True Crime: Hong Kong | PC

اولین عنوان سری True Crime در نوامبر ۲۰۰۳ به نام True Crime: Streets of LA برای کنسول های نسل قبل منتشر شد و در دو سال بعد، در نوامبر ۲۰۰۵ نسخه ی دوم این سری تحت عنوان True Crime: New York City به بازار آمد و هر دو بازی از بازی های خوب زمان خود بودند.حال بعد از گذشت ۵ سال از گذشت از آخرین عنوان این سری،اکتیوژن نسخه ی جدیدی از این سری به نام True Crime: Hong Kong را در دسامبر 2009 معرفی کرد.مانند دو شماره ی قبلی این سری شما نقش یک مامور مخفی پلیس را ایفا می کنید.این عنوان پس از یک بار تاخیر خوردن، قرار است در نیمه ی دوم سال 2011 منتشر شود.

پیش نمایش True Crime Hong Kong

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Modern Samurai

Mike_cdr

کاربر سایت
Sep 13, 2010
14
نام
سعید
ولی انصافا بازی قشنگی بود اوون زمانا ، حالا بازیش بیاد ببینیم چی میشه؟؟؟!
ولی به پای GTA که هرگز نمیرسه ، MAFIA 2 با وجود اوون همه ادعا (با اینکه بازی پتانسیل خیلی خوبی داشت) اوونطور از آب در اوومد چه برسه به True Crime ...
ولی من به بازی امید وارم ... :)

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
من که ازگیم پلی نسخه اولش خیلی خوشم اومد...در مورد گرافیکش هم چون سنم کم بود چیزی نمیدونستم فقط بازی میکردمهنوز هم بازی شو دوست دارم

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,246
نام
امیرحسین
یادش به خیر توی شماره ی اولش صداهارو تغییر می دادم !
افتخاری گذاشته بودم جای آژیر:d

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
شماره ی یکش ولی عجب چیزی بودش اون زمان! یعنی ته خنده بود. gta + comedy
میشد نقش اولش رو تغییر بدیم به شکل الاغ! :d بعد با همون ریختمون بریم شیرجه بزنیم! :d شاید باورتون نشه بعضی صحنه هاش رو هنوز یادمه!!
در کل باحاش خاطره زیاد دارم.
یه نکته ی خیلی جالب این که که چند تا از صدا پیشه های اصلی شماره ی اول بازیگران مشهوری بودند. مثل:
Christopher Walken
Gary Oldman
Micheal Madsen
Ron Perlman
و .............
ایناهاش
هنوز صدای گری الدمن رو تو اون بازی یادمه

بزرگ از چه لحاظ؟
True Crime به نظر من اتفاق خیلی بزرگی هم نیست. بازیهای بزرگتر از TC هم هستن، مثل Driver San Fransisco.
اون که تریلرش خیلی افتضاح بود بابا :)

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
ميدونيد دوستان بعضي بازيا هستند كه سازندگان نميخوان باور كنن كه بازيشون ديگه بايد كنار گاشتع بشه !

الان خيلي بازيا هستند ه به اين نقطه رسيدن

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
من تو پیش نمایش هایی که ازش دیدم یک کمی انیمیشن هاش مشکل داشتند که مطمئنم تا زمان عرضه روش کار و درستش میکنن. وگرنه بقیه ی جنبه هاش عالی و خیره کننده بودن.

Peter Griffin

کاربر سایت
Sep 13, 2009
208
نام
undefined
چه خاطراتی باهاش داشتیم . ممنون که اطلاع دادید نسخه ی جدیدش میاد . اون موقع ها نمی دونستم تقلید چیه :D فقط یادمه با این بازی زندگی کردم

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
یکش خیلی حال داد ! اون موقع برای خودش بازی بود ! اما new york city با اون تیراندازی های بدش و gameplay یک نواخت و کوتاه تا امید کرد - الان این hong kong هم که عقب انداختن به تظر میرسه بازی جالبی نباشه !

art73

کاربر سایت
Aug 21, 2011
506
نام
علی
منم زیاد خوشم نیومد البته جذابتر از قبلیاس ولی میتونستن قسمت مبارزه های تن به تن رو خیلی خیلی بهتر کنن حرکاتش خیلی مصنوعی بود با اینکه گفتن کپچر کردن از رزمی کارای قوی

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
حتما این بازی رو میخرم و تا آخر بازی میکنم.
چه تقلید باشه چه نباشه......... چه گرافیک مثل قبل باشه چه نباشه.........چه حرکات مصنوعی باشن چه نباشن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر