Tomb Raider | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram

---------- نوشته در 11:47 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:46 AM ارسال شده بود ----------

یه چندتا اچیومنت بازی رو هم شما بگو اقا بهرام ؟؟:d من رو 315 خیلی ناجوره
داداش بازيرو تموم كردي؟
برو تموم اون آيتم هاي مخفي رو بگير كلي اچيومنت ميده و اون مقبره هارو همشونو پيدا كن و تمام skills هاي لارا رو بخر و challenge هاي بازيرو كامل كن واچيومنت كشتن حيوانات و كشتن دشمنان با صلاح هاي مختلف هم هست كه ميتوني بگيري و متفجر كردن ديناميت دشمن روي هوا و....

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
این سم و لارا بدجوری مشکوک میزنند.
ربطی به داستان نداره:
رابطه بیش از جاست فرند به نظر میاد.
کلا نویسنده میلولید به نظر من.

آخرین ویرایش:

ANTI-MADRID

کاربر سایت
Oct 17, 2011
101
بازی واقعا شاهکاره یه ساعتی خونه پسر خالم بازی کردم سریع بهش گفتم خاموش کنه دیگه بسه چون میخام تو pc امتحانش کنم. گرافیک تو xbox خوبه ولی عالی نیست تا ببینیم تو pc چی میشه.
ولی تو این چن سال جزو بازیهای شاهکار به حساب میاد که تا حالا اومده.

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
نه.احساساتت تو حلقم.درک میکنم:dالان که اینهمه تعریف می کنین دلتون واسه کسایی که باید تا عرضه صبر کنن نمیسوزه؟=((
بازی روی نرمال خیلی چالش برانگیزه؟یا از هارد شروع کنم؟کلا چند تا درجه سختی داره؟شرمنده اگه تکراریه

من بار اول هارد شروع کردم به شما جوانان:p هم توصیه میکنم این لول رو;)
خیلی مبارزات هیجان انگیز میشه

Sent from my MT15i using Tapatalk 2

eili4

کاربر سایت
Jul 24, 2008
67
نام
امین
بازی واقعا عالی بود تموم کردم رو 73% save هم میزارم هرکس خواست استفاده کنه
http://uplod.ir/giba9mvk3pum/savegame01.dat.htm

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
بازی واقعا عالی بود تموم کردم رو 73% save هم میزارم هرکس خواست استفاده کنه
http://uplod.ir/giba9mvk3pum/savegame01.dat.htm
این سیو کردن ها 100 درصد باید بشه تا بازی تموم بشه؟ من 5 6 ساعت رفتم 50 درصد نشده! روت هم مرد . خیلی مونده تموم بشه؟

آخرین ویرایش:

.::XIII::.

کاربر سایت
Oct 30, 2008
549
نام
مهدی
بازی تموم شد فکر کنم کلا یه 14-15 ساعتی بازی کردم.باید بگم که یکی از عالیترین بازیهای این نسل بود.از لحاظ بصری بازی حرف نداره و تیم سازنده کارشو به نحو احسنت انجام داده.گیم پلی عالی واقعا عالیه بازی به هیچ وجه خسته کننده نمیشه کلا چشمام خسته شد ولی بازی خسته کننده نشد:d.موسیقی هم خیلی خوب کار شده.داستان بازی هم برای شروع این مجموعه بسیار خوبه.کسی که این بازیو انجام بده ناخوداگاه به یاد سری Uncharted میفته.کلا اگه بخوام رتبه بندی کنم حسمو نسبت به سری Uncharted و این بازی به ترتیب این میشه:
1.TM
2.U2
3.U3
4.U1
امتیازی هم که به این بازی میدم:11/10(کلا خیلی جو گیر شدیم:d)
در ضمن بازی رو روی درجه Hard شروع کنید من روی Normal رفتم زیاد چالش برانگیز نبود خودم میخوام یه بار دیگه بازیرو روی درجه Hard تموم کنم..........

آخرین ویرایش:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
خیلی بازی خوبه، مخصوصا که اصلا وحشتناک سورپرایزم کرد :|.
البته منو یاد Batman AC میندازه نمیدونم چرا حس میکنم همون حالت بازی رو در قالب TR ساختن :D.
خیلی خوبه عالیه اصلا :|.
خیلی وقت بود اینقدر نشسته بودم یک بازی رو برم جلو :|.
گرافیکشم که برای کنسولا عالیه :|.

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
834
نام
شایان
البته منو یاد Batman AC میندازه نمیدونم چرا حس میکنم همون حالت بازی رو در قالب TR ساختن

Survival Instinctش کپی محض از Batman هست :D
در بقیه موارد مثلا کمبات که از AC الهام گرفته، خط داستانی بازی و صحنه‌های Script شده از Uncharted هست، Platformingش به POP و AC شبیه هست ولی کاملا Tomb Raiderایه یک چیزاییش.
اما همه‌ی اینا به کنار موسیقی و داستان و اتمسفر هم به کنار.
تا دقیقه‌ی آخر اون حس Mysterious بودن جزیره بهتون دست میده و احساس میکنین تو جزیره‌ی Lost هستین :D
راستی برا موسیقی بازی نمیدونستم آلت موسیقی خاصی درست کردند، در نوع خودش حالبه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر