Tomb Raider | PC

بلاخره شایعات به پایان رسید و بازی به طور رسمی تایید شد از نکاتی که به ان می شود اشاره کرد این هست که این شماره بر خلاف شماره های قبلی بدون هیچ پسوندی هست یعنی TOM RAIDER
بازی توسط استدیو Crystal Dynamics در دست ساخت هست
داستان بازی در جزیره مرموز و اسرار امیزی اتفاق می افتد که لارا برای زنده ماندن باید تلاش زیادی کند

از نکات جالب بازی عوض شدن چهره لارا نسبت به شماره قبل هست و همچنین ریبوت شدن کل بازی
جالب تر اینکه ظاهر سایت هم عوض شده

تصاویر:

85188.jpg

تریلر های منتشر شده !

Tomb Raider E3 2012 Stage Demo

New Friends Gameplay Video - Tomb Raider

Survivors Trail Gameplay Video - Tomb Raider

امروز شرکت Crystal Dynaics سازنده بازی Tomb raider، سیستم مورد نیاز نسخه PC این عنوان را اعلام کرد.
این بازی بر اساس سیستم شبکه Steam خواهد بود و همچنین نسخه PC این بازی دارای High Resolution Textures و پشتیبانی از DirectX 11 است.

سیستم مورد نیاز این بازی به شرح زیر اعلام شده است:

Minimum system requirements for PC:
-----------------------------
Windows XP Service Pack 3, Windows Vista,7,8 (32bit/64bit)
DirectX 9 graphics card with 512Mb Video RAM:
AMD Radeon HD 2600 XT
nVidia 8600
Dual core CPU:
AMD Athlon64 X2 2.1 Ghz (4050+)
Intel Core2 Duo 1.86 Ghz (E6300)
1GB Memory (2GB on Vista)

Recommended system requirements for PC:
-----------------------------
Windows Vista, Windows 7 or Windows 8
DirectX 11 graphics card with 1GB Video RAM:
AMD Radeon HD 4870
nVidia GTX 480
Quad core CPU:
AMD Phenom II X2 565
Intel Core i5-750
4GB Memory

آخرین ویرایش:

jzmp

کاربر سایت
Sep 3, 2012
41
منم دقیقا مشکل اقای xdgرو دارم!باد میاد ولی چوب هارو با خودش نمیبره!هزار بار هم اون منطقه رو گشتم هیچکسی نیست!
دوستان قسمتی نداره بازی که بشه اون چپتر رو از اول رفت؟0فکر کنم اسم چپترش یه چیزی تو مایه های storm stranghold یا همچین چیزایی بود!)

farhad-g

کاربر سایت
Nov 21, 2012
165
نام
فـــــــرهـــــــاد
منم دقیقا مشکل اقای xdgرو دارم!باد میاد ولی چوب هارو با خودش نمیبره!هزار بار هم اون منطقه رو گشتم هیچکسی نیست!
دوستان قسمتی نداره بازی که بشه اون چپتر رو از اول رفت؟0فکر کنم اسم چپترش یه چیزی تو مایه های storm stranghold یا همچین چیزایی بود!)

والا مال ما یه باد شدید اومد و دوربین زوم کرد روی در و چوبا کنده شد!:dبعدم با تیروکمون درو کشیدیم باز شد!!!!:d

---------- نوشته در 06:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:48 PM ارسال شده بود ----------

آقا این باده چرا نمیاد دارم خسته میشم . راهی نداره من از یه خورده عقب تر برم . شاید مشکل حل شه

---------- نوشته در 05:14 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:02 PM ارسال شده بود ----------

اقا این باده چرا نمیاد دارم خسته میشم . راهی نداره من از یه خورده عقب تر برم . شاید مشکل حل شه

مثل من شده که تو مرحله قبل به قایق رسیدم اما هیچ دمویی نشون نداد! اگه با اون گزینه last checkpoint fبرگشت که که خب برگشت دیگه ! اگه نه راه برگشت نداره! باید save این مرحله رو دانلود کنی و بریزی شاید درست شد! بازی رو 68% تموم شد!!! از اینجایی که شما هستی یکم تا اخر بازی مونده!!:d

sajad021

کاربر سایت
Nov 29, 2012
524
نام
❤Sajad♛B!zar❤
درود.
آقایون من یه جا گیر کردم
همونجای که باد شدید میاد و اون قولرو باد میبره.بعدش میری داخل اون معبد که یه قفس پایینه و باید بیاریش بالا.
قفسو میارم بالا بعد میزنم سنگهای مقابل هم میریزه.حالا که میخوام برم سمت مقابل رو اون تختها که برم اون سمت دیوار.هرکاری میکنم نمیره
دستمو بگیریدو با نظراتون کمکم کنید.البته لطفا

tak3eda

کاربر سایت
Dec 14, 2012
91
درود.
آقایون من یه جا گیر کردم
همونجای که باد شدید میاد و اون قولرو باد میبره.بعدش میری داخل اون معبد که یه قفس پایینه و باید بیاریش بالا.
قفسو میارم بالا بعد میزنم سنگهای مقابل هم میریزه.حالا که میخوام برم سمت مقابل رو اون تختها که برم اون سمت دیوار.هرکاری میکنم نمیره

فکر کنم شما اون جایی باشی که باد شدید میاد ، چندتا پنجره هست و یه قفس که باید با اون بری بالا !.....

1 - کنار پنجره یه چرخ دنده هست ، با اون پنجره ها رو ببند ،

2 - کنار اون قفس هم یه چرخ دنده هست ، برو کنار قفس ، نگات به پنجره باشه ، وقتی که نزدیک ترین پنجره به زمین باز شد ، سریع قفس رو ببر بالا ، بپر تو قفس و هنگامی که رسید به دیوار از دیوار برو بالا و ادامه....... :d

campuzlit

کاربر سایت
Nov 6, 2012
23
نام
میلاد
درود.
آقایون من یه جا گیر کردم

اونجا باید قفس رو بیاری بالا. بعد با طناب بکشی بزنی سنگ ها رو بریزی که تا اینجا رو خودت رفتی.

بعدش دریچه پایین رو ببند. دوباره قفس رو ول کن بیفته روی دریچه که بسته شده. بعد همون اطراف یه سکوی پرشی یا همچین چیزی هست میری بالا.
بعد با طناب قفس رو می کشی سمت خودت و سریع می پری روش و وقتی نزدیک به دیوار چوبی شدسریع می پری رو چوبا و تمام.

xdj

کاربر سایت
Feb 3, 2008
48
والا مال ما یه باد شدید اومد و دوربین زوم کرد روی در و چوبا کنده شد!:dبعدم با تیروکمون درو کشیدیم باز شد!!!!:d

---------- نوشته در 06:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:48 PM ارسال شده بود ----------

مثل من شده که تو مرحله قبل به قایق رسیدم اما هیچ دمویی نشون نداد! اگه با اون گزینه last checkpoint fبرگشت که که خب برگشت دیگه ! اگه نه راه برگشت نداره! باید save این مرحله رو دانلود کنی و بریزی شاید درست شد! بازی رو 68% تموم شد!!! از اینجایی که شما هستی یکم تا اخر بازی مونده!!:d

سیو رو از کجا بیارم ؟

---------- نوشته 17-03-2013 در 12:13 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی 16-03-2013 در 11:57 PM ارسال شده بود ----------

کمک کنید . نمیتونم رد کنم مرحله ای که گفتمو هرکی سیو بین 45 تا 50 درصد داره بزاره خواهشن . ممنون میشم .

xdj

کاربر سایت
Feb 3, 2008
48
C:\Users\((( SKY SYSTEM )))\AppData\Local\ skidrow\203160

مرسی داداش

---------- نوشته در 01:23 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:22 PM ارسال شده بود ----------

سیو بازی رو از کجا میشه کپی کرد تا برای دوستان آپلود کنم.!!

C:\Users\((( SKY SYSTEM )))\AppData\Local\ skidrow\203160

مرسی داداش

farhad-g

کاربر سایت
Nov 21, 2012
165
نام
فـــــــرهـــــــاد
سیو بازی رو از کجا میشه کپی کرد تا برای دوستان آپلود کنم.!!

اول سیستم رو از حالت hidden در بیار بعد برو تو این ادرس :

C:\Users\asus\AppData\Local\SKIDROW\203160\Storage البته به جای asus اسم سیستم خودتونه!

سیوها اونجاس. ولی یه بکاپ از سیو های خودتون داشته باشید که اگه عمل نکرد مال خودتونو بریزید. اگه هم نشد این سیو هایه که خودم استفاده کردم. هر مرحله جداست :

---------- نوشته در 01:31 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:29 PM ارسال شده بود ----------

سیو بازی که خودم تموم کردم.... :d

دانلود

پسورد : tak3eda

چند درصد تموم کردی؟

---------- نوشته در 01:36 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:31 PM ارسال شده بود ----------

دوستان لطفا راهنمایی کنید تو این این قسمت باید چیکار کنم

http://uploadtak.com/images/u738_20130316_192942.png

http://uploadtak.com/images/w699_20130316_1930145.png

دوست عزیز نفهمیدم دقیقا کجاست ولی شما Q رو بزن جاهای که میشه بهش دار شید!! یا یه کاری باهاش انجام بدید زرد میشه! ( فکر کنم مرحله دوم باشه؟!!)

sajad021

کاربر سایت
Nov 29, 2012
524
نام
❤Sajad♛B!zar❤

بههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههله
ما هم بازیو بالاخره تموم کردیم رو 88% .واقعا بازیه محشری بود.امیدوارم همه ازش راضی باشن!
نمره من 10/10:d
بخاطر این.این نمررو دادم که لارا عشقمه یکی از بهترین جاست فرندامه شخصیت لارا تو فیش بک>:d

sam2fisher

کاربر سایت
Sep 13, 2008
707
خب منم بازیو تموم کردم کامل صدرصد.عجب بازی باحالی بود جز 10 بازی برتر عمرم شده رفت جز لیست .واقعا عالی بود مرسی از سازنده هاش کسی سیو خواست بگه تا بهش بدم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر