Tomb Raider Underworld

screen001.jpg

سازنده بازی همان طور که انتظار می رفت شرکت Crystal Dynamics خواهد بود.این شرکت برای ساخت نسخه Next_Gen بازی برای پلترفرم های Pc,Ps3 و X360 دست به حرکت جالبی زده و طی آن یک انجین کاملا جدید را طراحی کرده که قرار است با عرضه hybrid lighting model نورپردازی کاملا پویا,بدیع و کاملا واقع گرایانه ای را به معرض نمایش بگذارد.
صدا پیشه لارا هم خانم Keeley Hawes خواهد بود که قبلا هم صداپیشگی لارا را در نسخه های Anniversary - Legend بر عهده داشته است
داستان بازی بعد از اتفاقات Legend صورت می گیرد و مربوط به دوران حکومت مایا ها می شود.بازی در 6 روز گمشده تاریخ این حکومت انجام می شود که دروازه های دنیای زیرین باز می شوند!!!!

Crystal Dynamics برای اولین بار در سری Tomb Raider از تکنیک motion capture برای شخصیت لارا استفاده کرده تا هر چه بیشتر واقع گرایانه به نظر برسد.این شرکت همچنین قول انیمیشنی با کیفیت بسیار بالا همراه با lip-synch (سازگاری لب با دیالوگ ها) کاملا عالی را داده است.

در Underworld شاهد وجود سیستم اب و هوایی کاملا پویا و داینامیک خواهیم بود که در هر برحه از زمان با تغییر وضعیت مکان بازی تغییر خواهد کرد و شاهد ساعقه گردباد,باران و ... خواهیم بود.

Crystal Dynamics برای خلق هر چه بهتر معابد در این نسخه به جای جای دنیا سفر کرده و عکس هایی را از خرابه های مقبره های مایا گرفته است.

cutscene های بازی کاملا با موتور in-game بازی رندر خواهند شد.
ممنون از بهزاد

FZ_FT

کاربر سایت
Jul 23, 2006
241
نام
Faraz
دیروز Demo رو بازی کردم، یه دو سه دفعه تا آخرش رفتم خیلی خوشم اومد:love: کلا طراحی مراحل نسبت به لجند خیلی تغییر کرده بزرگ تر شده دیگه اینجوری نیست که یه مسیر راست و مستقیم بگیری تا آخرش بری بیشتر جاها باید یه چند لحظه ای توقف کنی،فکرتو به کار بندازی تا مسیر اصلی رو پیدا کنی،تعداد مسیرهای فرعی هم زیاد شده که البته جزء راههای مخفی به حساب میان(Secret) یه سری مسیر هم بود که من نتونستم خودمو به اونجا برسونم :-"در کل مراحل همچنان حالت خطی دارن نه به اون شکلی که تو لجند بود ولی احتمال میدم تو ورژن کامل شاهد مراحل غیر خطی باشیم.

خوب بریم سراغ خود لارا، طراحی لارا عالی کار شده، خیلی زنده به نظر میاد،میشه اینجوری گفت: (جزئیات زیاد بعلاوه انیمیشن زیبا). یه مقداری هم همچین تپل مپل شده مثل قدیما:biggrin1:چند تا حرکت جدیدم به لارا اضافه شده مثل لگد زدن، دویدن سریع که کمبودش خیلی حس میشد.

گرافیک بازی هم خیلی زیبا و چشم نوازه (آدم با دیدن مناظر روحش شاد میشه واقعا:biggrin1:) صداگذاری و موسیقی هم اگه قرار باشه از یک تا ده بهش نمره بدم 10 بهش میدم.

و در آخر یه چند تا باگ خفن مشتی تو Demo دیدم که خدا کنه تو Full Version رفعش کنن.

zelda_f

کاربر سایت
Jul 8, 2008
46
آخرین ویرایش:

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
من تورنت چک نکردم...ولی بازی تاریخ عرضه اش اینه که خوب یه 14-15 روزی مونده هنوز...
Release Date: Nov 18, 2008

hdtv_master

کاربر سایت
Feb 12, 2008
354
من نیومده اعلام آمادگی می کنم !!

با سلام
خیلی خوبه.
یکی تهران سریع بازی اومد دانلود کنه ما بیاییم بگیریم بعد اشتراکی
هر کی خواست شهرستان بفرستیم.
نمی دونم تاپیکی برای اینکار وجود داره یا نه. من که پیدا نکردم
مثلا برای aitd من بازی رو با تورنت گرفته بودم . اون موقع اینترنت داشتیم
بعد کرک که اومد سریع بازی رو آماده کردیم. البته قصد فروش و منفعت نیست
چون بازی که می اد سریع قابل خرید نیست و برای ما خیلی حیاتیه که
همون موقع بازی رو ببینیم و از نون شب واجب تره

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
منم دموي بازي رو انجام دادم در كل سبك بازي هنوز حفظ شده همون اكشن ادونچر مثل هميشه اما اينبار گرافيك پيشرفت بسيار خوبي داشته افكت موشن بلور هم به بازي اضافه شده كه در نوع خودش بي نظيره فيزيك بازي هم دستخوش تغييراتي شده كه باعث شده حركان لارا متنوع تر و طبيعي تر به نظر برسند محيط ها وسيع تر از قبل شدن و فريم بازي بسيار عالي هست و باعث شده بازي حس سينمايي خوبي داشته باشه اما بدترين نكته شايد رزولوشن بازي باشه كه native نيست و بازي تا حدودي مات به نظر مي رسه در كل اين نسخه از هر دو نسخه ي قبلي بهتر به نظر مي رسه و اگه از طرفداران اين بازي هستيد حتما اين نسخه از بازي هم تهيه كنيد

FZ_FT

کاربر سایت
Jul 23, 2006
241
نام
Faraz
چه سیستمی میخواد؟

راستش من دموشو با یه 8600GT و AM2 4000(مشخصات کامل سیستم تو پروفایلم هست) با resolution 1024x768 و تنظیمات تا آخر و بدون Anti Aliasing اجرا کردم، می تونم بگم تو سنگین ترین صحنه که اول Demo هم هست قبل از اینکه لارا وارد جزیره بشه به 30Frame هم میرسه ولی زیر 30 اصلا نمیره، بیشتر جاهام بین 40 تا 50 بهم Frame می داد، محیطهای داخلی هم که بالای 70 80 تا درکل خیلی مناسب بود که احتمالا Performanceش تو Full Version بهترم میشه.
با این حساب با یه کارت تو مایه های 8800GT و یه CPU قویتر از برا من میشه با Resolution بالاتر و Anti Aliasing و صد البته سرعت Frame بالاتر از گرافیک زیباش لذت برد:love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر