ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
این همون اپیزودیه که اگه اشتباه نکنم از راشومون تقلید کرده بود؟
می شه گفت هر سیزن The X-Files حداقل 5-4 تا اپیزود کلاسیک داره با کیفیت هنری خیلی خوب.
اکثر اپیزودهایی که Darin Morgan هم نوشته جالبن.
اره دقیقا همونه :d
گروه فیلمنامه نویس های X-Files خیلی خوب بودن.
بر عکس اکثر سریال هایی که تم سوپرنچرال دارن ، بجای اینکه تمام تمرکزشونُ رو ترسناک ساختن قیافه ی فلان هیولا بزارن ، بیشتر رو غیر قابل پیشبینی بودن و هنری بودنش کار می کردن.
قسمت های خوب خیلی زیاد داره. Monday ( فصل شش اپیزود 14 ) هم خیلی به یاد موندنی بود.

الان اینایی که سریالایی مثل Supernatural و Fringe رو می بینن ، ولی هنوز The X-Files رو به خاطر قدیمی بودنش ندیدن ، اشتباه خیلی بزرگی دارن می کنن.

آخرین ویرایش:

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
اره دقیقا همونه :d
گروه فیلمنامه نویس های X-Files خیلی خوب بودن.
بر عکس اکثر سریال هایی که تم سوپرنچرال دارن ، بجای اینکه تمام تمرکزشونُ رو ترسناک ساختن قیافه ی فلان هیولا بزارن ، بیشتر رو غیر قابل پیشبینی بودن و هنری بودنش کار می کردن.
قسمت های خوب خیلی زیاد داره. Monday ( فصل شش اپیزود 14 ) هم خیلی به یاد موندنی بود.

الان اینایی که سریالایی مثل Supernatural و Fringe رو می بینن ، ولی هنوز The X-Files رو به خاطر قدیمی بودنش ندیدن ، اشتباه خیلی بزرگی دارن می کنن.
من الان دوباره یه سر به X-files زدم یاد خاطره ها بیفتم. نگاهم به مولدر افتاد=))
الان که تو کالیفورنیکیشن میبینمش خداییش یه حسی بهم دست میده. چقدر لاغر بود اون موقع:d

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
برا خیلیا از جمله خودم برای قسمت اخر دکستر سوال بود که اینو بخونید واقعا منقطیه دیگه :D
Injecting air into your neck will only kill you if it's a large enough dose and if it's injected into a major vein. If you factor in Dexter's weight, it would take at least 2-3 full injections to put him at risk. Dexter would know not to hit a major vein.

Originally they filmed Dexter draining the syringe behind his back, but ended up scraping the footage. If you watch the scene, Dexter could have easily poked a hole thru his pocket and released the tranq that way. When he shows Travis the needle his index finger is blocking where the liquid would be.

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
آقا من این سریال The Inbetweeners رو تازه شروع کردم و خوشمم اومده.کلا از این جک و جوونای بدبخت بیچاره که کارای خنده دار میکنن خوشم میاد.:D
سریال دیگه شبیه این سراغ ندارین؟

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا

AMC سریال Hell On Wheels رو برا فصل دوم تمدید کرد.
سریالی که اونجور که همه انتظار داشتن خوب از اب در نیومد. هرچند هرچی جلوتر می رفت تقریبا بهتر می شد.
ولی هنوزم اونچنان سریال خوبی نیست... شاید فصل دوم.

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان

AMC سریال Hell On Wheels رو برا فصل دوم تمدید کرد.
سریالی که اونجور که همه انتظار داشتن خوب از اب در نیومد. هرچند هرچی جلوتر می رفت تقریبا بهتر می شد.
ولی هنوزم اونچنان سریال خوبی نیست... شاید فصل دوم.
ای ول. کار خوبی کرد. مهم نیست همه چی فکر میکنن. مهم اینه من (بیننده) خوشم بیاد که اومده:dمن دیگه به این نتیجه رسیدم که نمرات سایت ها و حتی imdb که بیننده ها میدن هم دلیل محکمی بر خوب بودن یا بد بودن یک سریال نیست و نظر خود آدم مهمه! فقط همین.

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
دوستاني كه دنبال سريال هاي كُمدي خوب هستن بشينن اين Arrested Development رو ببينن. بسيار سريال خوبيه. جزو بهترين سريال هاي كُمدي هم هستش. مثه اين Sitcom هاي كلون فريندز هم نيست ، يه چيز نابه

Delta Ex

کاربر سایت
May 5, 2011
838
نام
رفیق مَمّد
دوستاني كه دنبال سريال هاي كُمدي خوب هستن بشينن اين Arrested Development رو ببينن. بسيار سريال خوبيه. جزو بهترين سريال هاي كُمدي هم هستش. مثه اين Sitcom هاي كلون فريندز هم نيست ، يه چيز نابه

خودِ Friends کلونِ Seinfeld هست.

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
از خداوند هفت اقلیم ( چه جدید چه قدیم :D ) طلب بخشش میکنم که تا حالا دنبال Game Of Thrones نرفته بودم !! خارق العادس لعنتی !!

تا اپیزود 8 رو دیدم ، فقط بدیش اینه مجبورم به خاطر نداشتن وقت شبی یه اپیزود ببینم ، امشب نهمی ، فردا تمام !! دلم تنگ میشه تا آپریل سال دیگه !:-s

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
از خداوند هفت اقلیم ( چه جدید چه قدیم :D ) طلب بخشش میکنم که تا حالا دنبال Game Of Thrones نرفته بودم !! خارق العادس لعنتی !!

تا اپیزود 8 رو دیدم ، فقط بدیش اینه مجبورم به خاطر نداشتن وقت شبی یه اپیزود ببینم ، امشب نهمی ، فردا تمام !! دلم تنگ میشه تا آپریل سال دیگه !:-s

مثل من یه ماه همون اپیزود اول رو ببین ... اینقدر همون یه اپیزود چیز دیدنی و شنیدنی داره که هنوز به دومی نرسیدم.

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
صبرم تموم شد :D نشستم الان هر 2 تا اپیزود اخر رو دیدم

حالم گرفتس ، دوست دارم خودکشی کنم :D

بچه ها کتابش ترجمه شده ؟ میشه یه نفر فایل PDF ش رو بهم بده ( برای همین فصل رو . فصل های بعدی رو نمیخوام :D ) . مرسی

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
خوب فصل 6 Dexter رو تموم کردم ، مثل همیشه عالی بود ،قسمت آخر جوری تموم شد که آدم نمیتونه صبر کنه واسه فصل 7 :d
2 فصل Californication هم دیدم سریال باحالیه و تیکه های قشنگی بعضی مواقع میندازن :d کلا باش خیلی حال کردم
10 فصل Friends هم طی 4 هفته تموم کردم ، خیلی سریال باحالی بود ، بیشتر از HIMYM باش حال کردم
1 فصل V هم دیدم ، اصلا حال نکردم ، پیشنهاد میکنم وقتتون رو باهاش به باد ندین
1 فصل هم Two & a Half men دیدم ، سریال خوبی هست ولی اگه بیکار نیستید طرفش نرید !
3 فصل هم S3x & city رو تموم کردم ، واسم دیگه تکراری شد ، دیگه طرفش نمیرم
فعلا همین :d
دوستان بین سریال های پایین بنظرتون کدوم ارزش دانلود و دیدن داره ؟؟http://www.khodemoni.net/category/سریال/سریال-خارجی/flash-forward/
Flash Forward
Gossip Girl
The Nine Lives Of Cloe king
Smallville
Human Target

اگه چیز دیگه هم هست بگین !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر