TombRaider: Anniversary | PC

ُسلام

بالاخره استودیوی Crystal Dynamic اولین تریلر از این بازی رو ارائه داده و عکس های اولیه این بازی اومده.

توی GameSpot میتونین اون رو گیر بیارین.

اولین نکته اینه که شخصیت لارا تا حدودی قیافه اش تغییر کرده.کمی موهاش تغییر کرده.اولین نکته ای که من دیدم.

گرافیک و نورپردازی اون بهتر شده.

این عکس های این بازی.

اینم لینک اولین تریلر این بازی

اولین تریلر بازی

در این بازی باز هم اون پرش های یک دست و شیرجه و اسلحه و کلت لارا وجود داره.هنوز در مورد داستان بازی چیزی گفته نشده.

خداحافظ

• Like
Reactions: kamyy

FZ_FT

کاربر سایت
Jul 23, 2006
241
نام
Faraz
نسخه ای که برای review به سایت ها و مجلات ارسال شده بود, امروز درز کرد به اینترنت! فکر کنم فردا دیگه تو ولیعصر هم بیارن! :laughing:

اشتباه نمی کنی اون نسخه Demo بود که برای تست داده بودن به سایت ها و مجله ها
!!

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
میشه بفرمائید این خبر از کدوم سایته؟
156.gif

Brad Pitt

کاربر سایت
Oct 19, 2005
114
این بازی امروز وارد بازار شد .من بازی رو نصب کردم . ولی هنوز وقت نکردم بازی کنم .
بازی گرافیک قابل قبولی داره .ولی نسبت به نسخه قبلی یعنی legend گرافیکش یه مقدار پایینتره ، چون دیگه در تنظیمات گرافیکیش حالت Next Gen وجود نداره .

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
بلاخره بازیه مورد علاقمو بازی کردم:love:
بچه ها کسی میدونه این اولین غول (دایناسوره )راه دقیق کشتنش چیه؟وقتی تیر میزنم خطه پر میشه بعد از خونش کم میشه میوفته دنبالم نمیتونم در برم چیکار کنم؟

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
اقا سمیر شما که بازی کردین چطوره؟میشه یه کم تعریف کنین؟:laughing: اخه هنوز اراک نیومده
251.gif
اول بازی که تو کوهستان برفی هستش
فعلا تغییراتی که با tomb raider قبلی داره تا الان بیشتر رو نحوه ی مبارزه بوده و تو جاخالی دادن و آکروبات بازی بیشتر تا الان شبیه یه اکسپنشن برای legend بوده با گرافیکش که خیلی حال کردم البته زود تصمیم نگیرید اول تا غول بازی برسید تا متوجه گرافیک زیباش بشید
من تا غول اول بازی بیشتر نرفتم چیز زیادی نمیتونم بگم چون مرحله ی اول بود و تغییرات رو به افزایش:cool:
حیف که فردا امتحان دارم 1/4 درسام مونده تا صبح باید درس بخونم وگرنه بیشتر بازی میکردم:((فردا بیشتر بازی میکنم و بیشتر توضیح میدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر