دختره تو آلکاترز هم به خاطر پوشیده (!!) بودنش نمیگم چیز خاصی نبود، به خاطر چهره سردش میگم.
biggrin1.gif
انگار روح نداره
biggrin1.gif
کلا Likable نبود زیاد
biggrin1.gif

Vamp ها چهرشون روشن بعد؟ :-/ ولی اینو موافقم که Likeable نبود :دی

الان اینو به عنوان نکته مثبت ذکر کردی یا منفی!؟:-/

برداشت با خودته :دی

دوستان این Firefly ترتیب اپیزوداش چرا اینجوریه ؟ من 10 ep نگاه کردم الان میبینم رسیدم به Pilot که میشه اپیزود 11و12
اگه از IMDB دیدی ، اونجا ترتیبش رو اشتباه زده. ترتیب درستش اینه :
.
[FONT=&amp]Episode 1 - Serenity
[/FONT]
[FONT=&amp]Episode 2 - Train Job
[/FONT]
[FONT=&amp]Episode 3 - Bushwacked
[/FONT]
[FONT=&amp]Episode 4 - Shindig
[/FONT]
[FONT=&amp]Episode 5 - Safe
[/FONT]
[FONT=&amp]Episode 6 - Our Mrs Reynolds
[/FONT]
[FONT=&amp]Episode 7 - Jaynestown
[/FONT]
[FONT=&amp]Episode 8 - Out of Gas
[/FONT]
[FONT=&amp]Episode 9 - Ariel
[/FONT]
[FONT=&amp]Episode 10 - War Stories
[/FONT]
[FONT=&amp]Episode 11 - Trash
[/FONT]
[FONT=&amp]Episode 12 - The Message
Episode 13 - Heart of Gold[/FONT]

Episode 14 : Objects in space

آخرین ویرایش:
pack ی هم که دانلود کرده بودم ترکیبش مثل imdb بود .
firefly خیلی با مصیبت پخش شد.
یکی از اشتباه های احمقانه ی فاکس که تو ریزش بیننده های سریال هم کم تاثیر نداشت، همین بدون ترتیب پخش کردن اپیزودها بود.
لیست هایی مثل ای ام دی بی و غیره ترتیب رو بر اساس پخش فاکس قرار دادن درحالی که فاکس یه سری قسمت هارو جابجا پخش میکرد که باعث میشد دنبال کردن سریال و سردراوردن ازش تا حدی سخت تر بشه.
قسمت اول که [FONT=&amp]Serenity بود و شروع داستان بود و تو فهمیدن گذشته ی کاراکترها نقش اساسی داشت رو فاکس اول پخش نمیکنه چون فکر میکنن قسمت جالبی برا شروع نیست و بجاش Train Job رو پخش میکنن ![/FONT]
سه قسمت ( Trash", "The Message" , "Heart of Gold" ) هم که اصلا پخش نکردن بعد از اینکه خبر کنسلیش اومد و این سه قسمت یه سال بعد تو یه شبکه ی دیگه پخش شد .
برا همین ترتیب قسمت هاش انقدر پخش و پلاس.

دوستانی که Sherlock رو ندیدن ساعت 17 تا 18.5 شب بزنن شبکه نمایش داره دوبله میزاره :دی منم ندیدم دارم نگاه میکنم! دوبلشم خیلی خوبه

فقط اپیزود و سیزن رو نمینویسه فقط اسم مخصوص اون اپیزود رو مینویسه! اونایی که دیدن اگه میدونن بگن "بانکدار کور" کدوم سیزن و کدوم اپیزود میشه؟؟ آخه نفهمیدم کی شروع کرده به گزاشتن!

دوستانی که Sherlock رو ندیدن ساعت 17 تا 18.5 شب بزنن شبکه نمایش داره دوبله میزاره :biggrin1: منم ندیدم دارم نگاه میکنم! دوبلشم خیلی خوبه

فقط اپیزود و سیزن رو نمینویسه فقط اسم مخصوص اون اپیزود رو مینویسه! اونایی که دیدن اگه میدونن بگن "بانکدار کور" کدوم سیزن و کدوم اپیزود میشه؟؟ آخه نفهمیدم کی شروع کرده به گزاشتن!
سیزن 1 اپیزود دومه

فکر کنم یکی از اپیزوداشو اصلا نده:-"وگرنه خیلی ممیزی میخوره

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or