hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
510
7 قسمت از فصل دو 13 RW رو دیدم خیلی جذبم نکرد برا دیدن قسمت های بعد !جاش killing eve رو دیدم و عالیه واقعا!برا فصل 2 هم تمدید شده خوشبختانه..

سلام، اگه از اون سریال خوش‌تون اومده، پیشنهاد می‌کنم سریال دیگه‌ی فیبی والربریج رو هم ببینید که خودش هم توش بازی می‌کنه؛ Fleabag. یه دارک‌کمدی معرکه از نوع بریتیش.

• Like
Reactions: mamad2010

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,007
نام
احمد
من تو عمرم هیچ سریالی ندیدم:)):| چون کلا علاقه ای نداشتم، ولی الان میخوام زور بزنم ببینم علاقه مند میشم یا نه!
نظرتون چیه؟ چه پیشنهادی دارید؟

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,656
نام
iMAN
من تو عمرم هیچ سریالی ندیدم:)):| چون کلا علاقه ای نداشتم، ولی الان میخوام زور بزنم ببینم علاقه مند میشم یا نه!
ناموسا ؟؟؟؟
چه سبکی کلا می پسندی ؟
از اسطوره ها مثل Prison Break ، Lost , Breaking Bad , Dexter , 24 , Friends میتونی شروع کنی . من خودم زیاد کمدی نمیبینم ولی دوستان میتونن معرفی کنن . یا این جدیدترا مثل سریال های مارول ، یا سریالای شبکه نت فلیکس ( اکثرا جزو خوبان ) . شبکه HBO که گل سرسبدش Game of Thrones و Westworld هست و خیلیای دیگه... ناموسا سریال ندیدی /؟؟؟؟:-t:-t:-?:-?%-(:D:D

• Like
Reactions: Paradise Lost

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,007
نام
احمد
ناموسا ؟؟؟؟
چه سبکی کلا می پسندی ؟
از اسطوره ها مثل Prison Break ، Lost , Breaking Bad , Dexter , 24 , Friends میتونی شروع کنی . من خودم زیاد کمدی نمیبینم ولی دوستان میتونن معرفی کنن . یا این جدیدترا مثل سریال های مارول ، یا سریالای شبکه نت فلیکس ( اکثرا جزو خوبان ) . شبکه HBO که گل سرسبدش Game of Thrones و Westworld هست و خیلیای دیگه... ناموسا سریال ندیدی /؟؟؟؟:-t:-t:-?:-?%-(:D:D
اره ((((: من کلا حال سریال دیدن رو نداشتم تا حالا ولی الان نمیدونم چی شد یکم علاقه مند شدم -__-
الان مردگان متحرک رو گذاشتم تو دانلود واسه امشب فقط فصل هاش یکم خیلی زیاده -__- 1080 دانلود کنم یا 720؟ دوبله دانلود کنم یا زیرنویس؟
بعدش میخوام بازی تخت و تاج رو بزارم
این دکستر رو اسمش زیاد شنیدم ولی نمیدنم چرا با قتل و جنایت اینا حا نمیکنم.
اگر دوستان کمدی هم معرفی کنند خوش حل میشم فقط زیاد بخندونه XD

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,656
نام
iMAN
اره ((((: من کلا حال سریال دیدن رو نداشتم تا حالا ولی الان نمیدونم چی شد یکم علاقه مند شدم -__-
الان مردگان متحرک رو گذاشتم تو دانلود واسه امشب فقط فصل هاش یکم خیلی زیاده -__- 1080 دانلود کنم یا 720؟ دوبله دانلود کنم یا زیرنویس؟
من خوذم زیرنویس دار میبینم ولی دوبله اش اگر گوینده های معروف داخلی باشه میبینم هرزگاهی ولی اولویت با زیرنویسه .
سریالای جلوه ویژه دار خفن 1080 . وگرنه همون 720 معمولی 400 مگی بسه .

• Like

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
4-5 فصل اولش فقط خوب هست بعدش عذاب میشه

اگر طنز بخوای که زمانش هم کم باشه Rick and morty ببینی

• Like

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,624
نام
Leo Fitz
معمایی.درام : lost
پشم ریزون درمورد تایم تراول : dark
نوستالژیک ولی کنسل شده اما زیبا،تینیجری و کمدی : Freaks and Geeks
تینیجری ترسناک : Stranger Things

• Like

ash3424

کاربر سایت
Aug 1, 2016
561
نام
Alireza
کمدی معروف فرندز که عاشق زیاد داره کافیه تو مترو بگی فرندز 10 نفر بر میگردن میگن how u doin ? بیگ بنگ تئوری هم خوبه how i met ur mother هم خوبه ریک ان مورتی هم الان در جریان هم خوبه

• Like

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه

والکینگ دد رو شروع نکن که دیگه تا اخر عمرت از سریال زده میشی همین اول کاری. گیم اف ترونز هم بزار فصل اخرش هم بیاد بعد یه دفه ببین شاید هم خوشت نیاد من زیاد خوشم نیومد . به نظرم با دکستر شروع کن بهترین سریالیه که دیدم بعدش برکینگ بد بعد دیگه خودت میدونی :D ولی دکستر رو حتما شروع کن از این جنایی پرونده ای ها نیست خیلی ردیفه . کمدی 20 دقیقه ای از همه عامه پسند تر فرندزه که واقعا هم قشنگه با اینکه قدیمیه بعد جدیدا atlanta خوبه ریک اند مورتی خوبه و کمدی یه ساعته شاخ ترینش shameless به نظرم که تا همینجاش با قدرت جلو اومده فکر کنم فصل 7 بود امسال اومد همچنان هم ادامه داره .

آخرین ویرایش:

yasu

کاربر سایت
Aug 27, 2017
170
نام
محمد
والکینگ دد رو شروع نکن که دیگه تا اخر عمرت از سریال زده میشی همین اول کاری. گیم اف ترونز هم بزار فصل اخرش هم بیاد بعد یه دفه ببین شاید هم خوشت نیاد من زیاد خوشم نیومد . به نظرم با دکستر شروع کن بهترین سریالیه که دیدم بعدش برکینگ بد بعد دیگه خودت میدونی :D ولی دکستر رو حتما شروع کن از این جنایی پرنده ای ها نیست خیلی ردیفه . کمدی 20 دقیقه ای از همه عامه پسند تر فرندزه که واقعا هم قشنگه با اینکه قدیمیه بعد جدیدا atlanta خوبه ریک اند مورتی خوبه و کمدی یه ساعته شاخ ترینش shameless به نظرم که تا همینجاش با قدرت جلو اومده فکر کنم فصل 7 بود امسال اومد همچنان هم ادامه داره .

اره دقیقا
سراغ واکینگ نرو برا سریال اول
دسکتر عالیه. حتی از گاتم بهتره. نامصب یادش میفتم گریم میگره~X(i hav to protect them.....frome , me

• Like

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali

به نظر من اشنایی با مادر رو برای کمدی انتخاب کن هم واقعا خنده داره و هم اینکه درام قویی داره.

برای من یکی حداقل از گات هم لذت بخش تر بود

• Like

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,862
نام
Sajjad
به نظر من هم واکینگ رو کلا از لیست حذف کن و بریکینگ بد رو اول از همه ببین:D
بعدش هم سریال هایی که دوستان پیشنهاد کردن
اینا هم سریال های جمع و جوری هستن که ندیدم کسی اشاره کنه:
Fargo جنایی
The handmaid's tale درام
Westworld علمی تخیلی/ وسترن !

• Like

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,624
نام
Leo Fitz
کمدی معروف فرندز که عاشق زیاد داره کافیه تو مترو بگی فرندز 10 نفر بر میگردن میگن how u doin ? بیگ بنگ تئوری هم خوبه how i met ur mother هم خوبه ریک ان مورتی هم الان در جریان هم خوبه
این فرندز رو من قسمت اولشو دیدم اصلا نچسبید بهم...
یکی به اون یکی یه چیز خیلی معمولی میگه بعد صدای هرهر پس زمینه:|
بیگ بنگ تئوری سر بعضی صحنه هاش زمینو گاز زدم از خنده!ولی نمیدونم چرا فرندز رو تو همون قسمت اول دراپ کردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر