Tomb Raider | PC

بلاخره شایعات به پایان رسید و بازی به طور رسمی تایید شد از نکاتی که به ان می شود اشاره کرد این هست که این شماره بر خلاف شماره های قبلی بدون هیچ پسوندی هست یعنی TOM RAIDER
بازی توسط استدیو Crystal Dynamics در دست ساخت هست
داستان بازی در جزیره مرموز و اسرار امیزی اتفاق می افتد که لارا برای زنده ماندن باید تلاش زیادی کند

از نکات جالب بازی عوض شدن چهره لارا نسبت به شماره قبل هست و همچنین ریبوت شدن کل بازی
جالب تر اینکه ظاهر سایت هم عوض شده

تصاویر:

85188.jpg

تریلر های منتشر شده !

Tomb Raider E3 2012 Stage Demo

New Friends Gameplay Video - Tomb Raider

Survivors Trail Gameplay Video - Tomb Raider

امروز شرکت Crystal Dynaics سازنده بازی Tomb raider، سیستم مورد نیاز نسخه PC این عنوان را اعلام کرد.
این بازی بر اساس سیستم شبکه Steam خواهد بود و همچنین نسخه PC این بازی دارای High Resolution Textures و پشتیبانی از DirectX 11 است.

سیستم مورد نیاز این بازی به شرح زیر اعلام شده است:

Minimum system requirements for PC:
-----------------------------
Windows XP Service Pack 3, Windows Vista,7,8 (32bit/64bit)
DirectX 9 graphics card with 512Mb Video RAM:
AMD Radeon HD 2600 XT
nVidia 8600
Dual core CPU:
AMD Athlon64 X2 2.1 Ghz (4050+)
Intel Core2 Duo 1.86 Ghz (E6300)
1GB Memory (2GB on Vista)

Recommended system requirements for PC:
-----------------------------
Windows Vista, Windows 7 or Windows 8
DirectX 11 graphics card with 1GB Video RAM:
AMD Radeon HD 4870
nVidia GTX 480
Quad core CPU:
AMD Phenom II X2 565
Intel Core i5-750
4GB Memory

آخرین ویرایش:

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
من تازه رفتم سراغ این بازی
الان رسیدم جایی که برای اولین بار یه ادمی اومد که از این ضد تیر ها دستش بود میاد با چاقو ضربه میزنه - آموزشش همون لحظه اومدش که باید چیکار کنیم سمت راست صفحه ولی من دقت نکردم چی نوشته و رفتش و به سختی بعد 5 دقیقه کشتمش - راه حل اصلیش چیه واسه کشتن اینا ؟

galaxy0020

کاربر سایت
Nov 27, 2008
168
من تازه رفتم سراغ این بازی
الان رسیدم جایی که برای اولین بار یه ادمی اومد که از این ضد تیر ها دستش بود میاد با چاقو ضربه میزنه - آموزشش همون لحظه اومدش که باید چیکار کنیم سمت راست صفحه ولی من دقت نکردم چی نوشته و رفتش و به سختی بعد 5 دقیقه کشتمش - راه حل اصلیش چیه واسه کشتن اینا ؟

اول بازی که skill حسابی نداری>>>> وقتی میخواد بزنتت یه جا خالی بده بدم یه هدشات
از وسط تا انتها >>>> کلی تنوع میده به این حرکت با توجه به اسلحه ای که داری یه چیزی شبیه به کمبو میتونی بزنی به طرف

dantemaximum

کاربر سایت
Nov 18, 2009
312
سلام يك سوالي داشتم در مورد
collectibles اگر اينها رو كامل در بازي بگيريم چه چيزي دريافت مي كنيم ؟منظورم skill خاصي يا اسلحه خاصي يا مرحله خاصي باز ميشه ؟

H.E.S

کاربر سایت
Jul 13, 2013
74
سلام
من یک سوالی داشتم البته زیاد مربوط به این بحث نمی شه
خواستم بپرسم برای شبیه سازی موی لارا یا همون Tress Fx حتما باید کارت AMD سری r9 به بعد باشه؟
من قصد داشتم 760 انویدیا بگیرم اما توی یه مقاله ای دیدم اون نمی تونه شبیه سازی مو بکنه و توی بنچ تام رایدر این گزینه برای کارت های انودیا غیر فعال هست !(این درسته؟)

اگه اینطوری باشه بازی های اینده فقط روی کارت های Amd موی واقعی دارن ؟
----------
الان من می خوام کارت بخرم مرددم..... نمی دونم برای فیزیک، 760 بخرم، یا برای مو 270x ?!!

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,645
نام
hamid
سلام من یه درخواست داشتم خودم یه محدودیتی دارم نمیتونم

اگه میشه سیو بازی تامب رایدر رو بدین تا اونجایی که لارا میره تو کشتی دنبال الکس و برمیگرده پیش دوستاش حالا من تا اونجا که میاد پیش دوستاشو و توی پناهگاهن رو بدین بهم ممنونت میشم یکم دقت کنی و دنبالش بری .. من محدودیتیدارم که نمیشه منتظرم مرسی

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من یه حرفیه به خیلی ها زدم اینجا هم می گم من انچارتد 1 با 2 تموم کردم اما این قسمت tomb raider به مراتب لذت بیشتری بهم داد انچارتد یه بازی تقریبا بی نقصه اما هیچ نکته ی به یاد موندنی یا گیم پلی خاصی نداره اما tomb raider لبریز از این قسمت های به یادموندنی هست

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
616
نام
مهدی
یک سال پیش بازیو تموم کردم ولی یه حرفی تو دلم مونده بود نمیشه نگم :d
بازی عالی و فوق العاده ای بود و یکی از بهترین بازی های سال برام بود. ولی من انتظار دیگه ای از سری تومب رایدر داشتم. انتظار من یک بازی ماجرایی با معماهای فکری و زیاد بود. ولی این نسخه اکشن بازی رو خیلی زیاد کرده بودو از اون طرف معماهای بازی رو کم و یا اصلا حذف کرده بود. امیدوارم تو نسخه های بعدی اکشن بازی رو کمتر کنن و معماها رو بیشتر کنن.

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
من همه رو فهمیدم اما اون لباس ابیه با این سمت چپیه که دستش رو گذاشته رو شونش یکیش underworld هست یکیش نسخه ی کنسولیه legend? سمت راستیه که مطمئنم نسخه ی pc legend هست

اون لباس آبیه Anniversary هست. کناریش Legend هست. سمت راستی هم که Underworld هست

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
خوب برای سومین بار اگه اشتباه نکنم دارم بازی رو رد میکنم :D
این دفعه دارم روی گرافیک الترا بازی میکنم چون قبلا کارته نمیکشید این دفعه اومدم ببینم با بالاترین درجه چجوریه!
این قابلیت Tress FX فوق العادس :D یعنی من تاحالا همچین چیزی توی هیچ بازی دیگه ای ندیده بودم! اونقدرا هم که گفتن بازی سنگین میشه و ... اصلا اینطور نبود و من با همین کارت الان بالای 30 فریم میگیرم با Tress FX !!!
واقعا وقتی Tress FX رو خاموش میکنی فرق رو کاملا میفهمی! عالیه :D

این تکنیک جدیده؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر