Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
دکستر
دکستر تو اون صحنه بیهوش شده و از اون پلان که کات میشه به کسوف به بعد درواقع همش رویا هاشه :d
مگه جهنم دانته ـس؟:D
البته خیلی نظر عالی ـیه.
دوس داشتم یکی تو این سریال بمیره. اما نشد. ولی اگه اگه فصل بعدی دکس دبرا رو بکشه خیلی عالی میشه جدا!:D
قضیه ی همکار ماسوکا هم واقعا چرت بود. معلوم نشد برای چی اونکار ها رو انجام داد.

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
person of interest امار چند تا قسمت قبلش نسبتاً خوب بود. مخصوصا این قسمت قبلی که بعد از پریمیر بیشترین امار بیننده هارو داشت. احتمال اینکه تمدید بشه به مراتب بیشتر از کنسلیشه.
این فصل دوازده قسمته
22 قسمتیه این فصلش و فکر کنم اولین سریال درام امسال بود برای سیزن کامل تمدید شد
==
خب سه تا سریال قسمت آخر این فصلشون دیروز اومد
دکستر که این سیزنش به طوری کلی ضعیف بود و آنچنان پایان شوکه کننده ای نداشت و به طور کلی فصل خیلی سردرگمی رو گذروند و در آخر با باز گذاشتن دو تا سر نخ اصلی صرفا 12 قسمت رو تبدیل کرد به هیچ و پوچ و فقط شد یه پیش زمینه ای برای آینده
==
Homeland که عقیده خیلی ها بهترین سریال این فصل بود به اعتقاد من اون وسطای کار کاملا زد جاده خاکی و تبدیل شد به یکی از حوصله سر بر ترین کارای تریلر
قسمت آخرشم داستانی داشت که تو نیم ساعت می شد گفتش اما سازنده ها صلاح دیده بودن که یک ساعت و نیم کشش بدن
==
Misfits هم خدایی در مقابل دو سیزن قبلی هیچی برای گفتن نداشت، فقدان شیهان و کلیشه ای شدن داستان (تقریبا هر قسمت رو بر اساس یکی از کلیشه های ژانری ساخته بودن: زامبی ها، ارواح، دنیای وارونه و ... ) کلا اون حسی که دست میذاشت رو مشکلات نوجوون ها کاملا از سریال رفته بود
سریال تو این فصل تبدیل شد به یه کار صرفا مفرح که با اون سریال عالی دو فصل قبل کاملا در تضاده

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
HBO سه تا سریال Bored to Death و Hung و How to make it in America رو کنسل کرد گویا. البته من هیچکدوم رو ندیدم.

باورش سخته ... Bored to Death یکی از بهترین سریال های درحال پخش بود. حتی Hung هم خوب بود.
عوضش Enlightened رو برا فصل دوم تمدید کردن. سریالی که به نظرم فوق العاده چرت بود. ولی خب از طرفی امسال نامزده GG شد و HBO هم خیلی کم پیش میاد سریالی رو تو همون فصل اول کنسل کنه

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان

باورش سخته ... Bored to Death یکی از بهترین سریال های درحال پخش بود. حتی Hung هم خوب بود.
عوضش Enlightened رو برا فصل دوم تمدید کردن. سریالی که به نظرم فوق العاده چرت بود. ولی خب از طرفی امسال نامزده GG شد و HBO هم خیلی کم پیش میاد سریالی رو تو همون فصل اول کنسل کنه
ای ول! با اون gif کیفر ساترلند خیلی حال کردم:d
ولی خداییش اصلا فکرشو نمیکردم Bored to Death کنسل شه. هنوزم باور نمیکنم!

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
unfu*kin believable!!!

یعنی هرچی کمدی خوب این چند ساله بود داره به فنا میره.... دیگه تیر خلاص رو به کامیونیتی هم بزنن راحت شیم.
درکل برای منی که game of thrones boardwalk empire این بندو بساط ها رو هم نمیبینم HBO به طور کامل credibilityـش رو از دست داد!

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
خدایااااا عجب چیزی بود . هرکی این Homeland رو ندیده حتما برین همین الان شروع کنین . فصل اول دیروز پخشش تموم شد . واقعا تو کف موندم . خارق العادست . بعد از پایان فصل4 breaking bad تنها سریالی بود که سیزن فینالش یه حس خاصی بهم داد . واقعا محشر بود .

Homeland_S1_BloggerArt-e1314916505304.jpg

آخرین ویرایش:

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا

The X-Files اپیزود های خوب خیلی زیاد داره.پیشنهاد می کنم اگه حوصله ندارید همه اش رو ببینید ، قسمت های خوبش رو حتما ببینید
خیلی خیلی بهتر از این سریال های تخیلی و Sci-Fi هست که الان داره پخش میشه.
Bad Blood (فصل پنج اپیزود 12) یکی از قسمت های خیلی خوبشه که وینس گیلیگان ( Breaking bad ) فیلمنامه اش رو نوشته

آخرین ویرایش:

Bigame

کاربر سایت
Apr 18, 2010
714
نام
علی
آقا این Californication چقدر باحاله!:D
7-8 اپیزود اول رو دیدم. در ادامه بهتر میشه یا افت میکنه یا همین طور میمونه!؟:D
من فصل 1 رو دیدم عالی بوود دوستانم که دیده بودن میگفتن فصل 2 -3 خیلی قشنگتر میشه :d
اقایون این سریال Game of Thrones چند فصله من تازه شروع کردم ؟

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
من فصل 1 رو دیدم عالی بوود دوستانم که دیده بودن میگفتن فصل 2 -3 خیلی قشنگتر میشه :d
اقایون این سریال Game of Thrones چند فصله من تازه شروع کردم ؟
Game of Thrones فعلا یک فصلش پخش شده. فصل دومش هم 2012 پخش میشه. فکر کنم April شروع شه.
Californication هم سریال خوبیه. مخصوصا تو فصل 3 و 4 خیلی خوب میشه. فصل جدیدشم از 2 یا 3 هفته دیگه شروع میشه.

clockwork orange

کاربر سایت
Aug 17, 2007
793
نام
اردلان
Bad Blood (فصل پنج اپیزود 12) یکی از قسمت های خیلی خوبشه که وینس گیلیگان ( Breaking bad ) فیلمنامه اش رو نوشته
این همون اپیزودیه که اگه اشتباه نکنم از راشومون تقلید کرده بود؟
می شه گفت هر سیزن The X-Files حداقل 5-4 تا اپیزود کلاسیک داره با کیفیت هنری خیلی خوب.
اکثر اپیزودهایی که Darin Morgan هم نوشته جالبن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر