Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله Blacklist از نظر شما کدام مرحله است؟

• Blacklist Zero - Andersen Airforce Base, Guam

رای‌ها: 1 1.4%
  • Safehouse - Benghazi, Libya

• Insurgent Stronghold - Mirawa, Iraq

رای‌ها: 6 8.3%
  • American Consumption - Chicago, Illinois

رای‌ها: 9 12.5%
  • Private Estate - Cuidad Del Este, Paraguay

رای‌ها: 5 6.9%
  • Abandoned Mill - London, England

رای‌ها: 8 11.1%
  • Special Missions HQ - Tehran, Iran

رای‌ها: 20 27.8%
  • Transit Yards - Philadelphia, Pennsylvania

• Detention Facility - Guantanamo Bay, Cuba

رای‌ها: 4 5.6%
  • Airstrip - Yucatan Province, Mexico

رای‌ها: 2 2.8%
  • American Fuel - Gulf Of Mexico

رای‌ها: 3 4.2%
  • LNG Terminal - Sabine Pass, Loisiana

رای‌ها: 0 0.0%
  • Site F - Denver, Colorado

رای‌ها: 12 16.7%

• مجموع رای دهنده‌ها
    72
دوستان این سمت راستی کیه ؟؟؟!!! چون من اصولا به داستان ها زیاد اهمیت نمیدم ولی این داستان بازیش باحاله !!!

اسمش همون طور که گفتن، "Jadid" هست. عضو سابق MI6ـه، ولی داره با یه گروه تروریــستی همکاری میکنه. اطلاعاتی از محل بلک لیست داره.
====
دوستانی که نگران مخفی کاری هستن، این ویدیو رو که چندین صفحه قبل گذاشتم ببینن:
[video=aparat;3e26c02b5bfddb03aeb8051a65a57eda307113]http://www.aparat.com/v/3e26c02b5bfddb03aeb8051a65a57eda307113[/video]

موتور استفاده شده توی بازی چی هستش:dنکنه انریل 2.5 شده انریل 3 :|

موتور آنریل 3 هنوز هم بهترین موتور بازی سازیه. تو هر سبکی هم که بخوای کلی بازی باهاش ساخته شده و همه هم عالی از آب دراومده.

---------- نوشته در 02:36 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:33 PM ارسال شده بود ----------

دیگه داستان رو نکوب خداییش:|
SC: C هم هر چیش بد بود حداقل داستان نسبتا خوبی داشت!
خواهیم دید ...

دوست عزیز ول کن فکر کنم ایشون کلا از بازی بدشون میاد ، اومدن اینجا بازی رو خراب کنن :|
دوست عزیز صحبت اصلا خواب کردن بازی نیست. اونایی که منو میشناسن میدونند چقدر عاشق شخصیت سم فیشر و دنیای Splinter Cell هستم و کلی هم خاطره دارم ازش... اما این سری تو این نسل وارد یه مسیری شده... مسیری که کلا داره باعث نابود این آی پی میشه. سیاست های کثیفی که یوبی سافت داره در قبال Splinter Cell انجام میده واقعا خیلی از فن های قدیمی و کلاسیک رو ناراحت کرده... حالا شاید یه سری راضی باشند اما مطمئنا خیلی هاشون مثل من از این تغییرات از همون تغییر صدا گذار بازی بگیر تا گیم پلی اکشن بازی خیلی ناراحت هستند.

کاشکی یوبی میومد یه داستان حماسی برای سم درست میکرد و برای همیشه داستان سم فیشرو رو به پایان میرسوند نه اینکه با افزایش سن سم بیاد اون رو مثل یه پسر 20ساله درسته کنه! ماشالله یه صداگذار جوون هم واسه بازی پیدا کرده! کلا من که امیدم رو از دست دادم... Double Agent آخرین عنوان این سری از نظر من محسوب میشه... حیف که داره به گند کشیده میشه این بازی...

دوست عزیز صحبت اصلا خواب کردن بازی نیست. اونایی که منو میشناسن میدونند چقدر عاشق شخصیت سم فیشر و دنیای Splinter Cell هستم و کلی هم خاطره دارم ازش... اما این سری تو این نسل وارد یه مسیری شده... مسیری که کلا داره باعث نابود این آی پی میشه. سیاست های کثیفی که یوبی سافت داره در قبال Splinter Cell انجام میده واقعا خیلی از فن های قدیمی و کلاسیک رو ناراحت کرده... حالا شاید یه سری راضی باشند اما مطمئنا خیلی هاشون مثل من از این تغییرات از همون تغییر صدا گذار بازی بگیر تا گیم پلی اکشن بازی خیلی ناراحت هستند.

کاشکی یوبی میومد یه داستان حماسی برای سم درست میکرد و برای همیشه داستان سم فیشرو رو به پایان میرسوند نه اینکه با افزایش سن سم بیاد اون رو مثل یه پسر 20ساله درسته کنه! ماشالله یه صداگذار جوون هم واسه بازی پیدا کرده! کلا من که امیدم رو از دست دادم... Double Agent آخرین عنوان این سری از نظر من محسوب میشه... حیف که داره به گند کشیده میشه این بازی...

دوست عزیز من که شما رو نمیگم ، من دارم در مورد sms.moosavi ​صحبت میکنم ، پستاش رو بخونین شما .

دوست عزیز من که شما رو نمیگم ، من دارم در مورد sms.moosavi ​صحبت میکنم ، پستاش رو بخونین شما .
حسین جان من که نگفتم با منی :دی

صحبت من کلی بود.
من پست های قبلی رو نخوندم. نمیدونم کی درست میگه کی غلط میگه. شاید بهتر بود بدون نقل قول جواب میدادم.
من فقط نظر خودم رو راجب بازی گفتم. دیدم گفتید فلانی میخواد میخواد بازی رو خراب کنه در حالیکه خود بازی خودش خراب هست و نیازی به خراب شدن و زیر سوال رفتن از سوی کسی رو نداره.

دوست عزیز ول کن فکر کنم ایشون کلا از بازی بدشون میاد ، اومدن اینجا بازی رو خراب کنن :|

آخه چرا من باید از این بازی بدم بیاد؟ بازی ها هر چی بهتر باشن ما هم خوشحال می شیم! من فقط گفتم این سری افت داشته و به نظر من افت بیشتری هم خواهد داشت.
درمورد داستان هم بگم هر بازی که زیادی بزنه تو خط این مدل نژاد بازی ها و سیاسی بازی ها داستانش افت می کنه. کسی این رو رد می کنه؟ من هم اون مقدار کمی که درباره ی این بازی می دونم ظاهرا قراره از این دسته باشه و پیش بینی من اینه که داستانش قشنگ نباشه. مخصوصا وقتی تو داستان قرار باشه به کشورت و ملیتت توهین بشه.
به هر حال هیچ چیز قطعی نیست و باید تا زمان عرضه صبر کرد. اینا فقط پیش بینی های شخصی بنده بود.

این بازی به ملیت و کشور هیچ کس توهین نمیکنه. بیخود شلوغش نکنین.
اول اینکه اون مرحله تو کردستان عراق بود و ربطی به ایران نداشت.
دوم، اگه این چیزا قراره توهین به ملیت و کشور باشه، پس اینا یه عمره دارن به روسیه و ژاپن و آلمان و خوده امریکا، توهین میکنن.

43650328946616641824.jpg

بازی Splinter Cell: Blacklist در 29 مارچ سال 2013 عرضه خواهد شد. این تاریخ را شعبه UK سایت Amazon تأیید کرده است. همچنین جزئیاتی از نسخه Limited Edition بازی هم در این سایت قرار دارد. یک جعبه فلزی و 5 لباس مخصوص Upper Echelon در کنار مأموریت ها و تجهیزات اضافی از متعلقات این بسته است.

Splinter Cell: Blacklist Announced. Releases Spring 2013. Killing In Motion Smooth Attacking While Moving Impresses (Xbox 360) � Watch Us Play Games

نمیدونم این تاریخ رو از کجا خوندی، ولی همچین تاریخی توسط Ubisoft تایید نشده. خبرش خیلی وقت پیش اومد که همون موقع هم تکذیب شد. تنها چیزی که تایید شده، بهار 2013 هست.
لینکی هم که گذاشتی، تاریخش ماله 5 ماه پیشه!

خُب یه خبر فوق العاده. حالا فوق العاده نه، ولی خیلی خوب.
انیمیشن Closer Than Ever به بازی اضافه شده.
واسه اونایی که نمیدونن چیه، این همون انیمشنهای جدیدی هست که برای اولین بار تو Chaos Theory استفاده شد و وقتی سم از پشت به یه نفر نزدیک میشد، نحوه راه رفتنش تغییر میکرد.
تریلر مربوط به این بخش که تو شب هم جریان داره. تا حد مرگ هایپ کرد یهو!
الان سرعتم زیاد خوب نیست وگرنه تو آپارات آپلود میکردم. فعلا لینک یوتیوب میزارم تا بعد:
[video=youtube;UmewBK7edlU]http://www.youtube.com/watch?v=UmewBK7edlU[/video]

میشه تعریف عالی رو بگی ؟
از اساس از ریشه هاش دور شده بازی مخفی کاری رو تبدیل به TPS COD کردن .
سم خیلی جوون شده
به بازی فری رانینگ اساسینز اضافه شده
دوبلر سم عوض شده .
میشه بگی یه IP که قبلا صاحب سبک بود امروز به این وضع افتاده چجوری میتونه عالی باشه ؟
آرش :دی.
عمونم وقتی طرفدار یک بازی میشی که سازنده و ناشرش یوبی سافته باید بیخیال شخصیت پردازیو، صداگذاری، طراحی شخصیت و حتا داستان بشی.
در پاره از مواقع گیم پلی رو هم باید بیخیال شی :دی. چون اینا تا بخوان یک بازی رو بسازن ده بار عوضش میکنند چه برسه به نسخه ی بعد برسن.
نمونش اساسین و نمونه اش همین بازی :|.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or