Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
بنده نیز I Am Not Okay With This رو دیدم و کلا نه تنها هیچ شباهتی به End Of The Fucking World نداره بلکه زیاد هم سریال خوبی نیست من حیث المجموع و زیادی کلیشه‌‌های ژانر تینیجری چیپ رو داره، البته کلا این ژانر حتی کارهای خوبش هم بدجور داره تو یه تکرار بد میوفته و راحت میشه با لیست ده موردی همه شباهتشون رو ردیف کرد اما
کلا هفت قسمت ۲۰ دقیقه‌ای بیشتر نیست، بشینید ببینید بره :D

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,518
بنده نیز I Am Not Okay With This رو دیدم و کلا نه تنها هیچ شباهتی به End Of The Fucking World نداره بلکه زیاد هم سریال خوبی نیست من حیث المجموع و زیادی کلیشه‌‌های ژانر تینیجری چیپ رو داره، البته کلا این ژانر حتی کارهای خوبش هم بدجور داره تو یه تکرار بد میوفته و راحت میشه با لیست ده موردی همه شباهتشون رو ردیف کرد اما
کلا هفت قسمت ۲۰ دقیقه‌ای بیشتر نیست، بشینید ببینید بره :D
این ژانری معرفی کن چندتا تو قرنطینه سرگرم‌ شیم :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
دوستان کسی اینجا Once Upon a Time رو دیده؟
از یه طرف موضوعش خیلی جالبه و انگار یه جورایی شبیه کمیک Fables هست (که بازی The Wolf Among Us براساسش ساخته شد). از طرف دیگه هم ۷ تا سیزن داشته که نشون میده احتمالاً مخاطب‌هاش کم نبودن. ولی از اون طرف تقریباً هیچ جایی توی اینترنت چیزی ازش ندیدم! :D نه توی فضاهای ایرانی و نه فرنگی. یعنی انگار مال یه دنیایی خارج از اینترنت هست! :D
می‌خواستم ببینم اگه کسی سراغش رفته، چطوریه؟ زیادی بچگونه هست یا قابل دیدنه؟

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,513
نام
سپهر
سریال درست حسابی اخیرا چی اومده؟
کمدی و جلف بازی هم نباشه :D

دیدم چند صفحه قبل دوستان از وایکینگ گلایه داشتن جا داره عرض کنم از همون لحظه که بحث جوجه گراز و انتقام گراز پیر اومد وسط و یه بچه فلج شده بود مغز متفکر و سلحشور جنگ من فهمیدم این سریال دیگه سریال بشو نیست :D
ک

Watchmen HBO
Narcos Mexico
Too Old to Die Young
Truth Be Told
Escape At Dannemora
Jett
The Outsider
When They See Us
Terror

• Like
Reactions: saeed_sg

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
از یه طرف موضوعش خیلی جالبه و انگار یه جورایی شبیه کمیک Fables هست (که بازی The Wolf Among Us براساسش ساخته شد). از طرف دیگه هم ۷ تا سیزن داشته که نشون میده احتمالاً مخاطب‌هاش کم نبودن. ولی از اون طرف تقریباً هیچ جایی توی اینترنت چیزی ازش ندیدم! :D نه توی فضاهای ایرانی و نه فرنگی. یعنی انگار مال یه دنیایی خارج از اینترنت هست! :D

من همون موقع که شروع شده بود میدیدمش و تا فصل سوم رو هم دیدم اما ولش کردم.

کل جذب شدن من هم به خاطر همون داستانش بود و میگفتن دوتا از تهیه کننده های سریال lost ساختنش Edward Kitsis و Adam Horowitz من هم گفتم دانلود کنم ببینم چی به چیه. کلیت داستان در دو زمان اتفاق میوفته یکی که مثلا از یک دنیای دیگه است که سفید برفی و سیندرلا و دیو و دلبر و کلی شخصیت فولکلور توش زندگی میکنن، یکی دیگش هم زمان حالِ که با یک اتفاقی یک شخصیتی از اون دنیا کشیده شده داخل یک شهری در زمان حال و یکسری اتفاق براش میوفته و کم کم بقیشون هم پدیدار میشن. ایده اولیه داستان جالبه و برای من تا فصل دوم جالب بود اما کم کم تکراری شد. درکل انتظار چیز دیگه ای ازش نداشته باشید و اصلا هم با کمیک Fables قابل مقایسه نیست، اون خیلی خشنتر و دارک تر هست در صورتی که این کلش درباره تقابل خوبی و بدی اه و خیلی فیری تیلی اه. دقیقا دیزنی طور میره جلو و خبری هم از دیالوگ‎های خفن و فلسفی طور نیست اما مثلا شخصیت MR. Gold اش اون زمان برای من جالب بود :D

درکل اگر سریالی برای دیدن ندارید و عاشق چنین شخصیتها و داستانهایی هستید دیدن اش بد نیست و میصرفه، نهایتا چند قسمت دانلود کنید و ببینید چی به چیه :D

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
من تا قصل اواخر فصل سومش رو نگاه میکردم آنگویینگ ولی کم کم جذابیتش رو برام از دست داد و بیخیالش شدم .
کستش خیلی خوب بود .
ارتباط بین اون همه شخصیت عجیب غریب رو هم خوب برقرار کرده بود .
کیفیت ساختشم بالا بود . هم جلوه های ویژه خوب داشت و هم دکور و گریم و لباسش رو معلوم بود وقت و پول براشون صرف شده .
ولی یه مشکل اساسی داشت . هرجورم نگاهش میکردی نمیتونستی جدی بگیریش .
فکر کنم اگر الان میخواستم بشینم ببینمش و همه قسمتها رو داشتم تا آخرش میدیدم اما اون زمان کشش رو برام از دست داده بود و بعضی وقتها 2 3 قسمتش رو یادم میرفت ببینم و بعدش با هم میدیدم .

• Like
Reactions: bezad and Dinosaur

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر