Tom Clancy's The Division | PC

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,199
نام
آرمين

Title: Tom Clancy's The Division
Developer:
Ubisoft Massive, Red Storm, Ubisoft Reflections, Ubisoft Annecy
Publisher: Ubisoft
Director: Ryan Barnard
Creative Director: Nicklas Cederstrom
Release Date: 8 March 2016
Platforms: PC - PS4 - XBOX ONE
MetaScore: N/A

System Requirements

MINIMUM CONFIGURATION

Supported OS: Windows® 7, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only).
Processor: Intel Core i5-2400 | AMD FX-6100, or better.
RAM: 6GB
Video Card: NVIDIA GeForce GTX 560 with 2 GB VRAM (current equivalent NVIDIA GeForce GTX 760) | AMD Radeon HD 7770 with 2 GB VRAM, or better – See supported List*.
Notebook support: Laptop models of these desktop cards may work as long as they are on-par in terms of performance with at least the minimum configuration. For an up-to-date list of supported hardware, please visit the FAQ for this game on our website: http://support.ubi.com
DirectX: Version 11
Hard Drive Space: 40 GB available space.
Optical Drive: DVD-ROM Dual Layer.
Peripherals Supported: Windows-compatible keyboard, mouse, headset, optional controller.
Multiplayer: Broadband connection with 256 kbps upstream, or faster.

RECOMMENDED CONFIGURATION

Supported OS: Windows® 7, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)
Processor: Intel Core i7-3770 | AMD FX-8350, or better.
RAM: 8GB
Video Card: NVIDIA GeForce GTX 970 | AMD Radeon R9 290, or better – See supported List*
Notebook support: Laptop models of these desktop cards may work as long as they are on-par in terms of performance with at least the minimum configuration. For an up-to-date list of supported hardware, please visit the FAQ for this game on our website: http://support.ubi.com
DirectX: Version 11
Hard Drive Space: 40 GB available space.
Optical Drive: DVD-ROM Dual Layer.
Peripherals Supported: Windows-compatible keyboard, mouse, headset, optional controller.
Multiplayer: Broadband connection with 512 kbps upstream, or faster.


در E3 سال 2013 یوبی سافت از عنوان جدیدی از سری Tom Clancy تحت عنوان The Division رو نمایی کرد که نمایش خیره کننده آن نگاه های بسیاری را به خود جذب کرد. بازی پس از تاخیر های زیادی سرانجام قرار است در 8 مارچ سال 2016 برای هر سه پلتفرم به صورت همزمان به بازار عرضه گردد.

جمعه سیاه یا Black Friday ، روزی که پول زیادی در بین مردم جا به جا می شود، روز مناسبی برای آزمایش آمادگی مواجه با موقعیت های بحرانی برای دولت آمریکا بود، ویروسی از طریق پول منتشر می شود اما موقعیت بنا به دلایلی از کنترل خارج شده و جامعه رو به نابودی می رود. شهر New York تا جای ممکن خالی می شود و کسانی که باقی مانده اند در قرنطینه شهری می مانند، برای بقای خود می جنگند، و گروه های مختلفی هم سعی دارند که از این موقعیت به نفع خود استفاده کرده و شهر را تصاحب کنند. با این شرایط گروهک هایی تحت عنوان Division که برای مقابله با چنین شرایطی آموزش دیده اند وارد عمل می شوند، تا هم اوضاع را تحت کنترل خود در آورند و از نابودی کامل جامعه پیشگیری کنند، هم از عوامل این اتفاق شوم پرده برداری کنند.

در بالا چکیده ای از داستان بازی که تا به حال از آن صحبت شده آورده شد، در ادامه به نکات مربوط به خود بازی و گیم پلی آن می پردازیم.

اطلاعات کلی بازی:


 • سبک بازی Online-Open World-RPG معرفی شده است و توسط استودیو Massive Entertainment در حال ساخت است. موتور پایه بازی Snow Drop نام دارد که مختص این بازی ساخته شده است.
 • در حالت کلی بازی دارای دو بخش است که مجزا از هم می باشند، بخش PVE که در آن می توانید به تنهایی و یا به همراه دوستان خود به صورت Co op پیش بروید و به مقابله با AI بازی بپردازید، قسمت دوم که بخش PVE بازی را تشکیل می دهد تحت عنوان Dark Zone که در آن علاوه بر AI با سایر پلیر ها مواجه می شوید، ماموریت های داستانی بازی در هر دو منطقه جریان داشته و برای پیشبرد داستان مجبور هستید به بخش PVP بازی قدم بگذارید. قدم گذاشتن از بخش PVE به PVP بدون بارگذاری خاصی صورت می گیرد و شما باید با تجهیزات و لول خاصی از مرز این قسمت ها وارد آن شوید.
 • برای بازی کردن در هر دو قسمت که بالا اشاره شد، چه در حالت تک نفره و چه همراه با دوستان نیاز هست که همواره به سرور های بازی وصل باشید، چون مثل بازی هایی همچون Diablo III حتی Damage های شما هم بر اساس سرور تعیین می شود.
 • Companion App بازی که بازیکن بر روی تبلت می توانست کنترل یک Drone را در دست بگیرد و در اولین نمایش بازی معرفی شده بود، به دلیل بر هم زدن بالانس بازی حذف شد.
 • بازی همانند بازی های RPG دارای Loot-Level-Skill-Tallen-Perk می باشد، آیتم های بازی نیز دارای لول بندی و کیفیت هستند و بسته به لول و کیفیت آن ها کارایی های متفاوتی دارند.
 • در ابتدای بازی شما می توانید شخصیت خود را به صورت محدود که شامل جنسیت، قد و هیکل، رنگ پوست، خالکوبی و ... شخصی سازی کنید، هر پلیر می تواند تا 4 شخصیت به صورت همزمان داشته باشد که با هر کدام پیشروی جداگانه ای دارد. در طول بازی هم آیتم هایی که فقط نمای ظاهری دارند وجود دارد تا از شبیه هم بودن همه ی پلیر ها جلوگیری شود.
 • بازی دارای کلاس بندی خاصی نیست، اینطور نیست که شما مثلا کلاس تک تیر انداز بردارید و تا آخر بازی با همان بازی کنید، بلکه آیتم ها و مهارت هایی که آزاد می کنید کلاس شما را مشخص می کنند و در هر لحظه با توجه به مهارت های باز شده و اسلحه خود می توانید نوع دیگری را تجربه کنید.
 • محیط بازی شامل قسمت های بیرون و محیط های داخل ساختمان و یا مسیر های زیر زمینی می شود. نقشه کامل بازی هنوز مشخص نیست اما به نظر می رسد با محیط بزرگی رو برو هستیم.
 • در محیط بیرون مردم عادی را می بینیم که برای بقای خود تلاش می کنند، از شما یاری می خواهند و به شرایط اطراف واکنش نشان می دهند. همچنین در کنار مردم عادی شماری از حیوانات نیز وجود دارند که آن ها هم با توجه به موقعیت واکنش خاص خود را دارند.
 • بازی در فصل زمستان در جریان است، اما دارای چرخه کامل شب و روز و چرخه وسیع آب و هوایی نیز می باشد که در میان آن ها فقط جای هوای بارانی خالیست.

در بالا سعی شد اطلاعات کلی بازی برای جلوگیری از طولانی شدن پست اول آورده شود، اما اطلاعات دیگری که منتشر شده و در پست های تاپیک به آن ها اشاره کردم رو توی اسپویلر پایین قرار می دم:
 • توی بازی علاوه بر قابلیت های Co-oP بازی شما قابلیت این رو دارید که بازی رو تنهایی هم انجام بدید، اما توی هرکدوم ازین شرایط تنها نیستید، گروه های دیگری هم هستند که جزو دوستان شما به حساب میان، با شما همکاری می کنن و بعضی ها هم ماموریت هایی که باید انجام بدید رو تشکیل می دن.
 • یکی از گروه هایی که مشخص شده از یاران شما هستن گروه JTF یا Joint Task Force هستن که از پلیس ها، دکتر ها و پرستار ها ، آتش نشانی ها و .... تشکیل شدند. ابتدای بازی که شما وارد منهتن می شید می بینید که این گروه هم مانند شما سعی کرده که جلوی حادثه رو بگیره اما نتونسته موفق باشه و حالا شما هستین که به کمک اون ها میایین و شاید ماموریت هایی هم با کمک هم انجام بدید.
 • گروه بعدی که جزو یاران شما هستند مردم عادی هستند که نتونستن از شهر خارج بشن، درسته که نمی تونن کمک زیادی به شما کنن، اما با توجه به اعمال شما به حضورتان واکنش نشان می دهند و جو بازی را می سازند.
 • شاید گروه های دیگری هم باشند در بازی که هنوز اسمی از اون ها برده نشده
 • اما اولین گروه دشمنی که سال قبل با آن ها آشنا شدیم Cleaners هستند، این گروه هم قصد پاکسازی نیویورک رو از ویروس دارند، اما با راهی خشن، از نظر اون ها هر کسی که داخل شهر مانده آلوده به ویروس هست و باید نابود شود. هرچیزی که جلوی راه آن ها باشد می سوزانند تا ویروس را از بین ببرند.
 • گروه دیگری که در جریان E3 امسال معرفی شده، Rikers بودن، کسانی که زندانی بودند و در جریان این نابسامانی ها فرار کردند و حالا خود را پادشاه نیویورک می خوانند. این گروه همچنین در مقابل پلیس های گروه JTF قرار می گیرند و احتمالا باید شاهد درگیری جالبی میان آن ها باشیم.

 • اولین نکته ای که هست، سیستم آب و هوای بازی هست. بازی کلا توی فصل زمستان جریان داره، و خبری از فصل های دیگه نیست، اما آب و هوا مختلفی از جمله مه آلود، برفی، صاف، طوفانی توی بازی وجود داره. و تغییرات این آب و هوا هم به صورت کاملا دینامیک اتفاق می افته! مثلا قبل از اینکه برف شروع به باریدن کنه شما می بینین که آسمان ابری می شه، رنگبندی محیط عوض می شه و بعد برف می باره. توی هوای صاف با خورشید شاهد باریدن ناگهانی برف نیستید.
 • شخصیت شما هم اشاره شده که به تغییرات آب و هوایی واکنش نشون می ده، حالا این واکنش ها شاید پیچیدن شال دور گردن، پاک کردن برف از روی صورت و غیره باشه، یا شاید هم المان های دیگه ای مد نظر باشه که هنوز صحبتی ازش نشده.
 • بازی چرخه شب و روز کاملی رو داره. و همه اون حالت های آب و هوایی که بالا گفته شده می تونه توی هر زمانی از بازی اتفاق بیافته که موقعیت های جالبی هم برای بازیکن به وجود میاره.
 • سیستم های آب و هوا روی نوع بازی شما تاثیر گذار هست. مثلا توی هوای طوفانی دید شما به عنوان بازیکن و سایر NPC ها محدود می شه، و حتی توی هوا های بحرانی نشونه گیری شما رو دچار اختلال می کنه که خوب نکته جالبی هست برای این نوع از بازی
 • یکی دیگه از مسائلی که ترکیب زمان و شرایط جوی برای شما به وجود میاره، حالت های مختلف یک ماموریت هست. ممکنه یک منطقه به طور کلی دچار برق رفتگی شده باشه (Blackout) و وقتی شما به محل ماموریت می رسین، هم شب شده و هم طوفان شدیدی شروع می شه، خوب این حالت با اینکه این ماموریت توی روز و هوای صاف انجام بشه کلا تجربه ای متفاوت رو برای بازیکن رقم می زنه و ارزش انجام مجدد ماموریت هارو بالا می بره.
 • شهر نیویورک توی بازی جوری طراحی شده که حس واقعی بودن رو برسونه، وقتی از محله ای به محل دیگه ای میرید تفاوت هارو می شه احساس کرد، یک منطقه ساختمان های بلند داره، جای دیگه حالت مسکونی داره و ...
 • تایید شده که محیط های داخلی و بسته هم توی بازی وجود دارن، آپارتمان های متروکه، سقف خانه ها و برج ها، ایستگاه های مترو و تونل های زیر زمین و ... .

 • Inventory شما از 10 بخش تشکیل شده که شامل (Contaminated-Primary Weapon-Secondary Weapon-Side Arm-Back Pack-Body Armor-Gloves-Tights-Knee Pads-Gasmask) می شود.
 • Primary و Secondary اسلات ها برای تفنگ های اصلی شما هستند، تفنگ های اصلی بازی هم توی 5 دسته (Assault Rifle-SMG-LMG-DMR-Shotgun) تقسیم بندی می شن.
 • اسلحه ها و آیتم هایی که پیدا می کنید Level بندی هستن، Level اون ها هم قدرتشون رو مشخص می کنه و اینکه آیا می تونید استفاده کنید یا نه! مثلا شاید یک تفنگ با 2 لول متفاوت پیدا کردید، اونی که لول بالاتری داره قویتر هست.
 • علاوه بر لول هایی که بالا اشاره شده، هر اسلحه و آیتمی که پیدا می کنید دارای گروه بندی دیگری هم هست که بر اساس میزان یافت شدنش هست (Common-Uncommon-Rare-Epic-Legendry)، این گروه بندی ها هم میزان قدرت اسلحه یا آیم و همچنین میزان قابلیت افزودنی هارو نشون می دن، مثلا برای یک تفنگ شما در حالت Rare شاید توانایی وصل کردن فقط یک آیتم اضافه مثل دوربین رو داشته باشد، اما اگر Legendry باشه قابلیت وصل کردن 3 آیتم متفاوت رو دارا خواهید بود.
 • Side Arm ها هم مثل اسلحه های اصلی لول بندی دارند، اما تیر آن ها به دلیل نبودن سلاح سرد در بازی نامحدود هست.
 • آیتم های که پوشیدنی هم هستند مثل اسلحه ها لول بندی دارند.
 • هر بازیکن هم 2 جای خالی برای Ability های خودش داره، بعضی از اون ها هم قابلیت Craft کردن رو دارن.
 • Ability های بازی قابلیت تغییر دارند و حالت های متفاوتی برای هر کدام از اون ها در نظر گرفته شده!
 • نسخه کالکتور و Gold بازی هم معرفی شده که شامل Season Pass بازی و یه سری آیتم های دیگه ای هستن. Season Pass بازی هم قیمت 40 دلار داره و گفتن که یک سال برای بازی به طور مداوم محتوای اضافه داده می شه (اگه مثل The Crew باشه می خوام که اصلا چیزی ندن براش :d)
 • Companion App بازی که روی تبلت ها قرار بود عرضه بشه به دلیل عدم بالانس بودن برای همه کنسل شده. ولی ای کاش این قابلیت حداقل جاهایی که خارج از PvP بود همچنان حضور داشت.
 • نمایش بازی از قسمت Dark Zone بازی بوده برای امسال، منطقه هایی که قرنطینه شدن و ورود به اونا یعنی وارد شدن به قسمت آنلاین بازی (PvP)، خطرناک ترین قسمت های بازی هم همین منطقه ها هستند. البته توی این منطقه ها فقط پلیر های دیگه رو نمی بینید بلکه دشمنان دیگه که توسط A.I هم کنترل می شن اینجاها هستند و اکثرن از کلاس های بالا و سخت بازی هستند.
 • داخل Dark Zone ها شامل ماموریت های مختلفی هست، یکی اینکه بهترین تجهیزات بازی توی اون منطقه ها پیدا می شه. دوم اینکه برای انجام بخشی از ماموریت های خود بازی هم مجبورید که از این مناطق عبور کنید و از چنگ سایر پلیر ها در برید.
 • داخل Dark Zone هر پلیری که می بینید اولین بار به صورت خنثی می باشند، حالا این با شماست که بخواین با اون ها همکاری کنین یا درگیر بشید، یعنی در برخورد اول هیچ گونه دشمنی بین پلیر ها وجود ندارد. البته پلیر هایی که به بقیه حمله کنند به حالت Rogue در می آیند و جایزه ای برای از بین بردن آن ها به شما داده می شود. در این منطقه حتی می توانید به هم گروه های خود هم خیانت کنید و با خارج شدن از گروه همه ی آن ها را به قتل برسانید. اما خارج از Dark Zone این کار امکان پذیر نیست، چرا که با خارج شدن از گروه آن ها از بازی شما بیرون می روند.
 • سیستم Loot در بازی تا حدی شبیه به بازی هایی همچون Diablo می باشد، یعنی Personal Loot، وقتی دشمنی را می کشیم ، برای پلیر اول شاید یک آیتم باشد و برای پلیر دوم چیز دیگری و این دو از آیتمی که براشون Drop شده اطلاعی ندارن.
 • آیتم های خاصی که توی منطقه Dark Zone به دست میان برای استفاده شدن باید از منطقه خارج بشن ، و این خارج شدن هم باید توی منطقه خاصی که Extraction Zone نام داره انجام بگیره! در هر Dark Zone هم چندین نقطه برای اینکار در نظر گرفته شده!
 • ساخت کرکتر در بازی به اندازه بازی های RPG پیشرفته نیست که مثلا تمام جزییات چهره را بسازید، بلکه به موارد کلی مثل چهره کلی ، رنگ پوست و هیکل و ... خلاصه می شود.
 • بازی سیستم Craft هم دارد، اما جزییات زیادی ازش گفته نشده. اما اسلحه ها و تجهیزات قابلیت آپگرید و نصب تجهیزات مختلف مانند دوربین و .... رو دارند.
 • تخریب پذیری در بازی تا حدی وجود دارد، اما همه چیز برای بهم نزدن نظم بازی تخریب پذیر نیست.
 • بازی دارای فروشگاه هایی هم در سطح شهر می باشد که هنوز جزییات زیادی ازش در دسترس نیست.
 • بازی دارای منطقه های خاصی جز Dark Zone هم هست که پلیر ها قابلیت ملاقات با هم رو داشته باشند. در مورد Social Event ها هم سعی شده که فعلا چیزی گفته نشه!
 • بازی دارای چرخه ی شب و روز و تغییرات جوی هست که بر روی بازی هم تاثیرگذار هست، مثلا در شب دید دشمنان کم هست، یا موقع بارش برف سنگین خیلی از دشمنان از خیابان ها خارج می شوند.
 • بازی دارای سلاح های Melee نیست، و فقط سلاح های گرم در بازی کاربرد دارند، البته Stealth TakeDown ها احتمالا هنوز در بازی حضور دارند.
 • بازی دارای محیط های داخلی نیز هست و زیرزمینی نیز هست، اما بیشتر محیط را فضای بازی و خیابان ها تشکیل می دهند.
 • گویا بخش های Survival از بازی حذف شده اند، و دیگر سیستم آب و غذا وجود ندارد (گرچه از اول هم اون المان ها برای Boost ها بودن و ربطی به زنده ماندن نداشتند ولی انیمیشن گرفتن بطری آب خیلی هیجا انگیز بود و امیدوارم که این خبر صحت نداشته باشه چون به صورت رسمی چیزی گفته نشده)
 • تا جایی که ممکن بوده از وجود Loading در بازی جلوگیری شده، اما خوب در مواقعی مانند Respawn بعد از مردن و یا وارد شدن به محیط هایی خاص احتمال وجود لودینگ هست.
 • مردم عادی نیز در بازی وجود دارند و سعی دارند که بتونن توی این شرایط دووم بیارن، احتمالا هم بخشی از ماموریت های بازی مربوط به همین قسمت می شه!
 • یک Mini Map هم به بازی اضافه شده که در بالا و گوشه سمت چپ تصویر قرار داره، شامل اطلاعاتی مثل جهت قرار گیری دشمن، محل Extraction Zone و .... هست.
 • Faction دوم بازی گروهی از زندانی ها هستن که به Rikers معروف هست که با لباس زندان زرد رنگ و یک پالتو روی آن مشخص می شوند، گروه قبلی هم که قبلا معرفی شده بود Cleaners بودن که سلاح آتیشی و تجهیزات سنگین از مشخصه های آن ها است. گروه های دیگری هم هستند که هنوز معرفی نشده اند.
 
آخرین ویرایش:

Fifa 10

کاربر سایت
Oct 6, 2009
3,480
نام
پوریا
اگر بازی فقط آنلاین بشه احتمال شکستش خیلی زیاده چون سرور های ubisoft حداقل برای ایران وضعیت خوبی ندارن که بتونن بالای 30 نفر رو توی یه مپ بکشن چون فول ددیکیت هم نیست سرورای ubi دیگه درصدش میره بالا
منم دیگه چشم دنبال wildlands هستش تا این
یکی از دلایل اصلی پی خرید نکردن و علاقه نداشتن من به این بازی همین سرور Uplay هست. خیلی مشکل دارن. یکی دو بار که تست کردم خیلی توی ذوقم خورد. اگه بازی فقط آنلاین باشه که اصلا به درد نمیخوره.
بازی فقط انلاینه نمایش هاشم که افت کرده گرافیکشم افت کرده فن هاشم خیلی کمتر شده
تا اونجایی که خوندم و یه خبر هم پارسال ازش اومده بود بازی فقط آنلاین نیست و سینگل هم داره. توی استیم هم نوشته سینگل داره.
 

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
900
یکی از دلایل اصلی پی خرید نکردن و علاقه نداشتن من به این بازی همین سرور Uplay هست. خیلی مشکل دارن. یکی دو بار که تست کردم خیلی توی ذوقم خورد. اگه بازی فقط آنلاین باشه که اصلا به درد نمیخوره.


تا اونجایی که خوندم و یه خبر هم پارسال ازش اومده بود بازی فقط آنلاین نیست و سینگل هم داره. توی استیم هم نوشته سینگل داره.
درسته داداش بازي سينگل و يه بخش داستاني مجزا داره. منهتا براي همين بخش سينگلشم بايد حتما به نت وصل باشي وگرنه بازي اجرا نميشه. دقيقا مثل دستيني هستش.

البته ميتوني بخش داستانيشو تك نفره بازي كني، ولي همون طور كه گفتم آنلاين بودن كاملا ضروريه.
 

Fifa 10

کاربر سایت
Oct 6, 2009
3,480
نام
پوریا
درسته داداش بازي سينگل و يه بخش داستاني مجزا داره. منهتا براي همين بخش سينگلشم بايد حتما به نت وصل باشي وگرنه بازي اجرا نميشه. دقيقا مثل دستيني هستش.

البته ميتوني بخش داستانيشو تك نفره بازي كني، ولي همون طور كه گفتم آنلاين بودن كاملا ضروريه.
حرفت درسته.تا حالا بازی اوریجینال از Uplay نداشتم ولی فکر کنم تمامی بازی هاش باید حتما به اینترنت وصل باشی. چه سینگل چه مولتی. ولی منظورم اینه حداقل بخش سینگل بازی اگه مشکل پینگ یا قطع و وصلی داشته باشی زیاد ضرر نمیکنی. بر عکس مولتی پلیر که یهو میبینی قطع شدی یا اونقدر پینگش بالاست که میبینی یهو مردی.
 

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
7,211
حرفت درسته.تا حالا بازی اوریجینال از Uplay نداشتم ولی فکر کنم تمامی بازی هاش باید حتما به اینترنت وصل باشی. چه سینگل چه مولتی. ولی منظورم اینه حداقل بخش سینگل بازی اگه مشکل پینگ یا قطع و وصلی داشته باشی زیاد ضرر نمیکنی. بر عکس مولتی پلیر که یهو میبینی قطع شدی یا اونقدر پینگش بالاست که میبینی یهو مردی.
بازی عین THE CREW هست اصلا سینگل یعنی کاری باهام نداشته باشید افلاین می خوام بزنم اکثر جاهای دنیا هم اینترنت حجمی دارید یا ممکنه طرف DL سنگین داشته باشه که بعد برای بخش سینگل هم به مشکل می خوره برای همین این بازی هاهیترهای زیادی دارن اصلا IP جدید باید افلاین باشه تا شناخته بشه حتی باید قابل کرک باشه کرک شدن بازی ها نوعی تبلیغ و پیدا کردن فن هم محسوب می شه حتی خیلی ها ابتدا نسخه کرک شده رو بازی می کنن اگه خوششون بیاد می خرنش عین هدفی که مثلا: گروه RELOADED دارن (بر فرض البته) که ایتدای هر نصبش هم می گه
 

Fifa 10

کاربر سایت
Oct 6, 2009
3,480
نام
پوریا
بازی عین THE CREW هست اصلا سینگل یعنی کاری باهام نداشته باشید افلاین می خوام بزنم اکثر جاهای دنیا هم اینترنت حجمی دارید یا ممکنه طرف DL سنگین داشته باشه که بعد برای بخش سینگل هم به مشکل می خوره برای همین این بازی هاهیترهای زیادی دارن اصلا IP جدید باید افلاین باشه تا شناخته بشه حتی باید قابل کرک باشه کرک شدن بازی ها نوعی تبلیغ و پیدا کردن فن هم محسوب می شه حتی خیلی ها ابتدا نسخه کرک شده رو بازی می کنن اگه خوششون بیاد می خرنش عین هدفی که مثلا: گروه RELOADED دارن (بر فرض البته) که ایتدای هر نصبش هم می گه
Crew رو ندیدم و بازی نکردم. منم دقیقا هدفم از حرفام همینه. سینگل یعنی کسی باهام کاری نداشته باشه. تنهایی بازی کنم. ولی نمیخوام به خاطر قفل Uplay که باید همیشه آنلاین باشی و همچنین نداشتن سرعت درست و حسابی خیلی ضرر کنم. کاش مثل Assassin بخش سینگل داشته باشه و یه مقدار از ماموریت هاش چند نفره باشن. با اینکه خیلی بعید میدونم. شاید مثال درستی نباشه ولی فکر کنم مثل World of Warcraft یعنی میری آنلاین میشی و بقیه یوزرها رو میبینی. بعضی از ماموریت ها رو تنهایی میری و بعضی هاشون رو مثل Dark Zone با دوستات. ولی باید حتما آنلاین باشی. به نظرم خیلی ضرر میکنه.حرفات رو در مورد کرک هم قبول دارم. اول ببینیم بازیه خوبیه بعد میخریمش.

خیلی ناامید شدم. توی 2015 مناظر و ساختمان ها و ... رو از دور که میبینی و مقایسه میکنی با نسخه 2013 میبینی که خیلی افت کرده. جزئیات گرافیکی ساختمان ها و انعکاس آب و ... هم همینطور. تقیریبا از بین رفتن. محیط هم خیلی پر برف و سفید پوش شده. نمیدونم این منطقه Dark zone اینطوری بود یا میخوان کلا نقشه ی بازی رو اینطوری درست کنن تا شاید یه کم افت گرافیک رو ماست مالی کنن. خیلی خیلی نا امید شدم.
 

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,900
نام
حمیدرضا
خیلی ناامید شدم. توی 2015 مناظر و ساختمان ها و ... رو از دور که میبینی و مقایسه میکنی با نسخه 2013 میبینی که خیلی افت کرده. جزئیات گرافیکی ساختمان ها و انعکاس آب و ... هم همینطور. تقیریبا از بین رفتن. محیط هم خیلی پر برف و سفید پوش شده. نمیدونم این منطقه Dark zone اینطوری بود یا میخوان کلا نقشه ی بازی رو اینطوری درست کنن تا شاید یه کم افت گرافیک رو ماست مالی کنن. خیلی خیلی نا امید شدم.
تو پست قبل گفتم گرافیک بازی 50% چیزیه که زمان معرفی نشون دادند (حتی کمتر)، اما احتمالا دیگه گرافیک بازی از این افتضاح تر نمیشه چون مدیر یوبی چند روز پیش گفت تمام نمایش های E3 رو پلتفرم های مقصد اجرا شده بودند (اگر منظورش کنسول باشه)....
اضافه کنم که اینطور نیست که گرافیک بازی تو فلان محیط اینطور باشه بعد تو محیط دیگه در حد نمایش اولیه، گرافیک بازی افت کرده چرا، چون زمان معرفی بازی رو رو کنسول های قدرتمند نسل جدید تست نکرده بودند...
الان تست کردند گرافیک شده این، اگر بیشتر افت نکنه، همین می مونه، اینم بگم که اصلا نباید امیدوارم بود به اینکه نسخه PC حتی در حد نمایش اولیه باشه، از اونجایی که سازنده ها تو نسل جدید خیلی با شرف شدند، گرافیک بازی تو تمام پلتفرم ها احتمالا یکسان هست، مگر اختلاف جزئی تو PC مثل رزولوشن و چند تا آپشن دیگه که اگر کارت های جدید توانایی پردازششون رو داشته باشند، بازم معجزه نمی کنه ....
 

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
900
حرفت درسته.تا حالا بازی اوریجینال از Uplay نداشتم ولی فکر کنم تمامی بازی هاش باید حتما به اینترنت وصل باشی. چه سینگل چه مولتی. ولی منظورم اینه حداقل بخش سینگل بازی اگه مشکل پینگ یا قطع و وصلی داشته باشی زیاد ضرر نمیکنی. بر عکس مولتی پلیر که یهو میبینی قطع شدی یا اونقدر پینگش بالاست که میبینی یهو مردی.
نه داداش تو بخش تك نفرش كلا پينگ و اينجور چيزار اصلا مهم نيست. سرعت اينترتتم پايين باشه اشكال نداره.

اينترنتش فقط بخاطر اينه كه بزاره بازي كني. و فقط موقعي پينگ و اينجور مسايل مهم ميشه كه بخواي بخش تك نفرشو با دوست هات بازي كني.
 

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
2,064
نام
بنیامین
بازیش آنلاین و open world هست ؟

بخش campaign و ماموریتی داره ؟
 

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,199
نام
آرمين
امروز یوبیسافت یه سری فایل PDF به صورت رمز منتشر کرده! گفته شده فردا یه رونمایی جدید از بازی خواهد شد!
 

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,900
نام
حمیدرضا
عجب تریلری بود! گرافیک بازی هم انگار بهتر از نمایش E3 بود، انصافا بازی امیدوار کننده ای بود اما با نمایش E3 شخصا ناامید شده بودم ولی با این نمایش جدید نظرم دوباره تغییر کرد، شدیدا امیدوار شدم...
فقط من هنوز افسوس می خورم از اینکه با این بازی می تونستند یه نقش آفرینی فوق العاده با یه بخش داستانی غنی تحویل بدند، حیف...
 

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,199
نام
آرمين
عجب تریلری بود! گرافیک بازی هم انگار بهتر از نمایش E3 بود، انصافا بازی امیدوار کننده ای بود اما با نمایش E3 شخصا ناامید شده بودم ولی با این نمایش جدید نظرم دوباره تغییر کرد، شدیدا امیدوار شدم...
فقط من هنوز افسوس می خورم از اینکه با این بازی می تونستند یه نقش آفرینی فوق العاده با یه بخش داستانی غنی تحویل بدند، حیف...
هنوز خیلی از جنبه های بازی معلوم نیست، این تریلر هم که فردا قراره کامل پخش بشه قراره در مورد آب و هوا و چرخه ی زمانی بازی باشه. من سعی کردم تمام مصاحبه هایی که با کارگردان بازی شده رو گوش کنم، این طرف کلا دوست داره اکثر بازیش قبل از عرضه مجهول باشه تا بازیکن خودش پیدا کنه! حتی یجا توی جواب یه سوالی با یه حالتی هم می گه اینارو توی خود بازی کشف می کنید البته اگه قبل از عرضه نشونتون ندن! انگار خیلی موارد خودشون هم دوست ندارن که اینهمه تریلر از بازی بیرون بیاد.
خلاصه من به بازی خیلی امیدوارم. این محیط هم که الان دیدم اگه گرافیک توی حد نمایش اولیه نداشته باشه، اون شلوغی و حال و هوا رو داره.
 

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,755
یادمه تو جواب به اینکه نمایش آخر با نمایش اولی فرق داشت، جواب داده بودن که دلیلش این بوده که تو شرایط زمانی و آب و هوایی متفاوت بودن دو نمایش.
تو همین 15 ثانیه هم کاملا مشخصه که چقدر تفاوت بین شرایط آب و هوایی و زمانی (روز و شب) هست.
نکته خوب همین 15 ثانیه هم این بود که این نمایش آلفا روی اکس باکس بود و میشه انتظار رزولوشن و حتی کیفیت بهتر رو پلتفرم های دیگه را هم داشت.

یه نگرانی ای که من دارم انیمیشن های بازی هست و امیدوارم واقعا درستش بکنن. تو نمایش آخر واقعا انیمیشن حرکتها واسه من نا امید کننده بود.:(
ببینیم ویدیو ای که فردا منتشر خواهد شد می تونه راضی مون بکنه یا نه؟:-/ :D
 

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,163
نام
حسین
فردا (البته فردا برای اونا :d ) قراره یه ویدیو جدید از بازی پخش بشه، یه ویدیو کوتاه هم توییت کردن. من که از اول به این بازی امیدوار بودم، ببینیم نظر دوستان چیه :d

دانلود فایل Download The Division New Footage MP4 از آپلود آی آر
خيلي چشم گير شده بود، ادم واقعا از اتمسفر لذت مي برد
 

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟