TombRaider: Anniversary | PC

ُسلام

بالاخره استودیوی Crystal Dynamic اولین تریلر از این بازی رو ارائه داده و عکس های اولیه این بازی اومده.

توی GameSpot میتونین اون رو گیر بیارین.

اولین نکته اینه که شخصیت لارا تا حدودی قیافه اش تغییر کرده.کمی موهاش تغییر کرده.اولین نکته ای که من دیدم.

گرافیک و نورپردازی اون بهتر شده.

این عکس های این بازی.

اینم لینک اولین تریلر این بازی

اولین تریلر بازی

در این بازی باز هم اون پرش های یک دست و شیرجه و اسلحه و کلت لارا وجود داره.هنوز در مورد داستان بازی چیزی گفته نشده.

خداحافظ

• Like
Reactions: kamyy

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
نه همچین تغییراتی ولی کمی بهتر شده
سیستم بالاتری نمیخواد این هم readme
2.1 Installation & Set-up

System Requirements

The minimum system requirements are as follows:

OPERATING SYSTEM:
Microsoft Windows 2000, XP
CPU:
Pentium 3 1.0Ghz or Athlon XP Equivalent
RAM:
256MB
GRAPHICS:
100% DirectX 9.0c compatible 64 MB 3D Accelerated Card with TnL (GeForce 3Ti / Radeon 9 series)
SOUND:
Microsoft Windows 2000/XP compatible sound card (100% DirectX 9.0c -compatible)
DVD-ROM:
Quad-speed (4x) DVD-ROM drive
HARD DRIVE:
9.9GB free disk space
INPUT DEVICES:
100% Windows 2000/XP compatible mouse and keyboard

The recommended system requirements are as follows:

CPU:
Pentium 4 3.0Ghz or Athlon XP Equivalent
RAM:
1GB
GRAPHICS:
100% DirectX 9.0c compatible 512 MB 3D Accelerated Card (Nvidia GeForce 7800 / Ati X-1800)
SOUND:
Microsoft Windows 2000/XP compatible sound card (100% DirectX 9.0c compatible)
DVD-ROM:
Eight-speed (8x) DVD-ROM drive or faster
HARD DRIVE:
9.9GB free disk space

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
HARD DRIVE:
9.9GB free disk space
سیمر جان این 1 ماه رو بازی نکن خودتو بد بخت میکنی :cheesygri
راستی بازی اینقدر جا میگره!!!
مثل اینکه دیگه باید Silent hill 4 & 3 رو پاک کنم از رو این هارد خفن :cheesygri
سیمر جان مقدور هست 2 تا بذاری؟

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
سیمر جان این 1 ماه رو بازی نکن خودتو بد بخت میکنی :cheesygri
راستی بازی اینقدر جا میگره!!!
مثل اینکه دیگه باید Silent hill 4 & 3 رو پاک کنم از رو این هارد خفن :cheesygri
جواد جون بجاش دیشب تا ساعت 2 درس خوندم اشکم در اومد
نه حجمی که میگیره همون مقداریه که bacheh mosbat گفت
ایول سایلنت هیل :p

جواد جان از چی دوتا بزارم :confused:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
عکس :cheesygri عکسش رو یادم رفت بنویسم :laughing:

دیگه سایلنت هیلی گفتن.... جواتی گفتن
جواتی از تو بعید بود گول 9.9 گیگ رو بخوری همشون این خالی بندی رو میکنن:) تنها بازی که دیدم واقعا این قدر حجم گرفت MGS2 بود:-"

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
فردا بیشتر بازی میکنم و بیشتر توضیح میدم
چی شد سمیر خان.:laughing: من هنوز منتظرم ها
هر کی آدم تو کف ندیده الان میتونه ببینه
282.gif

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
چی شد سمیر خان.:laughing: من هنوز منتظرم ها
هر کی آدم تو کف ندیده الان میتونه ببینه
282.gif
سلام
حدود 3 ساعت بازی کردم تو بازی تا الان که من رفتم آدم نکشتم فقط جک و جونور بود مرحله 2 یه شاتگان میگیرید از موتور که دیگه خبری نبوده فقط فقط فقط گشت و گذار تو جاهای باسطانی و حل معما و درست کردن مسیر عبور ولی خسته کننده میشه شاید مرحله بعدی اطفاق های مهمتری بیفته ولی تا الان که خیلی از legend عقب تر بوده هیجانی نداره و همش تو محیط های بسته هستش البته بازم میگم شاید جلوتر بهتر بشه

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
جک و جونور داره؟
254.gif
من اصلا دوست ندارم
251.gif

معماهاش چطوره؟
297.gif

ببخشید اینو بگین دیگه نمیپرسم
302.gif
دایناسور داره سگ موش ببر خرس فقط آدم نداره:laughing:
معماهاش که مثل legend از کوه و در و دیوار و سقف میریم بالا که یه کلید برداریم یا انقدر میگردیم چرخ دنده پیدا کنیم واقعا هر محیط بازی رو بخوایم رد کنیم نیم ساعت طول میکشه ولی الان معماهاش بهتر و عجیبتر شده برم 1 ساعت دیگه بازی کنم ببینم چجوریا میشه میام توضیح بدم ولی در کل بازیه قشنگیه:cool: فقط هیجان نداره

FZ_FT

کاربر سایت
Jul 23, 2006
241
نام
Faraz
قبلا هم Eidos گفته بود که Anniversary یه بازسازی از قسمت اول Tomb Raider که از انجین گرافیکی،انیمیشن و تکنولوژی Legend استفاده میکنه و از نظر مراحل و دشمنها و داستان هیچ ربطی به Legend نداره.در کل من فکر می کنم Anniversary برای طرفدارهای قدیمی سری Tomb Raider جذابتر باشه تا کسایی که از طریق Legend با Tomb Raider آشنا شدن.

به صورت کوتاه و مختصر یه سری از مشخصات Anniversary طبق گفته Eidos و سایتها این زیر می نویسم:

معماهای سخت و پیچیده سری کلاسیک دوباره به بازی برگردونده شده،علاوه بر معماها خود بازیم سخت شده.بازی خیلی طولانی تر از Legend هست چون تمامی مراحل قسمت اول در مقیاس بزرگتر بازسازی شده.دشمن های از نوع انسان داخل بازی طبق داستان قسمت اول باید سه تا باشن که احتمالا به صورت Boos تو بازی پیداشون میشه،بقیه دشمن ها که در طول مراحل باهاشون سروکله میزنیم همگی جک و جونورن از خرس و گرگ و خفاش گرفته تا تی رکس و مومیایی و هیولاهای مرحله آتلانتیس.

لارا چند تایی حرکت جدید انجام میده همینطور سیستم حمل وسایل inventory دوباره به لارا برگردونده شده.

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
دوستان سلام............... موافق هستید براتون عکس از این بازی بزارم (با بالاترین گرافیک ممکنه بازی) یا نه؟؟؟؟؟
اگر دوست دارین و مایل هستید بگین تا شروع کنم...........:) :)

M8CRX

کاربر سایت
Feb 21, 2007
589
نام
مهرداد
سلام . :love:

Dragon جان حتماً یه چندتا عکس خفن از مراحل بازی بزار . راستی تو خودت از کدوم نسخه بیشتر خوشت اومد ؟ Legend ، قسمت های قبلی یا این نسخه ؟
در ضمن اگه میشه از دشمنها ی بازی و همچنین چندتا از مراحل معما گونه ی بازی هم عکس بگیر . خیلی خیلی ممنون :love: :love: :love: .

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
حدود 3 ساعت بازی کردم تو بازی تا الان که من رفتم آدم نکشتم فقط جک و جونور بود مرحله 2 یه شاتگان میگیرید از موتور که دیگه خبری نبوده فقط فقط فقط گشت و گذار تو جاهای باسطانی و حل معما و درست کردن مسیر عبور ولی خسته کننده میشه شاید مرحله بعدی اطفاق های مهمتری بیفته ولی تا الان که خیلی از legend عقب تر بوده هیجانی نداره و همش تو محیط های بسته هستش البته بازم میگم شاید جلوتر بهتر بشه
خوب بازی تازه برگشته به اصلش .
دلایل جذابیت و شهرت شماره های 1 و 2 هم همین بود که متأسفانه به مرور از بازی حذف شدن .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر