sabersk7

کاربر سایت
May 7, 2015
43
گویا فصل اول into the badlandsتموم شده
اونم تو ۶ قسمت. بد تمومش کردن
یه سریال دیگه که تو فصل اولش باشه معرفی کنین به جز ash vs evil dead

Sent from my H30-U10 using Tapatalk

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,478
ٍُِِِِ
دیگه با کدوم شخصیت تونستی بهتر از Lester یا Malvo بهتر ارتباط برقرار کنی :-/
خب تو فصل یک دوتا شخصیت داشتیم که کار شخصیت پردازی راحت تره
ولی تو فصل دو شخصیت های مهم بیشتر میشه و شخصیت پردازی سخت تر که خیلی خوب از پسش بر اومدن
به هر حال هر کی نظری داره

pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
576
نام
پوریا
نمیدونم کسی گفته یا نه ولی یه مینی‌سریال از کتاب معروف آگاتا کریستی (And Then There Were None) ساخته شده که دو روز پیش هم قسمت آخرش پخش شد. نکته‌ی جالب اینجاست که من همین امروز کتاب رو تموم کردم و همین‌طوری داشتم دنبال اقتباس‌های مختلف‌اش میگشتم که به این برخوردم و نشستم دیدمش. کار خوبی از آب در اومده، فقط یه سری اشکالات جزئی داشت و آخرش هم مناسب نبود. غیر از این‌ها اگه کتاب رو خوندید—یا نخوندید!—پیشنهاد می‌کنم که ببینیدش چون تا حد قابل قبولی وفادار مونده به کتاب.

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
xp15pplem769wcji2bqm.jpg

مورد اول و دوم از همه بدتر و اعصاب داغون کن تره! و متاسفانه همین دوتا مورد هم بسیار شایع و معمول هست :| :D

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,929
نام
آن مرد !
خوب سوپرانو ها :d تموم شد
جز تاپ 5 سریالام قرار گرفت به هرکسی هم که ندیده شدیدا پیشنهاد میشه
تنها مشکلش افت تو فصل چهارمه ( که کاش اصلا این فصل نبود ! ) و دیگری هم پایان خیلی ضعیف و مسخرش بود
ولی در کل بسی لذت بردیم
بریم wire رو ببینیم :d

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
نمیدونم کسی گفته یا نه ولی یه مینی‌سریال از کتاب معروف آگاتا کریستی (And Then There Were None) ساخته شده که دو روز پیش هم قسمت آخرش پخش شد. نکته‌ی جالب اینجاست که من همین امروز کتاب رو تموم کردم و همین‌طوری داشتم دنبال اقتباس‌های مختلف‌اش میگشتم که به این برخوردم و نشستم دیدمش. کار خوبی از آب در اومده، فقط یه سری اشکالات جزئی داشت و آخرش هم مناسب نبود. غیر از این‌ها اگه کتاب رو خوندید—یا نخوندید!—پیشنهاد می‌کنم که ببینیدش چون تا حد قابل قبولی وفادار مونده به کتاب.

دنبال دانلود کیفیت 720 به بالاش هستم . پیشنهاد می کنم اگه از داستان خوشت اومده بازی ادونچرش رو pc امتحان کنی . گرافیکش جالب نیست ولی به خوبی فضای رعب آور امارت رو در آورده .

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
Bran Stark's storyline to have some Inception like plotting
EW

Game of Thrones season 6 is going to employ some Inception-like storytelling
to show us parts of the history of Westeros
that we never thought we’d get to see

Previously Bran’s seen tiny glimpses of future or past
but never has he been very much in control in the situation
Now we’re given looks into very important events in the past, present and future of this world
and Bran is beginning to piece them together like a detective
almost as if he’s watching the show
Equally, he’s now discovering how crucial he could be in the Great War
It’s quite Inception-y

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
بالاخره the leftover رو تموم کردم و میتونم بگم یکی از عجیب ترین و در عین حال به یاد موندنی ترین سریال هایی بود که دیدم ....به هرکسی که ندیده و شک داره حتما توصیه می کنم از دست نده این سریال رو .

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
کل مستند Making a Murderer رو تو یک روز دیدم
یکی از بهترین Documentary هایی بوده که تاحالا دیدم و واقعا پیشنهاد میکنم که همه ببینن
مثل اینکه کلی هم سرو صدا به پا کرده تو اینترنت

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
کل مستند Making a Murderer رو تو یک روز دیدم
یکی از بهترین Documentary هایی بوده که تاحالا دیدم و واقعا پیشنهاد میکنم که همه ببینن
مثل اینکه کلی هم سرو صدا به پا کرده تو اینترنت

منم تمومش کردم ولی فکرش از ذهنم بیرون نمیره! من از پایانش اطلاعی نداشتم و فک میکردم این قضیه Steven Avery تموم شده و واقعا فک میکردم آخرش همه چی حل میشه. ولی با تموم کردن اپیزود آخر نابود شدم!
اصلا فکرشو نمیکردم Steven هنوزم تو زندان باشه:|
این Documentary فک نکنم به این زودیا فراموش بشه حداقل مطمئنم فکر خودمو خیلی به خودش مشغول کنه.
جالب اینه که دقیقا بعد از تموم کردم اپیزود آخر رفتم توی google اینو سرچ کردم: :|! How Can I Help Steven Avery
ولی مثل اینکه هیچکس هیچکاری نمیتونه بکنه و مثل اینکه خیلی آدمای کله گنده تری غیر از کسایی که تو مستند بودن پشت این ماجرا هستن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر