NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,164
نام
محسن
وایکنگو کل فصلاشو گرفتم ولی تا فصل یک بیشتر کشش نداشت و دراپ کرم:D بازیا زیاد جالب نیست همینطور داستان شخصیت اول هم فقط تیپو استایلش خوبه واسه
این نقش کلا نه شخصیت پردازی درست داره و نه داستانش آدمو جذب میکنه.. آقا فلش رو هم دان کردیم این چی بود دیگه :| چطور ملت میشنن همچین مضخرفی رو میبینن
اصلا ارزش نقد هم نداره در عوضش نشستم مستر روبات دیدم فصل یک قابله قبول بود ولی فصل ۲ خیلی کند داره پیش میره و غیر قابل فهم :|

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,349
نام
محمدرضا
وایکنگو کل فصلاشو گرفتم ولی تا فصل یک بیشتر کشش نداشت و دراپ کرم:D بازیا زیاد جالب نیست همینطور داستان شخصیت اول هم فقط تیپو استایلش خوبه واسه
این نقش کلا نه شخصیت پردازی درست داره و نه داستانش آدمو جذب میکنه.. آقا فلش رو هم دان کردیم این چی بود دیگه :| چطور ملت میشنن همچین مضخرفی رو میبینن
اصلا ارزش نقد هم نداره در عوضش نشستم مستر روبات دیدم فصل یک قابله قبول بود ولی فصل ۲ خیلی کند داره پیش میره و غیر قابل فهم :|
صد در صد باهاتون مخالفم vikings کلا سیر صعودی داره هر چی جلوتر میره شخصیت ها و داستان جذاب تر میشه این نظر من نیست از کسانی که سریال رو تا الان دیدن سوال کنید ، این سریال همیشه جزو پیشنهاد ها برای دیدن هست.

آخرین ویرایش:

SOAP MACTAVISH

کاربر سایت
May 7, 2010
2,191
نام
امیر
دوستان این bojack horseman چطور انیمیشنیه؟ متا فصل ۱ پایینه ولی ۲ و ۳ بالاس ، کسی هست دیده باشه؟ میشه از فصل ۲ شروع‌کنم‌ ؟
مد من و جاستیفاید چه جور سریالایی هستن؟

• Like
Reactions: jeenas

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی
دوستان این bojack horseman چطور انیمیشنیه؟ متا فصل ۱ پایینه ولی ۲ و ۳ بالاس ، کسی هست دیده باشه؟ میشه از فصل ۲ شروع‌کنم‌ ؟
من دارم سیزن یکو میبینم بیس انیمیشنش کمدیه اما تو این سیزن چیز زیاد کمدی ازش ندیدم اما اگه باشه خیلی خندت میگیره
شخصیت های واقعی تو انیمیشنش هستن

• Like
Reactions: SOAP MACTAVISH

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
من 2-3 قسمت این بوجک هورسمن رو دیدم. ژانرش که کمدیه ولی شوخیا به شدت سطح پایینه و طبق معمول اومدن با صحنه های adult ادغامش کردن که مثلا خنده دار بشه. آخه یکی نیست بگه مثلا تو انیمیشن اینجور صحنه ها باشه خنده دار میشه آخه؟؟؟ اصلا پیشنهاد نمیشه.

جاستیفاید رو من خودم ندیدم ولی مطمئنم از دیدنش پشیمون نمیشی چون خیلیا تعریفشو کردن. مد من هم که دیگه نگو و نپرس ولی باید انگلیسیت قوی باشه چون سیزن های ابتدایی زیرنویس ندارن یا اگرم باشه فرمت idx/sub هست که پلیرهای جدید دیگه ساپورت نمی کنه و پر از غلط ترجمه هست.

• Like

SOAP MACTAVISH

کاربر سایت
May 7, 2010
2,191
نام
امیر
من 2-3 قسمت این بوجک هورسمن رو دیدم. ژانرش که کمدیه ولی شوخیا به شدت سطح پایینه و طبق معمول اومدن با صحنه های adult ادغامش کردن که مثلا خنده دار بشه. آخه یکی نیست بگه مثلا تو انیمیشن اینجور صحنه ها باشه خنده دار میشه آخه؟؟؟ اصلا پیشنهاد نمیشه.

جاستیفاید رو من خودم ندیدم ولی مطمئنم از دیدنش پشیمون نمیشی چون خیلیا تعریفشو کردن. مد من هم که دیگه نگو و نپرس ولی باید انگلیسیت قوی باشه چون سیزن های ابتدایی زیرنویس ندارن یا اگرم باشه فرمت idx/sub هست که پلیرهای جدید دیگه ساپورت نمی کنه و پر از غلط ترجمه هست.
بوجک همینجور که شما میگی سیزن اولش خیلی نمراتش خوب نیست ولی سیزن ۲ و مخصوصا ۳ متاش ۹۰ شده واسه همین برامنم عجیب بود این پیشرفت چون یادمه بچه ها اینجا هیچ‌کدوم راضی نبودن از سریال

strategy

کاربر سایت
Mar 31, 2013
319
نام
mahdi
بوجک همینجور که شما میگی سیزن اولش خیلی نمراتش خوب نیست ولی سیزن ۲ و مخصوصا ۳ متاش ۹۰ شده واسه همین برامنم عجیب بود این پیشرفت چون یادمه بچه ها اینجا هیچ‌کدوم راضی نبودن از سریال
سیزن ۲ رو من امروز دیدم عالی بود. در کل زیاد کمدی نیست ولی واقعا سریال قشنگیه به نظرم.

• Like

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
بوجک رو من کامل دیدم.اتفاقا 3-4 ماه پیش دیدم.سیزن سومش هم تازه اومده و خیلی هم خوبه.درسته کمدیه سبکش ولی فرق داره با بقیه انیمیشنها. ایده های جالبی هم دارن و بعضا خنده دارم هست ایده هاشون . مثلا حیوانات که تو این سریال مثل آدمها هستن رو تو موقعیت های آدمها نشون میدن(پرنده ای که میره سر کار،گوسفندی که باغبونی میکنه،مورچه هایی که بار میبرن یا مرغایی که برای مردن پرورش داده میشن !!! و ...).کلا جالبه ولی کمدیش مثل فمیلی گای و ساوث پارک نیست!بعضی اپیزوداش هم واقعا در عین کمدی بودن اصلا خنده دار نیست ولی فوق العاده از آب در اومده..مثل اپیزود 4 سیزن 3 که کلا 4 کلمه هم توش مکالمه نیست ولی فوق العاده ست.
انیمیشن بهتر و مخصوصا خنده دارتر زیاده ولی اگر اهل انیمیشنین باید بوجک رو هم ببینین.جز خوباست الان.

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,152
نام
پویان
کسی اینجا Archer نگاه میکنه؟
من یه فصل گرفتم خیلی خوب بود؛ ولی 3-4 قسمت آخر دیگه هر چی زیرنویس گرفتم؛ هماهنگ نبود و اعصابم بهم ریخت و دیگه دنبال نکردم!!

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,164
نام
محسن
صد در صد باهاتون مخالفم vikings کلا سیر صعودی داره هر چی جلوتر میره شخصیت ها و داستان جذاب تر میشه این نظر من نیست از کسانی که سریال رو تا الان دیدن سوال کنید ، این سریال همیشه جزو پیشنهاد ها برای دیدن هست.
والا من فصل یکو پاش نشستم هیچ پیشرفتی ندیدم ولی شاید به خاطر دیدن got توقعم بالاتر رفته بعدشم شخصیت اول سریال اصلا حداقل تو فصل یک بهش پرداخته نشد اگرم
شد خیلی سطحی بود به هر حال تو این ژانر در حال حاضر فقط got بعدشم الان قحطیه سریاله فقط یه مستر روباته که اونم اخیرا افت کرده

• Like
Reactions: tom ridel

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,349
نام
محمدرضا
والا من فصل یکو پاش نشستم هیچ پیشرفتی ندیدم ولی شاید به خاطر دیدن got توقعم بالاتر رفته بعدشم شخصیت اول سریال اصلا حداقل تو فصل یک بهش پرداخته نشد اگرم
شد خیلی سطحی بود به هر حال تو این ژانر در حال حاضر فقط got بعدشم الان قحطیه سریاله فقط یه مستر روباته که اونم اخیرا افت کرده
به نظرم اگر پاکش نکردی ادامشو ببین پشیمون نمیشی ، نمیگم شاهکاره ولی قطعا ارزش دیدن داره

tom ridel

کاربر سایت
Jun 25, 2007
337
من اگه جای تو بودم Sherlock و Stranger Things رو هر چه سریعتر دانلود می‌کردم! :-"
اقا من که این دوتارو تو لیست دیده شده هام اوردم برادر :D
یکی از دوستان گفت black mirrors .عجب سریال روانی و مریضی تشریف داره تا اینجا! خیلی باحاله :D

• Like
Reactions: Easy_GoiiN

Torch Bearer

کاربر سایت
Feb 13, 2010
93
نام
حمید
کسی اینجا Archer نگاه میکنه؟
من یه فصل گرفتم خیلی خوب بود؛ ولی 3-4 قسمت آخر دیگه هر چی زیرنویس گرفتم؛ هماهنگ نبود و اعصابم بهم ریخت و دیگه دنبال نکردم!!
اگه زیرنویس انگلیسی بخوای که باید راحت گیر بیاد ولی اگه منظورت زیرنویس فارسیه توصیه می‌کنم نبینیچونش خیلی از شوخیای سریالش کلامیه و تو ترجمه قابل انتقال نیست و ارزشش از بین می‌ره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر