TombRaider:Legend

بعد از افتضاحی که بازی TR:AODداشت.حالا استودیوی Crystal Dynamic که خالق سری بازی های میراث کین و بازی project:Snowblind هست بر روی این بازی در حال کار کردنه.در حال حاضر 5 تا تریلر از بازی بیرون اومده که شاید بتوان این نکات رو از بازی دید:
1)پرش های لیدی کرافت در بازی بسیار زیبا شده .پرش ها به صورت یک دست انجام میشه.یعنی برا پرشهای بلندتر لیدی کرافت با یکی از دستهای خود به سمت هدف شیرجه می زنه.
2)حرکت در جهت خلاف جاذبه زمین.که این هم در جای خود جالبه.
3)ولی هنوز بازی یک ایراد اساسی داره اونم اینکه نشونه گیری در بازی به صورت اتوماتیک انجام میشه و دست بازی کننده نیست.که باید امید داشت این مورد بر طرف بشه.
4)وجود عناصر طبیعی با دقت بالا :مثل آب . سبزه ها و کوه ها که خود را در بازی بسیار نمایان میکند.
5)شخصیت بازی حرکاتی بسیار Real تر داره که تا حدودی حرکات بدن مثل سری بازی های میراث کین هست .
هنوز به طور رسمی از داستان بازی چیزی به بیرون درز پیدا نکرده و باید منتظر ماندو دید.
کمپانی Eidos اعلام کرده که همراه با بازی Total Overdose یک DVD از بازی TR:L ارائه خواهد داد که در ان مصاحبه ای با Toby Gard و گروه ارشدی که مسئولیت بازی رو بر عهده دارند انجام شده است.باید صبر کردو منتظر ماند.

آخرین ویرایش:

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
مشکلات این جدیدا این بود که بازی رو از حالت اکشن به حالت ادونچر در اورده بودن.مثلا نسخه ی پنجم اکثر جاهای بازی فکری بود.ولی مثلا نسخه ی دوم بیشتر ادم می کشتی و جاهای فکری کمتر داشت.

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
نوشته شده توسط Death Knight:
مشکلات این جدیدا این بود که بازی رو از حالت اکشن به حالت ادونچر در اورده بودن.مثلا نسخه ی پنجم اکثر جاهای بازی فکری بود.ولی مثلا نسخه ی دوم بیشتر ادم می کشتی و جاهای فکری کمتر داشت.
درسته
همون Tomb Raider 2 وقتی که شروع میکردی یه ببر بهت حمله میکرد
بعد باید میرفتی دنبال معما ها و ...
ولی کاش یکی یه نظر سنجی بذاره برای همین تاپیک که ببینیم کدوم نسخه محبوب تره
من که به نسخه 4 رای میدم
چون به نظر من هم گرافیکش بهتر بود هم داستانش واقعا زیبا بود و هم معما های جالبی داشت :D

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
نوشته شده توسط Death Knight:
سلام
بله
کاملا حق با شماست.
ولی فکر کنم در این مورد جدید بازی به همون سبکو سیاق قبلی
و همون چیزی که همه طرفداران بازی دوست دارن تبدیل شده.
در فرم های این بازی نقل شده که Crystal Dynamic از یه گروه 5000 نفره درخواست کرده
که نطرات خود رو در مورد این بازی و بهبود اون بدن.
پس شاید بازی که قراره بیاد بهتر بشه.

بای بای

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
سلام .
همون طور که تو پست قبلی هم گفتم به نظر من بهترین شماره ها به ترتیب 4 بعد 2 و بعد شماره 1 و بعد 3 .
با 5 زیاد حال نکردم . این آخری هم که بنداز دور . مفت نمی ارزید !

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
البته این تنها دلیلش نمی تونه باشه
شما اگه شماره 4 را بازی کرده باشی اون هم صحنه ی اکشن خیلی زیادی نداشت و معما هاش زیاد بود اما واقعا موفق از آب در اومد
فکر میکنم بیشتر بخاطر این بود که حال و هوا و محیط های بازی عوض شد

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام.
این چیزی که مینویسم اخرین بازدید سایت گیم اسپات از استودیوی Crystal Dynamic هستش.بهتره بخونیدش.تا با حرف من که این Tomb raider یه چیز دیگس برسید.
در هنگام اخرین بازدید از این استودیوی .ما یک مرحله از این بازی رو انجام دادیم.در این مرحله،که در انتهای کار قرار داره.ما وارد یک مقبره زیر زمینی شدیم.که از نظر محیط بازی یک شاهکار در بازی های مهاجم مقبرس.این مقبره زیر زمینی مملو از دستگیره ها و نور هایی که از شکاف ها وارد میشود هست.و بعد از مدتی لارا خودشو در تاریکی محصور میبینه.و باید چراغ خودشو روشن کنه.
در این مرحله لارا با هیچ دشمنی سرو کار نداره.اگر شما شماره های قبلیاین بازی رو کرده باشید همگی دوست دارید در این بازی معما های زیاد رو حل کنید و در این محدوده کار کنید.خب این بار لارا موفق شده این کار رو برای شما انجام بده.تله ها برای لارا در گذشته یک مشکل بود.ولی اکنون ما این گونه تله ها رو نمیبینیم.در شماره های قبلی لارا در پرشها در لبه ها خیلی ضعیف کار میکرد.اما در این بازی شما Cutscene هایی رو خواهید دید که پرش ها خیلی خوب کار شده و به قول خودش یک Super Action هستش.در این حرکت که تنها با 3 یا 4 دکمه به اون میرسید.اما زمان برای شما بسیار مهمه.
بعد از اینکه لارا از یک سری ستون و راهرو رد شد . ام او را در یک سالن بزرگ میبینیم.که مثل معما های بازی ایندیانا جونز هست.یک مجسمه در کنار دیوار هست.و یک مجسمه شبیه سگ در وسط اتاق با یک چشم ابی .ویک دکمه که لارا میتونه اون رو فشار بده یا بکشه.برای حل کردن ایم پازل لارا باید خود را به اون دکمه فشار برسونه.در این مرحله شما باید از مجسمه ها بالا رفته و به مجشمه سگ با نور بتابانید و با این کار یک راه مخفی برای شما باز میشود.در این قسمت یک کات سنس زیبا از لارا دیدیم که زیبا بود.
در ادامه بازی تولید کننده بازی به ما یک سری چیز های دیگه نشون داد که مثل وسایل گجت بود.یک شلاق مغناطیسی و یک دوربین مجهز به انالیز از راه دور.و شما میتوناید با ین شلاق به هر جا اویزان شوید و تاب بخورید.و حتی لارا میتونه با این شلاق مجسمه ها رو بر روی زمین بندازه.دوربین که دارای قدرت زوم بالایی است.برای امتحان کردن محیط اطراف خود به کارمیرود.این دوربین کار دیگه هم میکند که نگفتن.در این بازی تهیه کننده به ما حرکات لارا رو در پرش ها و در گرفتن طناب ها و ... نشون داد.به نظر سایت گیم اسپات حرکات اکروباتیک در این بازی بسیار بهتر و زیبا شده و از بقیه قسمت های این سری بازی بیشتر شده.وقتی در کنار یک لبه راه می رید.در گاهی اوفت لبه زیر پای شما میشکند و شما مجبورید با پرش خودتونو به اون طرف برسونید.حرکت دیگه این هست که لارا با دست های خود میتونه به صورا عمودی بالا بره.(پیرینس یاد بگیره).خب حالا یه خبر خوب:
اره لارا شنا هم میتونه بکونه.اینو الان من دیدم یه عکسم براتون میزارم.خب پس باید زیر اب هم بریم با این لارا خانم.
در این بازی دوربین خیلی خوب کار شده.در حرکات اکروباتیک اصلا لارا رو گم نمیکنید.انگار این بار یه دوربین خوب توی این بازی خواهیم دید.
هدف کیریستال داینامیک در دوربین این بازی این هست که شما هر جور بخواین میتونید اون رو کنترل کنید.و خیلی راحت بدون هیچ گونه محدودیتی.در بیشتر جاها دوربین در پشت لارا قرار داره.که این خیلی خوبه.که در اکثر اوقات به صورت سوم شخص دوربین قرار داره.
در انتها گیم اسپات به این بازی خیلی خوش بینانه نگاه میکنه و امیدواره که بتونه جبران گذشته خودشو بکنه.

بای بای
اینم اخرین عکس های منتشر شده از این بازی:
ezrckz.jpg

ezrcps.jpg

ezrf35.jpg

عکساش خیلی قشنگه ها.

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
نوشته شده توسط amir_driver:
حالا اين دي وي دي رو همراه با total overdos عرضه كردند ?
سلام
اقا امیر،
A Special Bonus DVD with an in-depth first look at the highly anticipated hit game,
Lara Croft Tomb Raider: Legend, including interviews with the development team leads
discussing Lara's new look, new moves, and all-new storyline as well as
actual gameplay footage of Lara in action exploring an ancient Mayan tomb in the jungles of Peru​
.

Total Overdose: A Gunslinger's Tale in Mexico will be available in stores on
September 28th, 2005 and will include this bonus DVD with the
exclusive First Look at Lara Croft Tomb Raider: Legend.
Interviews with the Development Team Leads

Toby Gard
, the Original Creator of Lara Croft, talks about the allure of Lara, why she does what she does, and what controlling such a powerful character should mean in games.

Lead Designer Riley Cooper talks about creating an engaging tomb raiding experience, built on a dynamic physics system that has Lara interacting with hugely lush and dynamic worlds.

Eric Lindstrom, Senior Designer comments on story elements posed to Lara in this game, and the extent of the globe across she will travel to find the answers (and dangers) she must uncover.

Composer Troels Fohlman discusses the atmospheric qualities of creating an emotionally compelling Tomb Raider experience with elements of sound and the concept of "micro-scoring".

Exciting game footage, as well as exciting new features.

Lara looks more alive than ever before, from the high-poly count of her character model to the way she moves smoothly through the environments.

Going back to the Tombs… With lush art fidelity and environmental interaction, Lara moves through a world dynamically alive with treasures and danger alike.

The dynamic physics system enables for much greater environmental interaction from Lara to solve large scale puzzles and overcome the challenges of hidden secrets.​

این متن اون خبر DVD هستش.
بله همرا با بازی Total Overdose یک DVD همراه با بازی عرضه شده که در اون افرادی که بولد کردم توش صحبت میکنن.
خبر درسته
ببشخید ترجمه نکردم.
حالش نبود

بای بای

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام

دوستان خوب یه پیشنهاد.

یه سر به سایت گیم اسپات بزنید.

در قسمت بازی مهاجم مقبره.

بازی Tombraider:Legend برید به قسمت تریلر های این بازی یه تریلر هست به ححجم : 13.52 و مدت زمان 1:08 ثانیه.

هر کسی این تریلر رو نبینه به نظرم اشتباه کرده.

کوهنوردی لارا رو ببینید . موسیقی زیبای این قسمت (که به نظرم تقلیدی از فیلم Mission Impossilbe 2 که تام کروز توی یه صحنه از کوه بالا میره هستش.) رو حتما گوش کنید و در اخر هم یه آفتاب زیبا رو ی صخره براتون لارا کرافت میزنه دهنتون وا میمونه.

حتما این تریلرو بگیرید و لذت ببرید.

خداحافظ

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام

سایت IGN اولین preview رسمی خودشو در مورد این بازی داده.

من فقط به جملات زیبای این نقد اشاره میکنم.

شروع متن این جوری هستش:

I'm just going to say it: Tomb Raider Legend is the first game since Tomb Raider 2 that's worth your time and money. Crystal Dynamics' upcoming version of the famed action-adventure game, a series that helped forge PlayStation's fame in the late 1990s and pushed the first major female videogame character into the worldwide spotlight (no offense to Nintendo's great Samus, of course), really should be called Tomb Raider 3.​

فکر کنم این بهترین جمله هستش که تا حالادر مورد این بازی خوندم.

از IGN خیلی بعید بود ولی انگار این بازی یک کارایی داره انجام میده.

The 360 version is beautiful

This is the best looking version of Lara Croft you've ever seen.

این ورژن بهترین ورژن این بازی تا کنون بوده.;) ;) ;)

It delivers realtime lighting on everything and highlights reatlime reflection on water surfaces as well as refraction from the watery surfaces beneath​

در مورد ریل تایم بودن و زیبا بودن انعکاس در آب حرقف زده.

an effect that shows off lighting effects when a light is shown behind Lara and highlights her shoulders, hips and other edges

یک حالت جدیدی که انگار این حالت مخصوص کیریستال داینامیک هستش که برای این بازی تعبیه شده.که وقتی نوری پشت لارا قرار میگیره شونه لارا نورانی میشه

.
The Xbox 360 is all powered up for the next generation. On every system the game features three difficulty levels, but on Xbox 360 you'll be rewarded with as many as 18-20 achievements​

اینم برا طرفدارن 360

Each time you beat a level, you'll have the chance to replay that same level (similar to the way you could replay King Kong) in a time trial. The game sets a specific time and you try to beat it. If you do in fact achieve or beat that time, you'll earn medals (bronze, silver, and gold) and achievement points.

اینم یه ویژگی جدید در بازی:

بعد از هر بار اتمام هر مرحله شما میتونید اون مرحله رو از اول تکرار کنید (مثل بازی کینگ کونگ) در این حالت مدت زمان مشخصی برای شما در نظر گرفته میشه .اگر بتونید حد نصاب لازم رو کسب کنید به شما بر حسب موفقیت خودتون بهتون مدال داده میشه.

جدا تبریک میگم.

خوشم مییاد روی خوی بازی دست گذاشتم.

Tomb Raider: Legend is a single-player offline adventure, but it's Xbox Live aware, and so at any time that you're connected online, friends can see what you've achieved and what progress you're making in realtime.​

این برا Xbox Live

این متن رو خیلی زیاد بخونید.برا طرفداران PoP لازمه:

In a sense, the original Tomb Raider was really a 3D version of Prince of Persia. Now that Prince of Persia has become this outstandingly animated action-adventure-platform game that defies any real genre, there is little to compare it to. Tomb Raider Legend doesn't try to be Prince of Persia. Instead it tries and succeeds in being a very good Tomb Raider. The most refreshing thing about it is Lara's controls​

این بازی نمی خواد یک PoP بشه .بلکه این بازی میخواد یک شروع خوب برای TR بشه.و کنترل خیلی خوب بازی.

آفرین به این جمله و متن زیبا که IGN نوشته.

Finally...
Now, if you think that I've overstated my initial statement ("Tomb Raider Legend is the first game since Tomb Raider 2 that's worth your time and money."), it's OK to disagree. After all, it's taken nine years and six games for the series to make any real valid improvements

اخر این متن گفته :

بعد از 9 سال و 6 بازی به نظر میرسه این بازی بهترین پیشرفت واقعی رو داشته.

+++++++++++++++++++++++++++

حالا نظر من:

از سری بازی های میراث کین معلوم بود که استودیوی کیریستال داینامیک به خوبی از پس یه همچین سبک بازی هایی بر مییاد.محیط هایی قدیمی و مرموز و معما هایی زیبا که جدا فقط در خور این استودیو هست.

و بای به این استودیو و تیم خلاق پپشت این بازی دست مریزاد گفت و امیدوار باشیم در 8 مارس که این بازی مییاد شاهد یک شاهکارباشیم.

اینم در انتها بگم:

که جمله ای در ابتدای تشکیل فروم رسمی بازی TR نوشته شده بود و بعدا برداشته شد گفته شده بود که TR یک DMC خواهد شد.و میتونی بعد از یک شماره نا امید کننده یک اوج خیره کننده داشته باشه.

خداحافظ

آخرین ویرایش:

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام

سایت بازی اپدیت شده و حالا دو تا از لوکیشن ها رو میتونید ببینید.شروع بازی از بولیوی هستش که اون تریلری که بهتون گفتم بگیرید توی بولیوی هستش.کوهنوردی زیبای لارا کرافت رو حرکات اکروباتیک بازی.

هنوز از روسیه شاتی اونچنان نیومده که نشون بده بازی رو و اینکه لباس لارا توی این کشور و برف عوض میشه یا نه !!!!!

اینم شات های لوکیشن ها:

اینم لوکیشن دوم در پرو.

خداحافظ

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
ممنون محمد رضا جان.
راستی این بازی برای پی سی میاد؟؟؟(خودم میتونم نگاه کنم ولی الان وقت ندارم)
برای چه کنسول هایی و یا پی سی میاد؟

mostafa_cpp

کاربر سایت
Jan 29, 2006
977
نام
مصطفي
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
ممنون محمد رضا جان.
راستی این بازی برای پی سی میاد؟؟؟(خودم میتونم نگاه کنم ولی الان وقت ندارم)
برای چه کنسول هایی و یا پی سی میاد؟

براي پلتفرمهاي زير عرضه ميشه :

PC | PSP | XBOX | X360 | PS2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر