Top Spin 4 | Xbox 360

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
بازی به نظر من خوب و یه گیم پلی عالی رو داره.در کل اگه نداشتن بخش مسابقات رو در نظر نگیریم بازی خوبی هستش.
فکر کنم خود 2k یه آپدیتی روی لایو بذاره که بازی هم دارای بخش مسابقات بشه

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
امروز بازی را گرفتم .
راستش اونقدر بد هم نبود که بعضی از دوستان میگن .
بازی حالت کریر مود هم داره و کامله .
اما به نظر من virtual tennis که یکی دو سال پیش اومده بود جذابیت بیشتری داشت تا این ، یا حداقل این در همون حده و پیشرفتی نداشته .

PHOENIX47

کاربر سایت
Jan 3, 2010
376
نام
سیامک
دوستان من بازی رو گرفتم.ap2.5 که نداره.ولی یه چیزی خیلی توی ذوقم زد :توی بازی بخشی به نام championship وجود نداره یعنی کلا بخش کاپ و ... این ها نداره(حتی نسخه ی قبل داشت ولی توی این
هیچ جاش نبود).
Licensed Tournaments
Australian Open
Masters 1000

ATP Finals

امکان نداره بازی تورنومنت نداشته باشه

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
اژدها وارد می‌شود!:d
دوستان من نمی‌دونستم بازی لیک شده و اصلاً عرضه هم شده! و اصلاً تاپیکشم فعاله!
بسی مشعوف شدیم و ایشالا میرم سراغش.
دوستان من بازی رو گرفتم.ap2.5 که نداره.ولی یه چیزی خیلی توی ذوقم زد :توی بازی بخشی به نام championship وجود نداره یعنی کلا بخش کاپ و ... این ها نداره(حتی نسخه ی قبل داشت ولی توی این هیچ جاش نبود).
مال شما نسخه‌ی لیک شده هستش؟
امکان داره کامل نباشه مال شما.
بازی career mode داره !
ولی کلا نزدیک به فاجعست کیفیت بازی... علنا از شماره قبلی بد تره. گرافیک اومده پایین تر جزئیات صورت و عرق کردن و اینمیشن ها و ... هم تو همون نگاه اول واضحه که بد تر شدن.
درکل منو که به شدت نا امید کرد !
کلا هم اگه به طور دیوانه واری عاشق سبک تنیس هستند شاید براتون قبل تحمل باشه در غیر این صورت پیشنهاد میدم تا عرضه ویرچوا تنیس صبر کنید و نه وقتتونو نه پولوتونو برا این بازی حدر ندید !
اذیت می‌کنی شما! اصلاً اینطور که شما میگید نیستشا.
شاید با سلیقه‌ی شما جور در نیومده، بقیه‌ی دوستان که می‌گن خوب هم شده.
ـــ
به هر صورت بعید می‌دونم تورنمنت نداشته باشه.
و نزدیک میدونم که از قبلی بهتر باشه.
در حال حاضر هم نظر خاصی ندارم چراکه هنوز بازی رو تهیه نکرده‌ام!

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
ببخشید من اینقدر پست میدم.
من هم دمو رو دانلود کردم و هم نسخه ی کامل رو خریدم برای همین میگم بازی مسابقات نداره.
دوستان اگه کسی پیدا کرد به من هم بگه و اگه کسی دیگه هم حرف من رو قبول داشت باز هم بگه.

aria_victor

کاربر سایت
Jul 11, 2009
212
منهای داشتن یا نداشتن مسابقات کلاً اصلاً جذبش نشدم. هرچی دنبال کلمهء مورد نظرم میگردم پیداش نمیکنم!!! یه جوریه. به دل نمیشینه. نه گرافیکش به دل میشینه نه گیم پلی
من کلاً بازی تنیس خیلی دوست دارم و نسخه های قبلی این و ویرچوا تنیس رو خیلی بازی میکردم. از نظرم برای این نمرهء 6 فکر میکنم خوب باشه چون هیچ جذابیتی برام نداشت

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
دوستان فقط منتظر باشید تا بازی به دست من برسه، همه‌ی سوالات رو پاسخگو می‌شم!:d
البته در مورد بازی من که دلم روشنه...

daniel45

کاربر سایت
Dec 25, 2008
521
نام
دانیال
منم بازیو انجام دادم و واقعا لذت بردم. بخش Career Mode خیلی تغییر کرده و البته این تغییرات مثبت بوده. انتظارات من رو برآورده کرده و امیدوارم Virtua Tennis هم بتونه مثل همیشه خوب ظاهر شه. مقایسه ی این دوتا بازی با هم دیگه عین ِ PES و FIFA ـــه. هیچوقتم نتیجه ای نمیده چون سلیقه ها کاملا متفاوته. Virtua Tennis بیشتر جنبه ی تفریحی داره و شاید لذت بخش تر باشه ولی تمرکز سازنده های Top Spin بیشتر روی واقع گرایانه تر کردن بازی تو هر نسخه از سریه که تا الان تونستن بهش برسن. ما که با هردوتاشون حال میکنیم:d به دوستانی که بازیو تجربه نکردن توصیه میکنم حتما امتحانش کنن. من که خیلی حال میکنم باهاش:d

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
پس از مدت‌ها دوری از بازی و تحمل رنج فراق بالاخره امروز بازی به دستم رسید!
اول از همه بگم که نظر مثبتی که درباره‌ی بازی داشتم، تقریباً به بار نشست و حدوداً همونطوری که فکر می‌کردم بازی از آب دراومده.
شاید بشه برترین شبیه‌ ساز تنیس تاحالا دونستش.
انیمیشن ‌ها تقریباً بهتر از قبل شدن و رفتار تماشاگرا و بازیکنا نسبتاً قابل قبول هستن.
مخصوصاً توی لحظات حساس که هیجان به اوج خودش می‌رسه حرکات تماشاچیا میتونه خیلی جذاب باشه.
قسمت Career‌ که پیشرفتای زیادی داشته و شاید گسترده ترین Mode‌ توی بازیای تنیس باشه.
هنوزم اون حس "شبیه ساز"‌ توی بازی وجود داره ولی اینبار بهش کمی سمت و سوق داده شده و سر و سامون داره. به نظرم بهتر از سه تا تاپ اسپین قبلیه.
اینکه رافا توی نسخه‌ی 360 وجود داره خیلی خوبه، رقابت خوبی بین رافا و راجر هستش.
استادای قدیمی هم که هستن و منّت بر سرمون می‌گذارن. مثل بوریس بکر، بژوقن بورگ، آغاسی (که البته علاقه‌ی چندانی بهش ندارم) و ...
بین خانم ها هم که ونوس و ماریا و آنا و بقیه به خوبی می‌درخشن. استایل هر کدوم از بازیکنا هم سعی شده مثل خودشون در بیاد، که بدم نیست البته.
آکادمی هم اولاش یه کم روند رشد سریعی داره و راحت تره ولی توی مراحل بالاتر وقتی باید توانایی ها رو با هم اجرا کرد نسبتاً خوب کار شده.
زمین‌ها در نوع خودشون قشنگ طراحی شدن ولی مشکلی که هست نبودن ویمبلدون و دابلین واقعاً غیر قابل چشم پوشیه.
صدا گذاری بد نیست، منتها بعد از یه مدت کمی تکراری به نظر میان.
خوبیش اینه که قبل از بردن Match Point یه چیزایی وجود داره و کارایی انجام گرفته! برخلاف VT !
به شخصه در کل دوست داشتمش.
به دوستان علاقه مند هم توصیه می‌کنمش.
ـــــــــــــ
موفق باشید.

aria_victor

کاربر سایت
Jul 11, 2009
212
صدای زنه که همش از بین تماشاچیها داد میزنه وقتی همه ساکتن یکم توی مخه! اولاش جذابیت داشت ولی بعدش میبینی که توی همهء ورزش گاه ها همون صدای تکراری... :-s

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
SHJafari گل گفتی اومدی به سوالاتمون پاسخ میدی.(دست گلت درد نکنه)
1-بخش تورنمنت واقعا از بازی حذف شده؟؟
2-لباس سوم بازیکنان رو چجوری میشه آزاد کرد؟؟

Rames

کاربر سایت
Sep 9, 2010
134
نام
رامین
من كه از بازي نا اميد شدم واقعا خسته كننده و يكنواخته

من هنوز روزي 1 2 ساعت فيفا بازي ميكنم اينقدر بازي انعطاف پذيره

ولي واقعا اين بازي نا اميد كننده بود:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر