hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
510
سریال جدید اسپانیایی متهم به این شد که «یک کُپی بنجل از پیکی بلایندرز» است.

El_Continental.jpg

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
510
Better_Call_Saul_S04E02_Breathe_720p_10bit_WEBRip_2CH_x265_HEVC_PSA.jpg

در نبود لفت‌اُورز و آمریکنز، «بتر کال سال» به‌تنهایی بهترین درام تلویزیونه. البته توی اون دوره هم بهترین بود :D
قسمت به قسمت و فصل به فصل تاریک‌تر می‌شه و بدون هیچ عجله‌ای به داستان و شخصیت‌ها پرداخت می‌شه؛
جوری هم در عین آرومی آدم رو هیجان‌زده می‌کنه که آدم به قواعد بازی شک می‌کنه.

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
Better_Call_Saul_S04E02_Breathe_720p_10bit_WEBRip_2CH_x265_HEVC_PSA.jpg

در نبود لفت‌اُورز و آمریکنز، «بتر کال سال» به‌تنهایی بهترین درام تلویزیونه. البته توی اون دوره هم بهترین بود :D
قسمت به قسمت و فصل به فصل تاریک‌تر می‌شه و بدون هیچ عجله‌ای به داستان و شخصیت‌ها پرداخت می‌شه؛
جوری هم در عین آرومی آدم رو هیجان‌زده می‌کنه که آدم به قواعد بازی شک می‌کنه.

بهترین TV Show در حال پخش هست این سریال برای من. از نظر کیفی یسری جاها از برکینگ بد جلو می‌زنه! شخصیت پردازی، روایت داستان، کارگردانی، تدوین، سینماتوگرافی، فیلمبرداری، دیالوگا، بازیا، همه تو بالاترین سطح ممکن سیر می‌کنه.

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
سریال Altered Carbon ارزش دیدن داره ؟ برای فصل دوم تمدید شده ؟
سبکش سایبرپانکه (نسخه ی سریالی Blade Runner یـ جورایی میشه گفت) اگه خوشت میاد حتما امتحانش کن برا فصل دوم هم تمدبد شده

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش
قسمتِ پنجم ?Who Is America، بهترین قسمتش بود. فقط DJ Solitary :)) شخصیتِ Erran Morad هم که باز یه Pro-Gun دیگه رو به‌ فنا داد :D

پ.ن: یکی از سوژه‌های این هفته، Mahbod Moghadam بود. به اسمش که می‌خوره ایرانی‌الاصل باشه :D

سلام بچه ها سریال This is Us چه طوریه؟ بار کمدی سریال خوب هست یا نه بیشتر برپایه درام میچرخه :think:
این سریال عالیه. کمابیش تیکه‌های کمدی داره ولی بیشتر درامه. لامصب هرقسمت احساساتِ آدم رو برانگیخته می‌کنه. حتی وقتی که می‌دونی فلان اتفاق قراره بیفته (چون هر قسمت پر از Flashback و Flashforward هست و همه‌ی خط‌های زمانی توی این سریال مهم هستند و بهشون به‌اندازه پرداخته می‌شه)، بازم اشکت رو درمیاره.

آخرین ویرایش:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,513
نام
سپهر
BCS طوری جلو می رود که انگار برای مخاطب خاص ساخته شده نه برای مخاطب عام! به همین دلیل است که هر اپیزود، تعداد بینندگان کاهش می یابد. روند BCS به شدت Slow-Motion است و طراوت و شادابی بریکینگ بد را هنوز ندارد. نمی دانم چه طور می گویید که از بریکینگ بد هم بهتر شده است! این سریال هیچ وقت و هرگز به بریکینگ بد نخواهد رسید به شرط آن که آن کلمه «Cliffhanger» در هر اپیزودی احساس شود. (مثل فصل چهارم BB). بتر کال سال به جز مرگ چاک، تا الان همه چیز قابل پیش بینی بوده است. گرچه نمی دانیم که وینس گلیگان سریال را به کدام سمت می برد و نمی دانیم چقدر می خواهد کش بدهد که جیمی در چه زمانی به سال گودمن تبدیل می شود. به خصوص این که فصل پنجم در کار است و خبری هم نشده که فصل آخر مجموعه است. پس با این روند کند که من به شدت مخالف هستم و تمدید فصل پنجم و خبر ندادن فصل آخر، باید حالا حالا با کند بودن قضیه کنار بیایم. در این دو اپیزود چیزی WOW نمی بینم و بهترین مجموعه تا کنون هم به نظر کمی اورریت است.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Lions Gate

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
510
Apple به مغز متفکرهای پشت و جلوی دوربین It’s Always Sunny in Philadelphia یعنی «چارلی دی» و «راب مک‌الهنی» دستور ساخت یک فصل کامل یک سریال کمدی رو داد که در این سریال هم به‌عنوان نویسنده، تهیه‌کننده و بازیگر خدمت می‌کنن.

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
سلام بچه ها سریال This is Us چه طوریه؟ بار کمدی سریال خوب هست یا نه بیشتر برپایه درام میچرخه :think:
سریال بیشتر درامه. سریال فوق العاده اس حتما ببینش
اشک آدم درمیاره :D فصل سوم هم توی راهه

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
BCS طوری جلو می رود که انگار برای مخاطب خاص ساخته شده نه برای مخاطب عام! به همین دلیل است که هر اپیزود، تعداد بینندگان کاهش می یابد. روند BCS به شدت Slow-Motion است و طراوت و شادابی بریکینگ بد را هنوز ندارد. نمی دانم چه طور می گویید که از بریکینگ بد هم بهتر شده است! این سریال هیچ وقت و هرگز به بریکینگ بد نخواهد رسید به شرط آن که آن کلمه «Cliffhanger» در هر اپیزودی احساس شود. (مثل فصل چهارم BB). بتر کال سال به جز مرگ چاک، تا الان همه چیز قابل پیش بینی بوده است. گرچه نمی دانیم که وینس گلیگان سریال را به کدام سمت می برد و نمی دانیم چقدر می خواهد کش بدهد که جیمی در چه زمانی به سال گودمن تبدیل می شود. به خصوص این که فصل پنجم در کار است و خبری هم نشده که فصل آخر مجموعه است. پس با این روند کند که من به شدت مخالف هستم و تمدید فصل پنجم و خبر ندادن فصل آخر، باید حالا حالا با کند بودن قضیه کنار بیایم. در این دو اپیزود چیزی WOW نمی بینم و بهترین مجموعه تا کنون هم به نظر کمی اورریت است.

دقیقا . منم فصل 4 رو هنوز ندیدم ولی اصلا به پای برکینگ بد نمیرسه . کلا فضا و کارکتر ها و اینا خیلی خوب کار شدن مثل BB فقط بدبختی اینه هیچ کششی وجود نداره برا داستان .

• Like
Reactions: Origami 2008

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
موافقم...در واقع اصلا شکی نیست که سریال کارگردانی کلاس بالایی داره و برای خودش از این نظر اتیکت خاصی داره،اما مطمعن باشید که اگر سریال اسپین آفی از بریکینگ بد نبود (چون کلا سریال با این فرض که بیننده هاش همه فن های بریکینگ بد هستن و از کاراکتر هایی مثل جیمی و مایک پیش زمینه دارن ساخته شده) نهایتا بعد دو فصل کنسل میشد،چون این طرز روایت داستان (نه کارگردانی) کشش اینو نداشت که سه فصل بیننده رو جلو بکشونه،مگر اینکه پیش زمینه ی بریکینگ بد رو داشته باشه.

اما به نظرم به زودی کارگردانی سریال با روایت سریع تری ترکیب میشه و سریال یه خط مشی مشابه بریکینگ بد داره‌ (تاکید می کنم که در جریان هستم که سریال درامه و روند کند براش قابل قبوله،اما دیگه در این نقطه نیاز به تزریق هیجان داره).

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
بنظرم اصلا قرار نبوده مثل بریکینگ بد باشه :D اصلا دلیلی واسه مقایسه این دو سریال نمیبینم به جز اینکه کارگردان یکیه، درام بتر کال سال خیلی عمیق تره و خیلی بیشتر به نکات ریز اشاره میکنه نسبت به بریکینگ بد، روندش آروم هست اما تا وقتی مخاطب (حالا چه عام چه خاص) رو جذب کنه تا 10 سیزنم ادامه بدن چه مشکلی داره؟ نظر منتقد هارو هم که هر فصل بیشتر جلب میکنه.
فک میکنم جلوتر روند هم تند تر خواهد شد چون هنوز به اون نقطه اوج داستان نرسیدیم و تا الان همش پیش زمینه واسه کاراکتر اصلی بوده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر