True Crime: Hong Kong | PC

اولین عنوان سری True Crime در نوامبر ۲۰۰۳ به نام True Crime: Streets of LA برای کنسول های نسل قبل منتشر شد و در دو سال بعد، در نوامبر ۲۰۰۵ نسخه ی دوم این سری تحت عنوان True Crime: New York City به بازار آمد و هر دو بازی از بازی های خوب زمان خود بودند.حال بعد از گذشت ۵ سال از گذشت از آخرین عنوان این سری،اکتیوژن نسخه ی جدیدی از این سری به نام True Crime: Hong Kong را در دسامبر 2009 معرفی کرد.مانند دو شماره ی قبلی این سری شما نقش یک مامور مخفی پلیس را ایفا می کنید.این عنوان پس از یک بار تاخیر خوردن، قرار است در نیمه ی دوم سال 2011 منتشر شود.

پیش نمایش True Crime Hong Kong

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Modern Samurai

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
من فقط قسمت اولش رو تونستم بازی کنم با وجود اینکه بازی جذابی بود ولی کاملا تقلیدی بود و سازندگان قسمت اول که شرکت Luxo Flux بود اصلا به خودشون زحمت ندادن یه کم ابتکار از خودشون در وکنن.:d

sycho

کاربر سایت
Oct 30, 2008
205
سبک بازی چیه؟ اکشن و بکش بکش یا مثل gta میشه تو شهر هم گشت (open world ) ؟

البته از روی NY City (نسخه اولش )میگم...دقیقا مثل gta هست فقط چون پلیس هستین بعد از انجام ماموریت باید برید به پاسگاه پلیس و پولتون رو دریافت کنید بعد از یه ماه(در بازی)هم بهتون حقوق میدن.

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
البته از روی NY City (نسخه اولش )میگم...دقیقا مثل gta هست فقط چون پلیس هستین بعد از انجام ماموریت باید برید به پاسگاه پلیس و پولتون رو دریافت کنید بعد از یه ماه(در بازی)هم بهتون حقوق میدن.
پس تو این نسخه هم نقش پلیس رو داریم ...
درسته ؟

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
کلا من به هیچ وجه از این بازی خوشم نمیومد !
من به ضخصه از نسخه اول بازی خوشم اومد اما نه خیلی ، اما از داستان و سبک نسخه 2 اون که new york city بود ، خیلی خشوم ، اومد ، امیدوارم این hong kong خیلی با گرافیک باشه ، چون من اصل مهم بازی رو اول گرافیک میدونم بعد داستان بعد گیم پلی ...

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
به نظر من بازی میتونه اتفاق بزرگی باشه.البته اگه گرافیکش هم به روز باشه.

12882632831.jpg

آخرین ویرایش:

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
بزرگ از چه لحاظ؟
True Crime به نظر من اتفاق خیلی بزرگی هم نیست. بازیهای بزرگتر از TC هم هستن، مثل Driver San Fransisco.

والا با توجه به تریلری که از driver san frainsisco دیدم باید اعتراف کنم که حالم ازش به هم خورد :-& حالا ولش کن!!! اینجا جای بحث درباره ی driver نیست.اگه میخوای بحث کنیم تایپکشو بزن.

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
والا با توجه به تریلری که از driver san frainsisco دیدم باید اعتراف کنم که حالم ازش به هم خورد :-& حالا ولش کن!!! اینجا جای بحث درباره ی driver نیست.اگه میخوای بحث کنیم تایپکشو بزن.
من فقط خواستم بگم True Crime هم یه عنوانی هست که بیشتر موفقیتشو مدیون تقلیدهاش هست. همین.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر