franticfixer

کاربر سایت
Mar 5, 2011
395
کسی اینجا Shadow and Bone نمیبینه؟! به نظر من سریال خیلی خوش ساختی بود. یه جورایی از روسیه تزاری تو فضاسازی و اینا الهام گرفته بودن که متفاوتش کرده بوده از سریالهای فانتزی دیگه. منتظر فصل ۲ خواهم بود شدیداً!

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
کسی اینجا Shadow and Bone نمیبینه؟! به نظر من سریال خیلی خوش ساختی بود. یه جورایی از روسیه تزاری تو فضاسازی و اینا الهام گرفته بودن که متفاوتش کرده بوده از سریالهای فانتزی دیگه. منتظر فصل ۲ خواهم بود شدیداً!
اصلا خوشمان نیامد، از اون سریالهایی هست که فقط آب میندن بهش که زمان و تعداد اپیزودش بره بالا

franticfixer

کاربر سایت
Mar 5, 2011
395
اصلا خوشمان نیامد، از اون سریالهایی هست که فقط آب میندن بهش که زمان و تعداد اپیزودش بره بالا
چه قدر جالب! اولین باره این رو درباره ی این سریال می‌شنوم. بیشتر نقدهایی که ازش شده دقیقا برعکسه: که خیلی سریع مخاطب رو داخل داستان پرتاب می‌کنه و هیچ زمانی صرف world building به شکل کلاسیک نمیکنه، و به عهده ی مخاطب می‌زاره که سر در بیاره کلا تو دنیای خیالیش چی میگذره. جالبه که نظر مخالف این رو می‌شنوم!

• Like
Reactions: Homi-Fatal

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
چه قدر جالب! اولین باره این رو درباره ی این سریال می‌شنوم. بیشتر نقدهایی که ازش شده دقیقا برعکسه: که خیلی سریع مخاطب رو داخل داستان پرتاب می‌کنه و هیچ زمانی صرف world building به شکل کلاسیک نمیکنه، و به عهده ی مخاطب می‌زاره که سر در بیاره کلا تو دنیای خیالیش چی میگذره. جالبه که نظر مخالف این رو می‌شنوم!
یه سری کپی برداری و تقلیدهای مسخره کرده که هرچی جلوتر میره بیشتر میزنه تو ذوق مثلا دوتا کارکتر گذاشتن مثل شرلوک هولمز و دستیارش واتسون که اینجا واتسون گی هم شده! یا مثلا 6 قسمت کاپیتان رو بردن بالا که چنین است و چنان است بعد در برابر همین شرلوک هولمز لنگ مات و مبهوت خشکش زد! داستان تکراری اینکه دوتا عاشق و معشوق نمیزارن به هم نامه بدن که بینشون جدایی بیفته! خدایی خیلی تکراریه این داستان، نکات مثبت هم داره ولی بنظرم این نکات منفیش بیشتره، چندتا قسمت اول خوشم اومد ولی بعدش نه، که اینم سلیقه ای هست و ممکنه یه نفر برعکس من باشه

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,624
نام
Leo Fitz
دوستان لطفا کمک کنید[-o<
بعد دیدن قسمت ویژه فرندز شدیدا احساس نیاز میکنم به یه سیتکام...
فرندز رو همین چند وقت پیش واسه بار دوم دیدم، Seinfeld رو هم زمستون پارسال دیدم ولی فکر میکنم واسه بار دوم دیدنش یخورده زوده.
الان چند روزه تو یوتیوب دربه در دنبال یه کمدی underrated یا دیده نشده میگردم ولی نیست که نیست:D
موردی سراغ ندارین؟ یا اینکه برم واسه راند دوم سینفلد؟

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,150
نام
پویان
دوستان لطفا کمک کنید[-o<
فرندز رو همین چند وقت پیش واسه بار دوم دیدم، Seinfeld رو هم زمستون پارسال دیدم ولی فکر میکنم واسه بار دوم دیدنش یخورده زوده.
الان چند روزه تو یوتیوب دربه در دنبال یه کمدی underrated یا دیده نشده میگردم ولی نیست که نیست:D
Community
Brooklyn 99
Arrested Development
Parks and Recreation
Veep
It’s Always Sunny in Philadelphia
Californication
The Office
That 70s Show
Louie
Man Seeking Woman
شب‌های برره
پاورچین
نقطه‌چین
اینا پیشنهادهای منه! :D

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
دوستان لطفا کمک کنید[-o<
من فرندز و دو نفر و نصفی (به زور البته چون زیرنویس خوبی نداشت. اخیرا برای چندمین بار دیدم . فعلا دوباره رفتم سراغ how i met
odd couple متیو پری هم برای یک بار دیدن خوبه . ولی در کل همون راند دوم سینفلد هم گزینه مناسبیه

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
دقیقا اصن کم صحبت کرد من همش منتظر بودم شوخی کنه و ... که :(
گویا Matthew Perry قبلش عمل جراحی دندون داشته واسه همین اگه دقت کرده باشی درستم نمیتونست صحبت کنه احتمالا واسه همینم کم حرف میزد.
در عوض Matt Leblanc چقد پرانژی و شاد بود مثل قدیم، حتی قیافشم اونقدی تغییر نکرده فقط چاق شده خیلی :D

دوستان لطفا کمک کنید[-o<
در مورد ساینفلد اینو بگم دفعه دوم بیشتر از دفعه اول حال میده حتما تو برنامه قرار بده بعدا:-"
من حداقل 4 بار دیدم تنها دلیلی که دوباره نمیبینم اینه که دیالوگا یادمه کامل دیگه :D

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,732
دوستان لطفا کمک کنید[-o<
به نظرم that's 70 show بتونه یه مدت جبرانی برات کار کنه :D هم محصول دهه 90 هست (هر چند وقایع در دهه 70 میگذره) هم مثل فرندز در مورد چندتا دوست هست.بازیگرای خوبی هم داره
سریال پیشنهادی بعدی frasier هست که اونم دهه 90ی هست هر چند از فرندز و ساینفیلد پایینتر هست ولی روزی یکی 2 قسمت دیدنش بد نیست نمره خیلی بالایی هم داره.

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,726
نام
وحید
افیس هم بد نیست دارم میبینمش فصلهای اول تا سومش معمولیه ولی الان فصل شش رو دارم نگاه میکنم بهتر شده و ارزش یکبار دیدن رو داره ولی هنوزم کمدیش در حد فرندز ، اشنایی با مادر و بیگ بنگ تئوری نبوده برام

آخرین ویرایش:

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
سلام
آقا من سریال Money Heist رو دانلود کردم ولی یه نسخه ایه که فصل اولش 15 قسمته. توی سایت ها فقط 13 قسمتی دیدم. زیرنویس هماهنگش رو هم پیدا نمیکنم هیچجا
کسی داره زیرنویس هماهنگ این نسخه رو ؟

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
افیس هم بد نیست دارم میبینمش فصلهای اول تا سومش معمولیه ولی الان فصل شش رو دارم نگاه میکنم بهتر شده و ارزش یکبار دیدن رو داره ولی هنوزم کمدیش در حد فرندز ، اشنایی با مادر و بیگ بنگ تئوری نبوده برام

آفیس فوق العادس شاید فصل اولش از نظر خیلیا زیاد چنگی ب دل نزنه ولی عاشقش میشی حتما ادامه بده.
من دو ماهه تمومش کردم :D

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,654
mr inbetween رو دارم تا جایی که اومده تموم میکنم.با توجه به اینکه سریال teen ageای نمیخوام چی پیش نهاد میکنید؟(breaking bad , dexter رو دیدم)
و برای کمدی seinfeld تاریخ گذشته نشده بخوام از اول ببینم؟کمدی Louie , friends , big bang رو دیدم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر