TombRaider: Anniversary | PC

ُسلام

بالاخره استودیوی Crystal Dynamic اولین تریلر از این بازی رو ارائه داده و عکس های اولیه این بازی اومده.

توی GameSpot میتونین اون رو گیر بیارین.

اولین نکته اینه که شخصیت لارا تا حدودی قیافه اش تغییر کرده.کمی موهاش تغییر کرده.اولین نکته ای که من دیدم.

گرافیک و نورپردازی اون بهتر شده.

این عکس های این بازی.

اینم لینک اولین تریلر این بازی

اولین تریلر بازی

در این بازی باز هم اون پرش های یک دست و شیرجه و اسلحه و کلت لارا وجود داره.هنوز در مورد داستان بازی چیزی گفته نشده.

خداحافظ

• Like
Reactions: kamyy

kasra_zlatan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
9
سلام
اون قول رو چه طوری بکشم که توی یه فضای ÷ر از مواد مذاب باهاش میجنگیم و یه ÷رتگاه هم هست که میفتیم تو مواد مذاب؟
ویرایش:اون غول رو رد کردم خول آخر بازی رو چه طوری بکشم؟ همونی که هی نا÷دید میشه

آخرین ویرایش:

Wroth Master

کاربر سایت
Jun 21, 2007
1,264
نام
بهزاد
من این بازی رو تا همون جا ها رفتم ولی حالاکه می خوام بازی کنم میبینم Dvd اون رو گم کردم:((

دوستان مژده بالاخره پیداش کردم:biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1:( برادرم با دوستش داشتن باهاش میزدن تو سرو کله هم که پرت شده زیر تخت)

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
من هنوز تو همون مرحله اون دو تا اسب ها گیر کردم....
وقتی بهشون تیر میزنم دفعه اول میخوان سنگم کنن که نمیزارم.دفعه دوم هم یکیشون شیرجه مییاد توم و اون یکی گنگ میزنه...اینم جاخالی میدم و میخوام که سپرشو بگیرم ولی نمیتونم.الان چه کنم؟:cool:
مهسا جون.
16.gif
....میشه این یکی هم راهنماشو ترجمه کنی
17.gif
؟من با غول ها میونه خوبی ندارم!

smsh56

کاربر سایت
Mar 18, 2007
27
باید دفعه دوم که بهت حمله میکنن وقتی تصویر آهسته میشه همینطور که داری تیر میزنی با کمک شیفت به یکطف بپر و دیگه تیر نزن تا وقتی که دو تا علامت سفید بهم می رسن و قرمز میشه وققتی علامت قرمز شد بهش تیر بزن بعد اسبی که بهت حمله کرده سپرشو می گیره جلو صورتش حالا باید با Q و E سپرشو بگیری وقتی سپرشو گرفتی حالا باید بهشون تیر بزنی تا عصبانی بشن و بخوان تو را سنگ کنن در این وقت باید سپر را بگیری طرفشون تا خودشون سنگ بشن بعد با یه اسلحه قوی باید سریع بهش تیر بزنی تا خورد بشه اون یکی را همینطور می کشی.

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
اگه با توضیح ایشون حل نشد بگو عزیزم برات ترجمه میکنم گلم.من فدات:love:
البته لادن جونم کنسولش ps2 هست فعلا
گلم q همون grab هست.طناب لارا
E هم که همون دکمه اکشنش هست.(همون که لارا وقتی یه دستی آویزون میشه میزنیش.اسمش چی بود یادم نیست
73.gif
)
می دونستی نه؟
39.gif

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
دوستان ، من این بازی رو یک ماه پیش نصب و کمی بازی کردم . اما الان که بعد از یک ماه به سراغ اون اومدم موقعی که می خوام اون رو اجرا کنم یه پیغامی می ده که در عکس می بینید . بازی من کرک هم نداشت و اجرا می شد .
الان باید چه کار کنم ؟
4xvo31y.jpg

EnRiQuE

کاربر سایت
Jul 4, 2007
6
نام
aMiR
من هنوز تو همون مرحله اون دو تا اسب ها گیر کردم....
وقتی بهشون تیر میزنم دفعه اول میخوان سنگم کنن که نمیزارم.دفعه دوم هم یکیشون شیرجه مییاد توم و اون یکی گنگ میزنه...اینم جاخالی میدم و میخوام که سپرشو بگیرم ولی نمیتونم.الان چه کنم؟:cool:
مهسا جون.
16.gif
....میشه این یکی هم راهنماشو ترجمه کنی
17.gif
؟من با غول ها میونه خوبی ندارم!

نکته مبارزه با این 2 تا غول اینه که وقتی که میخوان اون اشعه رو بهت بزنن نباید تیر بزنی تو این حالت اونا هم از این که سنگت کنن منصرف میشن! سعی کن توی همون وسط محوطه مبارزه حرکت کنی. نیازی به پرش نیست فقط باید دور خودت بچرخی و بهشون تیر بزنی! وقتی که یکیشون عصبانی شد و بهت حمله کرد واسه اینکه Shift رو بگیری عجله نکن چون تقریبا 2_3 ثانیه زمان داری و وقتی که بهت نزدیک شد Shift رو بگیر و به لارا جهت بده ( البته نمیدونم توی کنسول با کدوم دکمه این کارو میکنی همون Crouch/roll ) اونوقت 2 تا نشونه سفید به سمت سر اسب میاد صبر کن تا نشونه قرمز بشه اونوقت فقط یه دونه تیر بزن اسب روی زمین میفته(اگه زود تیر بزنی فایده نداره) اینجا باید دکمه Grapple )Q) رو به سمت سپر اسبی که ایستاده بزنی و وقتی که سپر رو نگه داشت E (interact میکنی تا سپر رو از دستش بگیری وقتی سپر افتاد حالا نوبت اون یکی که همین برنامه رو روش پیاده کنی. وقتی 2 تا سپر رو از دستشون گرفتی اطراف یکی از سپر ها حرکت کن و تیر بزن تا بهت اشعه بزنن ( به نظر من تو این حالت خیلی بی آزار میشن اسبا:biggrin1:) اونوقت با کمک E )interact) سپر رو بردار تا اشعه به سمت خودش بره و سنگ بشه سریع سپر رو به سمتش برو و تیر بزن اون یکی رو هم همینجوری باید از بین ببری !:-"

( ولی خداییش غول این مرحله نسبت به غول های مراحل آخر سخت تر بودن)

EnRiQuE

کاربر سایت
Jul 4, 2007
6
نام
aMiR
خوب شما اول بهشون تیر می زنی تا عصبانی بشن بعد یه جا خالی و یک شلیک دقیق حالا اون موجود سوسمار مانند گیج شده با قلاب سپرشو میکنی برای اون یکی هم همین طور بعد دوباره بهشون شلیک میکنی تا دوباره عصبانی بشن حالا میخوان تو رو سنگ کنن ولی تو از اون سپر استفاده میکنی و خودشونو سنگ میکنی و بعد هم انقدر تیر میزنی تا بمیرن:)

چرا من تا الان فکر میکردم اینا اسب هستن!
26.gif
39.gif

EnRiQuE

کاربر سایت
Jul 4, 2007
6
نام
aMiR
مشکل اینجاست که نمیتونم برم بالا اون سنگا میان بیرون ولی من نمیتونم ب÷رم روشون

مشکل اونجا نیست اینجاست که میری زیرشون میپری! قبل از اینکه برسی بهشون باید Jump کنی!
سلام
اون قول رو چه طوری بکشم که توی یه فضای ÷ر از مواد مذاب باهاش میجنگیم و یه ÷رتگاه هم هست که میفتیم تو مواد مذاب؟
ویرایش:اون غول رو رد کردم خول آخر بازی رو چه طوری بکشم؟ همونی که هی نا÷دید میشه

اول باید وقتی که داره پرواز میکنه به بال هاش شلیک کنی(خیلی سریع بال هاش رو از دست میده) بهترین کار اینه که اینه که اسلحه Dual Pistols رو انتخاب کنی و به طرفش نشونه بگیری و تیر بزنی و موقعی که به سمتت آتیش پرت میکنه تند تند Jump کن. بعد که عصبانی شد و به سمتت اومد مثل بقیه غول هایی که تا الان کشتی Shift رو بگیر و جهت بده تا نشونه قرمز بشه و بهش تیر بزن ! وقتی هم که ایستاد خیلی سریع بهش تیر بزن. تقریبا 3تا4 بار این کار رو تکرار کنی تمومه!

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
وقتی به طرف من حجوم میاره یکیشون....من جا خالی میدم...ولی از چیزای قرمز و رنگی بالا سرشون نمیاد!:confused:
:biggrin1::((

Maggy

کاربر سایت
May 29, 2007
20
وقتی به طرف من حجوم میاره یکیشون....من جا خالی میدم...ولی از چیزای قرمز و رنگی بالا سرشون نمیاد!:confused:
:biggrin1::((

شما بايد shift سمت چپ رو نگه داري و يكي از اون چهار جهت رو فشار بدي اگه توي جاخالي دادن تير نزني حتما نشونه ي قرمز ظاهر ميشه:cheesygri

Maggy

کاربر سایت
May 29, 2007
20
چی شد پس؟؟؟؟؟؟؟؟
:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

ببين من فقط جاي دستگيره هارو بهت مي گم چون فقط اينا يادمه يكيش كه بالاي ستون سمت راست مجسمه است يكيشم پشت مجسمه هست يكيشم سمت چپه تو بايد اين سه تا رو كشيده باشي

ويرايش: سمت راست و پشت مجسمه درهاي چپ و راست رو باز ميكنه و دستگيره ي سمت چپ در پشتي رو باز ميكنه

آخرین ویرایش:

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
من ادامه دادن این بازی رو با ps2 متوقف کردم و به زوذی با pc شروع میکنم....تا از سیو های زیبای شما استفاده کنم!تازه فهمیدم دارم با لول هارد اون نامردو تموم میکنم!میگم چرا کشش ندارم!:cheesygri

Wroth Master

کاربر سایت
Jun 21, 2007
1,264
نام
بهزاد
مگه برادرت چند سالش است.

برادرم یک سال از من کوچیکتره (15) ولی نمیدونی با cd بشقاب پرنده بازی چه کیفی میده:laughing::cheesygri:biggrin1:
راستی اینو داشت یادم میرفت بگم بالاخره من این بازی رو با چیزی حدود یک هفته و نیم تاخیر تموم کردم

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر