Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
شما رو نمی دونم ولی اپیزود 11 سریال person of interest از نظر من شاهکار بود! فوق العاده بود

چرا اینجوری شد یهو؟ :( ولی خوبه دیگه این سارا شاهی با بوسیدن amy acker رفت :d

اگه دقت کنی میبینی که چند صدمه ثانیه از تصمیم گیریه ماشین مونده :d امکان داره این هم تصمیم قطعیش نباشه که امیدوارم همینجوری باشه :d سارا شاهی خیلی خوب بازی میکنه

آره منم بعید میدونم این مسیر نهایی باشه بالاخره یه کاری هست که این ماشین یوزلس بتونه انجام بده :d اما در کل این قسمت فوق العاده عالی بود...
اینا دیگه خیلی باحالن خودشون میان تو فیسبوک اسپویل میکنن :d به سلامتی و میمنت زنده میمونه و با روت لحظات خوب و خوشی رو سپری میکنن :d این امی اکر رو قبل از معروف شدنش از زمان جوونی بهش علاقه داشتم حیف فاصلمون زیاد بود 8-|
jcda6ld15ch8lhs6fsxo.png

آخرین ویرایش:

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
چرا اینجوری شد یهو؟ :( ولی خوبه دیگه این سارا شاهی با بوسیدن amy acker رفت :d
اگه دقت کنی میبینی که چند صدمه ثانیه از تصمیم گیریه ماشین مونده :d امکان داره این هم تصمیم قطعیش نباشه که امیدوارم همینجوری باشه :d سارا شاهی خیلی خوب بازی میکنه

آخرین ویرایش:

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
آقا این سریال walking dead چطوره؟ چقدر حجمش اگه بخوايم دانلود کنیم

به استاد بابک، خدمتت عرض کنم که تا الان 4 سیزن یا فصل پخش کامل شده و الان وسط سیزن پنجم قرار داریم و ادامه ی این هم دقیقا 1 ماه دیگه پخش میشه.
تا اینجا هم 59 قسمت پخش شده.
حجم هر قسمت با کیفیت 480p حدودا 150 تا 200 مگه و کیفیت 720p حدودا 300 تا 350 Mb هستش.
حجم های مختلف داره که مثلا یه اپیزود 1Gb هم هستش.

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,363
نام
بابک
به استاد بابک، خدمتت عرض کنم که تا الان 4 سیزن یا فصل پخش کامل شده و الان وسط سیزن پنجم قرار داریم و ادامه ی این هم دقیقا 1 ماه دیگه پخش میشه.
تا اینجا هم 59 قسمت پخش شده.
حجم هر قسمت با کیفیت 480p حدودا 150 تا 200 مگه و کیفیت 720p حدودا 300 تا 350 Mb هستش.
حجم های مختلف داره که مثلا یه اپیزود 1Gb هم هستش.
قشنگ هست یا سریال دیگه ایی پیشنهاد میشه

heroofiran

کاربر سایت
Feb 20, 2013
998
نام
احسان
اقا این Galavant چقدر خوب بود:d سرش دو سه بار با صدای بلند خندیدم.امیدوارم کنسل نشه

اپیزود 11 person of interest هم رسما شاهکار بود

آخرین ویرایش:

hs_gamer

کاربر سایت
Jul 26, 2013
726
نام
حمزه
آقا این سریال walking dead چطوره؟ چقدر حجمش اگه بخوايم دانلود کنیم

آره داداش، شک نکن! بعضی جاها افت میکنه ولی ارزش دیدنو داره...
درمورد بقیه چیزا هم دوستمون توضیح داد;)
البته در کنارش Game Of thrones یا Breaking bad رو هم ببینی بد نیست.:)

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,384
نام
Majid
البته در کنارش Game Of thrones یا Breaking bad رو هم ببینی بد نیست.:)
البته بهتر بود میگفتی Breaking bad و Game of Thrones در کنارش TWD هم ببینی بد نیست:D
-------
گاتهام چه شروع خسته کننده ای داشت :| خوابم داشت میبرد وسطش :|
البته شاید تاثیرات شرلوک باشه:D

mr0c

کاربر سایت
Apr 26, 2014
170
نام
SomeOne
بعد از یک سال یا بیشتر که از دانلود این سریال میگذشت بالاخره از چند وقت پیش شروع کردم به دیدن و الان به خودم میگم چرا این همه مدت ندیده بودمش (از اونجایی که من علاقه ای به صبر کردن هفته ای ندارم خیلی کم سریال میبینم ، این واکینگ دد و فمیلی گای "هنوز نرسیدم به پخش" هم از دستم در رفته، پس نگید صبح بخیر :d)

انصافا عجب سریالی بود، این والت چه کارایی میکرد مخ آدم سوت میکشید علی الخصوص آخر فصل 4 که فهمیدیدم خودش بچه رو مسموم کرد

نقطه اوج این سریال واسه من پایان فصل 3 و گشته شدن گیل بود ، نقطه فاجعش هم مردن گاس !!! انصافا آدم نصف مخش تخلیه شده میاد بیرون کروات درست میکنه ؟!

آخرش هم دلم به حال والت سوخت :( درسته سازنده مواد و عامل بدبختی و اینا بود ولی از پلیسا بیشتر کله گنده های این حرفه رو کشت ، کلی هم زحمت کشید فقط واسه خانوادش (البته آخراش دیگه واسه خودش بود)
اون زنش خیلی رو مخ بود یعنی تا لحظه های آخر و دیدار اخرشون انتظار داشتم بمیره ولی نشد ، حیف
sigh.gif

ولی چقدر سوتی داشت ! یعنی دقت هم نمیکردی خیلی واضح میومدن جلو چشمت !

دیگه بحثا در مورد این فیلم شده و بحث خاک خورده ایه :d پس فقط به اینکه عجب سریال خفنی بود بسنده میکنیم :d

بهترین تجربه سریالی خیلی ها..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر