Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
Arrested Development به خصوص دو فصل اولش خیلی خوبن.:D در کنار Seinfeld بهترین کمدی هست که دیدم.:D فصل سوم هم خیلی خوبه ولی نه در حد دو فصل اول، فصل چهارم نصفش معمولیه نصفش خوب.:D با توجه به این که فصل پنجمش همین ۲ هفته دیگه میاد پیشنهاد میکنم ببینید.:D
یه کار خوبی که کردن سر فصل چهار اینه که ترتیب اپیزود ها رو درست کردن. سر همین قضیه بود که فصل چهارش ترکید

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
یه کار خوبی که کردن سر فصل چهار اینه که ترتیب اپیزود ها رو درست کردن. سر همین قضیه بود که فصل چهارش ترکید
آره من خودم ریمیکس سریال رو دیدم، ولی کلاً چنتا بخش داستانیش مورد پسند نبود مثل داستان‌های توبایاس و لیندزی.:D به جاش جورج مایکل و میبی و جوب طبق معمول عالی بودن.:))

• Like
Reactions: Ehsan95_76

Max Payne Pay

کاربر سایت
Aug 1, 2014
1,799
نام
ابراهیم
فک میکردم این Arrested Development کلا پرونده اش بسته شده بعد همون فصل 4 :D فقط امیدوارم با توجه به وقفه نسبتا طولانی که بین دو فصل آخرش افتاده بازم به خوبی فصلای قبل باشه،من خیلی با بخشای جورج مایکلش حال میکردم :D
___
این Peaky Blinders فقط قسمتای اولش روند کندی دارن یا در ادامه هم همینه؟:D من 2 قسمت فصل 1 رو دیدم خیلی کند بود و هیچ گونه محرکی هم نبود که ادمو مشتاق کنه برای دیدن قسمت بعدی :D

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,152
نام
پویان
فک میکردم این Arrested Development کلا پرونده اش بسته شده بعد همون فصل 4 :D فقط امیدوارم با توجه به وقفه نسبتا طولانی که بین دو فصل آخرش افتاده بازم به خوبی فصلای قبل باشه،من خیلی با بخشای جورج مایکلش حال میکردم :D
___
این Peaky Blinders فقط قسمتای اولش روند کندی دارن یا در ادامه هم همینه؟:D من 2 قسمت فصل 1 رو دیدم خیلی کند بود و هیچ گونه محرکی هم نبود که ادمو مشتاق کنه برای دیدن قسمت بعدی :D
سلام
پیکی فقط فصل اولش روایت کندی داره، بعد اوکی و عالی و جذاب پیش میره!

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

• Like
Reactions: Max Payne Pay

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
___

یکی دو قسمت اول همین طوریه . برای من هم کمی طول کشید که دو قسمت رو ببینم . ولی بعدش برام جذاب شد . فکر می کنم سر قسمت 3 یا 4 بود که دیگه سریال برام افتاد تو غلتک و پشت سر هم می دیدمش . البته یکمش برای این بود که زودتر برسم به فصل دوم و وارد شدن عزیز دل تام هاردی

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
قسمت اول 13RW رو دیدم فضا سازی سریال دقیقا همون چیزی بود که انتظار داشتم البته برا تصمیم گیری زوده ولی به نظر همه چیز بوی فصل اول رو میداد البته یکم روابط شخصیتا عجیب بود شخصیتایی یـ سری شخصیت "بد" رو ظاهرا سریال میخواد تبدیل به شخصیت خاکستری یا حتی خوب بکنه امیدوارم طبق نقدا سریال برام پیش نره ....

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
قسمت اول 13 reasosn why ـو دیدم، با اینکه هنوز قضاوت زوده ولی شدید احساس میکنم هیچ چیزی واسه نشون دادن ندارن الکی میخوان کش بدن سریالو (همونطور که انتظار میرفت)
اتفاقایی که داره میوفته هیچ ارتباط خاصی به سیزن اول نداره یعنی مشخصه که برنامه ریزی اینجاشو نکرده بودن و سریال قرار بوده همون یک فصل تموم شه مثل کتاب، الان همینطور دارن به سرش اضافه میکنن.
در کل با اینکه اون حس گذشته خودشو داشت اما خیلی معمولی بود شروعش:
تیکه آخری که کلی برمیگرده میگه So you talk now? گفتم حالا که قراره هانا تو فصل جدیدم باشه چقد خوب میشه اگه جای مناسبش باشه اما دقیقا از چیزی که میترسیدم اتفاق افتاد اینکه هانا به شکل سوپر الترا کلیشه ایی میاد به ذهن کلی و باهاش در طول سیزن حرف میزنه.
امیدوارم اپیزودای بعدی بهتر باشه، فعلا که نقداش به کنار ریت IMDB اپیزوداشم تعریفی نداره.

• Like
Reactions: K I 1 1 E R

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
قسمت اول 13 reasosn why ـو دیدم، با اینکه هنوز قضاوت زوده ولی شدید احساس میکنم هیچ چیزی واسه نشون دادن ندارن الکی میخوان کش بدن سریالو (همونطور که انتظار میرفت)
اتفاقایی که داره میوفته هیچ ارتباط خاصی به سیزن اول نداره یعنی مشخصه که برنامه ریزی اینجاشو نکرده بودن و سریال قرار بوده همون یک فصل تموم شه مثل کتاب، الان همینطور دارن به سرش اضافه میکنن.
در کل با اینکه اون حس گذشته خودشو داشت اما خیلی معمولی بود شروعش:
تیکه آخری که کلی برمیگرده میگه So you talk now? گفتم حالا که قراره هانا تو فصل جدیدم باشه چقد خوب میشه اگه جای مناسبش باشه اما دقیقا از چیزی که میترسیدم اتفاق افتاد اینکه هانا به شکل سوپر الترا کلیشه ایی میاد به ذهن کلی و باهاش در طول سیزن حرف میزنه.
امیدوارم اپیزودای بعدی بهتر باشه، فعلا که نقداش به کنار ریت IMDB اپیزوداشم تعریفی نداره.

من الان تا قسمت 6 دیدم میتونم بگم که کلیشه های زیادی رو وارد سریال کردن دیگه خبری از اون روایت درگیر کننده نیست و همه چیز شده یـ تینجری صرف و تا حدودی کلیشه ای داستان هم معلومه دارن کشش میدن تضاد شخصیتی هم کم و بیش تو سریال دیده میشه در کل زیاد با این موارد مشکلی ندارم چون واقعا با این سریال و کاراکتراش خیلی حال میکنم ولی خوب خیلیا ممکنه به خاطر اینکه دیگه از اون روایت درگیر کننده و شخصینت پردازی پر وسواسش خبری نیست از سریال نا امید بشن ! من بشخصه تا الان برام 8 از 10 بوده سریال چون انتظار زیادی از این فصلش نداشتم و نخواهم داشت

yasu

کاربر سایت
Aug 27, 2017
170
نام
محمد
این leftovers رو همین الان شروم کرم. عحب موسیقی متن خفنی داشت. فقط یه کوچولو اشاره کنید به این مسئله که چی شده که مردم غیب شدن هم میپردازه؟ یا فقط درامه
دکستر رو هم اخرش تموم کردم. تنها سریالی بود که قشنگ نشستم گریه کردم

• Like
Reactions: arash1996

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,862
نام
Sajjad
این leftovers رو همین الان شروم کرم. عحب موسیقی متن خفنی داشت. فقط یه کوچولو اشاره کنید به این مسئله که چی شده که مردم غیب شدن هم میپردازه؟ یا فقط درامه
دکستر رو هم اخرش تموم کردم. تنها سریالی بود که قشنگ نشستم گریه کردم
نمیدونم پاسخ به این سوال اسپویل محسوب میشه یا نه....
برعکس اکثر اتفاقات فیلم، به این مورد میپردازه

• Like
Reactions: yasu

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
به نظر من که کامل تو دسته درام قرار میگیره همینجور که از اسمش پیداست در مورد بازماندگانه تا رفتگان . در واقع میشه اینجوری گفت که موضوع رفتگان بهونه ای واسه اینکه درام فیلم در مورد بازماندگان رو تاثیر پذیر تر کنه و به بار احساسی سریال اضافه کنه ....

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
510
سلام. The Marvelous Mrs. Maisel که قبل از پخش فصل اول برای فصل دوم تمدید شده بود، یا بهتره بگم همون اول کار برای 2 فصل کامل سفارش ساخت گرفته بود، حالا برای فصل سوم تمدید شد. یکی از بهترین‌های سال گذشته که زیاد دیده هم نشد.

• Like
Reactions: K I 1 1 E R

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
خوب بالاخره 13RW تموم شد نظر خاصی ندارم جز این که از نظر شخصیت پردازی قشنگ یـ لول پایین تر از فصل قبل قرار میگیره داستان هم واقعا کشش لازمه رو یـ جورایی واسه 13 تا قسمت نداشت قشنگ یک سری کرکترا رو با شخصیت پردازی ناقص شوت کرده بودن وسط سریال با همه این حال همه چیز خوب پیشرفت تا سکانس پایانی سریال که :

قشنگ الان دارم از خودم سوال میکنم که دقیقا چرا باید پایان سریال رو جوری باز میزاشتن که فصل سوم هم در کار باشه کل اپیزود داشت امیدوارم میکرد که قرار سریال کامل تموم بشه ولی یـ حسی بهم میگفت قرار اون اتفاق اصلی که فک کنم هم منتظرش بودن آخر سریال اتفاق بیوفته کار رو به فصل بعدی بکشونه که متاسفانه کشوندش ظاهرا سازندگان سریال نمیخوان بیخیال یکی از پر بیننده ترین سریال های سال 2017 (به روایتی) بشن و به نظرم این نگران کنندست اینکه سازندگان شرایط موجود رو دارن در مورد اتفاقات اخیر می بینن و میدونن که نمیشه به این راحتی دست از این بازار داغ برداشت آینده سریال رو بدجور به خطر انداخته .

در مورد کلیت سریال به نظر من با همه کمبوداش و با همه ضعفایی که نسبت به فصل اول داشت ولی بازم روایتش میتونه کامل بیننده رو تحت تاثیر بزاره امیدوارم هر غلطی میکنن از این بیشتر گند نزنن به این سریال که میدونم همین الانش سرش بدجور درخطره .....

آخرین ویرایش:

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,762
نام
ممد
7 قسمت از فصل دو 13 RW رو دیدم خیلی جذبم نکرد برا دیدن قسمت های بعد !جاش killing eve رو دیدم و عالیه واقعا!برا فصل 2 هم تمدید شده خوشبختانه..

• Like
Reactions: hooman1995

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر