Tom Clancy's The Division | PC

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,202
نام
آرمين

Title: Tom Clancy's The Division
Developer:
Ubisoft Massive, Red Storm, Ubisoft Reflections, Ubisoft Annecy
Publisher: Ubisoft
Director: Ryan Barnard
Creative Director: Nicklas Cederstrom
Release Date: 8 March 2016
Platforms: PC - PS4 - XBOX ONE
MetaScore: N/A

System Requirements

MINIMUM CONFIGURATION

Supported OS: Windows® 7, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only).
Processor: Intel Core i5-2400 | AMD FX-6100, or better.
RAM: 6GB
Video Card: NVIDIA GeForce GTX 560 with 2 GB VRAM (current equivalent NVIDIA GeForce GTX 760) | AMD Radeon HD 7770 with 2 GB VRAM, or better – See supported List*.
Notebook support: Laptop models of these desktop cards may work as long as they are on-par in terms of performance with at least the minimum configuration. For an up-to-date list of supported hardware, please visit the FAQ for this game on our website: http://support.ubi.com
DirectX: Version 11
Hard Drive Space: 40 GB available space.
Optical Drive: DVD-ROM Dual Layer.
Peripherals Supported: Windows-compatible keyboard, mouse, headset, optional controller.
Multiplayer: Broadband connection with 256 kbps upstream, or faster.

RECOMMENDED CONFIGURATION

Supported OS: Windows® 7, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)
Processor: Intel Core i7-3770 | AMD FX-8350, or better.
RAM: 8GB
Video Card: NVIDIA GeForce GTX 970 | AMD Radeon R9 290, or better – See supported List*
Notebook support: Laptop models of these desktop cards may work as long as they are on-par in terms of performance with at least the minimum configuration. For an up-to-date list of supported hardware, please visit the FAQ for this game on our website: http://support.ubi.com
DirectX: Version 11
Hard Drive Space: 40 GB available space.
Optical Drive: DVD-ROM Dual Layer.
Peripherals Supported: Windows-compatible keyboard, mouse, headset, optional controller.
Multiplayer: Broadband connection with 512 kbps upstream, or faster.


در E3 سال 2013 یوبی سافت از عنوان جدیدی از سری Tom Clancy تحت عنوان The Division رو نمایی کرد که نمایش خیره کننده آن نگاه های بسیاری را به خود جذب کرد. بازی پس از تاخیر های زیادی سرانجام قرار است در 8 مارچ سال 2016 برای هر سه پلتفرم به صورت همزمان به بازار عرضه گردد.

جمعه سیاه یا Black Friday ، روزی که پول زیادی در بین مردم جا به جا می شود، روز مناسبی برای آزمایش آمادگی مواجه با موقعیت های بحرانی برای دولت آمریکا بود، ویروسی از طریق پول منتشر می شود اما موقعیت بنا به دلایلی از کنترل خارج شده و جامعه رو به نابودی می رود. شهر New York تا جای ممکن خالی می شود و کسانی که باقی مانده اند در قرنطینه شهری می مانند، برای بقای خود می جنگند، و گروه های مختلفی هم سعی دارند که از این موقعیت به نفع خود استفاده کرده و شهر را تصاحب کنند. با این شرایط گروهک هایی تحت عنوان Division که برای مقابله با چنین شرایطی آموزش دیده اند وارد عمل می شوند، تا هم اوضاع را تحت کنترل خود در آورند و از نابودی کامل جامعه پیشگیری کنند، هم از عوامل این اتفاق شوم پرده برداری کنند.

در بالا چکیده ای از داستان بازی که تا به حال از آن صحبت شده آورده شد، در ادامه به نکات مربوط به خود بازی و گیم پلی آن می پردازیم.

اطلاعات کلی بازی:


 • سبک بازی Online-Open World-RPG معرفی شده است و توسط استودیو Massive Entertainment در حال ساخت است. موتور پایه بازی Snow Drop نام دارد که مختص این بازی ساخته شده است.
 • در حالت کلی بازی دارای دو بخش است که مجزا از هم می باشند، بخش PVE که در آن می توانید به تنهایی و یا به همراه دوستان خود به صورت Co op پیش بروید و به مقابله با AI بازی بپردازید، قسمت دوم که بخش PVE بازی را تشکیل می دهد تحت عنوان Dark Zone که در آن علاوه بر AI با سایر پلیر ها مواجه می شوید، ماموریت های داستانی بازی در هر دو منطقه جریان داشته و برای پیشبرد داستان مجبور هستید به بخش PVP بازی قدم بگذارید. قدم گذاشتن از بخش PVE به PVP بدون بارگذاری خاصی صورت می گیرد و شما باید با تجهیزات و لول خاصی از مرز این قسمت ها وارد آن شوید.
 • برای بازی کردن در هر دو قسمت که بالا اشاره شد، چه در حالت تک نفره و چه همراه با دوستان نیاز هست که همواره به سرور های بازی وصل باشید، چون مثل بازی هایی همچون Diablo III حتی Damage های شما هم بر اساس سرور تعیین می شود.
 • Companion App بازی که بازیکن بر روی تبلت می توانست کنترل یک Drone را در دست بگیرد و در اولین نمایش بازی معرفی شده بود، به دلیل بر هم زدن بالانس بازی حذف شد.
 • بازی همانند بازی های RPG دارای Loot-Level-Skill-Tallen-Perk می باشد، آیتم های بازی نیز دارای لول بندی و کیفیت هستند و بسته به لول و کیفیت آن ها کارایی های متفاوتی دارند.
 • در ابتدای بازی شما می توانید شخصیت خود را به صورت محدود که شامل جنسیت، قد و هیکل، رنگ پوست، خالکوبی و ... شخصی سازی کنید، هر پلیر می تواند تا 4 شخصیت به صورت همزمان داشته باشد که با هر کدام پیشروی جداگانه ای دارد. در طول بازی هم آیتم هایی که فقط نمای ظاهری دارند وجود دارد تا از شبیه هم بودن همه ی پلیر ها جلوگیری شود.
 • بازی دارای کلاس بندی خاصی نیست، اینطور نیست که شما مثلا کلاس تک تیر انداز بردارید و تا آخر بازی با همان بازی کنید، بلکه آیتم ها و مهارت هایی که آزاد می کنید کلاس شما را مشخص می کنند و در هر لحظه با توجه به مهارت های باز شده و اسلحه خود می توانید نوع دیگری را تجربه کنید.
 • محیط بازی شامل قسمت های بیرون و محیط های داخل ساختمان و یا مسیر های زیر زمینی می شود. نقشه کامل بازی هنوز مشخص نیست اما به نظر می رسد با محیط بزرگی رو برو هستیم.
 • در محیط بیرون مردم عادی را می بینیم که برای بقای خود تلاش می کنند، از شما یاری می خواهند و به شرایط اطراف واکنش نشان می دهند. همچنین در کنار مردم عادی شماری از حیوانات نیز وجود دارند که آن ها هم با توجه به موقعیت واکنش خاص خود را دارند.
 • بازی در فصل زمستان در جریان است، اما دارای چرخه کامل شب و روز و چرخه وسیع آب و هوایی نیز می باشد که در میان آن ها فقط جای هوای بارانی خالیست.

در بالا سعی شد اطلاعات کلی بازی برای جلوگیری از طولانی شدن پست اول آورده شود، اما اطلاعات دیگری که منتشر شده و در پست های تاپیک به آن ها اشاره کردم رو توی اسپویلر پایین قرار می دم:
 • توی بازی علاوه بر قابلیت های Co-oP بازی شما قابلیت این رو دارید که بازی رو تنهایی هم انجام بدید، اما توی هرکدوم ازین شرایط تنها نیستید، گروه های دیگری هم هستند که جزو دوستان شما به حساب میان، با شما همکاری می کنن و بعضی ها هم ماموریت هایی که باید انجام بدید رو تشکیل می دن.
 • یکی از گروه هایی که مشخص شده از یاران شما هستن گروه JTF یا Joint Task Force هستن که از پلیس ها، دکتر ها و پرستار ها ، آتش نشانی ها و .... تشکیل شدند. ابتدای بازی که شما وارد منهتن می شید می بینید که این گروه هم مانند شما سعی کرده که جلوی حادثه رو بگیره اما نتونسته موفق باشه و حالا شما هستین که به کمک اون ها میایین و شاید ماموریت هایی هم با کمک هم انجام بدید.
 • گروه بعدی که جزو یاران شما هستند مردم عادی هستند که نتونستن از شهر خارج بشن، درسته که نمی تونن کمک زیادی به شما کنن، اما با توجه به اعمال شما به حضورتان واکنش نشان می دهند و جو بازی را می سازند.
 • شاید گروه های دیگری هم باشند در بازی که هنوز اسمی از اون ها برده نشده
 • اما اولین گروه دشمنی که سال قبل با آن ها آشنا شدیم Cleaners هستند، این گروه هم قصد پاکسازی نیویورک رو از ویروس دارند، اما با راهی خشن، از نظر اون ها هر کسی که داخل شهر مانده آلوده به ویروس هست و باید نابود شود. هرچیزی که جلوی راه آن ها باشد می سوزانند تا ویروس را از بین ببرند.
 • گروه دیگری که در جریان E3 امسال معرفی شده، Rikers بودن، کسانی که زندانی بودند و در جریان این نابسامانی ها فرار کردند و حالا خود را پادشاه نیویورک می خوانند. این گروه همچنین در مقابل پلیس های گروه JTF قرار می گیرند و احتمالا باید شاهد درگیری جالبی میان آن ها باشیم.

 • اولین نکته ای که هست، سیستم آب و هوای بازی هست. بازی کلا توی فصل زمستان جریان داره، و خبری از فصل های دیگه نیست، اما آب و هوا مختلفی از جمله مه آلود، برفی، صاف، طوفانی توی بازی وجود داره. و تغییرات این آب و هوا هم به صورت کاملا دینامیک اتفاق می افته! مثلا قبل از اینکه برف شروع به باریدن کنه شما می بینین که آسمان ابری می شه، رنگبندی محیط عوض می شه و بعد برف می باره. توی هوای صاف با خورشید شاهد باریدن ناگهانی برف نیستید.
 • شخصیت شما هم اشاره شده که به تغییرات آب و هوایی واکنش نشون می ده، حالا این واکنش ها شاید پیچیدن شال دور گردن، پاک کردن برف از روی صورت و غیره باشه، یا شاید هم المان های دیگه ای مد نظر باشه که هنوز صحبتی ازش نشده.
 • بازی چرخه شب و روز کاملی رو داره. و همه اون حالت های آب و هوایی که بالا گفته شده می تونه توی هر زمانی از بازی اتفاق بیافته که موقعیت های جالبی هم برای بازیکن به وجود میاره.
 • سیستم های آب و هوا روی نوع بازی شما تاثیر گذار هست. مثلا توی هوای طوفانی دید شما به عنوان بازیکن و سایر NPC ها محدود می شه، و حتی توی هوا های بحرانی نشونه گیری شما رو دچار اختلال می کنه که خوب نکته جالبی هست برای این نوع از بازی
 • یکی دیگه از مسائلی که ترکیب زمان و شرایط جوی برای شما به وجود میاره، حالت های مختلف یک ماموریت هست. ممکنه یک منطقه به طور کلی دچار برق رفتگی شده باشه (Blackout) و وقتی شما به محل ماموریت می رسین، هم شب شده و هم طوفان شدیدی شروع می شه، خوب این حالت با اینکه این ماموریت توی روز و هوای صاف انجام بشه کلا تجربه ای متفاوت رو برای بازیکن رقم می زنه و ارزش انجام مجدد ماموریت هارو بالا می بره.
 • شهر نیویورک توی بازی جوری طراحی شده که حس واقعی بودن رو برسونه، وقتی از محله ای به محل دیگه ای میرید تفاوت هارو می شه احساس کرد، یک منطقه ساختمان های بلند داره، جای دیگه حالت مسکونی داره و ...
 • تایید شده که محیط های داخلی و بسته هم توی بازی وجود دارن، آپارتمان های متروکه، سقف خانه ها و برج ها، ایستگاه های مترو و تونل های زیر زمین و ... .

 • Inventory شما از 10 بخش تشکیل شده که شامل (Contaminated-Primary Weapon-Secondary Weapon-Side Arm-Back Pack-Body Armor-Gloves-Tights-Knee Pads-Gasmask) می شود.
 • Primary و Secondary اسلات ها برای تفنگ های اصلی شما هستند، تفنگ های اصلی بازی هم توی 5 دسته (Assault Rifle-SMG-LMG-DMR-Shotgun) تقسیم بندی می شن.
 • اسلحه ها و آیتم هایی که پیدا می کنید Level بندی هستن، Level اون ها هم قدرتشون رو مشخص می کنه و اینکه آیا می تونید استفاده کنید یا نه! مثلا شاید یک تفنگ با 2 لول متفاوت پیدا کردید، اونی که لول بالاتری داره قویتر هست.
 • علاوه بر لول هایی که بالا اشاره شده، هر اسلحه و آیتمی که پیدا می کنید دارای گروه بندی دیگری هم هست که بر اساس میزان یافت شدنش هست (Common-Uncommon-Rare-Epic-Legendry)، این گروه بندی ها هم میزان قدرت اسلحه یا آیم و همچنین میزان قابلیت افزودنی هارو نشون می دن، مثلا برای یک تفنگ شما در حالت Rare شاید توانایی وصل کردن فقط یک آیتم اضافه مثل دوربین رو داشته باشد، اما اگر Legendry باشه قابلیت وصل کردن 3 آیتم متفاوت رو دارا خواهید بود.
 • Side Arm ها هم مثل اسلحه های اصلی لول بندی دارند، اما تیر آن ها به دلیل نبودن سلاح سرد در بازی نامحدود هست.
 • آیتم های که پوشیدنی هم هستند مثل اسلحه ها لول بندی دارند.
 • هر بازیکن هم 2 جای خالی برای Ability های خودش داره، بعضی از اون ها هم قابلیت Craft کردن رو دارن.
 • Ability های بازی قابلیت تغییر دارند و حالت های متفاوتی برای هر کدام از اون ها در نظر گرفته شده!
 • نسخه کالکتور و Gold بازی هم معرفی شده که شامل Season Pass بازی و یه سری آیتم های دیگه ای هستن. Season Pass بازی هم قیمت 40 دلار داره و گفتن که یک سال برای بازی به طور مداوم محتوای اضافه داده می شه (اگه مثل The Crew باشه می خوام که اصلا چیزی ندن براش :d)
 • Companion App بازی که روی تبلت ها قرار بود عرضه بشه به دلیل عدم بالانس بودن برای همه کنسل شده. ولی ای کاش این قابلیت حداقل جاهایی که خارج از PvP بود همچنان حضور داشت.
 • نمایش بازی از قسمت Dark Zone بازی بوده برای امسال، منطقه هایی که قرنطینه شدن و ورود به اونا یعنی وارد شدن به قسمت آنلاین بازی (PvP)، خطرناک ترین قسمت های بازی هم همین منطقه ها هستند. البته توی این منطقه ها فقط پلیر های دیگه رو نمی بینید بلکه دشمنان دیگه که توسط A.I هم کنترل می شن اینجاها هستند و اکثرن از کلاس های بالا و سخت بازی هستند.
 • داخل Dark Zone ها شامل ماموریت های مختلفی هست، یکی اینکه بهترین تجهیزات بازی توی اون منطقه ها پیدا می شه. دوم اینکه برای انجام بخشی از ماموریت های خود بازی هم مجبورید که از این مناطق عبور کنید و از چنگ سایر پلیر ها در برید.
 • داخل Dark Zone هر پلیری که می بینید اولین بار به صورت خنثی می باشند، حالا این با شماست که بخواین با اون ها همکاری کنین یا درگیر بشید، یعنی در برخورد اول هیچ گونه دشمنی بین پلیر ها وجود ندارد. البته پلیر هایی که به بقیه حمله کنند به حالت Rogue در می آیند و جایزه ای برای از بین بردن آن ها به شما داده می شود. در این منطقه حتی می توانید به هم گروه های خود هم خیانت کنید و با خارج شدن از گروه همه ی آن ها را به قتل برسانید. اما خارج از Dark Zone این کار امکان پذیر نیست، چرا که با خارج شدن از گروه آن ها از بازی شما بیرون می روند.
 • سیستم Loot در بازی تا حدی شبیه به بازی هایی همچون Diablo می باشد، یعنی Personal Loot، وقتی دشمنی را می کشیم ، برای پلیر اول شاید یک آیتم باشد و برای پلیر دوم چیز دیگری و این دو از آیتمی که براشون Drop شده اطلاعی ندارن.
 • آیتم های خاصی که توی منطقه Dark Zone به دست میان برای استفاده شدن باید از منطقه خارج بشن ، و این خارج شدن هم باید توی منطقه خاصی که Extraction Zone نام داره انجام بگیره! در هر Dark Zone هم چندین نقطه برای اینکار در نظر گرفته شده!
 • ساخت کرکتر در بازی به اندازه بازی های RPG پیشرفته نیست که مثلا تمام جزییات چهره را بسازید، بلکه به موارد کلی مثل چهره کلی ، رنگ پوست و هیکل و ... خلاصه می شود.
 • بازی سیستم Craft هم دارد، اما جزییات زیادی ازش گفته نشده. اما اسلحه ها و تجهیزات قابلیت آپگرید و نصب تجهیزات مختلف مانند دوربین و .... رو دارند.
 • تخریب پذیری در بازی تا حدی وجود دارد، اما همه چیز برای بهم نزدن نظم بازی تخریب پذیر نیست.
 • بازی دارای فروشگاه هایی هم در سطح شهر می باشد که هنوز جزییات زیادی ازش در دسترس نیست.
 • بازی دارای منطقه های خاصی جز Dark Zone هم هست که پلیر ها قابلیت ملاقات با هم رو داشته باشند. در مورد Social Event ها هم سعی شده که فعلا چیزی گفته نشه!
 • بازی دارای چرخه ی شب و روز و تغییرات جوی هست که بر روی بازی هم تاثیرگذار هست، مثلا در شب دید دشمنان کم هست، یا موقع بارش برف سنگین خیلی از دشمنان از خیابان ها خارج می شوند.
 • بازی دارای سلاح های Melee نیست، و فقط سلاح های گرم در بازی کاربرد دارند، البته Stealth TakeDown ها احتمالا هنوز در بازی حضور دارند.
 • بازی دارای محیط های داخلی نیز هست و زیرزمینی نیز هست، اما بیشتر محیط را فضای بازی و خیابان ها تشکیل می دهند.
 • گویا بخش های Survival از بازی حذف شده اند، و دیگر سیستم آب و غذا وجود ندارد (گرچه از اول هم اون المان ها برای Boost ها بودن و ربطی به زنده ماندن نداشتند ولی انیمیشن گرفتن بطری آب خیلی هیجا انگیز بود و امیدوارم که این خبر صحت نداشته باشه چون به صورت رسمی چیزی گفته نشده)
 • تا جایی که ممکن بوده از وجود Loading در بازی جلوگیری شده، اما خوب در مواقعی مانند Respawn بعد از مردن و یا وارد شدن به محیط هایی خاص احتمال وجود لودینگ هست.
 • مردم عادی نیز در بازی وجود دارند و سعی دارند که بتونن توی این شرایط دووم بیارن، احتمالا هم بخشی از ماموریت های بازی مربوط به همین قسمت می شه!
 • یک Mini Map هم به بازی اضافه شده که در بالا و گوشه سمت چپ تصویر قرار داره، شامل اطلاعاتی مثل جهت قرار گیری دشمن، محل Extraction Zone و .... هست.
 • Faction دوم بازی گروهی از زندانی ها هستن که به Rikers معروف هست که با لباس زندان زرد رنگ و یک پالتو روی آن مشخص می شوند، گروه قبلی هم که قبلا معرفی شده بود Cleaners بودن که سلاح آتیشی و تجهیزات سنگین از مشخصه های آن ها است. گروه های دیگری هم هستند که هنوز معرفی نشده اند.
 
آخرین ویرایش:

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,202
نام
آرمين
یه سری اطلاعاتی که از بازی توی نمایشگاه E3 و مصاحبه ها و اونایی که خودم توی نمایش دیدم رو زیر جمع آوری می کنم، شاید خیلی ها تکراری باشه و شنیده باشین، شایدم جدید باشه!


 • تاریخ انتشار بازی 8 March سال 2016 معرفی شده. بتا هم برای بازی تایید شده که توی Dec امسال برای Xbox One هست و به فاصله کمی توی سال 2016 برای PC و PS4 هم میاد.
 • نسخه کالکتور و Gold بازی هم معرفی شده که شامل Season Pass بازی و یه سری آیتم های دیگه ای هستن. Season Pass بازی هم قیمت 40 دلار داره و گفتن که یک سال برای بازی به طور مداوم محتوای اضافه داده می شه (اگه مثل The Crew باشه می خوام که اصلا چیزی ندن براش :d)
 • Companion App بازی که روی تبلت ها قرار بود عرضه بشه به دلیل عدم بالانس بودن برای همه کنسل شده. ولی ای کاش این قابلیت حداقل جاهایی که خارج از PvP بود همچنان حضور داشت.
 • نمایش بازی از قسمت Dark Zone بازی بوده برای امسال، منطقه هایی که قرنطینه شدن و ورود به اونا یعنی وارد شدن به قسمت آنلاین بازی (PvP)، خطرناک ترین قسمت های بازی هم همین منطقه ها هستند. البته توی این منطقه ها فقط پلیر های دیگه رو نمی بینید بلکه دشمنان دیگه که توسط A.I هم کنترل می شن اینجاها هستند و اکثرن از کلاس های بالا و سخت بازی هستند.
 • داخل Dark Zone ها شامل ماموریت های مختلفی هست، یکی اینکه بهترین تجهیزات بازی توی اون منطقه ها پیدا می شه. دوم اینکه برای انجام بخشی از ماموریت های خود بازی هم مجبورید که از این مناطق عبور کنید و از چنگ سایر پلیر ها در برید.
 • داخل Dark Zone هر پلیری که می بینید اولین بار به صورت خنثی می باشند، حالا این با شماست که بخواین با اون ها همکاری کنین یا درگیر بشید، یعنی در برخورد اول هیچ گونه دشمنی بین پلیر ها وجود ندارد. البته پلیر هایی که به بقیه حمله کنند به حالت Rogue در می آیند و جایزه ای برای از بین بردن آن ها به شما داده می شود. در این منطقه حتی می توانید به هم گروه های خود هم خیانت کنید و با خارج شدن از گروه همه ی آن ها را به قتل برسانید. اما خارج از Dark Zone این کار امکان پذیر نیست، چرا که با خارج شدن از گروه آن ها از بازی شما بیرون می روند.
 • سیستم Loot در بازی تا حدی شبیه به بازی هایی همچون Diablo می باشد، یعنی Personal Loot، وقتی دشمنی را می کشیم ، برای پلیر اول شاید یک آیتم باشد و برای پلیر دوم چیز دیگری و این دو از آیتمی که براشون Drop شده اطلاعی ندارن.
 • آیتم های خاصی که توی منطقه Dark Zone به دست میان برای استفاده شدن باید از منطقه خارج بشن ، و این خارج شدن هم باید توی منطقه خاصی که Extraction Zone نام داره انجام بگیره! در هر Dark Zone هم چندین نقطه برای اینکار در نظر گرفته شده!
 • ساخت کرکتر در بازی به اندازه بازی های RPG پیشرفته نیست که مثلا تمام جزییات چهره را بسازید، بلکه به موارد کلی مثل چهره کلی ، رنگ پوست و هیکل و ... خلاصه می شود.
 • بازی سیستم Craft هم دارد، اما جزییات زیادی ازش گفته نشده. اما اسلحه ها و تجهیزات قابلیت آپگرید و نصب تجهیزات مختلف مانند دوربین و .... رو دارند.
 • تخریب پذیری در بازی تا حدی وجود دارد، اما همه چیز برای بهم نزدن نظم بازی تخریب پذیر نیست.
 • بازی دارای فروشگاه هایی هم در سطح شهر می باشد که هنوز جزییات زیادی ازش در دسترس نیست.
 • بازی دارای منطقه های خاصی جز Dark Zone هم هست که پلیر ها قابلیت ملاقات با هم رو داشته باشند. در مورد Social Event ها هم سعی شده که فعلا چیزی گفته نشه!
 • بازی دارای چرخه ی شب و روز و تغییرات جوی هست که بر روی بازی هم تاثیرگذار هست، مثلا در شب دید دشمنان کم هست، یا موقع بارش برف سنگین خیلی از دشمنان از خیابان ها خارج می شوند.
 • بازی دارای سلاح های Melee نیست، و فقط سلاح های گرم در بازی کاربرد دارند، البته Stealth TakeDown ها احتمالا هنوز در بازی حضور دارند.
 • بازی دارای محیط های داخلی نیز هست و زیرزمینی نیز هست، اما بیشتر محیط را فضای بازی و خیابان ها تشکیل می دهند.
 • گویا بخش های Survival از بازی حذف شده اند، و دیگر سیستم آب و غذا وجود ندارد (گرچه از اول هم اون المان ها برای Boost ها بودن و ربطی به زنده ماندن نداشتند ولی انیمیشن گرفتن بطری آب خیلی هیجا انگیز بود و امیدوارم که این خبر صحت نداشته باشه چون به صورت رسمی چیزی گفته نشده)
 • تا جایی که ممکن بوده از وجود Loading در بازی جلوگیری شده، اما خوب در مواقعی مانند Respawn بعد از مردن و یا وارد شدن به محیط هایی خاص احتمال وجود لودینگ هست.
 • مردم عادی نیز در بازی وجود دارند و سعی دارند که بتونن توی این شرایط دووم بیارن، احتمالا هم بخشی از ماموریت های بازی مربوط به همین قسمت می شه!
 • یک Mini Map هم به بازی اضافه شده که در بالا و گوشه سمت چپ تصویر قرار داره، شامل اطلاعاتی مثل جهت قرار گیری دشمن، محل Extraction Zone و .... هست.
 • Faction دوم بازی گروهی از زندانی ها هستن که به Rikers معروف هست که با لباس زندان زرد رنگ و یک پالتو روی آن مشخص می شوند، گروه قبلی هم که قبلا معرفی شده بود Cleaners بودن که سلاح آتیشی و تجهیزات سنگین از مشخصه های آن ها است. گروه های دیگری هم هستند که هنوز معرفی نشده اند.
این ها هم چیزهایی بود که توی تریلر ها دیده شده، شاید درست باشه و شاید هم نه

 • یه سری موجودات هم توی بازی وجود دارند که توی تریلر ها می توان آن ها را داد، مثلا سوسک ، موش و سگ و پرندگانی مثل کلاغ
 • احتمالا گذشت زمان بر روی یک سری از جنبه های شخصیت هم تاثیر داره، احساس کردم که ریش شخصیت توی آخرین تریلر بلند شده (مثل ویچر 3)
 • قابلیت بسه شدن در ماشین ها همچنان وجود داره، با انیمیشن های مختلف ، حتی وقتی روی ماشین ها می پرید فنر های آن ها کار می کند و یا اگر کاپوت یا صندوق آن باز باشد با فشار وارده بسته می شود.
 • جای پا روی برف توی آخرین تریلر ها می موند، اما توی تریلر های قدیمی فکر می کنم چنین چیزی وجود نداشت.

اگه اطلاعات بیشتری به دست اومد حتما پست رو آپدیت می کنم.
 
آخرین ویرایش:

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,202
نام
آرمينTom Clancy's The Division Dark Zone Story Trailer

The said it was just the flue…
But it turned out to be something else entirely.
We followed our orders:
Isolate the sick in a quarantine zone in the middle of Manhattan
And stop the contagion from spreading.
We started to lose count of casualties
We Built a wall to contain the sick
But we lost control of the situation and that’s when the power went out
Raiding, Looting, Chaos…
They ordered us to pull out all troops within a few hours.
We left everything behind, In a zone saturated with contamination
We left our best equipment, our most powerful weapon and the only hope for a cure
Few dare go over the wall…
Fewer still come out.
We call this place…
The DARK ZONE

خوب یه تریلر جدید اومده البته از In-Game نیست و داستان ابتدایی و قضیه اصلی رو شرح می ده که چطور اتفاق افتاده! یه Wallpaper هم بود که اول تاپیک به صورت بندانگشتی گذاشتم حجم زیادی نبره!
یه سری اطلاعای هم در مورد دوستان و دشمن ها توی بازی اومده که توی زیر چند مورد رو می نویسم:


 • توی بازی علاوه بر قابلیت های Co-oP بازی شما قابلیت این رو دارید که بازی رو تنهایی هم انجام بدید، اما توی هرکدوم ازین شرایط تنها نیستید، گروه های دیگری هم هستند که جزو دوستان شما به حساب میان، با شما همکاری می کنن و بعضی ها هم ماموریت هایی که باید انجام بدید رو تشکیل می دن.
 • یکی از گروه هایی که مشخص شده از یاران شما هستن گروه JTF یا Joint Task Force هستن که از پلیس ها، دکتر ها و پرستار ها ، آتش نشانی ها و .... تشکیل شدند. ابتدای بازی که شما وارد منهتن می شید می بینید که این گروه هم مانند شما سعی کرده که جلوی حادثه رو بگیره اما نتونسته موفق باشه و حالا شما هستین که به کمک اون ها میایین و شاید ماموریت هایی هم با کمک هم انجام بدید.
 • گروه بعدی که جزو یاران شما هستند مردم عادی هستند که نتونستن از شهر خارج بشن، درسته که نمی تونن کمک زیادی به شما کنن، اما با توجه به اعمال شما به حضورتان واکنش نشان می دهند و جو بازی را می سازند.
 • شاید گروه های دیگری هم باشند در بازی که هنوز اسمی از اون ها برده نشده
 • اما اولین گروه دشمنی که سال قبل با آن ها آشنا شدیم Cleaners هستند، این گروه هم قصد پاکسازی نیویورک رو از ویروس دارند، اما با راهی خشن، از نظر اون ها هر کسی که داخل شهر مانده آلوده به ویروس هست و باید نابود شود. هرچیزی که جلوی راه آن ها باشد می سوزانند تا ویروس را از بین ببرند.
 • گروه دیگری که در جریان E3 امسال معرفی شده، Rikers بودن، کسانی که زندانی بودند و در جریان این نابسامانی ها فرار کردند و حالا خود را پادشاه نیویورک می خوانند. این گروه همچنین در مقابل پلیس های گروه JTF قرار می گیرند و احتمالا باید شاهد درگیری جالبی میان آن ها باشیم.

پک Wallpaper هایی که منتشر شده هم می تونید از لینک زیر دانلود کنید، فکر کنم 5 نوع باشه با رزولیشن های مختلف

Dark Zone Wallpapers
 
آخرین ویرایش:

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,910
نام
حمیدرضا
دموی بازی تو کنفرانس یوبی رو با کیفیت بالا دیدم، به جرات میتونم بگم گرافیک بازی نصف شده، یعنی به عقیده من 50% چیزیه که دو سال پیش زمان معرفی بازی نشون دادند، فقط این بین تو نمایش جدید اومدن حجم برف که به شدت مصنوعی تر از قبل شده رو بیشتر کردند که افت کیفی بازی به چشم نیاد ولی این کارشون نه تنها سرپوش نزاشته رو افت کیفیت بلکه باعث شده بیشتر توجه کنی و بیشتر متوجه تغییر بازی بشی ....
کی میخواد این بحث مضخرف دانگرید که از ابتدای ورود به نسل جدید شایع شده تموم بشه خدا می دونه ....
 

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,202
نام
آرمين
یه گیم پلی دیگه توی جریان Q&A بازی نشون داده شد، به صورت رسمی نیست و منم توی یو..تیوب پیدا کردم، برای همین کیفیت زیاد خوبی نداره. در مورد دانگرید نمی شه انکار کرد، هست، اما جدا نه به اندازه 50% و اینجور چیزها. نمی خوام هم به خودم امید الکی بدم، اما خوب چیزهایی که هست اینه بازی نسخه آلفا هست، و همه ی این ها هم روی Xbox با رزولیشین 900P کپچر شده. توی این ویدیو که الان لینک رو می دم دقت کنید، اولِ بازی رفلکشن ها مثل قبل هستن، محیط هم از اونی که توی خود کنفرانس بود شلوغ تره چون یک منطقه دیگه رو نشون می ده! اما وقتی دوباره وارد Dark Zone می شن بر می گرده شبیه همون چیزی که توی کنفرانس نشون دادن می شه. یک جورایی انگار می خوان به اون محیط جو مرده تری بدن.
خود من با توجه به چیزهایی که دیدم و خوندم در مورد بازی هنوز امیدوارم که گرافیک نهایی حداقل نسخه PC خیلی بهتر ازین نمایش باشه، شاید در حد 2013 نباشه، عملا اکثر بازی هایی که سال 2012 و 2013 معرفی شدن و گرافیک خفنی داشتن یه جورایی دانگرید شدن، اما خیلی امیدوارم که ازینی که نشون دادن بهتر باشه!

اینم لینک نمایشی که صحبتش رو کردم

دانلود فایل The-Division-Ubisoft-Q&A-Exclusive-Gameplay-Demo
 

Fifa 10

کاربر سایت
Oct 6, 2009
3,481
نام
پوریا
دموی بازی تو کنفرانس یوبی رو با کیفیت بالا دیدم، به جرات میتونم بگم گرافیک بازی نصف شده، یعنی به عقیده من 50% چیزیه که دو سال پیش زمان معرفی بازی نشون دادند، فقط این بین تو نمایش جدید اومدن حجم برف که به شدت مصنوعی تر از قبل شده رو بیشتر کردند که افت کیفی بازی به چشم نیاد ولی این کارشون نه تنها سرپوش نزاشته رو افت کیفیت بلکه باعث شده بیشتر توجه کنی و بیشتر متوجه تغییر بازی بشی ....
کی میخواد این بحث مضخرف دانگرید که از ابتدای ورود به نسل جدید شایع شده تموم بشه خدا می دونه ....
منم با نظره این دوستمون موافقم. کیفیت بازی نسبت به نمایش 2013 خیلی پایین تر اومده. همون دمویی رو میگم که اولش نقشه ی بازی رو به صورت سه بعدی روی زمین نشون داد. جدا از نمایش امسال نا امید شدم. خیلی کیفیتش پایین بود. خیلی زده شدم از بازی. فکر کنم چندمین عنوانیه که امسال میشنوم دانگرید شده. قصد داشتم بازی رو پیش خرید کنم ولی خب میخوام تا عرضه بازی صبر کنم. فکر میکنم قراره همون بلایی که سر Watch Dogs یا ACU یا Batman AK اومد سر همین بیاد.
 

VECT0R

کاربر سایت
Jun 8, 2011
992
من نمی دونم چرا دانگرید تا این حد اونم روی نسخه pc باب شده حداقل میومدن لید رو pc میگرفتن بعد هر چی دوست داشتن روی کنسولها خودشونو خفه میکردن و تا اونجایی که دوست داشتن دانگرید میکردن .کنسول بازها که واسشون فرقی نمی کنه و مشکلی ندارن !!!!!!!
 
آخرین ویرایش:

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,202
نام
آرمين
منم با نظره این دوستمون موافقم. کیفیت بازی نسبت به نمایش 2013 خیلی پایین تر اومده. همون دمویی رو میگم که اولش نقشه ی بازی رو به صورت سه بعدی روی زمین نشون داد. جدا از نمایش امسال نا امید شدم. خیلی کیفیتش پایین بود. خیلی زده شدم از بازی. فکر کنم چندمین عنوانیه که امسال میشنوم دانگرید شده. قصد داشتم بازی رو پیش خرید کنم ولی خب میخوام تا عرضه بازی صبر کنم. فکر میکنم قراره همون بلایی که سر Watch Dogs یا ACU یا Batman AK اومد سر همین بیاد.
البته بلایی که سر Batman و ACU اومد متفاوت از این هست. به هر حال بهترین کار اینه برای نمایش های بیشتر بازی و همچنین Beta بازی صبر کنیم. فعلا هرکسی یک نظری داره که خوب بر اساس شواهد خودش حق هم داره.


یه سری اطلاعات در مورد آیتم ها و سیستم Loot بازی هم اضافه کنم

 • Inventory شما از 10 بخش تشکیل شده که شامل (Contaminated-Primary Weapon-Secondary Weapon-Side Arm-Back Pack-Body Armor-Gloves-Tights-Knee Pads-Gasmask) می شود.
 • Primary و Secondary اسلات ها برای تفنگ های اصلی شما هستند، تفنگ های اصلی بازی هم توی 5 دسته (Assault Rifle-SMG-LMG-DMR-Shotgun) تقسیم بندی می شن.
 • اسلحه ها و آیتم هایی که پیدا می کنید Level بندی هستن، Level اون ها هم قدرتشون رو مشخص می کنه و اینکه آیا می تونید استفاده کنید یا نه! مثلا شاید یک تفنگ با 2 لول متفاوت پیدا کردید، اونی که لول بالاتری داره قویتر هست.
 • علاوه بر لول هایی که بالا اشاره شده، هر اسلحه و آیتمی که پیدا می کنید دارای گروه بندی دیگری هم هست که بر اساس میزان یافت شدنش هست (Common-Uncommon-Rare-Epic-Legendry)، این گروه بندی ها هم میزان قدرت اسلحه یا آیم و همچنین میزان قابلیت افزودنی هارو نشون می دن، مثلا برای یک تفنگ شما در حالت Rare شاید توانایی وصل کردن فقط یک آیتم اضافه مثل دوربین رو داشته باشد، اما اگر Legendry باشه قابلیت وصل کردن 3 آیتم متفاوت رو دارا خواهید بود.
 • Side Arm ها هم مثل اسلحه های اصلی لول بندی دارند، اما تیر آن ها به دلیل نبودن سلاح سرد در بازی نامحدود هست.
 • آیتم های که پوشیدنی هم هستند مثل اسلحه ها لول بندی دارند.
 • هر بازیکن هم 2 جای خالی برای Ability های خودش داره، بعضی از اون ها هم قابلیت Craft کردن رو دارن.
 • Ability های بازی قابلیت تغییر دارند و حالت های متفاوتی برای هر کدام از اون ها در نظر گرفته شده!
 

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
4,977
نام
مجید
سلام
من و دوستام و اقوامم میخواستیم همگی این بازی بخریم و یک گروه در بازی تشکیل بدیم .. این وسط فقط من سیستمم ضعیف هست و باید ارتقا بدم
حالا من میخواستم بدونم سرورهای x1 با PC یکی هست یا نه ؟ چون میخوام بدونم اگر یکی هست به جای اینکه 3 میلیون بیخودی پول بدم راحت با نصف همینقدر کنسول بگیرم
کسی اطلاع دقیق داره ؟ لینکی یا منبعی ؟
قبلا فیل اسپنسر گفته بود سرورهای کامپیوتر و x1 دیگه یکی می شوند
 

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,202
نام
آرمين
سلام
من و دوستام و اقوامم میخواستیم همگی این بازی بخریم و یک گروه در بازی تشکیل بدیم .. این وسط فقط من سیستمم ضعیف هست و باید ارتقا بدم
حالا من میخواستم بدونم سرورهای x1 با PC یکی هست یا نه ؟ چون میخوام بدونم اگر یکی هست به جای اینکه 3 میلیون بیخودی پول بدم راحت با نصف همینقدر کنسول بگیرم
کسی اطلاع دقیق داره ؟ لینکی یا منبعی ؟
قبلا فیل اسپنسر گفته بود سرورهای کامپیوتر و x1 دیگه یکی می شوند
تا الان چنین چیزی تایید نشده و احتمالش هم خیلی کم هست چنین چیزی اتفاق بیافته! چون بازی شوتر هست، نحوه کنترل توی کنسول و کامپیوتر زمین تا آسمون فرقه، چنین کاری رو نمی کنن.
 

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
7,257
من که فکر نمی کنم این بازی هم به جایی برسه احتمالا فروشش هم جالب نخواهد شد
 

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,878
نام
mehran
من نمی دونم چرا دانگرید تا این حد اونم روی نسخه pc باب شده حداقل میومدن لید رو pc میگرفتن بعد هر چی دوست داشتن روی کنسولها خودشونو خفه میکردن و تا اونجایی که دوست داشتن دانگرید میکردن .کنسول بازها که واسشون فرقی نمی کنه و مشکلی ندارن !!!!!!!
کی میگه مشکل نداریم بنده از هر کی میپرسم میگه عمرن اگه دیویژن ر بخره
 

pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
865
نام
پوریا
یه گیم پلی دیگه توی جریان Q&A بازی نشون داده شد، به صورت رسمی نیست و منم توی یو..تیوب پیدا کردم، برای همین کیفیت زیاد خوبی نداره. در مورد دانگرید نمی شه انکار کرد، هست، اما جدا نه به اندازه 50% و اینجور چیزها. نمی خوام هم به خودم امید الکی بدم، اما خوب چیزهایی که هست اینه بازی نسخه آلفا هست، و همه ی این ها هم روی Xbox با رزولیشین 900P کپچر شده.
به این بحث داون‌‌گرید کاری نداریم ولی وقتی بازی تو مرحله‌ی آلفا باشه و معرفی بشه، چرا باید کیفیت بازی سال بعدش افت کنه؟! به نظرت نباید بهتر بشه؟ در بدترین حالت نباید تغییری داشته باشه. این‌ها از عمد یه دمو با جزییات بالا نشون می‌دن که همه برن پیش‌خرید کنن. وگرنه از همون اول معلومه که نمی‌خوان/نمی‌تونن بازی رو با اون کیفیت عرضه کنن. اصلا E3 برای همینه، وگرنه دیگه الان همه باید بدونن که روند کار یوبی‌سافت—و شرکت‌های دیگه—چطور هست.
 

ⓘceғℓoฬer

کاربر سایت
Dec 10, 2011
1,168
نام
Mahdi D.K
من که فکر نمی کنم این بازی هم به جایی برسه احتمالا فروشش هم جالب نخواهد شد
اگر بازی فقط آنلاین بشه احتمال شکستش خیلی زیاده چون سرور های ubisoft حداقل برای ایران وضعیت خوبی ندارن که بتونن بالای 30 نفر رو توی یه مپ بکشن چون فول ددیکیت هم نیست سرورای ubi دیگه درصدش میره بالا
منم دیگه چشم دنبال wildlands هستش تا این
 

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
7,257
اگر بازی فقط آنلاین بشه احتمال شکستش خیلی زیاده چون سرور های ubisoft حداقل برای ایران وضعیت خوبی ندارن که بتونن بالای 30 نفر رو توی یه مپ بکشن چون فول ددیکیت هم نیست سرورای ubi دیگه درصدش میره بالا
منم دیگه چشم دنبال wildlands هستش تا این
بازی فقط انلاینه نمایش هاشم که افت کرده گرافیکشم افت کرده فن هاشم خیلی کمتر شده
 

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟