hs_gamer

کاربر سایت
Jul 26, 2013
726
نام
حمزه
سلام، یه چن تا سوال در مورد واکینگ دد داشتم.
۱. این سریال کاملا از روی کمیکش که با همین اسم اقتباس شده؟ یعنی داستانش کاملا از روی کمیکه؟
۲. من تازه فصل ۳ رو شروع کردم، ولی متاسفانه از اواسط فصل دو تا حالا هر قسمت داره بیشتر افت میکنه. آیا سریال در قسمت های بعدی بهتر میشه؟
همینا :d
گیم آو ثرونزو هم شروع کردم. اون یکی هر قسمت داره بهتر میشه بر عکس واکینگ دد:)
همچنین بعد از یه مدت تاخیر قسمت ۱۰ گاتهام رو دیدم.
تو این قسمت، سریال تازه جون گرفت. حداقل خوبیش این بود که پلیس بازیش کمتر شده بود و بیشتر روی شخصیت های کمیک مانور میداد.
بازیگر نقش دنت هاروی هم که برای من یکی نچسب بود. ولی بولاک خداییش عالی بازی میکنه :x

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,662
نام
امین
سلام، یه چن تا سوال در مورد واکینگ دد داشتم.
۱. این سریال کاملا از روی کمیکش که با همین اسم اقتباس شده؟ یعنی داستانش کاملا از روی کمیکه؟
۲. من تازه فصل ۳ رو شروع کردم، ولی متاسفانه از اواسط فصل دو تا حالا هر قسمت داره بیشتر افت میکنه. آیا سریال در قسمت های بعدی بهتر میشه؟
همینا :d
گیم آو ثرونزو هم شروع کردم. اون یکی هر قسمت داره بهتر میشه بر عکس واکینگ دد:)
همچنین بعد از یه مدت تاخیر قسمت ۱۰ گاتهام رو دیدم.
تو این قسمت، سریال تازه جون گرفت. حداقل خوبیش این بود که پلیس بازیش کمتر شده بود و بیشتر روی شخصیت های کمیک مانور میداد.
بازیگر نقش دنت هاروی هم که برای من یکی نچسب بود. ولی بولاک خداییش عالی بازی میکنه :x

از روی کمیکه ولی تغییر زیاد دادن.مثلا فلان شخصیت تو کمیک به وسیله فلان شخصیت میمیره ولی تو سریال یکی دیگه دقیقا همون بلا سرش میاد!البته خیلی از اتفاقات سریال تو کمیک نیست.
این فصل خیلی بهتر شده بود واکینگ دد.تو این سبک بهتر از این گیرت نمیاد.ادامه بده.:D

the sorvinho

کاربر سایت
Jul 29, 2014
746
نام
سروش
سلام

greys رو من سالهاست دنبال میکنم و عاشق شخصیتاش و روابط بینشون هستم .
سریال پزشکی و بیمارستانی که هم رو حوادث بیمارستان تمرکز داره و هم زندگی کارکترهاش بیرون از بیمارستان .
الان فصل یاردهمش داره پخش میشه و فعلاً هم خبری از خاتمه یا کنسل شدنش نیست .
سریال سطح بالا و خوش ساختیه . همیشه هم تو یه سطحه تقریباً .
چندتا هنرپیشه هم داره که با عمین سریال تبدلیل به ستاره شدن . سرآمدشون کاترین هگل و پاتریک دمپسی هستن .
کلاً دیدنش توصیه میشه اگر با سبکش مشکل ندارید .
سریال از فصل 9 به بعد عملا شده تکرار 9 فصل قبل اینبار با بازیگرانی جدید!
هیچ اکشن نویی نداریم هرچی بوده قبلا هم بوده که البته دیگه بیش از 8 فصله 24 قسمتی واقعا سوژه نویی نمیشه خلق کرد،بازی ها و بازیگران به شدت نچسب نسبت به 6 فصل اولم هستن که خیلیم رو اعصابن،مثلا یانگ به اون بدی ده برابر دلچسب تر از اون دختر دکتر موقرمزس.واقعا دیگه همیشه تو یه سطح نیست! فصل 4و5و6 که خیلی عالی بودن،سه فصل اخرم که گفتم نظرمو.

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
House of Cards s1 n 2
به نظر من فصل دوم چند اپیزود آخر خوب نبود , فرانک و تری سوم ! فصل اول بی نظیر بود به شدت شبیه قصه الان کاخ سفید بوود فصل دوم بیشتر شبیه یه فانزی بود چه اصراری به کتگوری سایت های پ-ورن داشت رو من خوشم نیومد
بعد هم که تا دل آدم بخواد فیلم و سریال هست که کرکتر اصلی رئیس جمهور امریکا باشه . باز اینجا به کشش داستان برا من کم شد اون چیزی یه دبیر کنگره یا یه معاون اول توو پشت پرده انجام میده خیلی به نظرم جذاب تره تا رفتارهای رئیس جمهور که هر روز اخبار در موردش صحبت میکنه حداقل واسه من

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,697
نام
علی
خوب شرلوک هم دیدم منتظر فصل 4اُم هستیم به شدت

میخوام یه سریال دیگه رو شروع کنم از بین این 2تا کدوم رو پیش نهاد میدید؟
Arrow
Hanniball
?

Nina.Williams

کاربر سایت
Oct 22, 2010
360
نام
رها
خوب شرلوک هم دیدم منتظر فصل 4اُم هستیم به شدت

میخوام یه سریال دیگه رو شروع کنم از بین این 2تا کدوم رو پیش نهاد میدید؟
Arrow
Hanniball
?
شما توبه کردی قبل تماشای شرلوک؟:d
بدون شک Hannibal. اصلا آوردن اسم این دو تا سریال کنار هم...:|

پ.ن: آقا منظورو بد نگیرین...من Arrow رو واقعا دوست دارم ولی هانیبال کلا بالاتر از arrow قرار داره از هر نظر.

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,697
نام
علی
شما توبه کردی قبل تماشای شرلوک؟:d
بدون شک Hannibal. اصلا آوردن اسم این دو تا سریال کنار هم...:|

پ.ن: آقا منظورو بد نگیرین...من Arrow رو واقعا دوست دارم ولی هانیبال کلا بالاتر از arrow قرار داره از هر نظر.

:d
خودمم هم نظرم رو هانیبال بود بخاطر سبکش
ARROW شخصیت اولش بچه خوشگله حال نمیکنم باهاش :d

Luminer

کاربر سایت
Apr 18, 2014
133
نام
mostafa
Agent Carter که یه spin-off از agents of shield و داستان خود کارتر رو بعد مرگ کاپتان آمریکا و شکل گیری شیلده امشب پریمیر 2 ساعتش توی ABC هستش ( هاوارد استارک هم توشه)
ic1q8phioj3ylmon1hkq.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر