Tomb Raider Underworld

screen001.jpg

سازنده بازی همان طور که انتظار می رفت شرکت Crystal Dynamics خواهد بود.این شرکت برای ساخت نسخه Next_Gen بازی برای پلترفرم های Pc,Ps3 و X360 دست به حرکت جالبی زده و طی آن یک انجین کاملا جدید را طراحی کرده که قرار است با عرضه hybrid lighting model نورپردازی کاملا پویا,بدیع و کاملا واقع گرایانه ای را به معرض نمایش بگذارد.
صدا پیشه لارا هم خانم Keeley Hawes خواهد بود که قبلا هم صداپیشگی لارا را در نسخه های Anniversary - Legend بر عهده داشته است
داستان بازی بعد از اتفاقات Legend صورت می گیرد و مربوط به دوران حکومت مایا ها می شود.بازی در 6 روز گمشده تاریخ این حکومت انجام می شود که دروازه های دنیای زیرین باز می شوند!!!!

Crystal Dynamics برای اولین بار در سری Tomb Raider از تکنیک motion capture برای شخصیت لارا استفاده کرده تا هر چه بیشتر واقع گرایانه به نظر برسد.این شرکت همچنین قول انیمیشنی با کیفیت بسیار بالا همراه با lip-synch (سازگاری لب با دیالوگ ها) کاملا عالی را داده است.

در Underworld شاهد وجود سیستم اب و هوایی کاملا پویا و داینامیک خواهیم بود که در هر برحه از زمان با تغییر وضعیت مکان بازی تغییر خواهد کرد و شاهد ساعقه گردباد,باران و ... خواهیم بود.

Crystal Dynamics برای خلق هر چه بهتر معابد در این نسخه به جای جای دنیا سفر کرده و عکس هایی را از خرابه های مقبره های مایا گرفته است.

cutscene های بازی کاملا با موتور in-game بازی رندر خواهند شد.
ممنون از بهزاد

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
سلام.

هشت پا رو با موفقیت نابود کردم !

رفتم جلو یه در بزرگ هستش که پشت در یه دست هستش که دورش آبیه .

پشت دستم یه مجسمه غول آساست .

دو تا سنگ گرد هم هستش که میره پایین و از بغل در یه سنگ هایی میره پایین و وقتی ولشون میکنی میرن بالا.

یه قلابم رو در هست .

قلاب زیاد کشیده نمیشه

چیکار باید کرد؟

هیچ سنگ مکعبی شکلی هم نیستش که بذارم رو اونا (صفحات) .

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
بله , قبل از اینکه شما بگید من مرحله رو رد کردم (در هر صورت ازتون ممنونم)

الانم راه بسته شده و فهمیدم از کجا برم بیرون . ;)

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
من تو مرحله بازگشت به کشتی موندم , تو اون منطقه ای که اختاپوس مرده , Auto Save میذارم لطفا برید تو جایی که راه بازه , آخه یه فیلم دیدم که یکی داشت فرار میکرد . لطفا برید اونجایی که داشت فرار میکرد و سیو کنید تا ادامشو برم ;)

http://www.2shared.com/file/4351139/7a5c00df/Autosave.html

--------------------
ویرایش ( مرحله رو رد کردم)

آخرین ویرایش:

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
کلا هفت هشت تا مرحله داره.
بازیش نه کوتاهه نه بلند (به اندازه ی کافی مرحله داره)
به ظاهر جزو بازیهای پرفروش مخصوصا تو PS3 شده و تونسته رکورد بیشترین فروش
در هفته اولو از ورژن قبلیش (Anniversary) برباید.
پس این بازی زیبا را از دست ندهید.

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
تو اون مرحله که سوار یک کشتی بزرگ هستیم ( از طریق لنگر میریم توش ) چند نفری هستن میکشمشون , اما چند نفرم روی طبقه دم هستن که دسترسی بهش نا ممکنه ! چطوری باید رفت طبقه دوم ؟

اصلا هدف چیه ؟!

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
تو اون مرحله که سوار یک کشتی بزرگ هستیم ( از طریق لنگر میریم توش ) چند نفری هستن میکشمشون , اما چند نفرم روی طبقه دم هستن که دسترسی بهش نا ممکنه ! چطوری باید رفت طبقه دوم ؟

اصلا هدف چیه ؟!

وارد کشتی شدی از پله ها اومدی پایین واگن های رو به رویی از یکیشون میری بالا به ترتیپ میپری رو بقیه تا به قسمت بالای کشتی برسی
بعد میری جلوتر تا قسمت بعدی که میرسی به پشت کشتی یک در باز میشه وارد میشه و ....

هدف رسیدن به همون در پشت کشته

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
سلام
بعد از چندین سال من توی یه بازی گیر کردم اما توی همین یکی هم مشکوکم که مشکل از بازی باشه.من توی مرحله مکزیک هستم تقویم ها رو تنظیم کردم رفتم تو دل زمین بعد از اونجا یه اهرم هست که 2 تا مجسمه کنارش هست که یکی سرش گم شده که باید پیدا کنم بعد یه از پله ها میرم پایین و از کناره اون اسکلت هایی که روی دیواره عبور می کنم بهد به یه گودال می رسم که 2 تا پل متحرک هست که سرپایینی هستن که باید سربالاییشون کنیم ولی هیچ راهی پیدا نمی کنم حتی توینقشه ردیابیم هم این 2 تا پل بسورت سربالایی هست ولی ماله من سرپایینیه ؟حتی توی تریلر ها دیده بودم که 2 تا پله بعدی سرپایینی هستن و این 2 تا خودشون تنظیمن؟فکر کنم باید این فایل فیکس رو بگیرم ماله شما چه جوره؟
و در مورد شما دوست عزیز HoJJaT خدا قوت یه فشاری به اون دوگوله بیاری بد نیست اصلا می خوای دوستان بازی رو میرن فیلمش رو میدن شما نگاه کن
این بازی همش همین 4 تا معماس ساده هست اون موقع شما با راهنمای قدم به قدم میری!

آخرین ویرایش:

Aren

کاربر سایت
Jul 29, 2006
324
ی جا هست که 2 تا مجسمه بود که جلوی اونا هم یک علماس و پشت اون الماس هم ی مجسبه خیلی بزرک که روی پیشونیس ی جای گردی کداره که فکر کنم باید اون تا تا مجسبه هارو که دستشون بادبزن جوری تنظیم کرد که نور خورشید بازتاب بشه به المس و از الماس به اون مجسمه ولی اون تیکه رو من هند بار امتحان کردم نشد اینه که اونو ول کردم و ی جا دیگه پیدا کردم که رفتم زیر زمین (که ی دمو کوچیک نشون داد)بعد در بسته بود که ار روی دیوار ها رفتم اونور در و از پله ها رفتم بالا که ی جای وسیح بود با سه تا در که توی دمو ای که وقتی وارد می شی ی دری نوشن می ده که 2 تا کرکره های آهنی داره که من یکیشو باز کردم ولی اون یکی رو همه جارو گشتم ولی باز نمی شه
اون 2 تا در دیگه هم همینطور
اینم ی عکس
http://i35.tinypic.com/2yy6wpl.jpg
--------
فکر کنم باید وقتی می رم اونجا وقتی اون گوی رو ور می دارم باید بر گردم و بزارم توی پیشونی اون مجسمه (همونی که سرش به زمین خورده ولی می خوام برگردم نمی شه
راهی نداره اون طرف هم که می رم (که بالا توضیح دادم فقط یکی از در های کرکره ای رو باز کردم اون یکی رو هر کاری می کنم باز نمی شه)
اینم ی عکس از اونجای که می ای پایین ولی نمی شه دیگه برگشت
http://i34.tinypic.com/orih6d.jpg
کمک

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
سلام من هنوز بازی رو نگرفتم. میخواستم ببینیم بازی نسبت به نسخه های قبلی بهتر شده یا نه ( از لحاظ گیم پلی و گرافیک)
در ضمن سیستم منم اینه:
VGA:8500
RAM:2GB
CPU:P4 3.4Ghz
راحت میتونم بازی کنم؟

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
سلام من هنوز بازی رو نگرفتم. میخواستم ببینیم بازی نسبت به نسخه های قبلی بهتر شده یا نه ( از لحاظ گیم پلی و گرافیک)
در ضمن سیستم منم اینه:
راحت میتونم بازی کنم؟

من با رم 1 گیگ بازی میکنم
راحت اجرا میشه

هم گرافیکش بهتر شده هم گیم پلی

Sony-TJ

کاربر سایت
Sep 22, 2008
398
در ضمن سیستم منم اینه:
راحت میتونم بازی کنم؟
بله راحت می تونی بازی کنی.بازی هم مطمئن باش که از نسخه های قبلی خیلی بهتر شده.
بعد از چندین سال من توی یه بازی گیر کردم اما توی همین یکی هم مشکوکم که مشکل از بازی باشه.من توی مرحله مکزیک هستم تقویم ها رو تنظیم کردم رفتم تو دل زمین بعد از اونجا یه اهرم هست که 2 تا مجسمه کنارش هست که یکی سرش گم شده که باید پیدا کنم بعد یه از پله ها میرم پایین و از کناره اون اسکلت هایی که روی دیواره عبور می کنم بهد به یه گودال می رسم که 2 تا پل متحرک هست که سرپایینی هستن که باید سربالاییشون کنیم ولی هیچ راهی پیدا نمی کنم حتی توینقشه ردیابیم هم این 2 تا پل بسورت سربالایی هست ولی ماله من سرپایینیه ؟حتی توی تریلر ها دیده بودم که 2 تا پله بعدی سرپایینی هستن و این 2 تا خودشون تنظیمن؟فکر کنم باید این فایل فیکس رو بگیرم ماله شما چه جوره؟
اگه میشه یه عکس بذار.
ی جا هست که 2 تا مجسمه بود که جلوی اونا هم یک علماس و پشت اون الماس هم ی مجسبه خیلی بزرک که روی پیشونیس ی جای گردی کداره که فکر کنم باید اون تا تا مجسبه هارو که دستشون بادبزن جوری تنظیم کرد که نور خورشید بازتاب بشه به المس و از الماس به اون مجسمه ولی اون تیکه رو من هند بار امتحان کردم نشد اینه که اونو ول کردم و ی جا دیگه پیدا کردم که رفتم زیر زمین (که ی دمو کوچیک نشون داد)بعد در بسته بود که ار روی دیوار ها رفتم اونور در و از پله ها رفتم بالا که ی جای وسیح بود با سه تا در که توی دمو ای که وقتی وارد می شی ی دری نوشن می ده که 2 تا کرکره های آهنی داره که من یکیشو باز کردم ولی اون یکی رو همه جارو گشتم ولی باز نمی شه
اون 2 تا در دیگه هم همینطور
اینم ی عکس
http://i35.tinypic.com/2yy6wpl.jpg
--------
فکر کنم باید وقتی می رم اونجا وقتی اون گوی رو ور می دارم باید بر گردم و بزارم توی پیشونی اون مجسمه (همونی که سرش به زمین خورده ولی می خوام برگردم نمی شه
راهی نداره اون طرف هم که می رم (که بالا توضیح دادم فقط یکی از در های کرکره ای رو باز کردم اون یکی رو هر کاری می کنم باز نمی شه)
اینم ی عکس از اونجای که می ای پایین ولی نمی شه دیگه برگشت
http://i34.tinypic.com/orih6d.jpg
دقیق نفهمیدم کجایی.به هر حال اگه نتونستی بری می تونی سیوت رو آپلود کنی تا من برات ردش کنم.

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
سلام
بعد از چندین سال من توی یه بازی گیر کردم اما توی همین یکی هم مشکوکم که مشکل از بازی باشه.من توی مرحله مکزیک هستم تقویم ها رو تنظیم کردم رفتم تو دل زمین بعد از اونجا یه اهرم هست که 2 تا مجسمه کنارش هست که یکی سرش گم شده که باید پیدا کنم .

بعد یه از پله ها میرم پایین و از کناره اون اسکلت هایی که روی دیواره عبور می کنم بعد به یه گودال می رسم که 2 تا پل متحرک هست که سرپایینی هستن که باید سربالاییشون کنم ولی هیچ راهی پیدا نمی کنم حتی توی نقشه ردیابیم هم این 2 تا پل بسورت سربالایی هست ولی ماله من سرپایینیه ؟

حتی توی تریلر ها دیده بودم که 2 تا پله بعدی سرپایینی هستن و این 2 تا خودشون تنظیمن؟فکر کنم باید این فایل فیکس رو بگیرم ماله شما چه جوره؟
و در مورد شما دوست عزیز HoJJaT خدا قوت یه فشاری به اون دوگوله بیاری بد نیست اصلا می خوای دوستان بازی رو میرن فیلمش رو میدن شما نگاه کن
این بازی همش همین 4 تا معماس ساده هست اون موقع شما با راهنمای قدم به قدم میری!

آخرین ویرایش:

Aren

کاربر سایت
Jul 29, 2006
324
آقا فهمیدم باید کجا برم ولی نمی دونم از کجا برم ؟؟؟؟؟؟؟
توی عکس جای که قرمز کشیدم
(درست مقابل این ی جای هست که اون ور رفتم اون گوی رو ورداشتم ولیکی از کرکره ها باز شده ولی اینجا نمی تونم برم هر کاری م یکنم از کجا باید رفت اون بالا؟؟؟؟
http://i37.tinypic.com/28rfcbc.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر