Tomb Raider | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
تا پست زدم یک1 دقیقه بعدش پیدا شد باز هم ممنون . داداش پیمان شما هم 100 % شدی . من که 100 شدم خلاض برم واسه یه پروژه دیگه ودر آخر نظرم در مورد بازی عالی و باحال بود و در کل من بهش 9.5 رو میدم .

آره البته بعد از دو ساعت سرچ مستمر برای همون مین آخری ـه :d
پروژه بعدیت امیدوارم که بایوشاک باشه :bighug:

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
911
نام
amin
آره البته بعد از دو ساعت سرچ مستمر برای همون مین آخری ـه :d
پروژه بعدیت امیدوارم که بایوشاک باشه :bighug:

از TR که خیلی خوشم اومد امیدوارم بایوشک هم همین طور باشه اگه نسخه سالمش گیرم بیاد آخه یه دونه دارم بعد از 10 دقیقه بازی کردن ارور میده .

PPPPPishrOOOOO

کاربر سایت
Aug 23, 2012
323
نام
بهروز
امروز به یه باگ برخوردم !! که خب دوربین گوشی درست حسابی نبود خونه منم نمیتونستم صبر کنم دیگه با همین گوشی داغون خودم فیلم گرفتم :| :D

لارا یهو تا گردن رفت تو زمین بازی هم FPS شد :D البته زیاد نمیشد اینور اونور رفت ! و بجز دکمه start هیچی عمل نمیکرد !
go home lara ! you are drunk !.3gp

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
امروز به یه باگ برخوردم !! که خب دوربین گوشی درست حسابی نبود خونه منم نمیتونستم صبر کنم دیگه با همین گوشی داغون خودم فیلم گرفتم :| :D

لارا یهو تا گردن رفت تو زمین بازی هم FPS شد :D البته زیاد نمیشد اینور اونور رفت ! و بجز دکمه start هیچی عمل نمیکرد !
go home lara ! you are drunk !.3gp
ببین یعنی سرم گیج رفت. خب عین بچه آدم یه جا وایمستادی ببینیم چه خبر بوده خو :d

m6788

کاربر سایت
May 29, 2009
331
نام
ام ام
خیلی استفاده بردیم از بازی دست بانیش درد نکنه!اگر چه ضعیفه بود اما ضعیفه قویی بود!
کسی مپ این کتاب ها وعتیقه هارو نداره؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
خیلی استفاده بردیم از بازی دست بانیش درد نکنه!اگر چه ضعیفه بود اما ضعیفه قویی بود!
کسی مپ این کتاب ها وعتیقه هارو نداره؟

تا جایی که من یادم میاد احتیاج به Map اینا نداشت.شما یکسری آپدیت می کنید یکی از Skill ها را که بهتون مکان Item ها را نشان میده زمانی که اون Vision خاصش را می زد.

bazerafat

کاربر سایت
Feb 23, 2011
78
نام
Saeed
آقا من گیر کردم یه جا میری زیر زمین بعد باید 3 تا بطری روغن بندازی رو بالا بر که بیاد پایین و بعد بپری روش بری بالا در یه جعبه گنج رو باز میکنم و بعدش میام پایین نمیدونم دیگه باید چی کنم . میرم بیرون هم خبری نیست و زود میمرم

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
سلام.چطوری باید این ارچیومنت رو گرفت!!:-/
Opportunist:Kill 25 Unaware Enemies
همونجور که معلومه باید 25تا دشمن رو تو حالتی که حواسشون نیست بکشی، بهترین روش هم استفاده از تیر کمون هست، وقتی دیدی یکیشون تنهاست بدون اینکه بفهمه بکشش، به همین راحتی.
یا میتونی بری پشتش و با Y بکشیش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر