Trials Fusion | PC

Genre: Arcade Motor Racing
Developer: RedLynx Ltd
Publisher: Ubisoft
Platforms: PC – X360 – PS4 – X1
release date: 24 april 2014 – چهارم اردیبهشت

news_fusion_100612.jpg

System requirements:
Core i5 2.5 GHz, 4 GB RAM, graphic card 1 GB (GeForce GTX 560 Ti or better), 8 GB HDD, Windows Vista(SP2)/7(SP1)/8/8.1

سری بازیهای موفق trials این بار با یک جهش مهم بازگشته. Trials Fusion در‌واقع ترکیبیست از فرمول کلاسیک و موفق و در عین حال ساده ی trials به علاوه ی پیشرفت های بصری و اجتماعی نسل جدید بازیها. در‌واقع Trials Fusion همان ویژگیهای اصلی بازیهای قبلی این سری را استفاده کرده و در ادامه آن‌ها را بهبود بخشیده است.

یک گیم پلی مبتنی بر سیستم فیزیکی درجه یک که امکان اشتراک گذاری مراحل و مقایسه ی رکوردها را در بازی میسر نموده است. به همراه طراحی مراحل خلاقانه که نمود جهانی از آینده است همچنین دارای جلوه‌های ویژه ی نسل جدید نیز هست.

بازیهای قبلی این سری, یکی از بهترین بازیهای موتورسواری با دید کناری بودند و با وجود فیزیک بسیار خوب بازی و مراحل متنوع, تجربه ی لذت بخشی از خود بجای گذاشته اند. حال باید دید که Trials Fusion که با شعار فیزیک و گرافیک بهتر پا به جهان آینده گذاشته, آیا باز هم می‌تواند موفقیت گذشته را کسب کند یا خیر.

وبسایت رسمی:
RedLynx - Trials Fusion

1370797364_trials_fusion_concept_2_e3_130610_4.15pmpt.jpg

Trials_fusion_1.jpg

2444120-fmx_tricks_1.png

Trials_fusion_2.jpg

FINDbmx

کاربر سایت
Jul 22, 2012
133
نام
محمد حسن
هم IGN و هم داخل قسمت discussion بازی در سایت استیم همه میگفتن Local multiplayer رو دارا هست. اونچیزی که بیشتر نگرانش هستند بخش آنلاین بازی هست که آیا میشه 4 نفره بازی کرد یا نه...
فیلم قسمت Multiplayer بازی رو هم آپلود کردم: بازی Trials Fusion

راستی گفتی میشه داخل این بازی زمین طراحی کرد، بذار همینجا اعتراف کنم که یکی از جاهایی که واقعا تاسف خوردم این بود که بازی WROOM زمین اضافه برای دانلود نداره. حتی امکانی برای ساخت زمین (editor) نداره...

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
بازی یک هفته دیگه منتشر میشه و با توجه به این که خیلی بازی خوش ساخت و محبوبیه یه مقدار مهمش می کنیم .

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
هم IGN و هم داخل قسمت discussion بازی در سایت استیم همه میگفتن Local multiplayer رو دارا هست. اونچیزی که بیشتر نگرانش هستند بخش آنلاین بازی هست که آیا میشه 4 نفره بازی کرد یا نه...
فیلم قسمت Multiplayer بازی رو هم آپلود کردم: بازی Trials Fusion

راستی گفتی میشه داخل این بازی زمین طراحی کرد، بذار همینجا اعتراف کنم که یکی از جاهایی که واقعا تاسف خوردم این بود که بازی WROOM زمین اضافه برای دانلود نداره. حتی امکانی برای ساخت زمین (editor) نداره...
بازي فعلا مولتي پلير انلاين نداره، گفتن بعدا اضافه مي كنن

mahdi_red

کاربر سایت
Jul 31, 2007
315
نام
mahdi
Minimum System Requirements
CPU: Intel Core i3 550 @ 3.2 GHz or AMD Athlon II X4 620 @ 2.6 GHz
RAM:3 GB RAM
VGA: nVidia GeForce GTX460 or AMD Radeon HD5850 (1024MB VRAM with Shader Model 4.0 or higher
DX: 10
OS:Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8 or Windows 8.1
HDD: 8 GB available space
Sound: DirectX Compatible Sound Card

Recommended System Requirements
CPU:Intel Core i5 2400s @ 2.5 GHz or AMD Phenom II X4 955 @ 3.2 GHz
RAM:4 GB RAM
VGA:nVidia GeForce GTX 560 Ti or better / AMD Radeon HD7850 or better
DX: 10
OS:Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8 or Windows 8.1
HDD: 8 GB available space
Sound: DirectX Compatible Sound Card

hamid.

کاربر سایت
Sep 30, 2009
179
نام
Hamidreza
هیچ موقع حسرت بازی کردن انحصاری های ps رو نخوردم همیشه حسرت بازی هایی رو خوردم که اسمشون تو ایران چندان مطرع نشده ولی جذابیتی تو بازی وجود داره خیلی بیشتر از بازی های پر زرق و برقه نمونش همین trials من خدای جنگ 3 رو 1 با تموم کردم الن ویک رو 5بار تموم کردم کلا خیلی از بازی های نامدار رو یکی دوبار بیشتر تموم نکردم ولی این بازی رو 1 سال بازی کردم trials از این دست بازی های که هر کی اسم تاپیکش رو میبینه فکر میکنه بازیه دره پیتی هست ولی شماره ی قبلی بعضی از مرحله هاش اشکمو در اورد تا ردش کردم.

- - -ویرایش - - -

صفحه ی تنظیمات بازی:

عکس از داخل بازی در بالاترین تنظیمات:

اقا مگه بازی واسه pc امده تاریخ انتشار که چیزه دیگه ای میگه.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
هیچ موقع حسرت بازی کردن انحصاری های ps رو نخوردم همیشه حسرت بازی هایی رو خوردم که اسمشون تو ایران چندان مطرع نشده ولی جذابیتی تو بازی وجود داره خیلی بیشتر از بازی های پر زرق و برقه نمونش همین trials من خدای جنگ 3 رو 1 با تموم کردم الن ویک رو 5بار تموم کردم کلا خیلی از بازی های نامدار رو یکی دوبار بیشتر تموم نکردم ولی این بازی رو 1 سال بازی کردم trials از این دست بازی های که هر کی اسم تاپیکش رو میبینه فکر میکنه بازیه دره پیتی هست ولی شماره ی قبلی بعضی از مرحله هاش اشکمو در اورد تا ردش کردم.

اقا مگه بازی واسه pc امده تاریخ انتشار که چیزه دیگه ای میگه.
البته تو ایران فقط اینقدر بی توجهی میشه به بازی:(
تو این شماره هم تو بخش extreme اشکت 100% در میاد.:d
احتمالا این عکس ها مربوط میشه به نسخه بتا pc که چند هفته قبل منتشر شد
الان عکس هارو کامل دیدم، مربوط به نسخه بتاست:d

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
نسخه ی بتا حدود 3 هفته پیش منتشر شد. هر کی دنبالشه جستجو کنه:

Code:
Trials.Fusion.Closed.Beta.Cracked-3DM
نسخه Beta چرا اینقدر حجمش زیاده؟ :| 5.5 گیگ بتاشه خودش چقده؟ :D

ولی گرافیکش خیلی بهتر شده انگار فقط چرا اینقدر سنگینه موندم :| نسخه قبلیم فریم دهیش تعریفی نداشت :|

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
نسخه ی بتاش خیلی فرقی با نسخه ی کامل نداره همه ی مراحل رو کامل داره فریم دهیش خوبه اما اگه vsync روشن باشه ممکنه یه دفعه 30 فریم بشه بعدشم دیگه برنگرده به 60 نکته ی بد هم اینجاست که این بازی بر مبنای 60 فریم هست یعنی: اگه زیر 60 فریم باشه بازی کاملا کند به نظر میاد

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
الان کلا فرق بتا با اصلیش چیه؟ :D
من چون بشدت با این سری حال میکنم نمیتونم بصبرم :D همین 5.3 گیگی رو بزنیم رو دی ال یعنی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر