Tom Hardy، بازیگر نقش Sam Fisher در فیلم Splinter Cell

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
20121115_splinter_cell.jpg

آقای Tom Hardy که چندی پیش در فیلم The Dark Knight Rises در نقش Bane ظاهر شد، قراردادی را برای بازی در نقش Sam Fisher در فیلمی بر اساس سری Splinter Cell امضا کرد.

کمپانی Ubisoft در این باره گفت: " آقای Hardy یکی از استعدادهای صنعت فیلم محسوب می‌شود. او توانایی های خارق العاده ای در اجرای نقش های پیچیده و متنوع با طیف گسترده ای از مهارت ها را دارد. حضور او در فیلم Splinter Cell، خبر خوبی برای طرفداران سینما و بازی خواهد بود."

آقای Hardy تا کنون در فیلم هایی هم چون Inception، Star Trek: Nemesis حضور داشته است. هم چنین در کارنامه وی عناوین کمرنگ تری نیز به چشم می‌خورد.

این کمپانی هم چنین حضور Eric Warren Singer به عنوان فیلم نامه نویس این فیلم تایید کرد. آقای Singer عناوینی چون The International را در کارنامه خود دارد. وی هم چنین در جدیدترین فیلم David O. Russell حضور پر رنگی خواهد داشت.

این کمپانی افزود: " آقای Singer یکی از نویسندگان با استعداد این دوره است و ما مطمئن هستیم که او داستانی جدید و هیجان انگیز را ضمن حفظ ریشه هایی که برای طرفداران این سری مهم بوده است، به ارمغان خواهد آورد."

در ماه ژوئن گذشته اولین خبرها در مورد این پروژه به گوش رسید و گفته شد که Paramount گفتگویی با یوبی سافت انجام داده و همچنین کمپانی Warner نیز یکی از گزینه های انتخابی برای این فیلم خواهد بود.

منبع

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
از هاردی به جز TDKR فیلم دیگه ای ندیدم که اونجا هم دائما ماسک داشت و صداش هم صدای خودش نبود. ولی از نظر هیکل فکر کنم به سم فیشر بیاد.
در کل انتخاب خوبی بود، فکر کنم!

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
اصلا تو بازی تام هاردی بحثی نیست ولی فیزیکی یعنی اصلا به سم فیشر نمیخوره :D مگه اینکه بزنه لاغر کنه فطیر ولی کلا به سم فیشر نمیاد.

When Third Echelon is ashes, You have my permission to die

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
اصلا تو بازی تام هاردی بحثی نیست ولی فیزیکی یعنی اصلا به سم فیشر نمیخوره :D مگه اینکه بزنه لاغر کنه فطیر ولی کلا به سم فیشر نمیاد.

When Third Echelon is ashes, You have my permission to die
^^
برو CT بازی کن، اونجا که دارن شکنجه میدن و ازش بازجویی میکنن رو نگاه کن، ببینم باز این حرف رو میزنی!:D
27284784431416784613.jpg

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
تام هاردی بدنش اینطوریه:

Tom-Hardy-Warrior-electroshadow.com-Lionsgate.jpeg

اصلا به سم نمیخوره بابا. این بدن حجم داره خیلی به مامور بازی نمیخوره :D

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
نمیدونم، این چیزی که من میبینم، فقط یه دست Mk V Tac Suitـه سم فیشر رو کم داره!:D همون عکسی که بالا گذاشتم رو ببینی، سم دقیقا هیکلش حجم داره!:D حالا شکم رو تو یه ماه میشه ردیف کرد:D
البته اگه بخوان فیلم رو تو مایه های بورن بسازن، آره حرفت درسته. اصلا بهش نمیاد. ولی این هیکل، خوده سم فیشر تو جوونیاشه:D

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
به نظر من بهترین انتخاب برای سم می تونست تام کروز باشه :D وحشتناک به Agent بودن می خوره اونم سم بودن که معرکه میشه :D

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
بقول شهاب تو بازی گریش که شکی نیست خوب بازی میکنه . فقط میمونه هیکلش . یکم بیش از حد برای سم فیشر بودن تو پر هست .
سینا برو Warrior رو ببین خیلی گنده و تو پره :D

آخرین ویرایش:

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
انتخاب کاملا درستی هست چون از نظر قیافه به سم میخوره!در مورد هیکل هم نمیشه ایراد گرفت چون براحتی میتونن هیکل رو بسوزونن یا چیزای دیگه!
مثلا کریس بیل (بازیگر نقش بتمن) تو یکی از فیلم هاش قبل TDKR از وزنش 20 کیلو کم کرده بود و سر TDKR تونسته بود 25 کیلو چاق تر شه!یا همین مارک والبرگ تو فیلم جدیدش که (هنوز نیومده) شبیه خرس شده!در کل منظورم اینه که وزنشون راحت میتونن کنترل کنن...
اگه هم از تام هاردی هنوز قیافه درست و حسابی ندیدید...به شدت Inception توصیه میشه.

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
واقعا دیگه عمرا از این بهتر میشد! از همین الان فوق العاده به فیلمش امیدوار شدم. مخصوصا اینکه تام هاردی هم الان توی اوجه و احتمالش خیلی کمه که بیاد توی یه فیلم متوسط یا متوسط به پایین بازی کنه.

از هاردی به جز TDKR فیلم دیگه ای ندیدم که اونجا هم دائما ماسک داشت و صداش هم صدای خودش نبود. ولی از نظر هیکل فکر کنم به سم فیشر بیاد.
در کل انتخاب خوبی بود، فکر کنم!

Warrior رو ببین تا به عظمت اش پی ببری... :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
لاصمب این هاردی توی فیلم Warrior چشمای وحشتناکی داره. یه جوری نگاه میکنه آدم ..........:d

---------- نوشته در 12:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:01 PM ارسال شده بود ----------

73929333804036186084.jpg

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
timothy olyphant نه قیافش و نه هیکلش به هیتمن نمیخورد ولی کارش رو خیلی خوب انجام داد و از هر نظر به هیتمن نزدیک شد و کار نهایی اش رو هم همه دیدن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر