Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,511
نام
سپهر
سلام
سه فصل ozark رو تموم کردم...
بعد از (بریکینگ بد و بهتره با ساول تماس بگیرید) دیگه نتونسته بودم از یه سریال لذت آنچنانی ببرم!
تا اینکه اینو دیدم.
واقعاً که دم سازنده هاش گرم...

کسی نمیدونه فصل بعدیش کی قراره بیاد؟

هنوز معلوم نشده که تمدید بشه ولی احتمالش بسیار بالاست. یکی از گنجینه های خوب نتفلیکسه. به نظرم از فصل سوم خط مش خودشو جلو میبره.

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
سریال The Purge و Treadstone (اسپین آف جیسون بورن) از شبکه USA کنسل شدند.
خدا رو شکر :D .
شاید تعداد اقتباس های سریالی از روی فیلم های سینمایی که موفق بودن به زور به تعداد انگشتان یک دست برسه . اکثرا فقط قصدشون شیردوشی از ایده ی فیلم بوده که همه اشون هم در یکی دو فصل کنسل شدن
شاید موفق ترین اشون هانیبال باشه که البته اون هم کنسل شد ولی مطمئنا فرقش با بقیه این بود که وقتی کنسل شد خیلی ها شوکه شدن . ولی این سریال ها ساخته شدنشون شوکه کننده بود .

• Like
Reactions: saeed_sg

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
خدا رو شکر :D .
شاید تعداد اقتباس های سریالی از روی فیلم های سینمایی که موفق بودن به زور به تعداد انگشتان یک دست برسه . اکثرا فقط قصدشون شیردوشی از ایده ی فیلم بوده که همه اشون هم در یکی دو فصل کنسل شدن
شاید موفق ترین اشون هانیبال باشه که البته اون هم کنسل شد ولی مطمئنا فرقش با بقیه این بود که وقتی کنسل شد خیلی ها شوکه شدن . ولی این سریال ها ساخته شدنشون شوکه کننده بود .
Fargo موفق ترینه فکر کنم .

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
سلام

درسته ولی خب فارگو یکم نظرات ضد و نقیضه دربارش یعنی فصل اول فوق العاده بود ولی دو فصل بعد به خصوص فصل سوم 50 50 بود بازخوردها . اما تقریبا 99 درصد بیننده های هانیبال درباره خوب بودن اش هم نظرن. ولی اگه به حساب امتیاز ها و ادامه دار بودن سریال بگذاریم درسته فارگو موفق ترین مورده

VENOMEM

کاربر سایت
May 4, 2020
488
درسته ولی خب فارگو یکم نظرات ضد و نقیضه دربارش یعنی فصل اول فوق العاده بود ولی دو فصل بعد به خصوص فصل سوم 50 50 بود بازخوردها . اما تقریبا 99 درصد بیننده های هانیبال درباره خوب بودن اش هم نظرن. ولی اگه به حساب امتیاز ها و ادامه دار بودن سریال بگذاریم درسته فارگو موفق ترین مورده
هانیبال تا چه حد کثیف کاری داره؟ از دکستر بیشتره؟

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
سلام

حالا به تعداد بیننده ها یا ریتینگ و هرچی کار ندارم

اما من فصل های فارگو رو هر کدوم دو بار دیدم و بعد دو بار دیدن پرونده اش بسته شد برا من
از اون سمت هانیبال رو 2 بار 3 بار و 4 بار دیدم و همچنان پرونده این سریال بازه برا من ! :D

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi

اما من فصل های فارگو رو هر کدوم دو بار دیدم و بعد دو بار دیدن پرونده اش بسته شد برا من
از اون سمت هانیبال رو 2 بار 3 بار و 4 بار دیدم و همچنان پرونده این سریال بازه برا من ! :D
منک کلا خیلی سخته برام چیزی رو دوبار ببینم ولی هانیبال واقعا مثل یه شاهکار داشت جلو میرفت ، من نمیفهمم چرا کنسل شد :D
من نمیفهمم چرا هرچی سریاله که یکم سنگین و عمومی پسند نیست زود درش تخته میشه . یک نمونه دیگش The Leftovers مثلا .
با این روند واقعا پیدا کردن سریال های قوی که یچیزی برا ارایه داشته باشن هرچی میره داره سخت تر میشه :|

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,380
نام
محمد

شما با فصل سوم اشم حال کردید؟

هر چقدر دومی شاهکار بود، فصل سوم و مسیری که رفتن خوشم نیومد.
دیگه زیادی روابط بنظرم رندوم بود:D

مثل رابطه اون خواهر خوک داره با اون روان پزشکه...قشنگ ارتباط پیدا کردن این دو شخصیت خیلی مسخره بنظرم میومد...نیازی نیست همه به هم ربط داشته باشن، اونم فقط برای یک S%x scene چیپ که این دوتا با هم باشن با اینکه توی کانتکست داستان بشدت مسخره هست:|

اون جریان زن و بچه ویلیام از کتاب ها هم که اینجا بطور مسخره ایی عوض کرده بودن:/
بخاطر جریان بودجه، اینقدر هم با سرعت جت داستان و روایت پیش میرفت که اینبار پرداخت درست و حسابی اونا هم نداشتن.

البته کلا خیلی تغییرات خوب هم داشته مثل جریان Red Dragon که از ورژن اصلی هم بهتر بود و من خیلی خوشم اومد... فیلم برداری هم که قشنگ بقیه سریال ها رو به شرم وا میداشت:D ولی در کل نسبت به فصل دوم منو نتونست راضی کنه.

پایان اش حداقل یکم راضی شدم چون الان تصور میکنیم هر دوتا به رحمت الهی پیوستن:D
ادامه هم میدادن بعید میدونم چیزی خفن تر از اپیزود اخر فصل دوم میساختن...واقعا اون اپیزود پشم ریزون بود:|

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان

حس مالیخولیایی و سرخوشی عجیبی داشت، یه حس فتیش گونه نسبت به خشونت و خون بود، فضای فصل سومش واقعا یه لول دیگه ای هست

• Like
Reactions: TheGodfather

Deliverer

کاربر سایت
Oct 19, 2016
553
هنوز در عجبم که چرا نمیتونستم هانیبال رو تحمل کنم با این همه تعریفی که ازش میشه. یعنی شکنجه محض بود واسم دیدن این سریال. شخصیت اول سریال همون پسره یکی از رو مخ ترین و غیر قابل تحمل ترین کاراکترهایی بود که تو عمرم دیدم. کلا اون وقتی که واسه این سریال گذاشتم رو بعنوان یکی از دوره های تاریک زندگیم بهش نگاه میکنم:D

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
هنوز در عجبم که چرا نمیتونستم هانیبال رو تحمل کنم با این همه تعریفی که ازش میشه. یعنی شکنجه محض بود واسم دیدن این سریال. شخصیت اول سریال همون پسره یکی از رو مخ ترین و غیر قابل تحمل ترین کاراکترهایی بود که تو عمرم دیدم. کلا اون وقتی که واسه این سریال گذاشتم رو بعنوان یکی از دوره های تاریک زندگیم بهش نگاه میکنم:D

حیف که نمیشه بنت کنم!:D:|:((

هانیبال جز بهترین سریال هایی هست که من در طول عمرم دیدیم. :x

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,150
نام
پویان
الان قسمت یازده فصل سوم سوپرانوز، Pines Barrens رو دیدم؛ همونی که اون بنده‌خداها تو جنگل گم میشن! :D اسپویل نیست، فقط اونایی که سریال رو دیدن، میفهمند!
ولی عجب قسمتی بود! عجیب عالیه این سریال! :x
حقشه که بهش میگن یهتنی سریال تلویزیون.
روزی دو قسمت میبینم این روزا.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر