Tomb Raider Underworld

screen001.jpg

سازنده بازی همان طور که انتظار می رفت شرکت Crystal Dynamics خواهد بود.این شرکت برای ساخت نسخه Next_Gen بازی برای پلترفرم های Pc,Ps3 و X360 دست به حرکت جالبی زده و طی آن یک انجین کاملا جدید را طراحی کرده که قرار است با عرضه hybrid lighting model نورپردازی کاملا پویا,بدیع و کاملا واقع گرایانه ای را به معرض نمایش بگذارد.
صدا پیشه لارا هم خانم Keeley Hawes خواهد بود که قبلا هم صداپیشگی لارا را در نسخه های Anniversary - Legend بر عهده داشته است
داستان بازی بعد از اتفاقات Legend صورت می گیرد و مربوط به دوران حکومت مایا ها می شود.بازی در 6 روز گمشده تاریخ این حکومت انجام می شود که دروازه های دنیای زیرین باز می شوند!!!!

Crystal Dynamics برای اولین بار در سری Tomb Raider از تکنیک motion capture برای شخصیت لارا استفاده کرده تا هر چه بیشتر واقع گرایانه به نظر برسد.این شرکت همچنین قول انیمیشنی با کیفیت بسیار بالا همراه با lip-synch (سازگاری لب با دیالوگ ها) کاملا عالی را داده است.

در Underworld شاهد وجود سیستم اب و هوایی کاملا پویا و داینامیک خواهیم بود که در هر برحه از زمان با تغییر وضعیت مکان بازی تغییر خواهد کرد و شاهد ساعقه گردباد,باران و ... خواهیم بود.

Crystal Dynamics برای خلق هر چه بهتر معابد در این نسخه به جای جای دنیا سفر کرده و عکس هایی را از خرابه های مقبره های مایا گرفته است.

cutscene های بازی کاملا با موتور in-game بازی رندر خواهند شد.
ممنون از بهزاد

ehsanmax

کاربر سایت
Jun 6, 2006
131
نام
EHsan
help

من اواخر بازی هستم و تا الانم جاییش گیر نکردم... حالا در مرحله Jan Mayen گیر کردم و معلوم نیست چی کار باید کنم ؟! توی همین عکس که گذاشتم مشخصه، زنجیر هایی که این بالا هستن بر عکس میان و نمیشه برم اون سمت و میخورم به دیوار و میفته پایین میمیرم :biggrin1:! حالا همین جا یه غول اومد کشتمش... و فکر می کنم باید اون غولرو مینداختم بین چرخ دنده ها... آره ؟!
حالا اصلا حتما باید از همین مسیر برم ؟!
ممنون میشم زودی جواب بدید ;)
oi53b6.jpg

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
سلام.
ببخشید من یه جاتوی بازی گیر کردم...
مرحله ی تایلند ، بعد از اونجایی که پل رو میچرخونیم و در باز میشه، اونجا که یه قلاب روی دیوار هست و یه در هم زیر آب...
میخواستم ببینم چطوری باید ردش کرد؟
اینم عکسش:http://www.virl.com/image_view.php
ممنون.:smile:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر