Nintendo Triangle Strategy

195792

ناشر: Nintendo, Square Enix
سازنده: Team Asano
سبک: Tactical RPG
تاریخ عرضه: 4 مارس 2022
پلتفرم: Switch

عنوان بعدی تیم آسانو، خالق Bravely Default و Octopath Traveler اثری در سبک تاکتیکال ـه که قراره سال 2022 برای نینتندو سوییچ به صورت انحصاری عرضه شه.
مبنای داستان و گیم پلی بازی روی تصمیم گیری های سه شاخه، تمرکز زیاد روی تاثیر محیط روی محیط مبارزه و داستان شاخ و برگ دار بنا شده
دموی بازی هم اکنون روی نینتندو سوییچ در دسترسه و این جور که به نظر میاد بعد سال ها با دنباله معنوی Final Fantasy Tactics روبروییم
جزئیات گیم پلی

• بازی تو سبک تاکتیکال نوبتیه (مشابه Fire Emblem ها و FF Tactics)​
  • المان اصلی این بازی شورای تصمیم گیری ـه. تو یک سری از نقاط مهم داستانی شخصیت های اصلی بازی سر دو راهی قرار میگیرن و هر کدوم رای های خودشون رو برای مسیر پیشروی انتخاب می کنند​
  • شما بعد این رای گیری اولیه فرصت دارید تا براساس انتخاب خودتون با شخصیت های مختلف صحبت کنید و نظر اون ها رو از رای شون برگردونید​
  • صحبت کردن با NPC ها یا انجام ساید کوئست های مخلتف آپشن های دیالوگ متفاوتی رو آزاد می کنه که باعث میشه بتونید رای یه سری شخصیت های یک دنده تر رو به خودتون برگردونید​
  • بسته به رای نهایی شورا مسیر داستانی تغییرات به شدت گسترده ای می گیره و حتی باعث میشه استیج های نبرد بازی کامل از هم تفاوت پیدا کنند و نتونید تو یه مسیر همه فایت های ممکن تو بازی رو تجربه کنید.​
  • ساید کوئست های توی نقشه، کات سین های آپشنال توی نقشه و کمک به شخصیت هایی که تو چادرتون جمع شدن باعث میشه افراد مختلف و جدید رو به ارتش تون اضافه کنید​
  • تو سیستم مبارزات بازی، حرکات مختلف کاراکتر ها براساس Action Point هاشون دسته بندی میشن. تعداد AP هایی که هر کاراکتر داره، و تعداد AP هایی که هر کدوم از حرکات اون کاراکتر میخواد در ترکیب با موقعیت فعلی شما تو اون نوبت باعث حساس شدن بیش از پیش مبارزات میشه​
  • حملات دو طرفه تو یه نوبت هم یکی از مکانیک های بازیه که اگه یکی از یارهای شما از سمت مخالف یونیت دشمن محاصره اش کرده باشه، موقع حمله به اون یونیت، اون یار شما هم از پشت بهش ضربه میزنه.​

تریلرها

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
تنها چیزی که میتونم از دموی بازی بگم اینه که: خدا رو شکر Permadeath نداره بازی :D
قشنگ تو فایت دومش (که من گفتم اون شاهزاده رونالد بود چی بود، تحویلش ندن و مقاومت کنیم) کار به جایی رسید که من آخرش با دو یونیت زنده تموم کردم مپ رو :D
لعنتی هم خیلی سخته هم هوش مصنوعی بازی خوب میدونه چجوری بازیت بده که واقعا فکر کنی.
البته دمو درجه سختیش به خاطر بازخورد کامل گرفتن از مکانیک های بازی بالاتر از حد عادیه
در کل داستان بازی اگه خوب باشه واقعا با یه چیز مشتی طرفیم
مخصوصا این رای گیری و انتخاب های تو بازی که تاثیرشون شدید زیاده
تو همین دمو اگه انتخاب شورا تحویل دادن رونالد باشه، کلا فایت اون چپتر میشه یه چیز دیگه که خیلی خوبه

امیدوارم این درجه از تغییر مسیر و شاخه شاخه شدن داستان تو بازی نهایی هم باشه

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
خب ظاهرا مثل همیشه، Team Asano در اقدامی به شددددددددددت غیر منتظره اسم نهایی بازی اش همون اسم غیر نهایی پروژه اشه :D

و خب بالاخره تاریخ ریلیز بازی واسه 2022/3/4 تعیین شد

گفتن که دوربین بازی رو بهتر کردن و جریان خود گیم پلی رو روون تر
اگه درست باشه، با چیزی که من از دمو دیدم، این دقیقا همون چیزی میشه که همه از دنباله معنوی FF Tactics میتونن انتظار داشته باشن. (تو رو دارم میگم :D @vaan 2 )

همین جوری سوییچ بهشت تاکتیکال بازهاست. این دیگه نور علی نور میشه

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
خب ظاهرا مثل همیشه، Team Asano در اقدامی به شددددددددددت غیر منتظره اسم نهایی بازی اش همون اسم غیر نهایی پروژه اشه :D

و خب بالاخره تاریخ ریلیز بازی واسه 2022/3/4 تعیین شد

گفتن که دوربین بازی رو بهتر کردن و جریان خود گیم پلی رو روون تر
اگه درست باشه، با چیزی که من از دمو دیدم، این دقیقا همون چیزی میشه که همه از دنباله معنوی FF Tactics میتونن انتظار داشته باشن. (تو رو دارم میگم :D @vaan 2 )

همین جوری سوییچ بهشت تاکتیکال بازهاست. این دیگه نور علی نور میشه
انحصاریه؟؟

• Like
Reactions: Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
بعد از مدت ها بالاخره یه سری از جزئیات گیم پلی بازی رو به پست اول اضافه کردم :D
تازه خیلی چیزها رو یادم رفته از دموی بازی.

ولی در کل خیلی بازی حوصله طلبیه.
داستانشم خیلی خوبه که شاخه شاخه میشه و شخصیت های فرعی اش رو اگه دنبال کنید (چون آپشنال اند) بعضا بهتون ملحق میشن یا بسته به انتخاب هاتون روبروتون به دشمن تون تبدیل میشن

• Like
Reactions: HIGH DEVS and reza8

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
اینم از باکس آرت بازی
یه حس خوبی داره لامصب :D

1642196800187.png