Tom Hardy، بازیگر نقش Sam Fisher در فیلم Splinter Cell

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
20121115_splinter_cell.jpg

آقای Tom Hardy که چندی پیش در فیلم The Dark Knight Rises در نقش Bane ظاهر شد، قراردادی را برای بازی در نقش Sam Fisher در فیلمی بر اساس سری Splinter Cell امضا کرد.

کمپانی Ubisoft در این باره گفت: " آقای Hardy یکی از استعدادهای صنعت فیلم محسوب می‌شود. او توانایی های خارق العاده ای در اجرای نقش های پیچیده و متنوع با طیف گسترده ای از مهارت ها را دارد. حضور او در فیلم Splinter Cell، خبر خوبی برای طرفداران سینما و بازی خواهد بود."

آقای Hardy تا کنون در فیلم هایی هم چون Inception، Star Trek: Nemesis حضور داشته است. هم چنین در کارنامه وی عناوین کمرنگ تری نیز به چشم می‌خورد.

این کمپانی هم چنین حضور Eric Warren Singer به عنوان فیلم نامه نویس این فیلم تایید کرد. آقای Singer عناوینی چون The International را در کارنامه خود دارد. وی هم چنین در جدیدترین فیلم David O. Russell حضور پر رنگی خواهد داشت.

این کمپانی افزود: " آقای Singer یکی از نویسندگان با استعداد این دوره است و ما مطمئن هستیم که او داستانی جدید و هیجان انگیز را ضمن حفظ ریشه هایی که برای طرفداران این سری مهم بوده است، به ارمغان خواهد آورد."

در ماه ژوئن گذشته اولین خبرها در مورد این پروژه به گوش رسید و گفته شد که Paramount گفتگویی با یوبی سافت انجام داده و همچنین کمپانی Warner نیز یکی از گزینه های انتخابی برای این فیلم خواهد بود.

منبع

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
خب خدا رو شکر از عوامل فیلم میشه پیشاپیش فهمید با چی روبرو خواهیم شد>:d<

یه فیلم آشغالی دیگه بر اساس بازی ;;)

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
میشه بیشتر توضیح بدی تا ما هم متوجه بشیم با چی روبرو هستیم؟
yahoo_6.gif

نه:D
اول شما بگو کی قراره بنویسه؟!
yahoo_7.gif

کی قراره فیلم رو بسازه!؟
yahoo_7.gif

اما بعدش رو من بگم
yahoo_3.gif
من کلاً با این قضیه که یه بازیگر معروف بیاد نقش این کاراکترهای گیم رو بازی بکنه مشکل دارم!!!
خدا رو شکر این خطر از بیخ گوش MGS و استاد گذشت
yahoo_18.gif
83a45e9b-25c9-4371-b469-7b540d3e5c34.jpg.thumbnail.jpg

JackmanSnake.jpg

والبته Hugh Jackman خیلی بازیگر بهتریه
همین الآن میبینید که همه دارن به هیکل ایشون گیر میدن
yahoo_9.gif

هنوز ماجرای MAX PAYNE
yahoo_31.gif
یادم نرفته:((

خواستی حالا هم مسخره کن:))اما تاریخ نشون داده... 8-|

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
حالا اینقدر هم شما در رابطه با فیلم MGS مطمئن نباش چه بسا که یه بازیگر گمنام بیاد گند بزنه به اسم METAL GEAR SOLID و شخصیت SOLID SNAKE!!!:|

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
حالا اینقدر هم شما در رابطه با فیلم MGS مطمئن نباش چه بسا که یه بازیگر گمنام بیاد گند بزنه به اسم METAL GEAR SOLID و شخصیت SOLID SNAKE!!!:|

من اصلاً گفتم اون کار کار خوبی میشه؟!:-/:-o
نه خداییش من این رو گفتم!؟!؟:D

دارم میگم وقتی تمام چیزهای بد رو بچینی کنار هم دیگه نمیشه کار خوبی در آورد
Assassin هم خوب از آب در نمیاد :-<

yahoo_22.gif
yahoo_22.gif
yahoo_22.gif
.................................

خواهشاً التماس میکنم این کار رو نکنید من یه همچین پستی دادم به خاطرش کارت قرمز گرفتم،البته دیدم بقیه این کار رو میکنن ولی پستشون حتی پاک هم نشده
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
بعد هم از کی تا حالا" خدا رو شکر این خطر از بیخ گوش MGS و استاد گذشت=این بهترین کار تاریخ میشه" شده؟!؟!/:)
خوبه نوشتم این خطر یعنی باز هم خطر هست:D
این یعنی تازه یک مورد منفی کم شده،n تا چیز دیگه مونده هنوز:(

آخرین ویرایش:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
از هاردی به جز TDKR فیلم دیگه ای ندیدم که اونجا هم دائما ماسک داشت و صداش هم صدای خودش نبود. ولی از نظر هیکل فکر کنم به سم فیشر بیاد.
در کل انتخاب خوبی بود، فکر کنم!
توی Inception اینقدر خوب بود که نولان آوردش توی TDKR . . .
ولی به درد شخصیت جاسوس نمیخوره :D. خداشاهده! میشه مثل 007 جدیده که به آدم حس و حال جاسوس بودنو نمیده :D.

هرچی میسازن از روی SCC تقلید کنند خیلی باحال میشه :|. :|.

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
هرچی میسازن از روی SCC تقلید کنند خیلی باحال میشه . .

میثم قبل این که یارکشی نکردیم با بچه ها ، خودتو بکش و گرنه تیمی میایم دخلتو میاریم :D

kaizershauze

تام هاردی الان تو اوج و به قولی پیک بازیگریشه ، الان انتخاب درست نکنه به فنا رفته ؛ مطمئنن الکی نقش تو یه فیلم رو قبول نمی کنه از اونجا هم که بازیگر باکلاسی نشون داده احتمالش کمه مثه نیکلاس کیج بشه .

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
تام هاردی الان تو اوج و به قولی پیک بازیگریشه ، الان انتخاب درست نکنه به فنا رفته ؛ مطمئنن الکی نقش تو یه فیلم رو قبول نمی کنه از اونجا هم که بازیگر باکلاسی نشون داده احتمالش کمه مثه نیکلاس کیج بشه .

عزیزم قربون آواتارت برم Tom Hardy کیه دیگه رابرت دنیرو و امثالهم تو انتخاباشون گند میزنن:)) آقا Daniel Day-Lewis سالی یه فیلم هم بازی نمیکنه اون Nine چی بود!؟!؟!؟8-|
بعد هم من کاری به انتخاب هاردی ندارم کار به انتخاب اونوری دارم:D

الآن همین هاردی Lawless رو مگه امثال انتخاب نکرده:-/ خیلی خوب انتخاب کرده!؟؟! یا همون This Means War که دوستمون گفت Casablancaــه!؟

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
میثم قبل این که یارکشی نکردیم با بچه ها ، خودتو بکش و گرنه تیمی میایم دخلتو میاریم :D

خدائی تنها قسمت از سری SC که جون میده برای فیلم شدن همین SCC هست بعدش هم SC DA میتونه فیلم بشه. ولی این SC DA رو همین طور کشکی بخوان مثل مکس پین که ساختن یهو بسازن یک افتضاحی میشه دومی نداره ولی SCC ؟ :D. روند سریع و باحالش و خیانت و از این حرفاش جون میده برای فیلم :D.

ترکیبی از SCCT با SCC یک چیزی میشه فضائی :|.

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
timothy olyphant نه قیافش و نه هیکلش به هیتمن نمیخورد ولی کارش رو خیلی خوب انجام داد و از هر نظر به هیتمن نزدیک شد و کار نهایی اش رو هم همه دیدن.
این بخاطر اینه که تیموتی اولیفنت بازیگر خیلی خوبی بود. اما تام هاردی ... ؟!
تام هاردی فقط الآن رو بورسه! وگر نه، نه تیپ و هیکلش به فیشر می خوره، و نه تیپ شخصیتیش...
مثلا یه جورج کلونی جوون (الآن دیگه نه) وحشتناک شبیهه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر