Trials Fusion | PC

Genre: Arcade Motor Racing
Developer: RedLynx Ltd
Publisher: Ubisoft
Platforms: PC – X360 – PS4 – X1
release date: 24 april 2014 – چهارم اردیبهشت

news_fusion_100612.jpg

System requirements:
Core i5 2.5 GHz, 4 GB RAM, graphic card 1 GB (GeForce GTX 560 Ti or better), 8 GB HDD, Windows Vista(SP2)/7(SP1)/8/8.1

سری بازیهای موفق trials این بار با یک جهش مهم بازگشته. Trials Fusion در‌واقع ترکیبیست از فرمول کلاسیک و موفق و در عین حال ساده ی trials به علاوه ی پیشرفت های بصری و اجتماعی نسل جدید بازیها. در‌واقع Trials Fusion همان ویژگیهای اصلی بازیهای قبلی این سری را استفاده کرده و در ادامه آن‌ها را بهبود بخشیده است.

یک گیم پلی مبتنی بر سیستم فیزیکی درجه یک که امکان اشتراک گذاری مراحل و مقایسه ی رکوردها را در بازی میسر نموده است. به همراه طراحی مراحل خلاقانه که نمود جهانی از آینده است همچنین دارای جلوه‌های ویژه ی نسل جدید نیز هست.

بازیهای قبلی این سری, یکی از بهترین بازیهای موتورسواری با دید کناری بودند و با وجود فیزیک بسیار خوب بازی و مراحل متنوع, تجربه ی لذت بخشی از خود بجای گذاشته اند. حال باید دید که Trials Fusion که با شعار فیزیک و گرافیک بهتر پا به جهان آینده گذاشته, آیا باز هم می‌تواند موفقیت گذشته را کسب کند یا خیر.

وبسایت رسمی:
RedLynx - Trials Fusion

1370797364_trials_fusion_concept_2_e3_130610_4.15pmpt.jpg

Trials_fusion_1.jpg

2444120-fmx_tricks_1.png

Trials_fusion_2.jpg

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
کسایی که مشکل کندی دارن vsync باید خاموش کنن از اولشم گفتم که بازی مشکل vsync داره اما هیچ کسی گویا پست های قدیمی رو نمی خونه

یا حداقل یک بار خاموش روشن کنید

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
من از همون اول V sync خاموش کردم چون نسخه قبلی هم این مشکل داشت بعدش من رزلوشن اوردم رو 800 درست شد اما بعد چند دست رو هیمن رزلوشن هم بازم کند شد فک کنم مشکل از بازی منتظر یک اپدیت هستم

خوب اونطور که تحقیق کردم چند نفر دیگه هم مشکل کند بودن و افت فریم رو داشتن یک نسخه جدید skidrow هم اومده فک کنم اون نسخه بدون مشکل باشه

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
skidrow هم برای این بازی کـرک منتشر کرده, هر کی مشکل داره جایگزین کنه شاید مشکلش حل شد :P

Code:
http://billionuploads.com/y9oqndcdeceu

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من نسخه ی codex چک کردم چند مرحله ای هم رفتم هیچ مشکلی نداشت مشکل کند شدنی هم که در بتا داشتم دیگه وجود نداشت

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
بعضی از بازی های زیبا به طرز عجیبی در این سایت بی صدا می مونن من حتی کسایی هم که از گیم هیچی سر در نمیارن میان خونم ردیف جمع می شن دسته جمعی این سری از بازی رو انجام می دیم حالا مشکل فقر اطلاعات هست یا چیز دیگه ای نمی دونم اما قاعدتا دومین بازی پر فروش live نباید اینقدر تاپیکش ساکت باشه

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
crysis3 رو High با رزولوشن 1360 میزنم بعد اینو باید با رزولوشن 860 اونم رو گرافیک Low اجرا کنم.نسخه قبلی یعنی Gold Evolutin هم این مشکلات داشت امیدوارم هرچه سریعتر این مشکل حل بشه چون اصلا بازی بهم مزه نمیده رو این تنظیمات.محض اطلاع واسه من بلک باکس چند نفر دیگه این مشکل داشتن
دوستان نسخه اصلی این مشکل نداره؟

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
crysis3 رو High با رزولوشن 1360 میزنم بعد اینو باید با رزولوشن 860 اونم رو گرافیک Low اجرا کنم.نسخه قبلی یعنی Gold Evolutin هم این مشکلات داشت امیدوارم هرچه سریعتر این مشکل حل بشه چون اصلا بازی بهم مزه نمیده رو این تنظیمات.محض اطلاع واسه من بلک باکس چند نفر دیگه این مشکل داشتن

نسخه ی codex که من دارم هیچ مشکلی نداره با 670 راحت در بالاترین تنظیمات 1081p دارم 60 ثابت می گیرم خیلیم به کارت گرافیکم فشار نمیاد

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,362
نام
Majid
بلک باکس و ... هیچ ربطی به مشکلات بازی نداره! مهم نسخه نهاییه که Reloaded هست یا Codex!!
فکر کنم بلک باکس Reloaded هست اگه اشتباه نکنم! کرک Codex رو بریز ببین درست میشه یانه!

من نسخه فشرده KaOs رو گرفتم که نسخه Codex بود و روی الترا هم راحت تقریبا 60 فریم رو میده و مشکلی نداره! هم گرافیک و هم فریم دهی بنظرم خیلی خیلی بهتر از نسخه قبلی شده :x

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
دوستان منتظر نسخه ریلودد باشید حتما عرضه میشه شاید اون مشکلاتش کمتر بود

عزیز جان, الکی شایعه پراکنی نکن. فکر نکن که کـرک و انتشار بازیها همینجوری الکیه و هر گروهی هر موقع دلش خواست میتونه یه بازی رو کـرک و منتشر کنه. اگه گروهی داخل سین باشه, فقط درصورتی میتونه یه بازی ای رو که قبلا توسط گروه دیگه ای کـرک شده رو دوباره کـرک کنه که:

1- ورژن جدید بازی رو منتشر کنه
2- کـرک بازی قبلی باگ داشته باشه
3- بازی رو با زبانهای جدید و یا بیشتری منتشر کنه

که در حال حاضر با وجود مورد زیر, هیچکدام از موارد بالا بنظر نمیاد که اتفاق بیفته. پس یا با همین نسخه ی پایینی بازی کن و یا بیخیالش بشو و نسخه ی اصل رو بخر :d

Trials Fusion Proper-SKIDROW

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,362
نام
Majid
دوستان منتظر نسخه ریلودد باشید حتما عرضه میشه شاید اون مشکلاتش کمتر بود
مگه این نسخه چه مشکلی داره؟ من نسخه Codex رو دارم و 51% از بازی رو هم رد کردم کوچک ترین مشکلی هم مشاهده نکردم! خیلی راحت و عالی داره کار میکنه :D

---

فقط بنظرم افت نمره نسبت به نسخه قبلی حقشه :D خیلی حال میده ها ولی به اندازه نسخه قبلی کیف نمیده! نسخه قبلی هم دشوار تر بود هم جذاب تر بوده! الان من که 51% رفتم هیچ مپ خیلی سختی ندیدم! همه رو تقریبا راحت طلا گرفتم :|
مهم ترین پیشرفتش اضافه شدن حرکات نمایشیش هست که وحشتناک حال میده :D حیف چلنجای مخصوص همین حرکاتش خیلی کمه :| بنظرم توی هر چپترش حداقل 3 تا میزاشتن :D خیلی حال میده :D

در کل خیلی خوب بوده تا اینجا! حال میده! :D

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
خب من هم بالاخره امروز دانلودش تموم شدم و رفتم تو کارش D:

گرافیک بازی نسبت به شماره ی قبلی, تا حدی پیشرفت داشته مخصوصا طراحی موتورها بنظرم بهتر شده
گیم پلی هم همون قبلیه و هرکی از قبلی خوشش اومده باشه از این هم خوشش میاد مثل خودم
بنظر میرسه فیزیک کمی پیشرفت داشته
فریم برای من اکثرا روی 60 هستش و فقط بعضی مواقع و در بعضی صحنه های شلوغ میاد پایین که احتیاج به آپدیت داره ولی خیلی زیاد و مهم نیست (بر عکس قبلی که فریمش خیلی بیشتر پایین می اومد)
آهنگ اصلی بازی هم یکی از دوستان اسمشو تو چند پست قبل گذاشته بود عالیه
در کل بیسته بیسته :bighug:

اینو هم یادم رفت بگم که تو این شماره جملات طنز جالبی هم از جانب دو گوینده ی مرد و زن بازی میشنویم.

مثال طنز 1:

مثلا یه قسمت بازی که هوا ابریه گوینده مرد که بنظر میرسه ربات هستش, قبل از اینکه شرایط آب وهوایی ابری رو بگه, یه دفعه صداش قطع میشه و بعد از اون سریع گوینده ی زن میگه به حرفای اون گوش نکن, هوا الان کاملا آفتابیه و تو فقط باید روی موتورسواریت تمرکز کنی! :))

مثال طنز2:

یا مثلا پس از تموم شدن آخرین مرحله ی بخش اول, گوینده زن با شادی تبریک میگه و میگه بزن بریم دوش بگیریم, که سریع میفهمه که چی گفته و زود میگه منظورم این بود که تو برو دوش بگیر و من میرم سراغ چک کردن موتورها :d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر