Trivia Center - نکات جالب بازی ها

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,456
22744036158317984776.jpg

اول بازی که Chell توی اتاقک Stasis بیدار میشه،تابلوی روی دیوار اتاق(همونی که باید بهش نگاه کنین) منظره ی روز هست،دفعه ی دوم که Chell بیدار میشه تصویر یه شب مه آلود رو نشون میده:D

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
Assassins Creed III :
نمیدونم اینو قبلا کسی گفته یا نه، به هر حال
بعد سکانس 6، برید توی Homestead، یه کاور پیدا کنید و سوت بزنید.
یه بوقلمون میاد به سمتتون.

به ترتیب این کدا رو وارد کنید : (کونامی کد های معروف خودمون)
4,4,2,2,1,3,1,3
E, SPACE

ئه! این بوقلمونه قضیه اش اینه؟ برام سوال بود که این دیگه چیه؟ :D

توی مراسم VGA 2012 یه فیلم کوتاهی برای هر کدوم از کاندیداهای جایزه کاراکتر سال درست کرده بودند که توی فیلم مخصوص Connor، ایشون چند تا قدم وسط شهر راه می رفت و چند جمله صحبت می کرد و بعد یه جایی می ایستاد که تصادفا این بوقلمونه هم کنار پاش بود! :D

m6873_SpikeTV.jpg

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
واقعا من موندم اسم تایپیک Easter eggs ـه یا Trivia Center ؟؟؟؟ که اینقدر توش Easter eggs میزارن !

اریا لطفا یه تایپیک جدا برای Easter eggs بزن و این تایپیک همون Trivia Center بمونه خیلی بهتره . دوستان هم که مثل اینکه فرق بین این 2 تا رونمیتونن تشخیص بدن .

دوستان عزیز اینجا Trivia Center ــه خواهشا Easter eggs نذارید .

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,456
واقعا من موندم اسم تایپیک Easter eggs ـه یا Trivia Center ؟؟؟؟ که اینقدر توش Easter eggs میزارن !

اریا لطفا یه تایپیک جدا برای Easter eggs بزن و این تایپیک همون Trivia Center بمونه خیلی بهتره . دوستان هم که مثل اینکه فرق بین این 2 تا رونمیتونن تشخیص بدن .

آخه گفته شد "نکات جالب". Easter Egg هم جزو نکات جالبه دیگه:D
البته منم موافقم:D
Viktor Reznov تنها شخصیت همراهیه که با شلیک بهش اخطار Friendly Fire دریافت نمیشه.چون ساخته و پرداخته ی ذهن شخصیت اصلیه

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,676
نام
کیارش
آخه گفته شد "نکات جالب". Easter Egg هم جزو نکات جالبه دیگه:D
البته منم موافقم:D
Viktor Reznov تنها شخصیت همراهیه که با شلیک بهش اخطار Friendly Fire دریافت نمیشه.چون ساخته و پرداخته ی ذهن شخصیت اصلیه

جدی ؟ :D من خیلی با این رزنوف حال میکردم . بازی رو خیلی حماسی کرده بود . :D نمیدونستم اینو lol

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,958
نام
آریا

اگه مشکلی داشت که خب خودم میگفتم ! :D
کلاً چیزهای جالب رو قراره اینجا جمع کنیم و Easter Egg ها هم جزوشون هستن. اون Trivia Center هم برای این نوشتم که با Bazicenter هم قافیه بشه وگرنه کنارش گفتم نکات جالب بازی ها ! :D

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,456
ساخته ی ذهن؟
عزیز رزنو تو world at war هم بود.حتما اونجا هم ساخته ی ذهن هست؟
این Trivia رو از کدوم منبع قرار دادید؟
رزنوف توی World At War کاملا واقعی هست
=======
رزنوف فقط در مرحله ی Vorkuta ی Black ops حضور واقعی داره.بقیش حاصل توهمات میسون هست(دراگویچ میسون رو شست و شوی مغزی داده بود. اما رزنوف موفق شد توی کار دراگویچ اختلال ایجاد کنه و هدف میسون رو از ترور جان اف کندی به کشتن دراگویچ و بقیه عوامل دخیل در ساخت Nova 6 تغییر بده.)
مدرکش هم مرحله ی Rebirth در Black Ops هست(وقتی از دید میسون بازی میکنیم رزنوف،اشتاینر رو میکشه اما از دید هادسون،خود میسون رو میبینیم که به اشتاینر میگه: My Name Is Viktor Reznov,And I Will Have My Revenge )
منبعم هم Call of Duty Wiki هست(خیلی وقت پیش خونده بودم،لینکشو ندارم)
ادیت:جا داره اینجا عرض ارادتی نسبت به عمه ی ادیتور بکنم که نصف نوشته ی منو خورد:|

آخرین ویرایش:

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
اول از آقا آریا تشکر می کنم به خاطر تاپیک مفید و مطالب آموزندش.
و همچنین از کلیه کسانی که تو این تاپیک مطالب جالبی رو گذاشتن از جمله آقا میثم و آقا حسین.

در مورد سال سه گانه ها باید بگم که نکته خیلی جالبی بود که خوندم.

----------------------------------

من یه نکته به ذهنم رسید که عرض می کنم:

اکثر فیلم ها و بازی هایی که مردان کلاه پوش همچون اعضای فرقه قاتلین (Assassins) دارند از Assassins Creed تقلید کردن. نمونش Prototype (پروتوتایپ).

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
کثر فیلم ها و بازی هایی که مردان کلاه پوش همچون اعضای فرقه قاتلین (Assassins) دارند از Assassins Creed تقلید کردن. نمونش Prototype (پروتوتایپ)
ممنون از اینکه این نکته رو گفتید.ولی خدایی چه ربطی داشت؟باشلق(کلاه پیوسته به شنل یا لباس)یکی از لباس های خیلی قدیمی دنیاست.اگه اینطوره منم میگم همشون از ایشون تقلید کردن:
91

aragorn ه

آخرین ویرایش:

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
ممنون از اینکه این نکته رو گفتید.ولی خدایی چه ربطی داشت؟باشلق(کلاه پیوسته به شنل یا لباس)یکی از لباس های خیلی قدیمی دنیاست.اگه اینطوره منم میگم همشون از ایشون تقلید کردن:
91

aragorn ه

اینکه درست ولی تقلیدی بودنش از Assassin's هست.
چطور تا قبل از ساخت این بازی این رسم تا این قدر در بین سناریوها موسوم نشده بود؟

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
اینکه درست ولی تقلیدی بودنش از Assassin's هست.
چطور تا قبل از ساخت این بازی این رسم تا این قدر در بین سناریوها موسوم نشده بود؟

این بحثا به اینجا هیچ ربطی نداره و تاپیک رو منحرف نکنین!!:d
فقط بدونین که همه اینا از رو لباس بازی Thief کپی کردن!!

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
Assassin's Creed - series

Trivia Assassin's Creed I
- محدوده زمانی بازی وحوادث تاریخی آن در حدود 2 ماه بعد از پیروزی در جنگهای صلیبی اتفاق میافتد ( تو بازه زمانی جولای تا اوایل سپتامبر ) .
- اساسین ها ( برای اولین بار ) به عنوان یک فرقه اسلامی شناخته شدن که به سفارش Hashshashin ها ترور های مختلفی انجام میدادند .
- عناصر و داستان بخشی از بازی که به محاصره Masyaf مربوط میشد از رمانی با نویسندگی Vladimir Bartol's قرض گرفته شد . در این رمان رهبر اساسین ها به دستور 2 تن از مردان خودش برای تظاهر به قدرت اساسین ها کشته میشود و سپس آن 2 مرد با لبخندی بر چهره خود ازبرجی بلند به پایین میپرند . مثل کاری که Altaïr همیشه انجام میدهد .

- یکی از کلید های الهام بخش ساخت شماره اول بازی ، توسط Raphael Lacoste ( مدیر هنری وطراح تولیدی art های سری اساسین کرد ) ، نقاشی ها و شرق شناسی ، به ویژه لیتوگرافی از سرزمین مقدس و سوریه توسط David Roberts است .
- جمله ایه ست که به حسن صباح موسس Hashshashin ، نسبت داده میشه و در واقع این جمله از این شخصیت نقل وقول شده :

"Laa shay'a waqui'n moutlaq bale kouloun moumkine" که به زبان عربیه ! و یعنی : " هیچ چیز درست نیست و همه چیز مجاز است " .

TriviaAssassin's Creed II
- در Assassin's Creed II بخشی وجود داشت که برای اولین بار Desmond میتوانست از خاطرات جدش Altaïr رها شود . این بخش برای اولین بار در این بازی مورداستفاده قرار گرفت .
- برخلاف Assassin's Creed که فقط 2 ماه از زندگی Altaïr Ibn-La'Ahad's رو پوشش میده ، Assassin's Creed II به طور کامل 23 سال از زندگی Ezio Auditore da Firenze رو پوشش میده .
- بازی Assassin's Creed II ورژن ژاپنی برای اولین بار در این سری دارای 2 box art مختلف بود و هر 2 شامل DLCs های اصلی بازی یعنی Battle of Forlì و Bonfire of Vanities بودند .
- Assassin's Creed II اولین بازی این سری بود که برای بازی کردن نیاز به اتصال دائم به اینترنت داشت که بعد ها با ارائه پچ هایی جدا این مورد حل شد .

TriviaAssassin's Creed III

- ندارد ! در حال حاضر !

اطلاعات تکمیلی افزوده خواهد شد

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
hosseinbrusli@
من سر اونایی که برای COD هم نوشتی بودی گفتم اصلا این موارد مهم نیستن. نه میتونم بهشون بگم Trivia نه میتونم بگم ایستر ایگ. بعد عصبانی میشی سر ملت که ایستر اگ نذارن. االان اینکه مثلا شاتگان توی فلان شماره از بازی بود خیلی چیز عجیبیه؟!! باید شاخ در بیاریم و بگیم WOW عجب حرکتی!!! یا مثلا اینکه جریانات AC دو ماه بعد از جنگ های صلیبی هست چه ربطی به نکات جالب داره؟! این به داستان و کلیت بازی ربط داره و اصلا هم چیز جالبی نیست که بخواد کفمون ببره. Trivia های خفن اونایی هستن که چند صفحه اول بچه ها گذاشتن نه اطلاعات کلی از داستان و طرح ساخت بازی ها. الان فلان بازی باکس شاتش چطوری بوده به کجای اطلاعات من می افزونه و چه نکته عجیبی توش هست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر