meysam_gamer

کاربر سایت
Mar 11, 2006
457
نام
میثم
سلام دوستان سریال علمی تخیلی درستو حسابی چی پیشنهاد میدین.یکمی در مورد guardians of galaxy تحقیق کردم مثله اینکه خیلی روانشناسانه و پیچیدس!و اینکه به غیر از خود سریال چند تا فیلم جانبی هم باید ببینیم حالا شما دیگه چه سریالی پیشنهاد میکنید؟

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Torch Bearer

کاربر سایت
Feb 13, 2010
93
نام
حمید
کسی انیمیشن مثل rick and morty سراغ داره ?( به غیر از archer)

ریک اند مورتی در over the top بودن شوخی هاش و فاکد آپ بودنش خیلی از South Park الهام گرفته.
اما فکر میکنم نزدیک ترین سریال انیمیشنی با تم علمی تخیلی و ساختار ادونچر گونه بهش Futurama باشه. هردوشون هم ارجاعات زیادی به آثار مختلف دیگه دارن.
Gravity Falls هم با وجود ظاهر ساده و درجه ی سنی پایینش (مال دیزنیه) خیلی ساختار دقیق و از پیش تعیین شده ای داره که بعد از مشخص شدن یه سری پیچش های داستانی، میشه قسمت های قبلی رو دوباره و با یه دید جدید تماشا کرد. یه ایستر اگ هم بین ریک اند مورتی و این سریال مشترکه.

آخرین ویرایش:

urahara07

کاربر سایت
Dec 3, 2015
362
به نظرم Mr.Robot 2تا نقطه ضعف داره
1.خیلی کند پیش میره
2.خیلی نامفهوم پیش میره
تو فصل 1 باید 2بار میدیدی تا میفهمیدی جریان چیه
اینهایی که گفتین بیشتر از 2 تا نقطه ضعفه!!

--------------------------------
پریچر بالاخره تموم شد
خیلی جالب فصل رو بست ، با توجه به اینکه آیتم مهم این سریال قابل پیشبینی نبودن و مقداری طنز بود
مثل سریالهای دیگه نبود . اگر نگاهش نکردین واقعا توصیه میشه

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
سلام دوستان سریال علمی تخیلی درستو حسابی چی پیشنهاد میدین.یکمی در مورد guardians of galaxy تحقیق کردم مثله اینکه خیلی روانشناسانه و پیچیدس!و اینکه به غیر از خود سریال چند تا فیلم جانبی هم باید ببینیم حالا شما دیگه چه سریالی پیشنهاد میکنید؟

Black Mirror
Outlander
Daredevil
The Leftovers
11.22.63
Fringe
Lost

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson

عذر می خوام منظور شما از سریال guardians of galaxy همون سری انیمیشنی ماروله ؟ چون سریالی به این اسم نشنیده بودم . تنها چیزی هم که درباره فیلمش (که به خاطر سینمایی بودن فقط مناسب قشر کودک نیست نسبت به انیمیشن های سریالی ) با قطعیت می شد گفت عدم پیچیدگی و روانشناسانه بودنشه.

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
Black Mirror
Outlander
Daredevil
The Leftovers
11.22.63
Fringe
Lost

کجای DD علمی تخیلی اه؟
DD فیلم سوپرهیرو ایه و بر اساس شخصیت Daredevil توی کمیک های مارول ساخته شده و در MCU جریان داره

آمار بیننده های قسمت 5 اه Mr Robot حدود 710K بوده
آمار DVR اه دو قسمت اول هم منتشر شده و مجموع بیننده ها به همراه DVR حدود 2.5 میلیون بوده که رقم خوبیه (دو قسمت اول این سریال پشت سر هم پخش شدن)

Last edited by a moderator:

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
لااقل قبل کامنت گذاشتن یه سرچ بکن مطمئن شی.

Daredevil (TV series) - Wikipedia, the free encyclopedia
اینجا ScienceFiction نزده، اما به اینا نمی شه استناد کرد

اینا Sub Genre هست، قرار نیست که یک سریال 600 تا ژانر داشته باشه، بخش کوچکی از سریال ممکنه شامل این مباحث باشه

الان Ice Age: Collision Course هم توش ژانر هاش توی IMDB نوشته Sci-Fi.......

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,349
نام
محمدرضا
یک نقد به زبان فارسی از سریال Stranger things امروز منتشر شد ، در سایتی که معمولا سریال های پرطرفدار رو نقد میکنه توصیه میکنم برید بخونید البته اسم نمیارم به خاطر تبلیغ
تو پ خ بهتون میگم ، اگرم سرچ کنید تو گوگل "نقد فصل اول سریال Stranger Things" اولی هست.
سخن آخر این نقد:
"در هر صورت، باید پذیرفت که Stranger Things یکی از برترین سریال‌های تابستان امسال و در کل چند سال اخیر تلویزیون است که در تمامی بخش‌ها یا در رسیدن به استانداردها موفق است، یا آن‌قدر بی‌نقص به نظر می‌رسد که به سادگی لیاقت دریافت لقب خارق‌العاده را دارد. سریالی که در کارگردانی، فیلم‌برداری، جلوه‌های ویژه، بازی‌ها و صد البته داستان‌پردازی جذابیت‌هایی انکارناپذیری را یدک می‌کشد و همواره مجموعه‌ای خواستنی و تاثیرگذار از درام و ترس و اکشن و شیرینی را برای تماشا تقدیم انواع و اقسام مخاطبان خویش می‌کند. ساخته‌ی قدرتمندی که آن‌قدر در خلق درام بی‌اشکال است که می‌تواند «ویل بایرز» کوچک که تنها در قسمت‌های نخستین و پایانی سریال حضور دارد را به وسیله‌ی نمایش دادن کنش‌های ذهنی دوستانش برای همگان عزیز کند و آن‌قدر در نگارش پیرنگ‌های فرعی موفق است که همواره داستان‌های مختلف و جذابی را تحویل مخاطب خود می‌دهد. نمی‌دانم، شاید هنوز هم کسانی باشند که به سبب وجود القابی همچون «نوجوانانه»، نخواهند به تماشای این سریال دوست‌داشتنی بنشینند. اما اگر این روزها خلق یک درام/ترسناک پرکشش و آفرینش تعلیق‌های دیوانه‌وار و ضبط نماهای به یاد ماندنی «نوجوانانه» نامیده می‌شوند، من یکی که زین‌پس طرفدار پر و پا قرص این ژانر هستم!"

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: barneysawyer

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
چه میکنه این mr robot !!
سوال در مورد قسمت چهارم و پنجم فصل دوم مستر روبات ( دوباره پاک کنی مشخص میشه .... )
این کریم توی سریال فصل اول کجاش بود یادم نمیاد !
این نخست وزیر چین همون رییس Dark Army مثل الیوت دو شخصیتی هست ؟ یکیش خانم یکیش آقا ؟
اون هکر سیاهپوست و صاحب arcade store رو خود الیوت نکشه به نظرتون ؟
تایرل ولیک مرده یا نه ؟ این کیه برای زنش وسایل میفرسته و تماس میگیره. ....

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
چه میکنه این mr robot !!
سوال در مورد قسمت چهارم و پنجم فصل دوم مستر روبات ( دوباره پاک کنی مشخص میشه .... )
این کریم توی سریال فصل اول کجاش بود یادم نمیاد !
این نخست وزیر چین همون رییس Dark Army مثل الیوت دو شخصیتی هست ؟ یکیش خانم یکیش آقا ؟
اون هکر سیاهپوست و صاحب arcade store رو خود الیوت نکشه به نظرتون ؟
تایرل ولیک مرده یا نه ؟ این کیه برای زنش وسایل میفرسته و تماس میگیره. ....
1. کریم بعد از هک الیوت رو توی پارکینگ دیده بود و واسه همین بهش پول میدادن که الیوت رو لو نده.( چون الیوت جای تایرل رو میدونه و اگه بگیرنش میتونن جای تایرل رو هم بفهمن )
2. نه مثل الیوت نیست. whiterose یه شخصیت Transgender هستش.
3. امکانش هستش که کار الیوت باشه چون قبلا هم تهدیدش کرده بود. ولی هنوز چیزی مشخص نیست...
4. تایرل به احتمال زیاد نمرده چون توی تلفن با الیوت صحبت کرد. به احتمال زیاد کسی که تماس میگیره و وسایل میفرسته خود تایرل باشه ولی چون FBI تماس هاشونو شنود میکنه فعلا نمیتونه چیزی بگه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر